Pomoc w dobraniu makijażu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-13, 23:41   #1
TheLastNight
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Północ Polski :)
Wiadomości: 25

Pomoc w dobraniu makijażu?


Cześć dziewczyny,

Mam takie pytanie - czy któraś z Was mogłaby pomóc mi w doborze makijażu? Odkąd mam ciemne włosy, czarny cień chyba średnio mi pasuje (chociaż czarny smokey eye najbardziej mi odpowiadał)... I pojawił się dylemat - jak się malować, póki nie zmienię będącego chyba pomyłką koloru włosów... W końcu na ulicę muszę jakoś wychodzić :/

I gdybyście miały także rady odnośnie zwiększenia objętości włosów, byłabym wdzięczna...

Zdjęcia nienajlepsze, ale niestety lepszych nie mogę w chwili obecnej zaoferować.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1348resize.jpg (19,0 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1349resized.jpg (17,1 KB, 41 załadowań)
TheLastNight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 00:06   #2
TheLastNight
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Północ Polski :)
Wiadomości: 25
Dot.: Pomoc w dobraniu makijażu?

Niebardzo widziałam możliwość edytowania posta, więc dodam tutaj że jeśli chodzi o ubrania i makijaż zwykle gustuję w zimnych kolorach - czernie, grafity, szarości, w małych ilościach biel - ale są wyjątki w postaci kolorów cieplejszych - zieleni czy brązu. Bardzo podoba mi się gotyk Ale kto wie, może i coś innego mi się spodoba

No, ale to tak "w razie czego", jeśli w ogóle to się na coś przyda.
TheLastNight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 12:29   #3
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 999
Dot.: Pomoc w dobraniu makijażu?

Wiem, ze nie o to pytasz, ale moim zdaniem, czarne wlosy w ogole Ci nie pasuja. Lepiej by Ci bylo w brazie. Chociazby ciemnym, ale jednak brazie.

Masz dosyc jasna cere, wiec przy tych wlosach z czarnym makijazem smokey eyes bedziesz wygladala jeszcze bardziej blado. Moze przerzuc sie na fioletowy smokey eyes albo ciemna zielen. Ze mnie zadna znawczyni, ale wydaje mi sie, ze kazdy bedzie wygladal na Tobie lepiej niz czarny. A przynajmniej przy tych wlosach.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 13:25   #4
TheLastNight
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Północ Polski :)
Wiadomości: 25
Dot.: Pomoc w dobraniu makijażu?

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
Wiem, ze nie o to pytasz, ale moim zdaniem, czarne wlosy w ogole Ci nie pasuja. Lepiej by Ci bylo w brazie. Chociazby ciemnym, ale jednak brazie.
Ale ja sobie zdaję z tego sprawę... Po prostu nie wyszło mi farbowanie, miał wyjść zupełnie inny kolor. Nigdy więcej farb Schwarzkopfa. No ale co się stanie, to się nie odstanie - teraz mogę jedynie próbować jakoś przetrwać do dekoloryzacji, która czeka mnie pewnie jakoś na wiosnę... Stąd ten wątek.

Dzięki za wskazówki, postaram się dziś wypróbować - a nuż rzeczywiście będzie lepiej... A czarny smokey eye rzeczywiście mi pasował - ale za czasów, kiedy byłam ruda. No cóż, zachciało mi się eksperymentów, to mam.
TheLastNight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:15.