makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-16, 20:44   #4591
lazada
Zadomowienie
 
Avatar lazada
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Miasto Krasnali :)
Wiadomości: 1 147
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Zdecydowałam się kolejny raz na makijaż permanentny brwi i jestem po tak się tylko zastanawiam..bo Pani lingeristka powiedziała, żeby smarować brwi raz dziennie wieczorem maścią tribiotic i to wystarczy. Poprzednio brwi robiłam 5 lat temu w innym salonie i pamiętam, że zgodnie z zaleceniami smarowałam znacznie częściej, niestety nie pamiętam czym. Może powinnam w dzień smarować jeszcze maścią z witaminą A lub czymś innym? Jak to jest?
Liczę na waszą odpowiedź bo nie chciałabym sobie zaszkodzić. Dzisiaj zastosuje więc tylko tribiotic
p.s. ostatnio zrezygnowałam z kawy i piję rzadko, średnio raz na 3 tyg, ale akurat dzisiaj rano przed zabiegiem postanowiłam wypić (kawa o 11, zabieg o 16) Szczerze mówiąc do głowy mi nie przyszło, że może to mieć związek z makijażem, nikt mnie nigdy o tym nie informował. Przejrzałam również wiele stron w których były opisane zalecenia przed i po zabiegu i nigdy nie znalazłam informacji o kawie.

Wczoraj wieczorem posmarowałam brwi tribioticiem i będę tak robić przez 7 dni, czy dodatkowo w dzień mogę stosować maść z witaminą A? czuję, że skóra jest lekko ściągnięta więc chętnie bym ją czymś posmarowała
__________________
"Kiedy nie dostajesz tego, co chcesz, dostajesz coś lepszego - doświadczenie"

Edytowane przez lazada
Czas edycji: 2015-05-17 o 11:50
lazada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 12:29   #4592
bienemaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 64
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Ja robilam kreski gorne w sobote i w poniedzialek bylam w pracy. Troche opuchniete, ale wygladalo to jak alergia Niektorzy nawet nie zauwazyli.
Mozesz przykladac sobie zamrozone mokre platki kosmetyczne, tak robila mi pani tuz po zabiegu i zalecila robic w domu, pomaga
bienemaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 21:31   #4593
ziazia3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 118
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

spokojnie Ja po zrobieniu kresek górnych prze najwyżej 48h miałam lekko zaczerwienione powieki i nieznaczną opuchliznę w lewym kąciku oka.

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Cytat:
Napisane przez lazada Pokaż wiadomość
Liczę na waszą odpowiedź bo nie chciałabym sobie zaszkodzić. Dzisiaj zastosuje więc tylko tribiotic
ja smarowałam 3-4 x na dobę cieniutką warstwą Bepanthen (maść). Tak miałam zalecone
ziazia3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 20:45   #4594
sylwina78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 57
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

ponawiam pytanie bo w piątek czeka mnie korekta

moje drogie koleżanki po fachu mam takie pytanie. Otóż kiedyś wyczytałam gdzieś na forum, ze osobom z grupą krwi 0 pigmentacja się nie przyjmie ale podczas seminariów mówiono, że to bzdura ... i teraz po raz pierwszy mam taką sytuację, że klientce po 2 dniach zniknęły dolne kreski i co się okazało ma gr. krwi 0 ale mam też drugą klientkę z tą samą grupą i jej przyjęły się idealnie. Obydwu robiłam pigmentami z innych firm czeka mnie za tydzień korekta a właściwie zabieg od nowa i czy coś możecie poradzić mi w tym przypadku ? nie wiem od czego to jest zależne, ta pani której zniknęły przyjmuje leki na nadciśnienie. Może polecicie jakis super pigment albo preparat wspomagający chociaż takowy dodałam.
z góry dziękuję za podpowiedzi
sylwina78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 22:18   #4595
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Sylwina, być może kobieta, której się kreski nie przyjęły miala grubsze rzęsy, a może bardziej łzawiły jej oczy?
Poza tym widziałaś tę kobietę po zabiegu, czy przez telefon dowiedzialas się, że jej wszystko odpadlo? Wiesz, że czasem kobietka twierdzi, że nic nie ma,a jak bierzesz to pod lampę to okazuje się, że jest, tylko bardzo delikatne.
A powiedz dlaczego miały pigmentowane barwnikami różnych firm? To były inne kolory,czy o co chodzi?
Ja bym bez nerwów spokojnie pigmentowala kolejny raz, przy dolnych kreskach czasem po pierwszym zabiegu może tak się zdarzyć. Przy drugim powinnas widzieć różnicę. może pigmentuj ttroszkę płyciej, za to kilka przejść. Czy w trakcie pigmentacji obkurczalas naczynia?
Wypytaj też czy przypadkiem nie łzawią kobiecie nadmiernie oczy. Myślę, że po korekcie będzie ok, na wszelki wypadek uprzedź, że w razie czego jeszcze raz trzeba będzie dopigmentować. No i może wykonaj korektę innym barwnikiem.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 08:42   #4596
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

muscat, mam pytanie do Ciebie głownie
w przyszłym tygodniu ide robic usta ale mam straszne obawy co i jak a mianowicie: moje usta sa małe ze słabo zaznaczonym nieregularnym konturem do tego kolor ich jest powiedziałabym jasny ale przy zimnie mój kolor ust robi sie troche kolorowo-siny.Chciałabym aby kolor ust był jak najbardziel naturalny ale bez tego zimnego odcienia (lubiie uzywac róznego koloru szminek/błysczyków, nie chciaąłbym byc skazana tylko na np.róz po makijazu pern) A rzecz w tym ze chciałabym delikatnie powiekszyc usta, wyrównac asymetrie i nie wiem czy powinnam robic kontur+wypełnienie , kontur+cieniowanie czy tylko wypełnienie kolorem (jesli cos takiego sie robi)
Moje kolezanki ostatnio sobie zrobiły makijaz ust ale u jednej i u drugiej widze kontur mimo ze jest on w tym samym kolorze co usta - jakos ta linia bardzo sie odznacza w szczególności na dolnej wardze - od razu widac ze cos było robione.
Czy mozesz mi cos doradzic?

Jesli sa na forum dziewczyny które robiły usta to bede wdzieczna za zdjecia , ewntualnie napisczie jak to u Was wygląda
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 22:47   #4597
sylwina78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 57
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Sylwina, być może kobieta, której się kreski nie przyjęły miala grubsze rzęsy, a może bardziej łzawiły jej oczy?
Poza tym widziałaś tę kobietę po zabiegu, czy przez telefon dowiedzialas się, że jej wszystko odpadlo? Wiesz, że czasem kobietka twierdzi, że nic nie ma,a jak bierzesz to pod lampę to okazuje się, że jest, tylko bardzo delikatne.
A powiedz dlaczego miały pigmentowane barwnikami różnych firm? To były inne kolory,czy o co chodzi?
Ja bym bez nerwów spokojnie pigmentowala kolejny raz, przy dolnych kreskach czasem po pierwszym zabiegu może tak się zdarzyć. Przy drugim powinnas widzieć różnicę. może pigmentuj ttroszkę płyciej, za to kilka przejść. Czy w trakcie pigmentacji obkurczalas naczynia?
Wypytaj też czy przypadkiem nie łzawią kobiecie nadmiernie oczy. Myślę, że po korekcie będzie ok, na wszelki wypadek uprzedź, że w razie czego jeszcze raz trzeba będzie dopigmentować. No i może wykonaj korektę innym barwnikiem.

tak Muscat użyłam pigmentów z 2 różnych firm jedna miała czarne kreski a ta druga co się jej nie przyjęło miała robione brązem i jej łzawiły oczy podczas zabiegu ale pod koniec jak dobrze znieczuliłam wszystko się uspokoiło. Ogólnie ma taki problem dlatego chciała permanentne kreski bo ciągle ma rozmazany makijaż, była z tym problemem u okulisty ale on nie widzi żadnej anomalii...
Nie widziałam tej kobiety na żywo ale widziała ją moja koleżanka i potwierdza że nie ma śladu po makijażu. Klientka powiedziała, że miała tylko 1 długi strup na jednej powiece, który po dwóch dniach odpadł i nic po rysunku nie zostało. Ja zazwyczaj pigmentuję płytko i po kilka przejść krótkimi ruchami, żeby w razie co można było bez problemu poprawić. Nie obkurczałam naczyń bo nie mam nawet takiego produktu a jaki polecasz?
sylwina78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-21, 00:01   #4598
joaska_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 117
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Brązy rzadko stosuje się do kresek, są to bardziej kolory dedykowane na brwi, przez co wydaje mi się, że może być taki brąz trochę mniej napigmentowany. Czernie są zasadniczo dedykowane do kresek i są takie bardziej dostosowane to łatwego osadzania się w skórze, o to chodzi że ta czerń ma wejść mocno. Przynajmniej tak na moją logikę to wychodzi.
Jeśli ta pani robi kreskę w linii rzęs, przekonaj ją do czerni, jeśli tam jest grubsza kreseczka może pokombinuj ze zrobieniem takiego double eyeliner .
Do znieczulenia i obkurczania naczyń - np TAG 45, ale kupując uważaj na podróbki.
joaska_g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 21:17   #4599
sylwina78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 57
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez joaska_g Pokaż wiadomość
Brązy rzadko stosuje się do kresek, są to bardziej kolory dedykowane na brwi, przez co wydaje mi się, że może być taki brąz trochę mniej napigmentowany. Czernie są zasadniczo dedykowane do kresek i są takie bardziej dostosowane to łatwego osadzania się w skórze, o to chodzi że ta czerń ma wejść mocno. Przynajmniej tak na moją logikę to wychodzi.
Jeśli ta pani robi kreskę w linii rzęs, przekonaj ją do czerni, jeśli tam jest grubsza kreseczka może pokombinuj ze zrobieniem takiego double eyeliner .
Do znieczulenia i obkurczania naczyń - np TAG 45, ale kupując uważaj na podróbki.

ja już robiłam kilka brązowych kresek (taka gorzka czekolada) ale fakt że górnych i były grubsze .... tak myślałam, że najpewniej tag 45 będzie do obkurczania no ja pracuję na znieczuleniu z ars beauty. Zobaczę co to jutro wyjdzie sama jej już czarnym pociągnę
dzięki za podpowiedzi
sylwina78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 11:35   #4600
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

W Krakowie zdecydowanie polecam Gabinet Różany. Nie jest to żadna kryptoreklama. Poprostu jestem tuż po zabiegu makijażu permanetnego brwii i kresek górnych.
Wcześniej przez pół roku przeglądałam wszystkie dostępne zdjęcia w internecie. Byłam bardzo sceptyczna i bałam się zabiegu, ale nie samego bólu lecz faktu, że jeśli ktoś wykona to nie tak jak chce, to będę mieć "pamiątkę" na całe życie. Zdjęcia z gabinetów dostępne w sieci generalnie w 90% nie podobały mi się... Przeważnie wszystko było przerysowane, brwi namalowane, a nie uzupełnione, kreski grube... Mi chodziło o jak najbardziej naturalny efekt, taki bym jedynie skorygowała niedostatki, a nie była 24h na dobę w makijażu. I dokładnie taki właśnie efekt uzyskałam w Gabinecie Różanym. Zabieg wykonywany jest metodą piórka, co daje bardzo naturalny efekt. Również kolor p. Renata dobiera idealnie. W międzyczasie, pomiędzy pierwszym zabiegiem a drugim, przebywałam przez miesiąc w bardzo ciepłym kraju gdzie słońce paliło non stop. Oczywiście używałam blokera na brwii ale co ważne, kolor zupełnie się nie zmienił i nie wyblakł.
Jeśli komuś chodzi o profesjonalny, naturalny efekt to zdecydowanie polecam Gabinet Różany.
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 06:38   #4601
bienemaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 64
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witajcie,

wczoraj miałam robione brwi piórkiem. Są jeszcze bardzo ciemne, za bardzo rzucają się w oczy. Czy mogę jutro do pracy przypudrować je trochę pudrem bambusowym?
bienemaja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-24, 10:48   #4602
joaska_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 117
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Nie można świezych brwi niczym pudrować.
joaska_g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 15:51   #4603
bienemaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 64
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

dziękuję za szybką odpowiedź
bienemaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 22:35   #4604
sylwina78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 57
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Sylwina, być może kobieta, której się kreski nie przyjęły miala grubsze rzęsy, a może bardziej łzawiły jej oczy?
Poza tym widziałaś tę kobietę po zabiegu, czy przez telefon dowiedzialas się, że jej wszystko odpadlo? Wiesz, że czasem kobietka twierdzi, że nic nie ma,a jak bierzesz to pod lampę to okazuje się, że jest, tylko bardzo delikatne.
A powiedz dlaczego miały pigmentowane barwnikami różnych firm? To były inne kolory,czy o co chodzi?
Ja bym bez nerwów spokojnie pigmentowala kolejny raz, przy dolnych kreskach czasem po pierwszym zabiegu może tak się zdarzyć. Przy drugim powinnas widzieć różnicę. może pigmentuj ttroszkę płyciej, za to kilka przejść. Czy w trakcie pigmentacji obkurczalas naczynia?
Wypytaj też czy przypadkiem nie łzawią kobiecie nadmiernie oczy. Myślę, że po korekcie będzie ok, na wszelki wypadek uprzedź, że w razie czego jeszcze raz trzeba będzie dopigmentować. No i może wykonaj korektę innym barwnikiem.
no i okazało się , że kreski jak najbardziej były co prawda delikatne ale nie na tyle żeby je pod lupą oglądać. Klientka była zaskoczona właśnie takim subtelnym rysunkiem bo spodziewała się co najmniej tak grubej i wyraźnej kreski jak sama na co dzień malowała

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

[

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

Cytat:
Napisane przez bienemaja Pokaż wiadomość
Witajcie,

wczoraj miałam robione brwi piórkiem. Są jeszcze bardzo ciemne, za bardzo rzucają się w oczy. Czy mogę jutro do pracy przypudrować je trochę pudrem bambusowym?
kolor się rozjaśni jak odpadną wszystkie strupki do tego momentu nie można ich niczym traktować oprócz maści
sylwina78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-31, 10:08   #4605
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

czy to prawda ze nie da sie zrobic jasniejszego makijażu per. niż naturalny kolor ust?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-31, 22:08   #4606
sylwina78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 57
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
czy to prawda ze nie da sie zrobic jasniejszego makijażu per. niż naturalny kolor ust?
a o co Ci dokładnie chodzi i jak sobie wyobrażasz jaśniejszy kolor od koloru ust? Paleta kolorów jest szeroka no ale jak ktoś ma blade usta to ponad bladym różem znajduje się już chyba korektor w kolorze skóry- cielisty. To raczej nie kwestia tego że się nie da tylko wyglądu i wybarwiania pigmentu... Tak na logikę ale może się mylę

wyobraź sobie usta w kolorze jaśniejszym niż masz naturalnie, dobrze byś wyglądała?

Edytowane przez sylwina78
Czas edycji: 2015-05-31 o 22:19
sylwina78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 07:54   #4607
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sylwina78 Pokaż wiadomość
a o co Ci dokładnie chodzi i jak sobie wyobrażasz jaśniejszy kolor od koloru ust? Paleta kolorów jest szeroka no ale jak ktoś ma blade usta to ponad bladym różem znajduje się już chyba korektor w kolorze skóry- cielisty. To raczej nie kwestia tego że się nie da tylko wyglądu i wybarwiania pigmentu... Tak na logikę ale może się mylę

wyobraź sobie usta w kolorze jaśniejszym niż masz naturalnie, dobrze byś wyglądała?
juz tłumacze o co mi chodziło mam usta niezbyt ciemne ale mają taki sinawo-fioletowy odcień, chciałam po makijażu uzyskac kolor delikatnego różu zeby zlikwidowac ten odcien i powiedziano mi że sie tak nie da
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-03, 19:12   #4608
frycka1992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

witam, piszę z ogromną nadzieją, że ktoś mnie pocieszy... przedwczoraj zrobiłam sobie makijaż permanentny ust i brwi. Wyglądało wszystko super pięknie, brwi nadal są super, ale chodzi mi raczej o złuszczanie się ust... Otóż jak one Wam się złuszczają i jak wyglądają pod spodem? Dziś mi odchodziły, ale takimi płatkami, złuszczaniem bym tego nie nazwała... a pod spodem jest mój kolor bladziutkich różowych ust... Czy ma to tak wyglądać, czy po całkowitym "wyłuszczeniu" trzeba trochę odeczkać na efekt, czy odrazu powinien pojawić się kolorek? Dodam że robiłąm usta z wypełnieniem, zdjęcie mogę dodać, były one robione w kolorze fuksji...
Proszę o odpowiedź!
frycka1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-04, 13:14   #4609
niva567
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 7
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez frycka1992 Pokaż wiadomość
witam, piszę z ogromną nadzieją, że ktoś mnie pocieszy... przedwczoraj zrobiłam sobie makijaż permanentny ust i brwi. Wyglądało wszystko super pięknie, brwi nadal są super, ale chodzi mi raczej o złuszczanie się ust... Otóż jak one Wam się złuszczają i jak wyglądają pod spodem? Dziś mi odchodziły, ale takimi płatkami, złuszczaniem bym tego nie nazwała... a pod spodem jest mój kolor bladziutkich różowych ust... Czy ma to tak wyglądać, czy po całkowitym "wyłuszczeniu" trzeba trochę odeczkać na efekt, czy odrazu powinien pojawić się kolorek? Dodam że robiłąm usta z wypełnieniem, zdjęcie mogę dodać, były one robione w kolorze fuksji...
Proszę o odpowiedź!
to "złuszczanie" to właśnie takie "płatki", tylko dziwnie szybko Ci się łuszczą.. kolor napewno nie będzie tak intensywny jak po zabiegu, zostanie jakieś 40% barwnika
kolor jest od razu po wyłuszczeniu
niva567 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-04, 14:24   #4610
frycka1992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dziś się stało cos dziwnego... Wczoraj wieczorem podczas kapania wszystko mi odpadło, znaczy sie zniszczyło. Może dlatego tak szybko, bo w gabinecie mi powiedziano, ze skóra bardzo ładnie przyjmuje pigment i nawiązałam te usta co 2h żeby szybko sie wygoiła... i jednak kolorek jest, jest śliczny taki delikatny róż. Ale po nocy wyskoczyło mi z 8 pęcherzyków... Czy to normalne, ze do piętro pi złuszczaniu te pecherzyki wyskakują? Biorę tabletki cześciej niż powinnam z obawy ze bedą, a jednak... Dziś jeszcze smarowałam maścią na opryszczkę, ale wtedy mam zrezygnować z alantanu plus czy łączyć te maści??
frycka1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-04, 15:21   #4611
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

A byla ktoras z Was w studiu extravaganza w warszawie u pani Agaty Świeckiej? https://m.facebook.com/agata.swiecka...iecka.warszawa
Co sadzicie o jej pracach? Pasuje mi lokalizacja salonu ale niestety nie znalazlam o niej zbyt wiele aktualnych informacji,
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-04, 19:52   #4612
szpilkaXXX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 169
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
A byla ktoras z Was w studiu extravaganza w warszawie u pani Agaty Świeckiej? https://m.facebook.com/agata.swiecka...iecka.warszawa
Co sadzicie o jej pracach? Pasuje mi lokalizacja salonu ale niestety nie znalazlam o niej zbyt wiele aktualnych informacji,
Patrząc po zdjęciach, nie poszłabym do tej pani nawet, gdybymi zapłacono.
szpilkaXXX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 13:55   #4613
sylwina78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 57
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
A byla ktoras z Was w studiu extravaganza w warszawie u pani Agaty Świeckiej? https://m.facebook.com/agata.swiecka...iecka.warszawa
Co sadzicie o jej pracach? Pasuje mi lokalizacja salonu ale niestety nie znalazlam o niej zbyt wiele aktualnych informacji,

usta robi ładne ale na brwi bym nie poszła, zwróć uwagę że wszystkim kobietkom robi w tym samym kształcie na dodatek lewa jest zawsze grubsza a prawa ma pod większym skosem zaznaczony początek jest bardziej położona. I tak w ogóle z moich obserwacji wynika, że chyba wszystkie linergistki szkolące się u p.Bogulak robią takie same brwi - łopaty bo juz nie jedne miałam okazje oglądać na żywo.
sylwina78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 16:32   #4614
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sylwina78 Pokaż wiadomość
usta robi ładne ale na brwi bym nie poszła, zwróć uwagę że wszystkim kobietkom robi w tym samym kształcie na dodatek lewa jest zawsze grubsza a prawa ma pod większym skosem zaznaczony początek jest bardziej położona. I tak w ogóle z moich obserwacji wynika, że chyba wszystkie linergistki szkolące się u p.Bogulak robią takie same brwi - łopaty bo juz nie jedne miałam okazje oglądać na żywo.
Też zauważyłam, że są asymetryczne i niedopasowane do twarzy. Na pewno bym do niej nie poszła.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 19:14   #4615
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Ok, wyleczyłyście mnie ja się nie bardzo znam nie wiem na co zwracać uwagę. A polecana już pani Blanka Pawłowska? Jest Ok jeśli chodzi o brwi?
https://m.facebook.com/MakijazBlanka...lankaPawlowska

I jeszcze jedno pytanie troche nietypowe. Czy mozna wykonywac makijaz permanentny w trakcie infekcji drog intymnych? Czy branie lekow dzialajacych miejscowo jest przeciwskazaniem? (Globulki typu macmiror czy gynaglin, krem pimafucort, klotrimazol etc)? Pytam bo wiem ze przyjmowanie sterydow jest przeciwwsazaniem ale nie wiem jak to sie ma do lekow stosowanych miejscowo?

Edytowane przez reniferrudolf
Czas edycji: 2015-06-06 o 19:22
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 22:54   #4616
sylwina78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 57
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Ok, wyleczyłyście mnie ja się nie bardzo znam nie wiem na co zwracać uwagę. A polecana już pani Blanka Pawłowska? Jest Ok jeśli chodzi o brwi?
https://m.facebook.com/MakijazBlanka...lankaPawlowska

I jeszcze jedno pytanie troche nietypowe. Czy mozna wykonywac makijaz permanentny w trakcie infekcji drog intymnych? Czy branie lekow dzialajacych miejscowo jest przeciwskazaniem? (Globulki typu macmiror czy gynaglin, krem pimafucort, klotrimazol etc)? Pytam bo wiem ze przyjmowanie sterydow jest przeciwwsazaniem ale nie wiem jak to sie ma do lekow stosowanych miejscowo?
ten profil jest zablokowany także do wglądu są chyba 4 zdjęcia ale zdecydowanie lepiej się prezentują niż u poprzedniej Pani, chociaż mnie się niespecjalnie podobają z racji takiej, że widoczne są ubytki i sprawiają wrażenie niedokończonych no i ja wolę jak włosy rysowane są zgodnie z kierunkiem wzrostu naturalnych a nie tak jak uczą na szkoleniach (opadające długie włosy na zakończeniach, krzyżowanie rysowanych włosów, które dają efekt śladu po oponie od traktora, rysowanie włosów do góry jak naturalne leżą itp itd... )no ale to już sprawa indywidualna najważniejsze aby Tobie się podobały.

co do leków to mamy tu na forum specjalistkę Muscat to poproś ją o radę. Ogólnie chodzi o to że przyjmowanie jakichkolwiek leków może wywołać niepożądane reakcje z pigmentem lub znieczuleniem, dlatego najlepiej zakończyć kurację i dopiero pomyśleć o zabiegu. Poczytaj ulotki co tam jest dokładnie napisane .
sylwina78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 07:14   #4617
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Profil nie jest zablokowany, po kliknieciu see more wyswietla sie wiecej. Duzo zdjec jest tez w galerii na stronie, ale nie wiedzielama czy moge podac link: http://www.makijaz-permanentny.eu
Prosze o opinie, bo nie chce wygladac jak klaun

Na ulotce np. Macmiroru (nystatyna i nifuratel) napisano ze dziala miejscowo, nie przenika do krwi i organizmu...ale prosze Muscat, napisz mi prosze odpowiedź na moje pytanie, czy przeciwwskazanie dot sterydow i infekcji dotyczy tylko lekow przyjmowanych doustnie czy miejscowo rowniez (masci, kremy, globulki przy infekcji intymnej)

Edytowane przez reniferrudolf
Czas edycji: 2015-06-07 o 12:28
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-08, 09:32   #4618
szpilkaXXX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 169
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

reniferrudolf jeśli sama nie wiesz, jakiego efektu oczekujesz, radziłabym Ci podejść bardzo ostrożnie do tego zabiegu. Kiedy już będziesz miała wykonany wstępny rysunek na brwiach, przyjrzyj się i dokładnie zastanów czy taki widok nowej siebie Ci odpowiada.

Pani Pawłowska wg mnie wykonuje przyzwoite brwi, ale nie jest najlepsza. Mnie się bardziej podobaja prace p. Urszuli Ifkowicz i Magdy Hoffman (z lekką przewagą dla tej drugiej pani).
szpilkaXXX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-08, 12:16   #4619
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez szpilkaXXX Pokaż wiadomość
reniferrudolf jeśli sama nie wiesz, jakiego efektu oczekujesz, radziłabym Ci podejść bardzo ostrożnie do tego zabiegu. Kiedy już będziesz miała wykonany wstępny rysunek na brwiach, przyjrzyj się i dokładnie zastanów czy taki widok nowej siebie Ci odpowiada.

Pani Pawłowska wg mnie wykonuje przyzwoite brwi, ale nie jest najlepsza. Mnie się bardziej podobaja prace p. Urszuli Ifkowicz i Magdy Hoffman (z lekką przewagą dla tej drugiej pani).
Zależy mi przede wszystkim na naturalnym efekcie. Codziennie maluje brwi, przyciemniam i domalowuje tam gdzie trzeba sporadycznie robie tez henne niestety po tygodniu nie ma po niej sladu. Takze wiem mniej wiecej jak bede wygladac. Niestety sama nie do konca umiem sie dobrze umalowac, czasem brwi wychodza za grube lub za ciemne gdy naloze za duzo zelu. Po prostu szukam kogos kto mnie nie oszpeci i tyle

Żeby nie być gołosłowną dodaję zdjęcia. Po całym dniu, więc starłam żel i wypełniłam jedną brew cieniem na szybko, druga jest 'goła'. Tak mniej więcej maluję się codziennie - niestety żel do brwi mam ciemniejszy (mimo wyboru najjaśniejszego w gamie), ale on w przeciwieństwie do cienia nie ściera się w połowie dnia (ach ta tłusta cera :/). Mniej więcej takiego efektu oczekuję (kształt, kolor), choć tak naprawdę nigdy nie byłam do końca zadowolona z tego jak sama sobie umalowałam brwi A z drugiej strony zastanawiam się, czy jest AŻ tak źle żeby robić permanentny

A a propos tego czego oczekuję to chciałabym prędzej coś takiego:
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...82&oe=55ECD367
niż
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...8bb1a06346709d
czy
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...bc731ce07b380d

(nie bardzo mi się podoba że brwi od strony nosa zaczynają się w taki 'ostry', kanciasty sposób, tyle że u mnie to chyba nieuniknione bo nie mam tam za dużo swoich włosków ( )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brwi.jpg (24,9 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brwi1.jpg (26,5 KB, 90 załadowań)

Edytowane przez reniferrudolf
Czas edycji: 2015-06-08 o 19:14
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 11:57   #4620
blaskszminki182
Przyczajenie
 
Avatar blaskszminki182
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 11
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

hej dziewczyny z gory sory ,że pewnie z☠☠☠ke dostane ,że zle post umiescilam.Poczytam i nastpnym razem bede sie stosowac . Ale potrzebuje pilnie porady .Chodzi o to,że mam okropne brwi jak nie potraktuje je cieniem to henna zbytnio nie pomaga mam rzadkie wloski chociaz ich nigdy praktycznie nie depilowalam bo nie ma co. Chce zrobic brwi metoda wloskowa ale jest to dla mnie spora kwota dlatego nie chce zalowac?polecacie mi ja?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10931202_1588049558115714_4467591735017798887_n.jpg (22,2 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11391505_1592548710999132_4183260105433454255_n.jpg (25,6 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2623~2.jpg (19,4 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2241~3~2.jpg (51,8 KB, 54 załadowań)

Edytowane przez blaskszminki182
Czas edycji: 2015-06-09 o 12:00
blaskszminki182 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:33.