Makijaż śląsk- zabrze, gliwice - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-29, 08:50   #31
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: Makijaż śląsk- zabrze, gliwice

[QUOTE=Susanna;20988621]Oj kfasko jestesmy malzeństwem raptem 11 dni - nie ma czego komentowac. Wreszcie wrócilismy ze SK i Bielska do naszego mieszkania. Tera się dopiero zacznie

No tak, miesiąc miodowy, normalne życie dopiero sie zacznie ja juz sie nie mogę doczekac
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 06:13   #32
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Makijaż śląsk- zabrze, gliwice

Cytat:
Napisane przez kajasia222 Pokaż wiadomość
Sussana pięknie!! Mi najbardziej zależy na makijażu mam bardzo problemową twarz a jeśli lipiec w przyszłym roku będzie tak upalny jak w tym był początek to martwie sie ze wszystko mi spłynie Włosy zapuszczam choc marnie mi to idzie ale mam nadzieje ze mi w avangardzie cos wymysla. Dzieki raz jeszcze!!
Jak mi nie spłynął przy 37 C to Tobie tez nie spłynie. Sa przecież utrwalacze makijażu, nie widzę problemu.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 11:15   #33
m_artucha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Dot.: Makijaż śląsk- zabrze, gliwice

Cytat:
Napisane przez pati1920 Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś byłby zainteresowany, mogę podać namiary na świetną stylistkę z Tychów. Profesjonalistka, a przy tym ceny 'do przełknięcia' żeby nie robić tu jakiejś pseudo reklamy, mogę podać adres salonu na priva.
Hej możesz podać mi namiary na tę stylistkę? Jestem zainteresowana makijażem ślubnym pozdrawiam
m_artucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 22:21   #34
gytunia11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: Makijaż śląsk- zabrze, gliwice

Witam.
Zna ktoś dobrą makijażystkę z Gliwic lub okolic?
Byłabym bardzo wdzięczna.

Pozdrawiam
gytunia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 07:15   #35
domik86
Raczkowanie
 
Avatar domik86
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 71
Dot.: Makijaż śląsk- zabrze, gliwice

Cytat:
Napisane przez gytunia11 Pokaż wiadomość
Witam.
Zna ktoś dobrą makijażystkę z Gliwic lub okolic?
Byłabym bardzo wdzięczna.

Pozdrawiam
Witajcie
Ja również poszukuje sprawdzonej makijażystki, na czerwiec.
Z tym, że okolice Tarnowskich Gór. Może byc dalej byleby tylko miała ochote dojechac do domu ;p


A tak apropos dziewczyny, czy to nie zawczesnie na umawiamie się z makijazystką? Może powinnam jeszcze poczekac z probnym, poki cera nie jest oczyszczona, czy nie ma to większego znaczenia? Czy pozniej moze byc ciezko z terminami?
domik86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 23:47   #36
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Makijaż śląsk- zabrze, gliwice

Dziewczyny a czy na próbny makijaż/fryzurę to umawia się do salonu/domu makijazystki? Nie mam o tym bladego pojęcia. Spisuje się też jakąs umowę?
Jak zrobi mi fryzurę próbną to pozniej jaka mam pewnosc ze ta slubna bedzie identyczna?
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 21:21   #37
talkau
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2
Dot.: Makijaż śląsk- zabrze, gliwice

Ślub... jakie ważne wydarzenie dla każdej kobiety. Przygotowania , lista gości tort no i oczywiście przepiękna panna młoda.Wszystko dopięte na ostatni guzik: suknia, fryzura no ni oczywiście MAKIJAŻ. Hmmm i tu się zatrzymajmy. Dużo czytałam na forach kogo wybrać, kto jest najlepszy kogo w tak ważnym i jedynym dniu obdarzyć zaufaniem... no i znalazłam a przynajmniej tak myślałam... Pani Agnieszka Szafarz salon GLAMOUR w Gliwicach ul. Sieronia 10. Umówiłyśmy się na makijaż próbny cena 50 zł. Przyjechałam... Pani była już na miejscu... Opowiadała o tym co robi w trakcie wykonywania makijażu który trwał ok 25 minut. Ofekt ok... szału nie było nikt w domu nie zauważył znacznej zmiany ale ja byłam zadowolona makijaż był delikatny bo na takim mi zależało... Zdecydowana potwierdziłam rezerwacją na wykonanie pracy w dniu ślubu tzn za 3 miesiące... Dziś trzy tygodnie do ślubu otrzymuje sms-a od Pani Szafarz z informacją,że jest jest bardzo przykro ale z przyczyn osobistych nie wykona mi makijażu... A ja się pytam to jej jest przykro??? To ona przygotowywała się kilka lat do ślubu i to ona na trzy tygodnie przed usłyszała, proszę sobie poszukać kogoś innego.? Mało tego usłyszałam jeszcze, że powinnam się cieszyć, że w ogóle mnie poinformowała sms-em bo nie odbierałam telefonu a to nie należy do jej obowiązków. takie zachowanie to brak profesjonalizmu i brak odpowiedzialności, pomijając jakość obsługi Klienta. Zwrotu pieniędzy oczywiście nie dostałam... NIE POLECAM NIKOMU!!!! SZKODA CZASU I NERWÓW ŻE W DNIU ŚLUBU PRZYJDZIE WAM SIĘ SAMEJ POMALOWAĆ!!! MNIE NIE POZOSTAJE NIC INNEGO JAK SZUKAĆ KOGOŚ KTO BĘDZIE NA TYLE UPRZEJMA I NA TRZY TYGODNIE PRZED ŚLUBEM MNIE POMALUJE.. JESZCZE RAZ ODRADZAM!!!!
talkau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-26, 12:19   #38
n_bb
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 191
Dot.: Makijaż śląsk- zabrze, gliwice

Sorry, że odgrzewam ale pytam w imieniu mojej siostry (mieszka w Rudzie Śląskiej, ale w grę wchodzą ewentualnie inne miasta: Katowice, Zabrze, Gliwice). Znacie tam kogoś doświadczonego od makijaży ślubnych. Część danych z tego wątku jest już nieaktualnych. Ślub na początku maja.
n_bb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 11:00   #39
jolka8899
Raczkowanie
 
Avatar jolka8899
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 82
Dot.: Makijaż śląsk- zabrze, gliwice

No niby jeszcze jest trochę czasu ale proponuję już teraz się zapisać ponieważ potem może być duży problem. Sama zapisywalam się jakieś 3 miesiące przed ślubem , terminy były zajęte ale jedna osoba zrezygnowała tak więc cudem się załapałam. Makijaś robiłam w studio urody na Kłodnickiej w Rudzie, robiła mi go pani Aleksandra Karaś.

Podobało mi się. Zamarzyłam sobie styl retro : czarna kreska na oku oraz czerwone usta. Powiem Ci,że fajnie wygląda to w kontraście do białej sukni.
jolka8899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 19:09   #40
amanda_35820
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 2
Dot.: Makijaż śląsk- zabrze, gliwice

Dziewczyny ja polecam zabiegi estetyczne w Instytucie kosmetologii estetycznej Deremtis. Przed swoim ślubem korzystałam. Pracują tam bardzo wykfalifikowani fachowcy. Potrafią zdziałać cuda i wiele rzeczy poprawić. Klinika znajduje się w Zabrzu. Ceny nie są wygurowane. Polecam. Przed ślubem obowiązkowo.
amanda_35820 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-06 20:09:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:55.