Prosaki, kaszaki, "białe grudki". WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-16, 15:20   #91
Biricchina
Zadomowienie
 
Avatar Biricchina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 166
GG do Biricchina
Dot.: Problem z kaszakiem :-(

Cytat:
Napisane przez trustmyself
Ja też mam chyba kaszaka na ramieniu, ale chyba, bo nie byłam u lekarza do tej pory. To takie hm uwypuklenie w kształcie okręgu o średnicy 1cm, które mnie strasznie denerwuje, choć nie boli. Czy to kaszak?
Prawdopodobnie tak, ale zawsze warto żeby obejrzał to lekarz. Pozdrawiam
__________________
MY

Karolinka

Aniołek? 28.01.08


[aniolek1]28390[/aniolek1]
Biricchina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 17:23   #92
Rumianek1988
Przyczajenie
 
Avatar Rumianek1988
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 14
Dot.: Problem z kaszakiem :-(

Witam Miłe Panie!
Wydaje mi sie że rzeczywiście w Waszym przypadku chodzi o kaszaka lub tłuszczaka-rozpoznać może jedynie lekarz.Wiem gdyz sama jeszcze do niedawna miałam kaszaka na szyi-nie dokuczał mi,był nieduzy ale denerwował mnie wię c poszłam do chirurga.Po rozpoznaniu zapisał mnie do szpitala,po czym trafiłam na stół.Zabieg trwał ok.20min.i wykonany został przy znieczuleniu miejscowym.Po zabiegu pojechałam do domu z nieduzym opatrunkiem,który(oczywiś cie zmieniany codziennie)nosiłm przez tydz.do zdjęcia szwów.Uff..to chyba tyleSłyszałam co prawda o usuwaniu tego typu zmian u kosmetyczku (nie jest to zabieg b.poważny)lecz ja radziłąbym jednak oddać sie w ręcę doświadczonego lekarza.
pozdrawiam serdecznie!
Rumianek1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 18:10   #93
Biricchina
Zadomowienie
 
Avatar Biricchina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 166
GG do Biricchina
Dot.: Problem z kaszakiem :-(

Cytat:
Napisane przez Rumianek1988
Witam Miłe Panie!
Wydaje mi sie że rzeczywiście w Waszym przypadku chodzi o kaszaka lub tłuszczaka-rozpoznać może jedynie lekarz.Wiem gdyz sama jeszcze do niedawna miałam kaszaka na szyi-nie dokuczał mi,był nieduzy ale denerwował mnie wię c poszłam do chirurga.Po rozpoznaniu zapisał mnie do szpitala,po czym trafiłam na stół.Zabieg trwał ok.20min.i wykonany został przy znieczuleniu miejscowym.Po zabiegu pojechałam do domu z nieduzym opatrunkiem,który(oczywiś cie zmieniany codziennie)nosiłm przez tydz.do zdjęcia szwów.Uff..to chyba tyleSłyszałam co prawda o usuwaniu tego typu zmian u kosmetyczku (nie jest to zabieg b.poważny)lecz ja radziłąbym jednak oddać sie w ręcę doświadczonego lekarza.
pozdrawiam serdecznie!
Oooo Rumianku z nieba mi spadłaś!! Proszę opisz mi jak wyglądał zabieg, znieczulenie. Czy to boli?? Bo ja jestem straszna panikara i już mnie skręca na samą myśl o jakimś zabiegu. Nigdy oprócz narodzin nie byłam w szpitalu, nie wiem co to prawdziwe cierpienie dlatego przy zwykłym kaszaczku histeryzuję...
__________________
MY

Karolinka

Aniołek? 28.01.08


[aniolek1]28390[/aniolek1]
Biricchina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 21:04   #94
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Problem z kaszakiem :-(

To może i ja się dołączę. Bo ja mam ale na powiece lewego oka ostatnio zauważyłam ze już mnie boleć zaczyna. Nawet nie mogę spokojnie oczek cieniem pomalować bo jak przejadę po tym pacynką to boli
Chciałabym iść z tym do lekarza ale nie wiem do jakiego okulista, skórny
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014


Edytowane przez beat@
Czas edycji: 2006-05-16 o 21:24
beat@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 21:10   #95
Biricchina
Zadomowienie
 
Avatar Biricchina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 166
GG do Biricchina
Dot.: Problem z kaszakiem :-(

Cytat:
Napisane przez beat@
To może i ja się dołączę. Bo ja mam ale na powiece lewego oka ostatnio zauważyłam ze już mnie boleć zaczyna. Nawet nie mogę spokojnie oczek cieniem pomalować bo jak przejadę po tym pacynką to boli
Chciałabym iść z tym do lekarza ale nie wiem do jakiego okólista, skórny
Na początek propnuję dobrego okulistę. Też sobie z tym powinien poradzić a jak nie to chirurg, ale chyba takiej potrzeby nie będzie
__________________
MY

Karolinka

Aniołek? 28.01.08


[aniolek1]28390[/aniolek1]
Biricchina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 21:10   #96
Biricchina
Zadomowienie
 
Avatar Biricchina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 166
GG do Biricchina
Dot.: Problem z kaszakiem :-(

Cytat:
Napisane przez beat@
To może i ja się dołączę. Bo ja mam ale na powiece lewego oka ostatnio zauważyłam ze już mnie boleć zaczyna. Nawet nie mogę spokojnie oczek cieniem pomalować bo jak przejadę po tym pacynką to boli
Chciałabym iść z tym do lekarza ale nie wiem do jakiego okólista, skórny
Na początek proponuję dobrego okulistę. Też sobie z tym powinien poradzić a jak nie to chirurg, ale chyba takiej potrzeby nie będzie
__________________
MY

Karolinka

Aniołek? 28.01.08


[aniolek1]28390[/aniolek1]
Biricchina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 21:26   #97
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Problem z kaszakiem :-(

no to tak zrobię. jutro zarejestruję się do mojej okulistki i załatwie od razu 2 w 1 sprawdzę czy mi się wada wzroku nie pogłębiła i dowiem się o tego mojego intruza naocznego
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-17, 08:05   #98
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Problem z kaszakiem :-(

beat@ a może to nie jest kaszak, tylko jęczmień? Moja koleżanka miała własnie takie niegojące sie jęczmienie, które poczatkowo nie bolały, a potem zaczynały i jej je wycinali^^
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 08:17   #99
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Problem z kaszakiem :-(

hmmm no nie wiem czy jęczmień, ostatnio jak byłam u okulisty to już to miałam tylko jakoś nie bolało więc nie zaprzatąłam sobie tym głowy a i okulistka nic nie mówiła. a jeszcze jęczmienie już tyle razy miałam że nawet jak ja jeszcze zauważyć nie zdążę to tato już go widzi ale jak teraz pójdę to nie zaszkodzi zapytać . Mama mówi że to kaszak, a ja już sama nie wiem co to ale wygląda jak 100% kaszak. Jej jak sobie pomyśle że ma mi ktoś grzebać coś w oku lub ich okolicach to aż mi się słabo robi
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 09:45   #100
Biricchina
Zadomowienie
 
Avatar Biricchina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 166
GG do Biricchina
Dot.: Problem z kaszakiem :-(

Mi będą to w przyszłym tygodniu wycinać, jak znajomy chirurg-onkolog wróci z urlopu. Wczoraj z nim rozmawiałam przez telefon i powiedziałam że skóra jest zaczerwieniona, że boli, że ostatnio strasznie urosło. Stwierdził żeby tylko ropa się nie zebrała i kazał robić okłady z sody a na noc smarować gazę maścią Detreomycyna i przykleić gazik do szyi. Tak robię i zobaczymy oprócz tego zapisał mi antybiotyki (amoksiklaw)
Beat@ u Ciebie może wycięcie nie będzie konieczne, może jakiś inny sposób się znajdzie. Nie martw się na zapas. Pozdrawiam
__________________
MY

Karolinka

Aniołek? 28.01.08


[aniolek1]28390[/aniolek1]

Edytowane przez Biricchina
Czas edycji: 2006-05-30 o 09:40
Biricchina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 18:05   #101
Rumianek1988
Przyczajenie
 
Avatar Rumianek1988
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 14
Dot.: Problem z kaszakiem :-(

Biricchina:Pomoge jak tylko będę umiała Sam zabieg nie bardzo wiem jak opisać gdyż był bardzo krótki i nieskomplikowany.Najpierw zgłosiłam się do szpitala,przebrałam po czy po godzinie czekania(ach Ci zabieganie lekarze )poproszono mnie na salę operacyjną(z tego co wiem,czasem wykonuje się ten zabieg tylko w gabinecie zabiegowym gdyż naprawdę nie jest on bardzo powazny),załozono mi na głowę czepek,zjęłam bluzke i stół(na brzuchu)lekarz po kolei mówił mi co będzie robił:wstrzyknięto mi znieczulenie miejscowe(i to był najboleśniejszy moment)póxniej nie czułam bólu a jedynie dziwne uczucie rozcinania skóry,ciągnięcia ,zakładania szwów itp-po prostu czuć było że ktoś dobiera mi się do organizmu Może to makabrycznie zabrzmiało ale naprawde nie ma się czego bać,dla chirurga to rutynowy zabieg.Na koniec zaprowadzono mnie do sali z chorymi,kazano posiedziec godzinkę i wróciłam do domku .
Jeśli chodzi czy zmiane w ogóle trzeba usuwac to zdecydowanie tak,gdyż moze się powiekszać i ropieć-a to nie będize przyjemne
Rumianek1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-25, 21:03   #102
tequilus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 30
Dot.: Problem z kaszakiem :-(

hej..
ja też miałam taki problem,ale 2 lata temu wreszcie przelamałam strach i poszłam go wyciac..a wkurzał mnie bardzo bo rósł mi gdzies w okolicach zakończenia łuku brwiowego na lewym oku,troche to głupio wyglądało.. :P Jak na tego typu zabieg trochę długo trwało bo około godziny,jeśli chodzi o ból to nie za bardzo..tylko znieczulenie trochę...po zabiegu poczułam wielką ulgę Na następny dzień byłam cała purpurowa i spuchnięta! To tyle z moich doświadczeń Tylko że chyba znowu mi to cholerstwo rośnie!
Pozdrawiam
tequilus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 23:28   #103
arabesca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 169
Dot.: Problem z kaszakiem :-(

Cytat:
Napisane przez tequilus
hej..
ja też miałam taki problem,ale 2 lata temu wreszcie przelamałam strach i poszłam go wyciac..a wkurzał mnie bardzo bo rósł mi gdzies w okolicach zakończenia łuku brwiowego na lewym oku,troche to głupio wyglądało.. :P Jak na tego typu zabieg trochę długo trwało bo około godziny,jeśli chodzi o ból to nie za bardzo..tylko znieczulenie trochę...po zabiegu poczułam wielką ulgę Na następny dzień byłam cała purpurowa i spuchnięta! To tyle z moich doświadczeń Tylko że chyba znowu mi to cholerstwo rośnie!
Pozdrawiam
Moje "coś" też ulokowało się na łuku brwiowym... prawym dla odmiany
A zostały Ci jakieś ślady po wycięciu?
arabesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 06:30   #104
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: Problem z kaszakiem :-(

Jakieś 4 lata temu miałam usuwane dwa kaszaki rosnące na głowie. Jak wspomniała jedna z dziewczyn sam zabieg nie boli. Mój był wykonywany w gabinecie, od razu wróciłam do domu. Mam jedną radę-kupcie naprawde mocne środki przeciwbólowe. Moje znieczulenie zaczęło "puszczać" już na szpitalnym korytarzu. Na koniec jedna uwaga-wycięcie kaszaka czasem nie likwiduje problemu-znów mam dwa, znów na głowie...

Pozdrawiam
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 15:50   #105
tequilus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 30
Dot.: Problem z kaszakiem :-(

re arabesca
Mam ślad-średniej wielkości bliznę,ale to dlatego ze 2 razy mnie cięli.. za pierwszym razem mialam z 6 lat..strasznie się wyrywałam więc nie wycięli mi całego kaszaka,a zostawili pokaźną bliznę.Za drugim razem nacięcie zrobili mi na tamtej bliźnie więc nie miałam następnej :P Podejrzewam,że gdyby nie mialam wycinananego tego w dzieciństwie to zostałby mi malutki ślad,wiec nie ma się czego bać
tequilus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 09:40   #106
Biricchina
Zadomowienie
 
Avatar Biricchina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 166
GG do Biricchina
Dot.: Problem z kaszakiem :-(

No i tną mnie 13 czerwca o 18:30. Jak wrócę zdam relację
__________________
MY

Karolinka

Aniołek? 28.01.08


[aniolek1]28390[/aniolek1]
Biricchina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 09:49   #107
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Problem z kaszakiem :-(

Cytat:
Napisane przez Biricchina
No i tną mnie 13 czerwca o 18:30. Jak wrócę zdam relację
będzie dobrze
Ja 16 czerwca mam wizyte u okulisty, to zobaczymy co mi powie na temat mojego intruza
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 13:35   #108
CandyGirl:*:*
Raczkowanie
 
Avatar CandyGirl:*:*
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Z domu.
Wiadomości: 57
Send a message via Skype™ to CandyGirl:*:*
Dot.: Dziwne kropeczki pod oczami...

Z tym trzeba isc do kosmetyczki! to niejest zadna choroba Na te kropeczki mowi sie ` kaszki `
__________________
Zapraszam na moja strone z avatarami



www.e-avatarki.prv.pl
CandyGirl:*:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 13:43   #109
misio-gumisio
Raczkowanie
 
Avatar misio-gumisio
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 310
Dot.: Dziwne kropeczki pod oczami...

Nie dajmy się zwariować......... mam takie coś od lat i nigdy nie było to dla mnie problem, dopiero dziś zastanowiłam się nad tą kwestią co tam kropeczki w dobie celulitusu, naczynek,trądziku,żylaków ,przebarwień itp itd
misio-gumisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-04, 13:52   #110
Aguska20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 358
Dot.: Dziwne kropeczki pod oczami...

"To raczej jakaś choroba skóry ,wydaje mi się,że powinien to obejrzeć dermatolog.Normalnie skóra pod oczami jest gładka."


To nie jest choroba...po prostu niektorzy ludzie tak mają ...
Aguska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 15:07   #111
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: Dziwne kropeczki pod oczami...

Heheh... Gdyby to była choroba, to około 50 % społeczeństwa musiałoby się leczyć na kaszkę pod oczyma. Jedni tak mają, inni nie. A zeby były mniej widoczne to trzeba walczyć z cieniami pod oczyma.
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 15:19   #112
marta1312
Raczkowanie
 
Avatar marta1312
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: łorsoł
Wiadomości: 40
GG do marta1312
Dot.: Dziwne kropeczki pod oczami...

Mam dokładnie identyczne! Nie wiem czy można je jakoś zlikwidować, ale dożo snu, rozswietlający krem pod oczy i 3 litry wodu dziennie sprawiły, ze skora przsestałą byc sina, jest troche jaśniejsza, a przez to kropeczki są mniej widzoczne
marta1312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 20:36   #113
Biricchina
Zadomowienie
 
Avatar Biricchina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 166
GG do Biricchina
Dot.: Problem z kaszakiem :-(

Hej Dziewczynki ja już po zabiegu. Trwał 40 minut. Jak Wam wcześniej wspominałam miesiąc temu zrobiło mi się zapalenie. Kaszak powiększył się, zrobił się czerwony i bolał. Wczoraj przed zabiegiem lekarz go obejrzał i powiedział że zapalenie zeszło. Położyłam się na boku, posmarował mnie spirytusem i zaczął znieczulać. To nie bolało. Niestety później zacząły się problemy. Po rozcięciu skóry okazało się że zapalenie jest nadal i lekarz męczył się z kaszakiem 30 minut. Nie było to przyjemne. Nie czułam bólu, ale czułam że ciągnie coś, że z czymś się siłuje. Potem żeby pozbyć się go do końca łącznie z torebką wypalał mnie prądem.
Nie czekajcie z zabiegiem aż zrobi wam się zapalenie, nie warto. Buziaczki
__________________
MY

Karolinka

Aniołek? 28.01.08


[aniolek1]28390[/aniolek1]
Biricchina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 21:57   #114
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Problem z kaszakiem :-(

Cytat:
Napisane przez Biricchina
Hej Dziewczynki ja już po zabiegu. Trwał 40 minut. Jak Wam wcześniej wspominałam miesiąc temu zrobiło mi się zapalenie. Kaszak powiększył się, zrobił się czerwony i bolał. Wczoraj przed zabiegiem lekarz go obejrzał i powiedział że zapalenie zeszło. Położyłam się na boku, posmarował mnie spirytusem i zaczął znieczulać. To nie bolało. Niestety później zacząły się problemy. Po rozcięciu skóry okazało się że zapalenie jest nadal i lekarz męczył się z kaszakiem 30 minut. Nie było to przyjemne. Nie czułam bólu, ale czułam że ciągnie coś, że z czymś się siłuje. Potem żeby pozbyć się go do końca łącznie z torebką wypalał mnie prądem.
Nie czekajcie z zabiegiem aż zrobi wam się zapalenie, nie warto. Buziaczki
najważniejsze że jest już po
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 07:23   #115
arabesca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 169
Dot.: Problem z kaszakiem :-(

To ja się pochwalę że zrobiłam pierwszy krok i zapisałam się do dermatologa wizytę mam za miesiąc i zobaczymy kiedy będą ciąć
arabesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 07:53   #116
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Problem z kaszakiem :-(

a ja jutro idę do okulisty, zobaczymy co mi powie na temat tego mojego małego dziada, bo już spokojnie sie pomalować oka po prostu nie da
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 19:29   #117
mwsylwia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 11
Dot.: Problem z kaszakiem :-(

Cytat:
Napisane przez _totally_
Jakieś 4 lata temu miałam usuwane dwa kaszaki rosnące na głowie. Jak wspomniała jedna z dziewczyn sam zabieg nie boli. Mój był wykonywany w gabinecie, od razu wróciłam do domu. ...Na koniec jedna uwaga-wycięcie kaszaka czasem nie likwiduje problemu-znów mam dwa, znów na głowie...
Mam to samo. Miałam juz trzy wycinane na głowie i znowu są. Nawet zaczynają trochę boleć I najgorsze jest to, ze jak chirurg wycinał to w tym miejscu gdzie jest blina to już włosy nie rozna
mwsylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 12:14   #118
Marlenusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Napewno śliczne miasto :)
Wiadomości: 1 108
Unhappy Grudki na czole ;( Jaaaaaaki dół ;(((

Dziewczyny ja już powoli trace siły. Mam normalną cerę. Nigdzie nie mam takich problemów jak na czole, na którym wyskakują mi jakieś grudki,. Bardzo je widać w sztucznym świetle i kiedy mam podkład na twarzy, [który i tak teraz ograniczam do minimalnych ilości].
Stosujee żel do mycia twarzy peelingujący z tyci drobinkami. i nic wiecej bo wiem z doświadczenia[borykajac sie juz z jakies 2 lata z tym problemem] że im wiecej kosmetykow tym gorzej.
Tych grudek nawet nie da się wycisnąć nie są to ani pryszcze, ani wągry, zaskórnikami też chyba nie można tego nazwać. Ale coś tam w środq w nich siedzi nie wiem jak sie tego pozbyc.
POMÓŻCIE!
__________________

Nie chcę się z Ciebie budzić


Marlenusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 13:07   #119
michalina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 219
Dot.: Grudki na czole ;( Jaaaaaaki dół ;(((

czytałam w TWoim STylu, ze jest jakies nowe urządzenie do usuwania zaskórników - ok 150 zł - reklamowany jako gabinet kosmetyczny w domu - nie znalazłam jeszcze w necie -ani nie widziałam w sklepach - achętnie skusiałbym się - BO MAM TAK SAMO ((((((((((((((
michalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 14:10   #120
Marlenusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Napewno śliczne miasto :)
Wiadomości: 1 108
Dot.: Grudki na czole ;( Jaaaaaaki dół ;(((

Tylko właśnie wszystko co z tymn związane duużo kosztuje ehhh
__________________

Nie chcę się z Ciebie budzić


Marlenusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-29 02:30:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:00.