Męskie genitalia a spostrzeżenia kobiet - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-03, 12:31   #1
patryknowy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4

Męskie genitalia a spostrzeżenia kobiet


Cześć wszystkim. Założyłem ten temat aby poznać zdanie kobiet, zdanie na temat męskich genitaliów, bo już nie ogarniam, czasem czytam nawet na wizażu jak to niektóre dziewczyny się zachwycają narządami płciowymi facetów, że zerkają na krocze w autobusie i myśle sobie to fakt czy mit? Dlaczego doszedłem do takiego wniosku? Moja obecna dziewczyna na pytanie czy ją podniecam, czy podnieca ją mój penis, odpowiedziała, że jestem przystojny że podobam się jej, ale na mój widok nie rośnie w niej napięcie seksualne, że w ogóle na widok nikogo jej nie rośnie, ona podnieca się dopiero pieszczotami albo samym seksem, jednym słowem musi czuc stymulacje. Moja poprzednia dziewczyna powiedziała że jak patrzy na penisa to tak jakby patrzyła na przedmiot, ot część ciała jak palec u nogi, ani nie zachwyca ani nie powala, zwykły narząd. Więcej kobiet nie miałem a pytac koleżanke nie zamierzam bo nie wypada. Uważam że tu jest adekwatne miejsce na zadanie tego pytania które brzmi: Czy podniecają cię męskie genitalia??? Dodam że u facetów to chyba oczywiste że na widok damskiego krocza ma się namiot
patryknowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 12:40   #2
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Męskie genitalia a spostrzeżenia kobiet

Cytat:
Napisane przez patryknowy Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim. Założyłem ten temat aby poznać zdanie kobiet, zdanie na temat męskich genitaliów, bo już nie ogarniam, czasem czytam nawet na wizażu jak to niektóre dziewczyny się zachwycają narządami płciowymi facetów, że zerkają na krocze w autobusie i myśle sobie to fakt czy mit? Dlaczego doszedłem do takiego wniosku? Moja obecna dziewczyna na pytanie czy ją podniecam, czy podnieca ją mój penis, odpowiedziała, że jestem przystojny że podobam się jej, ale na mój widok nie rośnie w niej napięcie seksualne, że w ogóle na widok nikogo jej nie rośnie, ona podnieca się dopiero pieszczotami albo samym seksem, jednym słowem musi czuc stymulacje. Moja poprzednia dziewczyna powiedziała że jak patrzy na penisa to tak jakby patrzyła na przedmiot, ot część ciała jak palec u nogi, ani nie zachwyca ani nie powala, zwykły narząd. Więcej kobiet nie miałem a pytac koleżanke nie zamierzam bo nie wypada. Uważam że tu jest adekwatne miejsce na zadanie tego pytania które brzmi: Czy podniecają cię męskie genitalia??? Dodam że u facetów to chyba oczywiste że na widok damskiego krocza ma się namiot
Nie.
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 13:35   #3
Irmm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 76
Dot.: Męskie genitalia a spostrzeżenia kobiet

Hahaha krótko i na temat. A ja mówię tak.

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Oczywiście gdy są tego warte
Irmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 14:32   #4
angelstyle
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: nvmnd
Wiadomości: 1 089
Dot.: Męskie genitalia a spostrzeżenia kobiet

Bardzo. Ale tylko mojego faceta oczywiście
__________________

angelstyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 14:43   #5
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Męskie genitalia a spostrzeżenia kobiet

Cytat:
Napisane przez patryknowy Pokaż wiadomość
Dodam że u facetów to chyba oczywiste że na widok damskiego krocza ma się namiot
Poważnie? na widok krocza starszej babci masz namiot?

Odpowiadając, nie, nie kreca mnie "oderwane" od ciała penisy.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 14:53   #6
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Męskie genitalia a spostrzeżenia kobiet

Był już o tym wątek, wyszło na to, że penisy naszych facetów nas podniecają, obcych - nie.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-03 15:53:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:32.