Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-29, 16:39   #1801
Ev.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: nie udane farbowanie czarnych włosów:( pomocy!!

czyli Ty nałożyłaś rozjaśniacz blond na czarne włosy? ja wlaśnie chciałabym swój czarny odfarbować na ciemny brąz, chociaż na ciemny brąz.
Ev. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-29, 16:48   #1802
Goshiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 253
Dot.: nie udane farbowanie czarnych włosów:( pomocy!!

Cytat:
Napisane przez Ev. Pokaż wiadomość
czyli Ty nałożyłaś rozjaśniacz blond na czarne włosy? ja wlaśnie chciałabym swój czarny odfarbować na ciemny brąz, chociaż na ciemny brąz.
Tak,najpierw musisz na czarne czy bardzo ciemne wlosy nalozyc dekoloryzator.
Powstanie Ci na glowie kolor czerwony/pomaranczowy przy odrobinie szczescia zolty,a pozniej pozostaje juz nalozyc farbe brazowa
Goshiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-30, 09:52   #1803
Adduska
Przyczajenie
 
Avatar Adduska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jelenia Gora
Wiadomości: 15
Dot.: nie udane farbowanie czarnych włosów:( pomocy!!

A po takich zabiegach wlosy sie nie zniszczyly nie zrobily sie slabsze???Bo ja sama mam czarne(farbowane)wlosy i chcem wrocic do blondu ale boje sie co do takich zabiegow czy mi to nie zniszczy dosc mocno wlosow
pozdrawiam
__________________
Adduśka
Adduska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 12:01   #1804
dagula66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
polecam

soho hair club w krakowie u pani Basi (uwazam ze specjalistki NR 1 od koloryzacji)przeszlam genilna metamorfa z czarnych wlosow na miedziane.nawiasem mówiac znalazlam ja na forum wizaz i sie nie zawiodlam.to normalne ze wyszedl Ci przedzialek w takim kolorze ja odrazu byłam uprzedzona o etapach jakie musze przejsc aby uzyskac efekt wymarzonego koloru.i wcale sie nie zgadzam z tymi ktorzy mówia ze włosy są zniszczone,jak farbowanie wykonuje slaby specjalista to moze nas spotkac tylko rozczarowanie.
Najbezpieczniej i bez rozczarowan u dobrego specjslisty.
podam Ci meala do Pani Basi bpb@op.pl
z kolezankami jak mamy jakis problem lub zwariowane fantazje to zawsze piszemy.
dagula66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 19:59   #1805
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: polecam

kazde rozjasnianie nawet to pierwsze , jest duzą ingerencją we wlos, wiec nie, mow że nie niszczy włosow,tym bardziej jak robi się to często,
na ten temat dokladnie wypowiedziałam sie w postach o dekoloryzacji oraz o rozjasnianiu,
a uwierz mi mam duże doświadczenie i zawsze pracuje tylko na profesjonalnych kosmetykach
o Pani Basi mozesz napisac w wątkach Dobry fryzjer
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 20:43   #1806
ayse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 137
Dot.: nie udane farbowanie czarnych włosów:( pomocy!!

A czy dekoloryzator odstanę w droogerii?
ayse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 23:59   #1807
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: nie udane farbowanie czarnych włosów:( pomocy!!

raczej nie, w drogerii jest rozjasniacz, a to nie to samo, to jest mocniejszy srodek i nie dekoloryzuje pigmentu, tylko go rozjasnia, a pozatym ten proszek do rozjasniania jest pzreznaczony dla wlosow naturalnych
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-01, 16:20   #1808
agatka.007
Raczkowanie
 
Avatar agatka.007
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 44
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

Dziewczyny, ale mnie zachęciłyście).
Tylko zastanawiam się, jaki kolorek wyjdzie na moich naturalnych włosach ciemny blond? Ile razy trzeba pryskac i jak długo trzymać na głowie by uzyskac rozjaśnienie o 2 tony?
agatka.007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 19:15   #1809
1natalia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

Witam!
Około miesiąc temu zafarbowałam 1 raz włosy na kolor machoń szamponem koloryzującym. Naturalnie jestem szatynką. Obecny kolor mi już trochę zszedł. Brak już mocnych, czerwonych refleksów, ale włosy są nadal ciemne i mają dziwny odcień, odrobinę wyblakły. Dlatego mam następujące pytanie: Czy po zastosowaniu tego rozjaśniacza z Joanny może mi wyjść marchewkowy kolor? Czy mam może szansę uzyskać ciemny blond albo chociaż jakiś brąz? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
1natalia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 19:28   #1810
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

Cytat:
Napisane przez agatka.007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale mnie zachęciłyście).
Tylko zastanawiam się, jaki kolorek wyjdzie na moich naturalnych włosach ciemny blond? Ile razy trzeba pryskac i jak długo trzymać na głowie by uzyskac rozjaśnienie o 2 tony?
Polecam przejrzeć dosc spory wątek o tym sprayu Joanny -
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=reflex+joanny
Jest tam mnostwo rad i spostrzezen dziewczyn, ktore uzywaly tego specyfiku

Cytat:
Napisane przez 1natalia1 Pokaż wiadomość
Witam!
Około miesiąc temu zafarbowałam 1 raz włosy na kolor machoń szamponem koloryzującym. Naturalnie jestem szatynką. Obecny kolor mi już trochę zszedł. Brak już mocnych, czerwonych refleksów, ale włosy są nadal ciemne i mają dziwny odcień, odrobinę wyblakły. Dlatego mam następujące pytanie: Czy po zastosowaniu tego rozjaśniacza z Joanny może mi wyjść marchewkowy kolor? Czy mam może szansę uzyskać ciemny blond albo chociaż jakiś brąz? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
To Twoja decyzja, ale ja bym nie ryzykowala na Twoim miejscu.. Moim zdaniem kolor niewiele sie zmieni, a jezeli w ogole, to w strone rudego. Moze poczytaj najpierw o dekoloryzacji, ewentualnie sciagnij obecny kolor i sprobuj tego rozjasniacza
Ze swojego doswiadczenia wiem, ze spray nie ruszy wlosow malowanych na ciemny braz - mialam koncowki takiego koloru (ostatni etap powrotu do mojego naturalnego koloru wlosow) i po potraktowaniu sprayem swoich wlosow, te na gorze sie ladnie rozjasnily, a te brazowe koncowki pozostaly takie same, moze jedynie ich odcien sie zmienil na taki miedziano-brązowy
No, ale tak jak pisalam wczesniej - decyzja nalezy do Ciebie
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 19:33   #1811
1natalia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

Dziękuję serdecznie za odpowiedź Agatko222. Póki co, nie będę ryzykować.
1natalia1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-02, 22:06   #1812
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

Z ciemnego bladu powinien wyjsc "wakacyjny" zloty Jak dlugo trzymac? Pryskasz i tyle. Nie zmywasz, suszysz wlosy jak zwykle
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 09:29   #1813
agatka.007
Raczkowanie
 
Avatar agatka.007
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 44
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

Cytat:
Napisane przez Klara02 Pokaż wiadomość
Z ciemnego bladu powinien wyjsc "wakacyjny" zloty Jak dlugo trzymac? Pryskasz i tyle. Nie zmywasz, suszysz wlosy jak zwykle
Zawsze po umyciu włosów nakladam odzywkę a potem ją spłukuję , dopiero po tym mam spryskac włosy?
Ale jak tak na powierzwni tylko czy tez te roznące od spodu głowy?
Potem czesząć nie zmyję szczotką(grzebieniem) tego sprayu?
Jak dużo na jeden raz mam uzyc rozjaśniacza?
I co zrobic by kolor wychodził równo?
Czy koniecznie potem musze uzyć suszarki?
(staram się by moje włosy schły same, bo wtedy uzyskuję ładne loczki, a po suszarce są proste, a mi siętakie nie podobają)
Sorki za te pytania, ale ja nawet włosów nie farbowałam, więc ziolona jestem w tym temacie.
agatka.007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 10:07   #1814
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

Odpowiem kolejno na Twoje pytania:

1) Zawsze po umyciu włosów nakladam odzywkę a potem ją spłukuję , dopiero po tym mam spryskac włosy?

Ja robie to tak, ze nie myje najpierw wlosow, a pryskam na suche.
Ale niby zaleca sie najpierw umyc (odzywka ze splukiwaniem nie powinna przeszkadzac), rozczesac i na to pryskac. Mozna tez umyc wlosy, wysuszyc i dopiero stosowac Joanne

2) Ale jak tak na powierzwni tylko czy tez te roznące od spodu głowy?

Zalezy, jaki chcesz uzyskac efekt - pasemka, czy tez rozjasnienie wszystkich włosow
Ja robie tak, ze rozczesuje włosy, nastepnie zwiazuje górna partie wlosow w kitkę, to samo robie z wlosami pod spodem. W rezultacie mam 3-4 kitki, a zostawiam sobie tylko spodnią, cienka warstwe wlosow, ktora bede pryskac w pierwszej kolejnosci. Nastepnie rozpuszczam po kolei kitki i pryskam. Trzeba uwazac, zeby pryskac tez przy skorze z tyłu głowy, zeby wszystko rownomiernie sie rozjasniało

3) Potem czesząć nie zmyję szczotką(grzebieniem) tego sprayu?

Zaleca sie uzywac grzebienia o rzadkich zębach. Spokojnie, nie zmyjesz tak rozjasniacza

4) Jak dużo na jeden raz mam uzyc rozjaśniacza?

Na pierwszy raz najlepiej ostrożnie, musisz zbadac, jaka ilosc bedzie dla Ciebie odpowiednia.
Jednorazowo spray rozjasnia o 1/4 tonu

5) I co zrobic by kolor wychodził równo?

Mozesz robic sobie takie kitki jak ja i pryskac na wyczucie od góry kazdego pasma az po koncowki. To nie takie trudne, wbrew pozorom

6) Czy koniecznie potem musze uzyć suszarki?

Nie jest to konieczne. Jest powiedziane tylko, ze slonce i suszarka przyspieszaja proces rozjasniania
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 11:08   #1815
Moobi
Wtajemniczenie
 
Avatar Moobi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 2 516
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

DZiewczyny orientuje się któraś gdzie można kupić ten rozjaśniacz w Olsztynie?
Moobi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 11:21   #1816
agatka.007
Raczkowanie
 
Avatar agatka.007
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 44
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

Agatko,
bardzo dziekuję za te rady. Będę robiła tak jak Ty miła Imienniczko.
Mam nadzieję,że osiągnę taki piękny kolor o jakim marzę( złoto-bursztynowy), chciałabym miec takie jaśniejsze pasemka, tak by razem wyglądało to naturalnie. moje włosy same z siebie tworzą jaśniejsze i ciemniejsze tony: ciemny blond po jasny...
agatka.007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 11:34   #1817
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

Cytat:
Napisane przez agatka.007 Pokaż wiadomość
Agatko,
bardzo dziekuję za te rady. Będę robiła tak jak Ty miła Imienniczko.
Mam nadzieję,że osiągnę taki piękny kolor o jakim marzę( złoto-bursztynowy), chciałabym miec takie jaśniejsze pasemka, tak by razem wyglądało to naturalnie. moje włosy same z siebie tworzą jaśniejsze i ciemniejsze tony: ciemny blond po jasny...
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=120902&page=11

Na tej stronie tam na dole masz fotki jednej Wizażanki, która wychodziła z ciemnego blondu
A jeśli nie podoba Ci sie az tak cieply odcien, to mozesz zawsze w trakcie rozjasniania stosowac plukanki ochladzające kolor. Ja tak robie
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-04, 21:06   #1818
dzastineczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2
Dot.: Dekoloryzator- za i przeciw?

DZIEWCZYNYY JESTEM W SZKOKU.!!

wczoraj zdecydowałam sie na dekoloryzacje włosów u fryzjera(wcale nie u takiego dobrego)
przesiedziałam 4,5 godiny ale warto było.!!!

z KRUCZOCZARNYCH włosów jestem JASNĄ blądynką.!!

włosy nie są wcale tak bardzo zniszczone.. na poczatku wypadły troche u fryzjera ale też nie duzo . zakupiłam sobie JEDWAB płynny do włosów i odzywke firmy PLACENTA.! i już widze poprawe i to znaczną) naprawde polecam to zrobic u fryzjera bo w domu za pierwszym razem i to samej to mogą Ci sie włosy spalić lub nie rownomiernie Ci sie kolor sciagnie( pozdrawiam
dzastineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-04, 21:15   #1819
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Dekoloryzator- za i przeciw?

Cytat:
Napisane przez dzastineczka Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNYY JESTEM W SZKOKU.!!

wczoraj zdecydowałam sie na dekoloryzacje włosów u fryzjera(wcale nie u takiego dobrego)
przesiedziałam 4,5 godiny ale warto było.!!!

z KRUCZOCZARNYCH włosów jestem JASNĄ blądynką.!!

włosy nie są wcale tak bardzo zniszczone.. na poczatku wypadły troche u fryzjera ale też nie duzo . zakupiłam sobie JEDWAB płynny do włosów i odzywke firmy PLACENTA.! i już widze poprawe i to znaczną) naprawde polecam to zrobic u fryzjera bo w domu za pierwszym razem i to samej to mogą Ci sie włosy spalić lub nie rownomiernie Ci sie kolor sciagnie( pozdrawiam
a jaka masz dlugosc wlosow?
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-04, 21:49   #1820
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Dekoloryzator- za i przeciw?

I ile za to zapłaciłaś? Czarne miałaś od farbowania, tak?
Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-04, 21:55   #1821
pernamentnie
Raczkowanie
 
Avatar pernamentnie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 169
Dot.: Dekoloryzator- za i przeciw?

pomimo tego,ze joanna rozjasniacz dekoloryzujacy niszczy wlosy to go polecam. mialam czarne wlosy i z dnia na dzien zapragnelam byc blondynka. to co zaserwowalam moim wlosom to rzeznia-przyznaje sie.. nalozylam specyfik na wlosy i trzymalam przez 50 minut. zmylam i nastepnego dnia powtorka i trzymalam 30 min. minal tydzien i ponownie tyle,ze krocej-jakies 10 minut. efekt? blond jak sie patrzy. pozniej tylko maksymalna pielegnacja, profesjonalne odzywki-zadnego znecania sie nad nimi jedynie na co trzeba uwazac to,to,aby nie trzymac rozjasniacza dlugo na wlosach blisko skory,bo one b. szybko chwytaja kolor.
pernamentnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-05, 14:33   #1822
inuss
Przyczajenie
 
Avatar inuss
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Wiadomości: 6
Dot.: Dekoloryzator- za i przeciw?

a czy dekoloryzator działa tylko wtedy, kiedy chcemy z farbowanych ciemnych włosów wrócić do jasnych? bo ja mam sytuację odwrotną, mam włosy blond a chciałabym wrócić do swojego naturalnego koloru średniego brązu
inuss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-05, 14:45   #1823
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Dekoloryzator- za i przeciw?

dekoloryzator odbarwia pogment
w przypadku przejscia z jasnego na ciemny tzreba robic pigmentacje
ale to tylko u fryzjera
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-05, 14:47   #1824
pernamentnie
Raczkowanie
 
Avatar pernamentnie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 169
Dot.: Dekoloryzator- za i przeciw?

Cytat:
Napisane przez inuss Pokaż wiadomość
a czy dekoloryzator działa tylko wtedy, kiedy chcemy z farbowanych ciemnych włosów wrócić do jasnych? bo ja mam sytuację odwrotną, mam włosy blond a chciałabym wrócić do swojego naturalnego koloru średniego brązu
mozesz wybrac sie do fryzjera,aby sciagnal Ci kolor [czyli w Twoim przypadku blond]. dosc drogi ten zabieg jest... nie chcesz zafarbowac na kolor podobny do Twego naturalnego? zadna filozofia,na blondzie powinno wyjsc elegancko .
pernamentnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-05, 20:10   #1825
dzastineczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2
Dot.: Dekoloryzator- za i przeciw?

za ramiona)
dzastineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 17:45   #1826
Dobruśka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 32
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

A ja chciałam zapytać czy znacie jakiegoś dobrego fryzjera w Krakowie. Byłam dziś u fryzjerki i powiedziała mi że można zdjąć farbę od razu do swoich naturalnych, ale nie wie gdzie w Krakowie jest taki salon.Oczywiście chodzi mi o dekoloryzację.Mam brąz a chce swój blond
Dobruśka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 18:12   #1827
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

co to za fryzjerka...???sama nie zna srodka do dekoloryzacji i wysyła do innego salonu...to w sumie moze i lepiej..., nie wiedziałam że jescze takie salony sa..
Dobruśka, ale nie ma takiego srodka, po ktorym farbowane wlosy sa znow naturalne
fajnie by było i wam klientom i nam fryzjerom, mneij problemow, i mozna by było tyle kolorów wypróbować... ech... marzenie
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 18:28   #1828
aska-kmpk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 32
GG do aska-kmpk
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Witam Mam wlosy czarne i nic nie da sie z nimi zrobic, trzymalam rozjasniacz pol godziny iiii.... nic Dekoloryzacja? Probowala ktoras z was dekoloryzowac czarne??
aska-kmpk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 15:24   #1829
Dobruśka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 32
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
co to za fryzjerka...???sama nie zna srodka do dekoloryzacji i wysyła do innego salonu...to w sumie moze i lepiej..., nie wiedziałam że jescze takie salony sa..
Dobruśka, ale nie ma takiego srodka, po ktorym farbowane wlosy sa znow naturalne
fajnie by było i wam klientom i nam fryzjerom, mneij problemow, i mozna by było tyle kolorów wypróbować... ech... marzenie
Ona mi powiedziała że widziała to na pokazie i skierowała do sklepu z art. fryzjerskimi. Chciała mi zrobić pasemka, ale pow. też że nie obiecuje że nie wyjdzie mi jajecznica na końcach.Mam dopiero 2 cent. odrosty i to długo potrwa zanim odrosną, a w czerwcu 2008 biorę ślub i chciałabym mieć blond.Co byś doradzała?
Dobruśka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 21:02   #1830
janicka
Raczkowanie
 
Avatar janicka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 160
Dot.: nie udane farbowanie czarnych włosów:( pomocy!!

to ja zalozylam ten post i jestem juz po. uzylam rozjasniacza joanny, po nim wlosy byly w roznych odcieniach rudego, na to nalozylam farbe, teraz stosuje szampon dove (granatowy) i kupilam maseczke wygladzajaco odzywcza w sklepie fryzjerskim i wlosy dobrze sie zachowuja, ni zauwazylam szczegolnego pogorszenia ich kondycji- w pierwszej chwili byly tylko suche. dodatkowo codzien traktuje je jedwabiem do wlosow i jest ok. polecam
__________________
25.05.2007
i życie nabrało nowych barw

http://tickers.baby-gaga.com/t/catca..._Igorek+ma.png
janicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:33.