Pytanie o bukowanie biletów Wizzair - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-25, 09:19   #1
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Post

Pytanie o bukowanie biletów Wizzair


Mam takie pytanie, bo nie jest sprecyzowane (a przynajmniej nie rozumiem ) na stronie wizzair. W Ryanair jest tak, że ma się bagaż podręczny za darmo do 10kg o wyznaczonych wymiarach itp., a drugi bagaż płatny w zależności czy 15 czy 20kg. W Wizzair nic nie pisze o podręcznym bagażu, a oprócz niego chciałabym wziąć jeszcze większą torbę. W związku z tym powinnam w procesie rezerwacji wybrać 1 sztukę bagażu czy dwie? Chodzi o to, że nie rozumiem, czy jest wliczony tam bagaż podręczny jako 1 sztuka bagażu, czy nie, bo jeśli tak, to jest on płatny z tego wynika (bo nalicza mi w podsumowaniu. Proszę o pomoc, bo nie chcę później na lotnisku dopłacać za torbę A na pewno któraś z Was ma już wprawę.. Ja leciałam samolotem Wizzair jakieś 6 lat temu jeszcze z rodzicami jak dzieckiem byłam, więc całkiem zielona jak to działa z tym bagażem.
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 09:52   #2
nina3595
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 58
Dot.: Pytanie o bukowanie biletów Wizzair

Ja leciałam w tamtym roku Ryanair i tylko patrzyli na wagę, a nie wymiary bagażu. Podręczny nie był liczony do ceny biletu. Na lotnisku mieli naprawdę różne te bagaże i nieraz dodatkowy z laptopem do podręcznego podczepiali. To zależy od personelu czy przymknie oko na bagaż czy się przyczepi.
nina3595 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 09:59   #3
ojp
Wtajemniczenie
 
Avatar ojp
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 241
Dot.: Pytanie o bukowanie biletów Wizzair

Cytat:
Napisane przez gorzala Pokaż wiadomość
W Wizzair nic nie pisze o podręcznym bagażu, a oprócz niego chciałabym wziąć jeszcze większą torbę. W związku z tym powinnam w procesie rezerwacji wybrać 1 sztukę bagażu czy dwie? Chodzi o to, że nie rozumiem, czy jest wliczony tam bagaż podręczny jako 1 sztuka bagażu, czy nie, bo jeśli tak, to jest on płatny z tego wynika (bo nalicza mi w podsumowaniu. Proszę o pomoc, bo nie chcę później na lotnisku dopłacać za torbę
Bagaż podręczny w Wizzair masz wliczony w cenę, jeśli chcesz wykupić dodatkowy bagaż (dużą walizkę do 32kg) to wtedy zaznaczasz 1szt bagażu.
__________________
"Eat clean, train hard and surround yourself with those on the same mission as you".

Aparatka: 16.08.2007-10.09.2009
11.03.2015-?

Walczę:
82,6 kg --> 80,2 kg --> 75,9 ?

cel I: 79 kg
cel II: 75 kg
cel III: 71 kg

"Per aspera ad astra".
ojp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 10:05   #4
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: Pytanie o bukowanie biletów Wizzair

Właśnie, że ja wiem jak to działa w przypadku Ryanair, bo często latam, ale teraz muszę lecieć liniami Wizzair

ojp dziękuję za odpowiedź! Trochę poczytałam w FAQ, ale wolałam się upewnić.
Bagaż dodatkowy to 113 zł na dzień dzisiejszy, ale aż do 32 kg?! Lol, to nieźle, właściwie pół szafy można spakować. Kiedyś to były chyba o wiele lżejsze bagaże?
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 12:46   #5
xxxmadeleine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 324
Dot.: Pytanie o bukowanie biletów Wizzair

Wizz Air będzie ściśle egzekwować następujące zasady:

- Pasażer za dodatkową opłatą może przewozić do 32 kilogramów bagażu rejestrownego oraz bezpłatnie jedną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnej wadze 10 kilogramów i wymiarach nieprzekraczających 55 x 20 x 40 centymetrów.
- Podczas dokonywania rezerwacji pasażer musi zaznaczyć ile sztuk bagażu zamierza odprawić, oraz uiścić odpowiednią opłatę. Kolejne sztuki bagażu można dodać w późniejszym terminie na stronie wizzair.com lub za pośrednictwem Telecentrum, dokonując opłaty w tej samej wysokości. Przy dokonywaniu opłaty za dodatkowe sztuki bagażu na lotnisku, należna opłata za bagaż jest wyższa. Jeżeli pasażer przedstawi do odprawy mniejszą od wcześniej opłaconej liczbę sztuk bagażu, Opłata za Bagaż nie podlega zwrotowi.
- Trasę, godzinę i datę lotu MOŻNA ZMIENIĆ najpóźniej na 3 godziny przed odlotem, po uiszczeniu opłaty za zmianę lotu. Jeżeli opłata za przewóz, podatki i dodatkowe opłaty za lot w nowym terminie są wyższe niż za lot początkowo zarezerwowany, różnicę musi opłacić pasażer.
- Lotów zarezerwowanych w jednej z jednostek linii lotniczych Wizz Air – tzn. Wizz Air Hungary (kod linii lotniczej WAH) lub Wizz Air Ukraine (kod linii lotniczej WAU) nie można zamieniać na loty realizowane przez inne jednostki Wizz Air. Nie można również zamieniać lotów krajowych na loty międzynarodowe i odwrotnie.
- Pasażer, po uiszczeniu odpowiedniej opłaty, może również dokonać zmiany nazwiska.
- Liczba miejsc oferowanych w danej cenie jest ograniczona i może nie być dostępna przy kolejnych rezerwacjach dla tego samego lub innych lotów.
- Wysokosć wszystkich opłat za przewóz może ulec zmianie do momentu dokonania zakupu.
- Odprawa lotniskowa rozpoczyna się 2 godziny i kończy 40 minut przed godziną odlotu zgodnie z Rozkładem Lotów dostępnym na lotnisku w Miejscu Wylotu. W przypadku, gdy Pasażer (a) nie dopełni procedur odprawy przed upływem Terminu Odprawy lub (b) z dowolnego powodu nie stawi się przed stanowiskiem odprawy lub przy bramce wejściowej w określonym czasie, wówczas Wizz Air anuluje jego rezerwację, odmówi przyjęcia Pasażera na pokład, oraz zwróci Cenę Całkowitą po potrąceniu Opłat za Inne Usługi oraz Opłaty za Ochronę Miejsca.


Wszystko pisze tam w prawym rogu strony internetowej w takiej ramce małej

Ja ostatnio rezerwowałam lot i więcej płace za bagaż niż za sam bilet , no ale cóż, bez dużej torby się nie obejdzie. A jako że sezon wakacyjny to tak drogo
xxxmadeleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 13:01   #6
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: Pytanie o bukowanie biletów Wizzair

No wiem, że ceny takie sobie, ale wizzir i tak ma o wiele tańsza ofertę niż Ryanair tak zauwazyłam. Ryanair też nalicza sobie 20zł od odprawy online, gdzie na wizzair jest darmowa, no i na Wizzair nie musisz mieć ubezpieczenia obowiązkowego od linii lotniczych, a Ryanair tego wymaga (za kolegą opłatą Polka- 36zł) i tak się zbiera po kilka złotych aż się uzbiera. Natomiast w przypadku bagażu Ryanair ma osobą opłatę dla dodatkowego bagażu 15 kg i inną dla bagażu 20kg.
Jeśli mogę przez Wizzair zabrać 32 kg za kwotę te samą co w przypadku Ryanair bagaż 20kg, to bezsprzecznie Wizzair oferuje mi lepszą ofertę przelotu i zdecydowanie tańszą xD A poza tym z Katowic nie ma lotu do Cork innymiliniami niż Wizzair

Dzięki za odpowiedzi.
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 00:23   #7
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Pytanie o bukowanie biletów Wizzair

Cytat:
Napisane przez gorzala Pokaż wiadomość
no i na Wizzair nie musisz mieć ubezpieczenia obowiązkowego od linii lotniczych, a Ryanair tego wymaga (za kolegą opłatą Polka- 36zł) i tak się zbiera po kilka złotych aż się uzbiera. Natomiast w przypadku bagażu Ryanair ma osobą opłatę dla dodatkowego bagażu 15 kg i inną dla bagażu 20kg.
Jeśli mogę przez Wizzair zabrać 32 kg za kwotę te samą co w przypadku Ryanair bagaż 20kg, to bezsprzecznie Wizzair oferuje mi lepszą ofertę przelotu i zdecydowanie tańszą xD A poza tym z Katowic nie ma lotu do Cork innymiliniami niż Wizzair

Dzięki za odpowiedzi.

nieprawda , nie musisz miec ubezpieczenia w Ryanair - ta opcja nie jest obowiazkowa

latalam prawie 20 razy z Ryanair i raz jedyny wykupilam ubezpieczenie i to nie dlatego ze musialam a chcialam

Edytowane przez irenkaaa
Czas edycji: 2012-05-26 o 00:25
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-28, 23:17   #8
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: Pytanie o bukowanie biletów Wizzair

podepne sie pod pytanie. Mialam rezerwacje online, wydrukowalam bilet i na tym jest napisane, ze bagaz podreczny, ale nic nie ma, ze jeszcze dodatkowy, a mam wykupiony. Oni maja to w systemie? Nigdy nie lecialam Wizzair z większym bagażem...
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 06:21   #9
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: Pytanie o bukowanie biletów Wizzair

Cytat:
Napisane przez irenkaaa Pokaż wiadomość
nieprawda , nie musisz miec ubezpieczenia w Ryanair - ta opcja nie jest obowiazkowa

latalam prawie 20 razy z Ryanair i raz jedyny wykupilam ubezpieczenie i to nie dlatego ze musialam a chcialam
Jeżeli jesteś juz ubezpieczony możesz wybrać opcję "Ubezpieczenie podróżne niewymagane" w rozwijanej liście.

lol, ja jutro się przejdę do okulisty, bo ślepnę

---------- Dopisano o 07:21 ---------- Poprzedni post napisano o 07:20 ----------

Cytat:
Napisane przez moya07 Pokaż wiadomość
podepne sie pod pytanie. Mialam rezerwacje online, wydrukowalam bilet i na tym jest napisane, ze bagaz podreczny, ale nic nie ma, ze jeszcze dodatkowy, a mam wykupiony. Oni maja to w systemie? Nigdy nie lecialam Wizzair z większym bagażem...
To powinno być podane na karcie pokładowej, a jak nie to jest zakodowane w kodzie kreskowym ze jak przejada czytnikiem to w kompie im sie wszystko powinno pokazać
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 16:23   #10
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Pytanie o bukowanie biletów Wizzair

Cytat:
Napisane przez gorzala Pokaż wiadomość
Jeżeli jesteś juz ubezpieczony możesz wybrać opcję "Ubezpieczenie podróżne niewymagane" w rozwijanej liście.

l
nie jezeli jestes tylko jesli nie chcesz ubezpieczenia
gdyby to bylo wymagane to by chcieli potwierdzenia ze masz jakies inne


po prostu albo lecisz ubezpieczona albo nie
niema tak ze MUSISZ sie ubezpieczyc od podrozy
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 17:55   #11
Bling
Zadomowienie
 
Avatar Bling
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Norwegia/Oslo i Bærum
Wiadomości: 1 235
Dot.: Pytanie o bukowanie biletów Wizzair

Cena bagazu w wizzair od dluzszego czasu jest ta sama,wiec zadne to wytlumazenie ,ze drogo bo okres wakacji. Taka jest i tyle.
Co do bagazu podrecznego ,to jest to tylko jedna torba,nie mozna miec zadnej dodatkowej torebeczki,czy torby na laptopa, bardzo tego przestrzegaja i wymiarow takze.


__________________

To co u innych nazywamy grzechem, w naszym wykonaniu jest jedynie doswiadczeniem zyciowym.
ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღღ ღ ღ ღღ ღ ღ
Bling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-01, 18:06   #12
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: Pytanie o bukowanie biletów Wizzair

wiem wiem ja wszystko wiem Ale z tą ceną to dziwne, bo nawet w regulaminie mają, że poza sezonem cena wynosi 90 zł a w sezonie 113 :P
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 18:12   #13
Bling
Zadomowienie
 
Avatar Bling
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Norwegia/Oslo i Bærum
Wiadomości: 1 235
Dot.: Pytanie o bukowanie biletów Wizzair

Hm to u nich sezon musi trwac caly rok
__________________

To co u innych nazywamy grzechem, w naszym wykonaniu jest jedynie doswiadczeniem zyciowym.
ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღღ ღ ღ ღღ ღ ღ
Bling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 18:16   #14
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: Pytanie o bukowanie biletów Wizzair

hahaha możliwe! Regulamin a praktyka to nie zawsze w parze idą
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 11:17   #15
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: Pytanie o bukowanie biletów Wizzair

Cytat:
Napisane przez moya07 Pokaż wiadomość
podepne sie pod pytanie. Mialam rezerwacje online, wydrukowalam bilet i na tym jest napisane, ze bagaz podreczny, ale nic nie ma, ze jeszcze dodatkowy, a mam wykupiony. Oni maja to w systemie? Nigdy nie lecialam Wizzair z większym bagażem...
Wszystko było okej na lotnisku?
Ja właśnie zabukowałam bilet z bagażem, jutro się odprawię.
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 12:23   #16
Bling
Zadomowienie
 
Avatar Bling
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Norwegia/Oslo i Bærum
Wiadomości: 1 235
Dot.: Pytanie o bukowanie biletów Wizzair

Cytat:
Napisane przez gorzala Pokaż wiadomość
Ale z tą ceną to dziwne, bo nawet w regulaminie mają, że poza sezonem cena wynosi 90 zł a w sezonie 113 zł :P
Cos pozmieniali. Siostra zamawiala bilet w srode i za bagaz placila 90 zl .
Sprawdzalam wczoraj ich regulamin i bylo 68 zl poza sezonem (taka cena obowiazywala wczesniej przez caly rok) a 90 zl w sezonie.
Podskoczyla do gory takze oplata karta.
Najlepszym rozwiazaniem bedzie zamowienie sobie karty w banku....
Gorzala odprawilas sie wczoraj? Poniewaz dzisiaj do godziny 17 nie mozna korzystac z ich stronki. Maja remont systemu.
__________________

To co u innych nazywamy grzechem, w naszym wykonaniu jest jedynie doswiadczeniem zyciowym.
ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღღ ღ ღ ღღ ღ ღ
Bling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 12:54   #17
xxxmadeleine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 324
Dot.: Pytanie o bukowanie biletów Wizzair

edit. już się sama zamieszałam tymi cenami biletów, ja kojarze że jest tak że noramlne ceny to poza sezonem 68, w sezonie 90, a gdy lot jest dłuższy [trwa bodajże dłużej niż dwie godziny, ale nie kojaże dokładnie] to cena bagażu jest droższa.
ale nie dam sobie ręki uciąć, bo już sama nie wiem

Edytowane przez xxxmadeleine
Czas edycji: 2012-06-24 o 12:58
xxxmadeleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 21:47   #18
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: Pytanie o bukowanie biletów Wizzair

ja płaciłam 113 i co sprawdzałam do Cork bilet z bagażem, to było 113. Odprawić się nie mogłam, teraz weszłam na stronę, zeby to zrobić, ale jak wchodzę na edytowanie danych to wybieram sobie ten dowód jako dokument identyfikacyjny, moj numer juz jest wpisany (jestem zalogowana) i na dole mam rubrykę 'Numer karty VISA' lololol i mam tam wpisany automatycznie swój numer dowodu osobistego O_O" Po pierwsze nie mam karty Visa i taką nie płaciłam a w rezerwacji mam potwierdzone mastercard, po drugie przy odprawie nigdy nie podawało się numeru karty kredytowej przecież? Więc śmierdzi mi ta strona i boję się uzupełnić i zapisać Masz również coś takiego????
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 11:09   #19
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: Pytanie o bukowanie biletów Wizzair

Całą tą stronę przerobili nataką daremną.. -.-' Dzisiaj nadal pokazuje mi się to samo. Może to trzeba zostawić puste? Nie wiem, musiałabym zadzwonić, ale 'Prosimy o rozwagę – są to numery o podwyższonej płatności. ' mnie nie przekonuje zbytnio ;p
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-25, 15:32   #20
lamia1980
Raczkowanie
 
Avatar lamia1980
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Edinburgh
Wiadomości: 454
Dot.: Pytanie o bukowanie biletów Wizzair

gorzala nie strasz mnie stroną wizzair ja będę kupować bilet do duncaster i jak dziś tam zajrzałam to zmienili stronę
__________________
Wszystkie JOANNY łączcie się! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post35572795
lamia1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 15:35   #21
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: Pytanie o bukowanie biletów Wizzair

hehe strona jest nieogarnięta bardzo, ale nie wiem co z tą odprawą zrobić, nie mam zamiaru podawać numeru karty kredytowej przy odprawie kiedy bilet jest juz zapłacony i po drugie jest napisane 'numer karty visa' a takiej karty nie mam nawet xD i nie wiem teraz co robic..
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 13:37   #22
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: Pytanie o bukowanie biletów Wizzair

pytanie marne, ale łudze się, ze to jest mozliwe. Moi znajomi, mieli dla mnie paczke z Poslki, niestety sa nieogarnieci i nie otworzyli tego na odprawie (z bagazem pdorecnzym) i zabrali im to. Jest jakas mozliwosc odzyskania tego np. po tym jak wrócą stad?
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 14:09   #23
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: Pytanie o bukowanie biletów Wizzair

Raczej wątpliwe, niestety

Co do odprawy to podalam numer karty bo ojciec powiedzial, ze mam podac a to jego ;PP I udalo mi sie wydrukowac karte pokladowa a tym samym odprawic.. ale ile nerwow -.-'
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 20:59   #24
Nesu
Raczkowanie
 
Avatar Nesu
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 169
Dot.: Pytanie o bukowanie biletów Wizzair

Cytat:
Napisane przez moya07 Pokaż wiadomość
pytanie marne, ale łudze się, ze to jest mozliwe. Moi znajomi, mieli dla mnie paczke z Poslki, niestety sa nieogarnieci i nie otworzyli tego na odprawie (z bagazem pdorecnzym) i zabrali im to. Jest jakas mozliwosc odzyskania tego np. po tym jak wrócą stad?
jeli mieli w tej paczce jakieś płyny powyżej 100ml to i tak by je zabrali , jeśli nie to moim zdaniem nie powinni a jesli chodzi o odzyskanie tej paczki to niestety nie ma na to szans

Edytowane przez Nesu
Czas edycji: 2012-06-27 o 21:00
Nesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 10:16   #25
lamia1980
Raczkowanie
 
Avatar lamia1980
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Edinburgh
Wiadomości: 454
Dot.: Pytanie o bukowanie biletów Wizzair

kupiłam bilet w wizzair latałam aerlingusem, lotem, ryanairem, norwegianem ale wizzair przebija wszystko strona straszna + te opłaty za wszystko masakra jakaś
__________________
Wszystkie JOANNY łączcie się! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post35572795
lamia1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 11:54   #26
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: Pytanie o bukowanie biletów Wizzair

Cytat:
Napisane przez Bling Pokaż wiadomość
Cena bagazu w wizzair od dluzszego czasu jest ta sama,wiec zadne to wytlumazenie ,ze drogo bo okres wakacji. Taka jest i tyle.
Co do bagazu podrecznego ,to jest to tylko jedna torba,nie mozna miec zadnej dodatkowej torebeczki,czy torby na laptopa, bardzo tego przestrzegaja i wymiarow takze.


bez przesady, zawsze latam wizzair i mam jakas torebke mniejszą, ost tlyko sie przyczepili to wcisnelam do tej wiekszej, tak to lajt. Co do rozmiarów to chyba zawsze latalabym bez niczego gdyby tego przestrzegali. Najważniejsza jest waga, a wymiary nie musza byc dokladne.
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 15:10   #27
lamia1980
Raczkowanie
 
Avatar lamia1980
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Edinburgh
Wiadomości: 454
Dot.: Pytanie o bukowanie biletów Wizzair

ok dziewczyny rozumiem, że waga ma się zgadzać. mam pytanie czy jak będę miała 2 torby łącznie 32 kg to przejdę? bo nie zmieszczą mi się wszystkie rzeczy do jednej torby mi się nie zmieszczą mimo tego, że duża. dlatego pytam czy może być kilka toreb łącznie 32 kg. niby pisze, że 1 bagaż=32 kg ale ja nieraz w innych liniach miałam łącznie 20-25 kg i nie było problemów. pomóżcie bo się załamię
__________________
Wszystkie JOANNY łączcie się! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post35572795
lamia1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 15:14   #28
Izdrathi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 126
Dot.: Pytanie o bukowanie biletów Wizzair

Cytat:
Napisane przez lamia1980 Pokaż wiadomość
ok dziewczyny rozumiem, że waga ma się zgadzać. mam pytanie czy jak będę miała 2 torby łącznie 32 kg to przejdę? bo nie zmieszczą mi się wszystkie rzeczy do jednej torby mi się nie zmieszczą mimo tego, że duża. dlatego pytam czy może być kilka toreb łącznie 32 kg. niby pisze, że 1 bagaż=32 kg ale ja nieraz w innych liniach miałam łącznie 20-25 kg i nie było problemów. pomóżcie bo się załamię
1 bagaż do 32kg + podręczny, za drugą torbę będziesz musiała dodatkowo zapłacić.
Izdrathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 15:26   #29
Nesu
Raczkowanie
 
Avatar Nesu
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 169
Dot.: Pytanie o bukowanie biletów Wizzair

Cytat:
Napisane przez lamia1980 Pokaż wiadomość
ok dziewczyny rozumiem, że waga ma się zgadzać. mam pytanie czy jak będę miała 2 torby łącznie 32 kg to przejdę? bo nie zmieszczą mi się wszystkie rzeczy do jednej torby mi się nie zmieszczą mimo tego, że duża. dlatego pytam czy może być kilka toreb łącznie 32 kg. niby pisze, że 1 bagaż=32 kg ale ja nieraz w innych liniach miałam łącznie 20-25 kg i nie było problemów. pomóżcie bo się załamię
tak jak koleżanka wyżej napisała , ale mnie ciekawi w jakich liniach tak było? bo ja sie z tym jeszcze nie spotkałam
Nesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 13:52   #30
Bling
Zadomowienie
 
Avatar Bling
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Norwegia/Oslo i Bærum
Wiadomości: 1 235
Dot.: Pytanie o bukowanie biletów Wizzair

Cytat:
Napisane przez moya07 Pokaż wiadomość
bez przesady, zawsze latam wizzair i mam jakas torebke mniejszą, ost tlyko sie przyczepili to wcisnelam do tej wiekszej, tak to lajt. Co do rozmiarów to chyba zawsze latalabym bez niczego gdyby tego przestrzegali. Najważniejsza jest waga, a wymiary nie musza byc dokladne.
Gdyby tak nie bylo ,nie pisalabym tego. W Poznaniu tego przestrzegali i potrafili jeszcze po odprawie postawic statyw i sprawdzac bagaze po raz drugi. Oczywiscie jesli mala torebka zmiesci ci sie do bagazu podrecznego to nie ma problem. Ciekawa jestem jak upchalabys do statywu walizke czy torbe ktora nie mialaby jego wymiarow.
Mi nie miescily sie kuleczka i facet nie pozwolil mi z nia przejsc. Kazal odprawic i zaplacic podwojna cene lub wypakowac wszystko ,a walizke zostawic czy wyrzuc na lotnisku. Ludziom ktorzy szli po 30 minutach udalo sie, zalezy kto stoi na bramce ,lod szczescia.


Cytat:
Napisane przez Nesu Pokaż wiadomość
tak jak koleżanka wyżej napisała , ale mnie ciekawi w jakich liniach tak było? bo ja sie z tym jeszcze nie spotkałam
Polecisz z Turkish airlines to sie spotkasz. Bedziesz mogla rozlozyc wage dozwolona na kilka bagazy.

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Cytat:
Napisane przez moya07 Pokaż wiadomość
pytanie marne, ale łudze się, ze to jest mozliwe. Moi znajomi, mieli dla mnie paczke z Poslki, niestety sa nieogarnieci i nie otworzyli tego na odprawie (z bagazem pdorecnzym) i zabrali im to. Jest jakas mozliwosc odzyskania tego np. po tym jak wrócą stad?
Przy odprawie online np w wizzair zaznacza sie ,czy przewozi sie rzeczy nalezace do kogos innego. Wiec jak juz ktos Tobie cos przewozil powinnas poinformowac te osoby co wioza. Jak ktos moze przewozic cos jeszcze w bagazu podrecznym nie majac pojecia co to jest. Raczej z twojej strony bylo to nieogarniete, lub tego kto ci te paczke chcial przekazac.
__________________

To co u innych nazywamy grzechem, w naszym wykonaniu jest jedynie doswiadczeniem zyciowym.
ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღღ ღ ღ ღღ ღ ღ
Bling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-22 20:25:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:02.