Dior One Essential- rewolucyjne serum - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-11-24, 09:28   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Dior One Essential- rewolucyjne serum



Detoskyfikacja to gorący temat w ostatnim czasie. I prawidłowo, bowiem toksyny są wszędzie: w zanieczyszczeniach, środowisku, codziennym życiu. Pochodzą nie tylko z zewnątrz, w dużej mierze substancje te produkowane są przez nasze organizmy. Usuwanie składników chemicznych, produktów ubocznych przemiany materii czy wolnych rodników jest niezwykle istotne. Aż 7 mld to liczba toksyn skórnych, które codziennie zbierają się we wszystkich warstwach skóry. Dior znalazł rozwiązanie!
czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 13:24   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Dior One Essential- rewolucyjne serum

Mam przyjemność testować ten kosmetyk i powiem szczerze, że po trzech tygodniach mam wrażenie, że skóra jest bardziej rozświetlona, gładsza i doskonale nawilżona. Kosmetyk ten ma wzmacniać działanie pozostałych kosmetyków pielęgnacyjnych i myślę, że tak właśnie się dzieje
Chyba mnie czeka dość kosztowne uzależnienie
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 21:31   #3
antynetka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Dior One Essential- rewolucyjne serum

Polecam ten kosmetyk wcale nie musisz być po 30 czy 40 jeśli czujesz że twoja skóra jest zmęczona to tego Ci trzeba , używałam tego małego cudu, szczególnie ratuje wizerunek po nie przespanej nocy .Skóra po nim jest jaśniejsza ,gładsza i wypoczęta .Wierzcie mi próbowałam podobnych kosmetyków z Lancom czy Clarensa a o E.Lauder nie wspomnę. Ten zrobił na mnie największe wrażenie.
klask i:
Pozdrawiam
Antynetka


Edytowane przez AgaZ
Czas edycji: 2010-01-25 o 09:15 Powód: reklama salonu
antynetka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:27.