od kiedy powinnam zaczać chodzić na solarium? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-12-26, 15:22   #1
fionka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 4
GG do fionka

od kiedy powinnam zaczać chodzić na solarium?


Od kiedy powinnam zaczać chodzic na solarium aby przed 24 stycznia uzyskać ładny opalony kolor skóry?I ile razy w tygodniu oraz w jakich odstępach czasu powinnam przebywać na solarium??Z tabeli wyszedł mi fototyp typu II . Z góry bardzo dziękuje.
fionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-26, 16:03   #2
Senorita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 124
Re: od kiedy powinnam zaczać chodzić na solarium?

Żeby uzyskać ładny efekt opalonej skóry-oczywiście nie mówię tu o efekcie murzyna albo pomarańczy,przeważnie wykorzystywałam w solarium jeden karnet 60 minutowy i chodziłam do solarium co 2 dzień na 10 min,stosowałam kosmetyki 3-stopniowe Soleo,dobrze nawilzałam skórę i uzyskałam naprawdę naturalny,ładny efekt.Nie wyglądało to sztucznie,byłam ładnie opalona ale nie "zjarana" na pomarańcz jak inne panienki na studniówce!To zależy oczywiście od karnacji,ja mam raczej złocisty,ciemny odcień i byłam ładnie brązowa,natomiast moja przyjaciółka-rózowa blondyneczka wykorzystała cały karnet i efekt był niestety bardzo marny!Najlepiej zacznij chodzić do solarium około 2 tyg przed 24 stycznia i popytaj pań z solarium,one powinny doradzić(chociaż czasami aż ręce można załamać hie hie)
Senorita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-26, 16:03   #3
Senorita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 124
Re: od kiedy powinnam zaczać chodzić na solarium?

Żeby uzyskać ładny efekt opalonej skóry-oczywiście nie mówię tu o efekcie murzyna albo pomarańczy,przeważnie wykorzystywałam w solarium jeden karnet 60 minutowy i chodziłam do solarium co 2 dzień na 10 min,stosowałam kosmetyki 3-stopniowe Soleo,dobrze nawilzałam skórę i uzyskałam naprawdę naturalny,ładny efekt.Nie wyglądało to sztucznie,byłam ładnie opalona ale nie "zjarana" na pomarańcz jak inne panienki na studniówce!To zależy oczywiście od karnacji,ja mam raczej złocisty,ciemny odcień i byłam ładnie brązowa,natomiast moja przyjaciółka-rózowa blondyneczka wykorzystała cały karnet i efekt był niestety bardzo marny!Najlepiej zacznij chodzić do solarium około 2 tyg przed 24 stycznia i popytaj pań z solarium,one powinny doradzić(chociaż czasami aż ręce można załamać hie hie)
Senorita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-26, 19:31   #4
cathy22C
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 130
Re: od kiedy powinnam zaczać chodzić na solarium?

Senorita ,dobrze Ci radzi ale ja dodam od siebie parę słów. Przede wszystkim zaopatrz się w beta karoten (w aptece) lub pij dużo soku marchwiowego jeśli lubisz. Jeśli nigdy nie chodziłaś do solarium to gdy będziesz szła po raz pierwszy to nie na 10 min tylko na 4-6 i stopniowo zwiększaj minutki, tzn. 1 raz 4 minuty ,2 raz 6 minut itd ale nie dojdz do 20 minut, maksymalnie do 12 .Ja kosmetyków Soleo nie polecam chociaż są polskie, ja używam Australian Gold ale one są trochę droższe.Możesz też użyć balsamu ze środkiem brązującym. Mam nadzieję ,ze pomogłam !
cathy22C jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-27, 12:07   #5
ela_45
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 5
Re: od kiedy powinnam zaczać chodzić na solarium?

po ukonczeniu 21 lat!!!
ela_45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-27, 18:50   #6
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: od kiedy powinnam zaczać chodzić na solarium?

NIGDY???
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-28, 20:57   #7
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: od kiedy powinnam zaczać chodzić na solarium?

Przeczytałaś zalecenia dotyczące opalania? Mam nadzieję ,że przeczytałaś również artykuły ostrzegające przed opalaniem?
Dziewczyny napisały Ci już w jaki sposób możesz się opalać - ale to jest bardzo indywidualna sprawa, zależne to jest również od solarium w którym będziesz się opalała - najlepiej wybierz taki salon , w którym uzyskasz wszystkie potrzebne informacje - pamiętaj o tym aby nie przesadzać - mocna opalenizna wcale nie jest ładna - a nadmierne opalanie jest groźne dla zdrowia. Pamiętaj o ochronie oczu.I intensywnym nawilżaniu skóry po każdej sesji.
i uważaj - opalanie może stać się nałogiem - tanoreksja.Dlatego gdy już uzyskasz delikatną opaleniznę daj skórze odpocząć przez długi czas i nie "poprawiaj" już potem opalenizny przez kolejne sesje.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:24.