...... AMERICAN GIRLS po raz VII ......... - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-23, 12:58   #3511
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

ja wtdy nie mialam nic na tylku poza skora... TZ wczoraj powiedzial ze ladnie tam tez wygladalam ale on ZDECYDOWANIE woli mnie teraz i tak jak kicia piszesz, wiekszosci facetow kobiece ksztalty bardziej odpowiadaja. a zreszta nie chce sie wszystkim podobac tylko przede wszystkim sobie i tak jest ok wg mnie.

nie mam czerwonego paska ani w panterke.. i nie wiem jaki na biodra moglby byc. mam buciki z okraglymi noskami tez wysokie bardzo, zaraz wam pokaze jakies.


mam pyt, na laptopie jest taka ikonka, ta co diody w nich swieca i ona przedstawia jakby zasieg.. takie polkola SIE rozchodza, nie wiecie co ona oznacza? bo mi gabi cos nawlaczala i ona swieci na czerwono a wczesniej byla zgaszona i nie wiem gdzie tego szukac..

a co ja jem? wszystko
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 12:59   #3512
cytrynowa88
Zadomowienie
 
Avatar cytrynowa88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 529
Send a message via Skype™ to cytrynowa88
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Mi Czekolada podoba w kazdym wcieleniu ale najwazniejsze ze teraz ona sobie sie podoba. Ja zawsze marzylam o takiej szczuplej sylwetce, wrecz chudej. Ale no niestety. Jakos mi nie idzie. Wygladam normalnie. Chciaz podoba mi sie np. figura J.Lo czy Byonce (jak to sie pisze?) - zwlaszcza w nowym teledysku gdzie ma taki stroj jednoczesciowy..ale ma nogi
Marzenie hehe, ale probuje do lata
Wstydze sie tutaj swoje wymiary podac, mimo ze sa w innym watku ;p
__________________
nie musisz być perfekcyjny na starcie, ale musisz wystartować,
by perfekcję osiągnąć kiedykolwiek

cytrynowa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 13:00   #3513
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Czekolado, teraz jesteś napewno bardziej kobieca, chociaż wtedy też miałaś wg mnie super figurę


i chodzi Ci o taki komputerek, z którego się rozchodzą zielone półkola?
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 13:04   #3514
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez cytrynowa88 Pokaż wiadomość
Mi Czekolada podoba w kazdym wcieleniu ale najwazniejsze ze teraz ona sobie sie podoba. Ja zawsze marzylam o takiej szczuplej sylwetce, wrecz chudej. Ale no niestety. Jakos mi nie idzie. Wygladam normalnie. Chciaz podoba mi sie np. figura J.Lo czy Byonce (jak to sie pisze?) - zwlaszcza w nowym teledysku gdzie ma taki stroj jednoczesciowy..ale ma nogi
Marzenie hehe, ale probuje do lata
Wstydze sie tutaj swoje wymiary podac, mimo ze sa w innym watku ;p
Oj, bo wyszperam Twoje wymiary z innego wątku Zresztą tutaj też kiedyś podawałaś obwód bioderek
Jeżeli wszystkie dziewczyny, które się chcą odchudzac podadzą tu swoje wymiary to chyba wstydu nie będzie W tyłku i tak ja mam najwięcej
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 13:05   #3515
kiiiciiia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 3 336
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
ja wtdy nie mialam nic na tylku poza skora... TZ wczoraj powiedzial ze ladnie tam tez wygladalam ale on ZDECYDOWANIE woli mnie teraz i tak jak kicia piszesz, wiekszosci facetow kobiece ksztalty bardziej odpowiadaja. a zreszta nie chce sie wszystkim podobac tylko przede wszystkim sobie i tak jest ok wg mnie.
nowlasnie to jest najwazniejsze
__________________

kiiiciiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 13:07   #3516
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

a takie buciki??

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...3&d=1231960638
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...4&d=1231960638
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 13:08   #3517
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Chyba lepsze są
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 13:10   #3518
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Mój TZ też nienawidzi wizażu

A nafty zużyłam całe opakowanie, ale nie wiem czy coś dała, włosy były jakby mocnijesze, ale wypadały dalej tak samo

Milusia - ale ja jestem wyzsza od Ciebie sporo, wiec wymiary tez na bank mam większe, a nie chcę oficjalnie zostać najwiekszą d... na wiżazu
Ale zeby nie było - mi ogólnie moja figura sie podoba . Nawet z niej dumna jestem czasami, tylko ten tłuszczyk denerwuje, no i kupowanie spodni, gdy okazuje sie, ze wszystkie sa małe (i oczywiscie za krótkie nawet te polecane z zary i mago) albo mi tyłek góra sie wylewa
Moj ma to samo z wizazem
Co do wymiarów to jestes tylko 10 wyzsza...a ja waze tylko 6 kilosów mniej niz ty i nie suprawiedliwia mnie to ze mam duze cyce...bo brzuch mam jeszcze wiekszy ( jakbym ci powiedziała ile mam w tali to bys padła pomijajac fakt ze w mam 100...(((

Cytat:
Napisane przez UnbelievableGirl Pokaż wiadomość
i mój
i moj...

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Mój się strasznie denerwuje jak mówię "dziewczyny na wizazu to i tamto"... mówi "dziewczyny na wizażu piszą bzdury wiec się do nich nie porównuj;-)".. i ogólnie słyszczę "ciągle siedzisz an tym wizażu i potem kupujesz ciągle te kosmetyki, po co ci znów błyszczyk" itp...
moj tez tez tak mowi a ja mu wtedy dogryzam ze na forum o odzywkach (na miesnie)pewnie mowia innaczej...

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
prosze, wtedy wazylam 51kg. jak dziecko wygladalam. wybaczcie gustownie zamazany stanik..
o nie Czekoladko terazz jestes taka sexi niunia nie chudnij prosze ...stanowczo miałas za chude nogi teraz jestespiekna...)
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 13:14   #3519
cytrynowa88
Zadomowienie
 
Avatar cytrynowa88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 529
Send a message via Skype™ to cytrynowa88
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Oj, bo wyszperam Twoje wymiary z innego wątku Zresztą tutaj też kiedyś podawałaś obwód bioderek
Jeżeli wszystkie dziewczyny, które się chcą odchudzac podadzą tu swoje wymiary to chyba wstydu nie będzie W tyłku i tak ja mam najwięcej
O ty hehe Ja w tylku tez mam najwiecej, a juz nie chodzi mi o te centymetry, niech sobie sa..chodzi o to by miesnie mi w koncu wyszly i ogolnie zeby bylo jedrnie i cacy no i celluit zeby znikl brzydal jeden.
__________________
nie musisz być perfekcyjny na starcie, ale musisz wystartować,
by perfekcję osiągnąć kiedykolwiek

cytrynowa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 13:19   #3520
LilyHoney
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 988
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1232713607

Ale miałaś tutaj super figurę Czekoladko. Ja akurat jestem zwolenniczką zdecydowanie tych szczupłych figur, mały choć okrągły tyłek, płaski brzuch, szczuplutkie nogo ni ale przy tym tez biust. W ramach tego własnie po trzech dniach udało mi się dokończyć moje ptasie mleczko no chociaż mama pewnie też coś zjadła w każdym razie biore się po chorobie za siebie a jak sie już wezme to dam sobie z dwa tygodnie
LilyHoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 13:20   #3521
SaMa
Zadomowienie
 
Avatar SaMa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 205
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
ja wtdy nie mialam nic na tylku poza skora... TZ wczoraj powiedzial ze ladnie tam tez wygladalam ale on ZDECYDOWANIE woli mnie teraz i tak jak kicia piszesz, wiekszosci facetow kobiece ksztalty bardziej odpowiadaja. a zreszta nie chce sie wszystkim podobac tylko przede wszystkim sobie i tak jest ok wg mnie.

nie mam czerwonego paska ani w panterke.. i nie wiem jaki na biodra moglby byc. mam buciki z okraglymi noskami tez wysokie bardzo, zaraz wam pokaze jakies.


mam pyt, na laptopie jest taka ikonka, ta co diody w nich swieca i ona przedstawia jakby zasieg.. takie polkola SIE rozchodza, nie wiecie co ona oznacza? bo mi gabi cos nawlaczala i ona swieci na czerwono a wczesniej byla zgaszona i nie wiem gdzie tego szukac..

a co ja jem? wszystko
ja lubie takie szczuple sylwetki . chociaz macie racje, ze faceci wola bardziej kragle ksztalty. ta ikonka na laptopie nie jest czasem od bezprzewodowej karty sieciowej? u mnie normalnie swieci na niebiesko, a jak jest wylaczona to na pomaranczowo

moglyby byc. ale wysokie sa strasznie!
SaMa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 13:20   #3522
Madziolek123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: niebo... ;)
Wiadomości: 518
GG do Madziolek123
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
ha ha coś w tym musi być bo mój tak samo
mój ma swoje forum bmw i jestesmy kwita
__________________
  • dbam o włoski - kuracja 12/100 (25.01.2010r.)
  • wybielam ząbki
  • kompletuję pędzle do makijażu i cienie
  • a przede wszystkim...
...walczę ze słabościami

Madziolek123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 13:22   #3523
bangsa
Raczkowanie
 
Avatar bangsa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 302
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Miska a nafte używałas na całe włosy czy końcówki ??
Bo ja na cale włosy robie sobie wax zmieszany z żółtkiem z jaja ( wiem ochydnie brzmi ..)
a na końcówki robie nafte,albo nieraz nawet oliwe z oliwek bo też ma chyba skład niezły. I zastanawiam sie czy jakbym wziełą wszytko zmieszała razem i nałożyła na całe włosy,czy nie byłyby zbytnio splaszczone jakby tłuste ?
A co do drożdży to ja kiedys piłam takie cos - do kubka wrzucałam łyzke drożdży,dodawalam miodu i zalewałam ciepłym mlekiem i to piłam.Smaczne nie było,ale można sie przyzwyczaic.Tak samo nie lubiłam ziół,a teraz pije ze smakiem zieloną herbatke,bratka i macierzanke bo dobrze działają na twarz,nie ma sie tylu wyprysków i paznikcie sa chyba mocniejsze.
Wczoraj cwiczyłam sobie TW i kilka ćwiczeń z tego 8 minutes Buns chyba przez godzine przy tv i tyłek mnie boli od rana ..dobrze,znaczy że działa
Czekoladko chce właśnie tak przytyć jak ty ....marzy mi sie taka pupa.Wg mnie jestem za chuda,ale mam nadzieje że jak połącze ćwiczenia i będe mega dużo jadła to przytyje.
bangsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 13:22   #3524
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez cytrynowa88 Pokaż wiadomość
O ty hehe Ja w tylku tez mam najwiecej, a juz nie chodzi mi o te centymetry, niech sobie sa..chodzi o to by miesnie mi w koncu wyszly i ogolnie zeby bylo jedrnie i cacy no i celluit zeby znikl brzydal jeden.
Dokładnie Mi mój tyłek od boku się całkiem podoba (nie patrząc na cellulit), ale od przodu i od tyłu to szafa trzydrzwiowa

Cos tam sobie poćwiczyłam dziś na dupkę I potańczyłam trochę

Ja dawałam naftę na całosć, czasem też mieszałam zółtkiem Ale czy ja wiem, czy to pomogło? Dzis na noc zrobiłam sobie oliwkę hipp tak na pół długosci włosów, a jak umyję je dziś (bo jeszcze nie zmyłam) to nałoze waxa na chwilę (ja go używam teraz jak normalną odżywkę), no a potem spray radical i to wszystko

Ale szczerze mówiąc mi sie wydaje, że nafta, wax,kallos nie regenerują włosów na stałe, tylko na ten jeden raz, gdy sie ich uzyje

Edytowane przez Miśka84
Czas edycji: 2009-01-23 o 13:28
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 13:23   #3525
verzara
Wtajemniczenie
 
Avatar verzara
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 438
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Czekoada mialas sliczne nogi wtedy mnie sie takie podobają no ale teraz masz tez ok no i fajny tyłek

A co do wizazu to moj nawet o nim nie wie ;p Bo by mi ciagle gadal ze po co ja tam siede itd :p
verzara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 13:23   #3526
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
mam pyt, na laptopie jest taka ikonka, ta co diody w nich swieca i ona przedstawia jakby zasieg.. takie polkola SIE rozchodza, nie wiecie co ona oznacza? bo mi gabi cos nawlaczala i ona swieci na czerwono a wczesniej byla zgaszona i nie wiem gdzie tego szukac..

a co ja jem? wszystko
wiem o który przycisk Ci chodzi, ale do czego on u mnie nie świeci, ale jak przycisnę to świeci na niebiesko, to nie jest może podczerwień czy coś
z chęcią sie dowiem

te są zdecydowanie lepsze
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 13:25   #3527
kiiiciiia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 3 336
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

lepsze
__________________

kiiiciiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 13:26   #3528
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

jesli mówicie o laptopach to jest to chyba sieć LAN i może Wam neta złapac od kogoś jeśli ktoś ma w poblizu.

np. mój Tz ma na stacjonarnym radiówke, ja jak przychodze do niego z laptopem włączam sobie ten przycisk i mam internet
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011


Edytowane przez domi7ks
Czas edycji: 2009-01-23 o 13:27
domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 13:36   #3529
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

To jest ikonka od WIFI. Łapie zasięg sieci bezprzewodowych- widocznie kliknięty był guzik który to uruchamia

http://www.egielda.com.pl/images/art...d319703168.jpg coś takiego?

Edytowane przez CruelOrchid
Czas edycji: 2009-01-23 o 13:38
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 13:43   #3530
nanaaaaa87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 307
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

ahh mi sie tez bardzo podoba cyganeria z konrada chyba wkoncu odloze i kupie sa ja na walentynki tylko nie wiem jaki rozmiar hehe

milusia ja tez mam metr w tylku wiec dont worry, a reszte to podam jak reszta z naszej akcji odchudzania poda


tak czytam ze idziecie na solarium to ja tez sobie zaraz zamowie na wieczor

i musze isc do reserved po sukienke bo jest wyprzedaz u mnie -70% i kosztuje tylko 49 zl a juz ja kiedys ogladalam jak byla za 129 i chcialam kupic wiec teraz juz musze, jest krotka szara i od dekoltu w dol cala w cekinach, tylko ze ja ostatnio nigdzie nie wychodze to nie wiem gdzie ja zaloze...
nanaaaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 13:48   #3531
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
To jest ikonka od WIFI. Łapie zasięg sieci bezprzewodowych- widocznie kliknięty był guzik który to uruchamia

http://www.egielda.com.pl/images/art...d319703168.jpg coś takiego?
narysowalam swoja tylko ja nie widze tu zadnego p.... oooo, wylaczylam ja ale ja ciemna jestem, od czego klawisze funkcyjne sa co nie.. ale to wfi to jest od lapania zasiegu czy inni tez mnie lapia wtedy? to dziala w 2 strony?




aaaaa, moj tz tez nienawidzi wizazu, mowi tak: co, wizaz znowu.. ja mowie ze tak a on mi zabiera kompa i np do szafy chowa
albo nieraz jak nie chce czegos z nim robic mowi: tak tak idz do swoich wizanek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.jpg (10,2 KB, 22 załadowań)

Edytowane przez Czekolada83
Czas edycji: 2009-01-23 o 13:50
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 13:50   #3532
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez nanaaaaa87 Pokaż wiadomość
ahh mi sie tez bardzo podoba cyganeria z konrada chyba wkoncu odloze i kupie sa ja na walentynki tylko nie wiem jaki rozmiar hehe

milusia ja tez mam metr w tylku wiec dont worry, a reszte to podam jak reszta z naszej akcji odchudzania poda


tak czytam ze idziecie na solarium to ja tez sobie zaraz zamowie na wieczor

i musze isc do reserved po sukienke bo jest wyprzedaz u mnie -70% i kosztuje tylko 49 zl a juz ja kiedys ogladalam jak byla za 129 i chcialam kupic wiec teraz juz musze, jest krotka szara i od dekoltu w dol cala w cekinach, tylko ze ja ostatnio nigdzie nie wychodze to nie wiem gdzie ja zaloze...
Ooooooo... też mi sie podobała. Musze zajrzeć do reserved, póki mam resztki kasy
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 13:56   #3533
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
narysowalam swoja tylko ja nie widze tu zadnego p.... oooo, wylaczylam ja ale ja ciemna jestem, od czego klawisze funkcyjne sa co nie.. ale to wfi to jest od lapania zasiegu czy inni tez mnie lapia wtedy? to dziala w 2 strony?
Łączenie do czyjejś sieci to jest po prostu. Ktoś ją zrobił i ma "nadajnik". Rzadko trafiają się sieci niezabezpieczone do których od tak można wejść. Zabezpieczone można łatwo złamać. Jeśli łączysz się do takiej siedzi a właścicielem jest ktoś ktoś kto trochę się zna może podejrzeć co robisz( tz co wysyłasz przez jego sieć) tz. rozmowy gg, jakieś proste nieszyfrowane hasła na pocztę ( chodź z takimi na np konto też powinno się uważać), ścinagane pliki z emula, torrenta. W siedzi widać że "ktoś się podłączył" ale nie wiadomo skąd, więc do drzwi nie zapuka.

Edytowane przez CruelOrchid
Czas edycji: 2009-01-23 o 13:58
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 13:56   #3534
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

miałam takei kupic tylko w innym kolorze wygodne...?? a i musze to zdjecie dla ciebie zrobic i wkladke zmierzyc

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Dokładnie Mi mój tyłek od boku się całkiem podoba (nie patrząc na cellulit), ale od przodu i od tyłu to szafa trzydrzwiowa

Cos tam sobie poćwiczyłam dziś na dupkę I potańczyłam trochę

Ja dawałam naftę na całosć, czasem też mieszałam zółtkiem Ale czy ja wiem, czy to pomogło? Dzis na noc zrobiłam sobie oliwkę hipp tak na pół długosci włosów, a jak umyję je dziś (bo jeszcze nie zmyłam) to nałoze waxa na chwilę (ja go używam teraz jak normalną odżywkę), no a potem spray radical i to wszystko

Ale szczerze mówiąc mi sie wydaje, że nafta, wax,kallos nie regenerują włosów na stałe, tylko na ten jeden raz, gdy sie ich uzyje
co do WAXA to sie nie zgodze moja jedyna maseczka jest wax i naprawde mam duzo grubsze włosy.

wiecie co od dzis rezygnuje całkowicie z czarnej herbaty pije tlyko zielona czerwona i ziolka
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 14:00   #3535
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

nie wiem czy sa wygodne, nie mialam ich jeszcze na nogach.. a zdjecia nie moje sa, pozyczylam od innej wizaznki.
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 14:14   #3536
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

nalozylam glinke z eco care na twarz.. juz sto lat zadnej maseczki nie robilam, wydawalo mi sie ze one nic a nic nie pomagaja, wy uzywacie? macie jakies sprawdzone oczyszczajace nawilzajace?
ale szczypie mnie buzia!!!!!
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 14:24   #3537
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Ja uzywam maseczki z garniera oczyszczajacej na wszelkie krostki .To taka niebieska z glinka rozgrzewajaca dla mnie swietna jest i jeszcze uzywam takiej nawilzajacej z AA i jeszcze jednej z garniera sciagajacej przeciw zmarszczka ja jej uzywam nie na zmarszczki ale na wagry i pory przed waznym wyjsciem nakladam i pory i wagry sa sciagniete mniej je widac to moje trzy maseczki ktorych uzywam i ktore zawsze beda dla mnie must have
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 14:29   #3538
justyss
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ......:.....
Wiadomości: 2 754
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

mi sie wlasnie czekoladko twoja figura poprzednia podobala chcialabym miec takie chudziutkie nogi


dziewczyny to kiedy podajemy wymiary jak zaczynamy od 1 lutego to pasuje juz sie zbierac z podaniem wymiarów
ja zamierzam sie dzis zmierzyc po kąpieli i jak zaczniecie wpisywac to ja tez
__________________




Edytowane przez justyss
Czas edycji: 2009-01-23 o 14:32
justyss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 14:31   #3539
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
nalozylam glinke z eco care na twarz.. juz sto lat zadnej maseczki nie robilam, wydawalo mi sie ze one nic a nic nie pomagaja, wy uzywacie? macie jakies sprawdzone oczyszczajace nawilzajace?
ale szczypie mnie buzia!!!!!
Ja nie kupuję żadnych drogich maseczek, oczysciłam buzię peelingiem st.ives morelowym, nałozyłam maseczkę miodową oriflame, potem błotko oczyszczające avonu i dla nawilzenia oliwke hipp i mam gładziutką buzię, a wszystkie pory są ładnie oczyszczone

Dla mnie maseczka miodowa z ofiflame jest hitem, czesto zostawiam ja na całą noc, a ona ładnie wygładza mi buzię, delikatnie nawilza, nie powoduje nowych pryszczy, a stare zalecza (po prostu znikają mi po niej!) i bardzo koi mi skórę, nie mam żadnych podrażnień

Właśnei zrobiłąm sobie peeling kawowy i mam tak głaaaaaaadka skórę Żałuje ze go tyle czasu nie robiłam z lenistwa...

Edytowane przez Miśka84
Czas edycji: 2009-01-23 o 14:38
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 14:34   #3540
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez justyss Pokaż wiadomość
mi sie wlasnie czekoladko twoja figura poprzednia podobala chcialabym miec takie chudziutkie nogi


dziewczyny to kiedy podajemy wymiary jak zaczynamy od 1 lutego to pasuje juz sie zbierac z podaniem wymiarów
ja zamierzam sie dzis zmierzyc po kąpieli i jak zaczniecie wpisywac to ja tez
A Ty naprawde chcesz z czegos chudnać? Na fotkach wyglądasz jak chudzinka, ja na Twoim miejscu raczej przytyć bym chciała
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:49.