Dylemat kolorystyczny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-08, 14:47   #1
ona1982
Zadomowienie
 
Avatar ona1982
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 162

Dylemat kolorystyczny


Dziewczyny! Mam zamiar niedługo wybrać się na zakupy i chciałabym dokonać małych zmian w mojej garderobie. Pełno teraz cieszących oko ubrań w brązach, za którymi wcześniej nie przepadałam i szczerze powiedziawszy nie widziałam się w tych barwach. ( wydawało mi się, że mnie przygaszają, ale przekonałam się do brązów w makijażu więc czas na brązy w ubiorze).Teraz coś mi się odmieniło i chciałabym sprawić sobie w tym kolorze spódnicę , marynarkę. Są takie komplety ze sztruksu. I mam dylemat, nie wiem czy ten brąz rzeczywiście mi pasuje, może mi doradzicie w tej kwestii oraz jaki jego odcień. Koleżanka twierdzi, że mam włosy i skórę raczej w ciepłej tonacji i brązy powinnam wybrać raczej w chłodniejszej, żeby nie było przesytu. Nie znam się na tym I czy do brązowej spódnicy brałybyście marynarkę w tym samym kolorze czy może skompletować coś ciut innego? A bluzki, jaśniejsze, kremowo- beżowe, czy z czarnymi tez będzie dobrze to wyglądać?Tyle mądrych głów na wizażu, mam nadzieję, że mi pomogą. Dodaję zdjęcia, które chyba najlepiej oddają kolor mojej cery i włosów. Dziękuję za każdą odpowiedź.
Anka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg roza.jpg (108,2 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jaaa.jpg (105,0 KB, 99 załadowań)
__________________
Kocham Cię Darku najmocniej na świecie...


Anna

Dostęp do netu ograniczony(zmiana miejsca zamieszkania- w końcu)
ona1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 18:36   #2
ona1982
Zadomowienie
 
Avatar ona1982
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 162
Dot.: Dylemat kolorystyczny

Tyle ekspertek,a nikt nie doradzi? Hmm...
__________________
Kocham Cię Darku najmocniej na świecie...


Anna

Dostęp do netu ograniczony(zmiana miejsca zamieszkania- w końcu)
ona1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 20:54   #3
Ryfka
Zadomowienie
 
Avatar Ryfka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: Dylemat kolorystyczny

ktos musi zaczac to ja zaczynam

primo- masz przesliczny kolor wlosow

drugie primo- sadze, ze braz jest zasmucajacy, jesli zestawi sie go z takimi burymi kolorami- czyli z bezem, czarnym, ciemnozielnym itp i ja postawilabym raczej na cos weselszego, jelsi chodzi o bluzke- zielen trawy, turkus, roz, poscielowy niebieski.

trzecie, ostateczne primo- nie potrafie dobrac niestety kolorow do typu urody, ale mi sie podoba bardziej chlodny braz
Ryfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 21:45   #4
sreberko
Raczkowanie
 
Avatar sreberko
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 265
Dot.: Dylemat kolorystyczny

Hej, ze zdjęc widać, że masz fantastyczne brązowe błyszczące włoski. Moje marzenie taka długość...

Moim zdaniem do brązów świetne są odcienie niebieskiego, turkus, "brudny" róż, folet, a z ciepłych kolorów całkiem fajnie wyglada rudy pomarańcz albo jakiś apetyczny kremowy.
Masz piękne zielone oczy, może też coś z zielenią?
__________________
Poznać można tylko to, co się oswoi.
sreberko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 22:05   #5
ona1982
Zadomowienie
 
Avatar ona1982
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 162
Dot.: Dylemat kolorystyczny

Dziękuję dziewczyny Za komplementy dotyczące włosków, tym bardziej, że to moje naturalne i niefarbowane i podpowiedzi kolorystyczne. Bardziej tez podoba mi się chłodniejszy brąz, może czekoladowy, chociaż gubię się trochę w tych tonacjach zimnych i ciepłych. Ciekawy jest odcień kawy z mlekiem...Turkus rzeczywiście pasuje, czy to bluzka czy korale z turkusów( koleżanka takie nosi i świetnie ożywiają brązowe ciuszki).Miałam szukać w bluzkach w kolorze czarnym( za bardzo przyzwyczaiłam się do tego koloru i jest asekurancki), ale może rzeczywiście wyglądałoby to posępnie.Tak, moje oczy wpadają w zieleń i chyba rzeczywiście poszukam coś w tych tonacjach. Kusi mnie też ten rudy pomarańcz Jeszcze raz dziękuję.
__________________
Kocham Cię Darku najmocniej na świecie...


Anna

Dostęp do netu ograniczony(zmiana miejsca zamieszkania- w końcu)
ona1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 11:40   #6
ona1982
Zadomowienie
 
Avatar ona1982
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 162
Dot.: Dylemat kolorystyczny

dziewczyny, wypatrzyłam już sobie ładny komplet. Ciemnobrązowa spódnica ze sztruksu, za kolano,z naszywanymi aplikcjami(kwiaty),bardzo kobieca i do tego żakiecik. W czasie weekendu wybieram się na zakupy i znowu mam te kolorostyczne dylematy.Chyba tak krok po kroku będę kompletować garderobę. Śliczne były bluzki koronkowe, czarne, takie w sam raz pod żakiet i brązowe, ale chyba wyglądałoby to za ciemno, jak sądzicie? Z kolei ciekawych w kolorze turkusu nie znalazłam. Pudrowy róż... nie wiem. hmmmm....Sprawiłam sobie już spódniczkę czarną ze sztrusku, do kolana z poszerzanym dołem, do tego też mam marynarkę, czarną. Potrzeba jest mi nowa bluzka i znowu dylemat...Co za baba ze mnie
__________________
Kocham Cię Darku najmocniej na świecie...


Anna

Dostęp do netu ograniczony(zmiana miejsca zamieszkania- w końcu)
ona1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 21:58   #7
sreberko
Raczkowanie
 
Avatar sreberko
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 265
Dot.: Dylemat kolorystyczny

Hehehh typowe dylematy kobiety na ciuchowych zakupach. Też tak mam
__________________
Poznać można tylko to, co się oswoi.
sreberko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-14, 22:23   #8
soulsweeper
Zadomowienie
 
Avatar soulsweeper
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 305
Dot.: Dylemat kolorystyczny

Brązowy zestawiony z czarnem nie wygląda źle, ale bardzo poważnie. Proponowałabym te kolory co dziewczyny już wymieniły i jeszcze złoty. Do sztruksowego kompletu pasowałaby bluzeczka z zupełnie innego, gładkiego, może trochę błyszczącego materiału, a teraz takich dużo ze względu na Sylwestra
soulsweeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 22:24   #9
Mona Lisa
Zadomowienie
 
Avatar Mona Lisa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: tajemnica :)
Wiadomości: 1 733
Dot.: Dylemat kolorystyczny

Brąz oraz wszelkie jego wcielenia obchodzę z baaardzo daleka, ale jedno wiem na pewno: jeżeli Twoja uroda jest raczej ciepła, to odcienie Twoich ubrań również powinny być utrzymane w ciepłej tonacji. Pozdrawiam serdecznie
Mona Lisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 22:42   #10
Mona Lisa
Zadomowienie
 
Avatar Mona Lisa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: tajemnica :)
Wiadomości: 1 733
Dot.: Dylemat kolorystyczny

Przyjrzałam się dokładnie Twojemu zdjęciu i widzę tam raczej chłodną tonację? Dziewczyny, jak myślicie?
Jeśli tak, to chłodne odcienie brązów, gorzka czekolada, srebrne dodatki.
PS. Piękne włosy
Mona Lisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 20:04   #11
ona1982
Zadomowienie
 
Avatar ona1982
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 162
Dot.: Dylemat kolorystyczny

Dziewczyny, tak to jest z tymi zakupamiDzisiaj jeszcze jak łaziłam po sklepach to sprzedawczyni narobiła mi jeszcze większego mętliku w głowie.

soulsweeper- czytasz w moich myślach! właśnie bluzeczkę zamierzam dobrać z tych bardziej eleganckich, sylwestrowych, ciut błyszczących, chyba jakaś koronka. Zazwyczaj ubieram się poważnie i tak jestem na pierwszy rzut oka odbierana przez otoczenie. Nie wiem, może postarzam się w taki sposób.

Mona Liso- dziękuję za uwagę. Ja również nigdy wcześniej nie zerkałam w stronę brązu. Wydawało mi się, że to mój kolor, nawet nie bardzo mi się podobał. A teraz odbiło mi i chcę coś zmienić w swojej szafie. Myślałam o gorzkiej czekoladzie i chyba na taki odcień zdecyduję się. Dylemat kolorystyczny miałam też odnośnie mojej urody Już zakładałam taki wątek, bo nie potrafię określić czy jestem typem zimnym czy ciepłym. Cera raczej jest w ciepłej tonacji, popatrz na szyję, gdzie nie mam na niej podkładu i dekolt. Poza tym latem opalam się na mocno ciemny brąz z oliwkową poświatą. Dziękuję za komplement
__________________
Kocham Cię Darku najmocniej na świecie...


Anna

Dostęp do netu ograniczony(zmiana miejsca zamieszkania- w końcu)
ona1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-16, 18:23   #12
ona1982
Zadomowienie
 
Avatar ona1982
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 162
Dot.: Dylemat kolorystyczny

Kupiłam!Śliczny komplet: spódnica w kolorze czekolady, ze sztruksu, na dole plisowana jakby w falbankę,a na całości piękne aplikacje kwiatowe w kolorze mocno przybrudzonego różu, marynarka również cała w identycznych aplikacjach, które od razu przyciągnęły moją uwagę. W ten sposób dylemat niejako rozwiązał się, bo teraz będę szukać bluzki w kolorze pudrowego różu Kupiłam sobie jeszcze piękne brązowe korale.Ale jestem zadowolona
__________________
Kocham Cię Darku najmocniej na świecie...


Anna

Dostęp do netu ograniczony(zmiana miejsca zamieszkania- w końcu)
ona1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:04.