KŁOPOT po pierwszym razie!!!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-02, 12:48   #1
nieznajoma_99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5

KŁOPOT po pierwszym razie!!!!!!!


Niedawno przezylam swoj pierwszy raz. Oczywiscie krwawilam i wszystko byloby ok ale po przebudzeniu nastepnego dnia zobaczylam, ze dalej wystepuje male krwawienie. Przestraszylam się i siegnelam po lusterko. Okazalo sie ze przy wejsciu do pochwy mam sine miejsce. Do tego wydaje mi sie, ze wejscie w tym miejscu zostalo rozerwane. Czy to mozliwe? Bardzo sie boje. Wyczytalam gdzies, ze nasiadowki z rumianku moga pomoc. Ale to miejsce jest takie bialawo sine. Nie wiem co sie dzieje bo nawet z tego nie krwawie i nie boli tak bardzo. Czy mozliwe, ze bede musiala szyc? bardzo prosze o pomoc
nieznajoma_99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 13:31   #2
atrafeles
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 113
Dot.: KŁOPOT po pierwszym razie!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez nieznajoma_99 Pokaż wiadomość
Niedawno przezylam swoj pierwszy raz. Oczywiscie krwawilam i wszystko byloby ok ale po przebudzeniu nastepnego dnia zobaczylam, ze dalej wystepuje male krwawienie. Przestraszylam się i siegnelam po lusterko. Okazalo sie ze przy wejsciu do pochwy mam sine miejsce. Do tego wydaje mi sie, ze wejscie w tym miejscu zostalo rozerwane. Czy to mozliwe? Bardzo sie boje. Wyczytalam gdzies, ze nasiadowki z rumianku moga pomoc. Ale to miejsce jest takie bialawo sine. Nie wiem co sie dzieje bo nawet z tego nie krwawie i nie boli tak bardzo. Czy mozliwe, ze bede musiala szyc? bardzo prosze o pomoc
Jeżeli masz tam cos rozerwane, to ja udalabym sie jak najszybciej do lekarza ginekologa. moze Ci sie wdac infekcja. Nie spotkalam sie jeszcze z takim czyms zeby podczas normalnego seksu cos komu tam peklo. Co innego gdyby to byl jakis ostry seks...
Nikt tu tego nie widzi. Kierunek- lekarz.
atrafeles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 13:51   #3
nieznajoma_99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
Dot.: KŁOPOT po pierwszym razie!!!!!!!

w zasadzie to moze być glupie pytanie nawet bardzo ale nigdy sie nie przygladalam jak to wyglada czy pochwa sie otwiera tak hmm jakby byla kolkiem czy tak jakby 2 czesci sie rozchylaly jedna w gore druga w dol nie wiem jak to napisac. Ale jezeli to drugie to byc moze tylko mam sine od ocierania albo cos takiego?
nieznajoma_99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 14:02   #4
Sakh
Raczkowanie
 
Avatar Sakh
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 480
Dot.: KŁOPOT po pierwszym razie!!!!!!!

krwawienie "po" to rzecz normalna(może być ale nie musi, jakbyś krwawiła miesiąc to by było coś nie tak- może problemy z krzepliwością krwi lub uszkodzenie rozległe), może potrwać to do tygodnia, bo musi się tkanka zregenerować, w końcu to nie rzecz, a żywa tkanka. Jeśli w ciągu tygodnia będziesz współżyła, możesz znów zaobserwować krwawienie i może ból. Nie u każdego to występuje, jak nie u każdej dziewczyny jest krwawienie, bo niektóre nie krwawią w ogóle.

to samo powie Ci lekarz b on też uczył się z tych samych książek ...

Edytowane przez Sakh
Czas edycji: 2010-05-02 o 14:07
Sakh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 14:15   #5
nieznajoma_99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
Dot.: KŁOPOT po pierwszym razie!!!!!!!

Wiem tylko, ze w tej chwili juz nawet nie chodzi mi o krwawienie bo juz go nie ma tylko o to sine miejsce czy jest mozliwe, ze np doszlo do przerwania skory w tym miejscu bo np bylo za male nawilzenie i cos jest z tym nie tak czy np jako, ze to byl pierwszy raz to po prostu doszlo do lekkiego uszkodzenia, ktore po pewnym czasie sie zregeneruje samo. Bo poki co dziwnie to wyglada
nieznajoma_99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 15:15   #6
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: KŁOPOT po pierwszym razie!!!!!!!

moim zdaniem sie obtarłaś po prostu podczas sexu i zgodze sie z ATRAFELES idz do gina bo może sie wdać zakażenie a to nic miłęgo
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 15:34   #7
katalink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 49
Dot.: KŁOPOT po pierwszym razie!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez nieznajoma_99 Pokaż wiadomość
Wiem tylko, ze w tej chwili juz nawet nie chodzi mi o krwawienie bo juz go nie ma tylko o to sine miejsce czy jest mozliwe, ze np doszlo do przerwania skory w tym miejscu bo np bylo za male nawilzenie i cos jest z tym nie tak czy np jako, ze to byl pierwszy raz to po prostu doszlo do lekkiego uszkodzenia, ktore po pewnym czasie sie zregeneruje samo. Bo poki co dziwnie to wyglada
My tego nie widzimy, ciężko jest doradzić coś w takim przypadku. Jeśli masz poważne obawy to musisz odwiedzić gina. Jeśli nie chcesz do niego iść to możesz sobie zrobić nasiadówkę z kory dębu. Możesz ją kupić w każdej aptece i nie jest ona droga. Wystarczy ją zalać wrzątkiem i zostawić pod przykryciem aż do zaparzenia. Taka nasiadówka na pewno Ci nie zaszkodzi.
katalink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-03, 12:39   #8
nieznajoma_99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
Dot.: KŁOPOT po pierwszym razie!!!!!!!

" Jeśli nie chcesz do niego iść to możesz sobie zrobić nasiadówkę z kory dębu. Możesz ją kupić w każdej aptece i nie jest ona droga. Wystarczy ją zalać wrzątkiem i zostawić pod przykryciem aż do zaparzenia. Taka nasiadówka na pewno Ci nie zaszkodzi."
a co mam powiedziec w aptece? bo ostatnio bylam to sie pytali w jakiej postaci i czy na hemoroidy. Nie wiedzialam co powiedziec??
nieznajoma_99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 22:14   #9
Seeensi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 267
Dot.: KŁOPOT po pierwszym razie!!!!!!!

może po prostu podrażnienie po seksie? Dobry jest łagodzący żel do higieny imtymnej nivea
Seeensi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 15:26   #10
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: KŁOPOT po pierwszym razie!!!!!!!

moze lepiej byloby najpierw zapoznac sie z budowa swojego ciala a pozniej zabrac sie za seks
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 15:42   #11
nieznajoma_99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
Dot.: KŁOPOT po pierwszym razie!!!!!!!

evelinarav szukałam porady nie pouczenia ale bardzo dziękuję napewno następnym razem wezmę to pod uwagę ;]
Całej reszcie dziękuję, a póki co jest lepiej, już nie jest sine mam nadzieję, że będzie ok.
nieznajoma_99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-04, 15:45   #12
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: KŁOPOT po pierwszym razie!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez nieznajoma_99 Pokaż wiadomość
evelinarav szukałam porady nie pouczenia ale bardzo dziękuję napewno następnym razem wezmę to pod uwagę ;]
Całej reszcie dziękuję, a póki co jest lepiej, już nie jest sine mam nadzieję, że będzie ok.
proponowałabym jednak udać się do gina.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 17:06   #13
katalink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 49
Dot.: KŁOPOT po pierwszym razie!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez nieznajoma_99 Pokaż wiadomość
evelinarav szukałam porady nie pouczenia ale bardzo dziękuję napewno następnym razem wezmę to pod uwagę ;]
Całej reszcie dziękuję, a póki co jest lepiej, już nie jest sine mam nadzieję, że będzie ok.
No to dobrze, że już lepiej.
Gdybyś potrzebowała w przyszłości kory dębu to do naparzania najlepiej kupić taką sypką, suszoną. Z tego co wiem to faktycznie stosuje się ją również na hemoroidy.
katalink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:05.