Sosnowiec i okolice - poszukiwane młode mamy do wspólnych spacerów wózkowych!! :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-16, 01:27   #1
shockwave_
Przyczajenie
 
Avatar shockwave_
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Red face

Sosnowiec i okolice - poszukiwane młode mamy do wspólnych spacerów wózkowych!! :)


Cześć
od 7 miesięcy jestem mamą Dnie upływają mi nad opieką nad synkiem. Bardzo dużo spacerujemy na świeżym powietrzu, niestety, są to spacery głównie samotne, co ostatnio bardzo mi doskwiera.

Niestety w moim otoczeniu, nie ma żadnych dzieciatych kobitek z którymi mogłabym porozmawiać, jednocześnie nie zanudzając nikogo własnymi opowieściami Jednocześnie, synek robi się coraz bardziej kontaktowy i chciałabym aby o czasu do czasu mógł przebywać z jakim fajnym kolegą lub uroczą koleżanką

Mam 27 lat. Mieszkam w Sosnowcu, dokładniej Zagórze, ale mogę się przemieszczać również po okolicznych miastach.
Oprócz spacerów typowo osiedlowych, szczególnie lubię spędzać całe dnie w Parku Śląskim, Pogorii, Stawikach, lub w Dolinie Trzech Stawów (rolki z wózkiem też wchodzą w grę )

Jeśli znajdzie się jakaś mama, której również doskwiera samotność i chciałaby spotkać się, pogadać (nie tylko o 'trudach' macierzyństwa ), wypić jakąś kawkę na świeżym powietrzu, to jestem do dyspozycji!

Wiem, że zainteresowanie wątkiem będzie raczej marne, ale może chociaż jedna dusza się znajdzie

Pozdrawiam

Edytowane przez shockwave_
Czas edycji: 2015-06-16 o 01:31
shockwave_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 11:04   #2
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Sosnowiec i okolice - poszukiwane młode mamy do wspólnych spacerów wózkowych!!

Cytat:
Napisane przez shockwave_ Pokaż wiadomość
Cześć
od 7 miesięcy jestem mamą Dnie upływają mi nad opieką nad synkiem. Bardzo dużo spacerujemy na świeżym powietrzu, niestety, są to spacery głównie samotne, co ostatnio bardzo mi doskwiera.

Niestety w moim otoczeniu, nie ma żadnych dzieciatych kobitek z którymi mogłabym porozmawiać, jednocześnie nie zanudzając nikogo własnymi opowieściami Jednocześnie, synek robi się coraz bardziej kontaktowy i chciałabym aby o czasu do czasu mógł przebywać z jakim fajnym kolegą lub uroczą koleżanką

Mam 27 lat. Mieszkam w Sosnowcu, dokładniej Zagórze, ale mogę się przemieszczać również po okolicznych miastach.
Oprócz spacerów typowo osiedlowych, szczególnie lubię spędzać całe dnie w Parku Śląskim, Pogorii, Stawikach, lub w Dolinie Trzech Stawów (rolki z wózkiem też wchodzą w grę )

Jeśli znajdzie się jakaś mama, której również doskwiera samotność i chciałaby spotkać się, pogadać (nie tylko o 'trudach' macierzyństwa ), wypić jakąś kawkę na świeżym powietrzu, to jestem do dyspozycji!

Wiem, że zainteresowanie wątkiem będzie raczej marne, ale może chociaż jedna dusza się znajdzie

Pozdrawiam
hej
nie jestem mamą z sosnowca, ale może uda ci się znaleźć dziewczyny tutaj:
https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=80
na odchowalni przesiaduje mnóstwo mam, myślę, że na pewno znajdziesz tam towarzystwo, bo na "spotkania wizażanek" mało kto wchodzi
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 10:49   #3
wiola842222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
Dot.: Sosnowiec i okolice - poszukiwane młode mamy do wspólnych spacerów wózkowych!!

hej
Tez od nie dawna jestem mamą 10 m-cznego malca....jesli ogloszenie jest aktualne toooo....jak najbardziej jestem chętna na wymianę doświadczeń w urokach macierzyństwa

pozdrawiam
wiola842222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-23 11:49:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:30.