Po 1,5 r zwi±zku nie wie co do mnie czuje... - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2016-01-21, 15:24   #1
analein9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomo¶ci: 54

Po 1,5 r zwi±zku nie wie co do mnie czuje...


Cze¶æ. Piszê z pro¶b± o radê. Przepraszam, ale bêdzie d³ugo.
To mo¿e od pocz±tku. Poznali¶my siê 2 lata temu, wpad³am mu w oko, ale on na mnie nie robi³ wra¿enia, dopiero potem swoimi staraniami i swoim charakterem mnie uwiód³ i zostali¶my par±. Na pocz±tku to on siê bardziej stara³, jednak gdy odkry³am, ze tak naprawdê go kocham (pierwszy raz w ¿yciu cokolwiek takiego poczu³am, nigdy wcze¶niej nawet nie chcia³am mieæ ch³opaka, bo "to nie by³o to"), to mi zaczê³o bardziej zale¿eæ. Zale¿a³o mi ju¿ tylko na spotkaniach z nim. Pomimo,¿e studiujê w innym mie¶cie, to co tydzieñ do niego wraca³am, byleby spêdziæ z nim weekend (on nie móg³ przyjechaæ z pewnych przyczyn, które rozumiem). Jednak do roku nie okre¶li³ co do mnie czuje. Przed rocznic± postawi³am sprawê jasno (ale bez ci±g³ego marudzenia i nalegania), ¿e mnie nie bawi± niepowa¿ne zwi±zki i je¿eli nie czuje, ze to mi³o¶æ, to niech zakoñczy zwi±zek, bo jak do tej pory tego nie poczu³, to ju¿ nie poczuje. A dla nas obojga tak bêdzie lepiej, bo po co w to brn±æ? W rocznicê wyzna³ mi mi³o¶æ i od tego momentu by³o cudownie i nie tylko ja widzia³am to nasze szczê¶cie. Naprawdê czu³am (a mo¿e mi siê wydawa³o?) ¿e to czuje. Pomimo tego i tak widzia³am,¿e to mi bardziej zale¿y, ¿e to ci±gle chcê spotkania, ¿e to ja bardziej têskniê. Jednak wspomnia³ czasem o NASZYCH przysz³ych dzieciach, o NASZYM przysz³ym domu, bez ¿adnego przymusu. Jednak po sylwestrze co¶ zaczê³o siê psuæ. Nagle sta³ siê nieczu³y, je¿eli siê z nim w czym¶ nie zgodzi³am to od razu by³ z³y i niemi³y, nie tak jak kiedy¶. Po tygodniu nie wytrzyma³am. zmusi³am go do rozmowy i dopiero wtedy powiedzia³,ze nie wie co do mnie czuje. Nie wie czy kiedykolwiek to by³a mi³o¶æ. ¯e pierwszy raz to chyba powiedzia³ dlatego,ze ba³ siê,¿e mnie straci. Ale z tymi planami i z tym, ze jest ze mn± szczê¶liwy itd nie k³ama³, bo tak wtedy czu³ (a poniewa¿ to jest typ, który nie bardzo lubi siê deklarowaæ to mu wierzy³am, bo takich s³ów nigdy nie rzuca na wiatr). Prosi³ mnie, ¿ebym nie traktowa³a go jak BY£EGO ch³opaka, bo on wci±¿ chce ze mn± byæ, wie jaka jestem piêkna, wspania³a, kochana itd tylko boi siê,ze nie bêdzie mnie tak kocha³ jak powinien. Po tym, pochowa³am nasze zdjêcia, zmieni³am tapetê, nie piszê ju¿ do niego pierwsza, nawet odmówi³am mu spotkania, bo my¶la³am, ¿e jak poczuje,¿e mnie traci to oprzytomnieje, jednak to chyba nie dzia³a. Co prawda to tylko 2 tygodnie, ale ja ju¿ wariujê. Teraz kumple s± wa¿niejsi, mnie potrafi w towarzystwie zignorowaæ, na wiêcej jak buziaka nie mogê liczyæ, ¿adnych czu³o¶ci. Wiadomo,¿e nie jest ca³kiem z³y i napisze i gdzie¶ zaprosi. Jednak daje sprzeczne sygna³y. Mo¿e to kryzys, bo mia³ ostatnio du¿e stresy, ale chwilowo siê skoñczy³y. Mo¿e do tego nie dojrza³? A mo¿e on nie umie kochaæ? Lub kocha, a nie wie,¿e to to? Nie wiem co mam robiæ. Zerwaæ? Byæ z nim, ale chwilowo zerwaæ kontakt? Udawaæ niedostêpn±?
analein9 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-21, 15:40   #2
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: ca³e ¿ycie na walizkach ;-)
Wiadomo¶ci: 6 298
Dot.: Po 1,5 r zwi±zku nie wie co do mnie czuje...

Cytat:
Napisane przez analein9 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ. Piszê z pro¶b± o radê. Przepraszam, ale bêdzie d³ugo.
To mo¿e od pocz±tku. Poznali¶my siê 2 lata temu, wpad³am mu w oko, ale on na mnie nie robi³ wra¿enia, dopiero potem swoimi staraniami i swoim charakterem mnie uwiód³ i zostali¶my par±. Na pocz±tku to on siê bardziej stara³, jednak gdy odkry³am, ze tak naprawdê go kocham (pierwszy raz w ¿yciu cokolwiek takiego poczu³am, nigdy wcze¶niej nawet nie chcia³am mieæ ch³opaka, bo "to nie by³o to"), to mi zaczê³o bardziej zale¿eæ. Zale¿a³o mi ju¿ tylko na spotkaniach z nim. Pomimo,¿e studiujê w innym mie¶cie, to co tydzieñ do niego wraca³am, byleby spêdziæ z nim weekend (on nie móg³ przyjechaæ z pewnych przyczyn, które rozumiem). Jednak do roku nie okre¶li³ co do mnie czuje. Przed rocznic± postawi³am sprawê jasno (ale bez ci±g³ego marudzenia i nalegania), ¿e mnie nie bawi± niepowa¿ne zwi±zki i je¿eli nie czuje, ze to mi³o¶æ, to niech zakoñczy zwi±zek, bo jak do tej pory tego nie poczu³, to ju¿ nie poczuje. A dla nas obojga tak bêdzie lepiej, bo po co w to brn±æ? W rocznicê wyzna³ mi mi³o¶æ i od tego momentu by³o cudownie i nie tylko ja widzia³am to nasze szczê¶cie. Naprawdê czu³am (a mo¿e mi siê wydawa³o?) ¿e to czuje. Pomimo tego i tak widzia³am,¿e to mi bardziej zale¿y, ¿e to ci±gle chcê spotkania, ¿e to ja bardziej têskniê. Jednak wspomnia³ czasem o NASZYCH przysz³ych dzieciach, o NASZYM przysz³ym domu, bez ¿adnego przymusu. Jednak po sylwestrze co¶ zaczê³o siê psuæ. Nagle sta³ siê nieczu³y, je¿eli siê z nim w czym¶ nie zgodzi³am to od razu by³ z³y i niemi³y, nie tak jak kiedy¶. Po tygodniu nie wytrzyma³am. zmusi³am go do rozmowy i dopiero wtedy powiedzia³,ze nie wie co do mnie czuje. Nie wie czy kiedykolwiek to by³a mi³o¶æ. ¯e pierwszy raz to chyba powiedzia³ dlatego,ze ba³ siê,¿e mnie straci. Ale z tymi planami i z tym, ze jest ze mn± szczê¶liwy itd nie k³ama³, bo tak wtedy czu³ (a poniewa¿ to jest typ, który nie bardzo lubi siê deklarowaæ to mu wierzy³am, bo takich s³ów nigdy nie rzuca na wiatr). Prosi³ mnie, ¿ebym nie traktowa³a go jak BY£EGO ch³opaka, bo on wci±¿ chce ze mn± byæ, wie jaka jestem piêkna, wspania³a, kochana itd tylko boi siê,ze nie bêdzie mnie tak kocha³ jak powinien. Po tym, pochowa³am nasze zdjêcia, zmieni³am tapetê, nie piszê ju¿ do niego pierwsza, nawet odmówi³am mu spotkania, bo my¶la³am, ¿e jak poczuje,¿e mnie traci to oprzytomnieje, jednak to chyba nie dzia³a. Co prawda to tylko 2 tygodnie, ale ja ju¿ wariujê. Teraz kumple s± wa¿niejsi, mnie potrafi w towarzystwie zignorowaæ, na wiêcej jak buziaka nie mogê liczyæ, ¿adnych czu³o¶ci. Wiadomo,¿e nie jest ca³kiem z³y i napisze i gdzie¶ zaprosi. Jednak daje sprzeczne sygna³y. Mo¿e to kryzys, bo mia³ ostatnio du¿e stresy, ale chwilowo siê skoñczy³y. Mo¿e do tego nie dojrza³? A mo¿e on nie umie kochaæ? Lub kocha, a nie wie,¿e to to? Nie wiem co mam robiæ. Zerwaæ? Byæ z nim, ale chwilowo zerwaæ kontakt? Udawaæ niedostêpn±?
Skoro teraz wygl±da sytuacja tak, jak w pogrubionym, to ja bym zerwa³a. Wiem, ¿e to trudne, ale na co tkwiæ w czym¶ takim? Facet nie wie, co czuje po ponad rok czasu, na dodatek twierdzi, ¿e nie wie, czy bêdzie ciê umia³ kochaæ tak, jak powinien - nad czym tu my¶leæ? Facet na pewno potrafi kochaæ, ale nie potrafi kochaæ ciebie.
Ja jestem z tych osób, co kieruj± siê zasad± tzw. "dwójki" Na zasadzie, ¿e je¶li jestem z kim¶ 2 lata i mam obawy, czy to to i nie wiem, czy chcê z t± osob± tworzyæ przysz³o¶c itp. to znak, ¿e to nie ta osoba. 1,5 roku to te¿ du¿o, by wiedzieæ, czy warto byæ w takim zwi±zku, a to co robi twój facet to dla mnie wycofywanie siê z relacji albo mo¿e nawet tchórzostwo - mo¿e zachowuje siê tak oschle i ch³odniej, bo liczy, ¿e to ty podejmiesz ostateczn± decyzjê.

No i najwa¿niejsze - po 1,5 roku wiesz, ¿e facet ciê nie kocha. Chcesz traciæ kolejne lata w walce o co¶, co mo¿e nigdy nie nast±piæ?
__________________
Postanowienie: je¼dziæ, lataæ, zwiedzaæ za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podró¿e 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podró¿e 2014: Wiedeñ, Bratys³awa, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Pary¿
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-21, 15:49   #3
201607110949
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 16 804
Dot.: Po 1,5 r zwi±zku nie wie co do mnie czuje...

Cytat:
Napisane przez analein9 Poka¿ wiadomo¶æ
Prosi³ mnie, ¿ebym nie traktowa³a go jak BY£EGO ch³opaka, bo on wci±¿ chce ze mn± byæ, wie jaka jestem piêkna, wspania³a, kochana itd tylko boi siê,ze nie bêdzie mnie tak kocha³ jak powinien.
Czytaj: nie rzucaj mnie zanim znajdê sobie inn±. Bezczelny typ.
201607110949 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-21, 15:57   #4
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomo¶ci: 3 503
Dot.: Po 1,5 r zwi±zku nie wie co do mnie czuje...

Cytat:
Napisane przez analein9 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ. Piszê z pro¶b± o radê. Przepraszam, ale bêdzie d³ugo.
To mo¿e od pocz±tku. Poznali¶my siê 2 lata temu, wpad³am mu w oko, ale on na mnie nie robi³ wra¿enia, dopiero potem swoimi staraniami i swoim charakterem mnie uwiód³ i zostali¶my par±. Na pocz±tku to on siê bardziej stara³, jednak gdy odkry³am, ze tak naprawdê go kocham (pierwszy raz w ¿yciu cokolwiek takiego poczu³am, nigdy wcze¶niej nawet nie chcia³am mieæ ch³opaka, bo "to nie by³o to"), to mi zaczê³o bardziej zale¿eæ. Zale¿a³o mi ju¿ tylko na spotkaniach z nim. Pomimo,¿e studiujê w innym mie¶cie, to co tydzieñ do niego wraca³am, byleby spêdziæ z nim weekend (on nie móg³ przyjechaæ z pewnych przyczyn, które rozumiem). Jednak do roku nie okre¶li³ co do mnie czuje. Przed rocznic± postawi³am sprawê jasno (ale bez ci±g³ego marudzenia i nalegania), ¿e mnie nie bawi± niepowa¿ne zwi±zki i je¿eli nie czuje, ze to mi³o¶æ, to niech zakoñczy zwi±zek, bo jak do tej pory tego nie poczu³, to ju¿ nie poczuje. A dla nas obojga tak bêdzie lepiej, bo po co w to brn±æ? W rocznicê wyzna³ mi mi³o¶æ i od tego momentu by³o cudownie i nie tylko ja widzia³am to nasze szczê¶cie. Naprawdê czu³am (a mo¿e mi siê wydawa³o?) ¿e to czuje. Pomimo tego i tak widzia³am,¿e to mi bardziej zale¿y, ¿e to ci±gle chcê spotkania, ¿e to ja bardziej têskniê. Jednak wspomnia³ czasem o NASZYCH przysz³ych dzieciach, o NASZYM przysz³ym domu, bez ¿adnego przymusu. Jednak po sylwestrze co¶ zaczê³o siê psuæ. Nagle sta³ siê nieczu³y, je¿eli siê z nim w czym¶ nie zgodzi³am to od razu by³ z³y i niemi³y, nie tak jak kiedy¶. Po tygodniu nie wytrzyma³am. zmusi³am go do rozmowy i dopiero wtedy powiedzia³,ze nie wie co do mnie czuje. Nie wie czy kiedykolwiek to by³a mi³o¶æ. ¯e pierwszy raz to chyba powiedzia³ dlatego,ze ba³ siê,¿e mnie straci. Ale z tymi planami i z tym, ze jest ze mn± szczê¶liwy itd nie k³ama³, bo tak wtedy czu³ (a poniewa¿ to jest typ, który nie bardzo lubi siê deklarowaæ to mu wierzy³am, bo takich s³ów nigdy nie rzuca na wiatr). Prosi³ mnie, ¿ebym nie traktowa³a go jak BY£EGO ch³opaka, bo on wci±¿ chce ze mn± byæ, wie jaka jestem piêkna, wspania³a, kochana itd tylko boi siê,ze nie bêdzie mnie tak kocha³ jak powinien. Po tym, pochowa³am nasze zdjêcia, zmieni³am tapetê, nie piszê ju¿ do niego pierwsza, nawet odmówi³am mu spotkania, bo my¶la³am, ¿e jak poczuje,¿e mnie traci to oprzytomnieje, jednak to chyba nie dzia³a. Co prawda to tylko 2 tygodnie, ale ja ju¿ wariujê. Teraz kumple s± wa¿niejsi, mnie potrafi w towarzystwie zignorowaæ, na wiêcej jak buziaka nie mogê liczyæ, ¿adnych czu³o¶ci. Wiadomo,¿e nie jest ca³kiem z³y i napisze i gdzie¶ zaprosi. Jednak daje sprzeczne sygna³y. Mo¿e to kryzys, bo mia³ ostatnio du¿e stresy, ale chwilowo siê skoñczy³y. Mo¿e do tego nie dojrza³? A mo¿e on nie umie kochaæ? Lub kocha, a nie wie,¿e to to? Nie wiem co mam robiæ. Zerwaæ? Byæ z nim, ale chwilowo zerwaæ kontakt? Udawaæ niedostêpn±?
Czemu on nie mo¿e do Ciebie je¼dziæ, co to za powody?

On nigdy Ciê nie pokocha³, wyzna³ mi³o¶æ pod przymusem (ultimatum), ¿eby Ciê nie straciæ.

Teraz te¿ nie chce Ciê straciæ, st±d sprzeczne sygna³y.

Co zrobiæ? Odej¶æ na zawsze i liczyæ siê z tym, ¿e jak zerwiesz to odezwie siê i powie ¿e jednak zmieni³ zdanie i kocha. I wtedy nie wróciæ, bo ju¿ raz powiedzia³ ¿e kocha³ pod przymusem, wiêc powie drugi raz a po pó³ roku mu przejdzie albo pozna inn±.
januszpolak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-21, 16:08   #5
analein9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomo¶ci: 54
Dot.: Po 1,5 r zwi±zku nie wie co do mnie czuje...

Z tym, ¿e ja po naszej rocznicy naprawdê czu³am siê kochana, umia³ to okazaæ. Nie tylko s³owa, ale nawet drobne gesty. Nie wydaje mi siê,¿eby by³ na tyle wyrachowany, by ca³y czas k³amaæ. No i dlaczego akurat teraz by mi mówi³,ze nie wie?
Z tym, ze nie nie mia³am do tej pory obaw, czy chcê z nim wi±zaæ przysz³o¶æ, bo to mimo wszystko bardzo warto¶ciowy cz³owiek, ktorego kocham i wiem, ¿e chcia³abym z nim byæ ju¿ zawsze. Oczywi¶cie o ile bêdzie mnie kocha³...
analein9 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-21, 16:11   #6
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: ca³e ¿ycie na walizkach ;-)
Wiadomo¶ci: 6 298
Dot.: Po 1,5 r zwi±zku nie wie co do mnie czuje...

Cytat:
Napisane przez analein9 Poka¿ wiadomo¶æ
Z tym, ¿e ja po naszej rocznicy naprawdê czu³am siê kochana, umia³ to okazaæ. Nie tylko s³owa, ale nawet drobne gesty. Nie wydaje mi siê,¿eby by³ na tyle wyrachowany, by ca³y czas k³amaæ. No i dlaczego akurat teraz by mi mówi³,ze nie wie?
No popatrz, ja przy swoim facecie czujê siê kochana, a o jego uczuciach ¶wiadcz± przede wszystkim gesty. Pamiêtaj, ¿e s³owa to tylko s³owa, niektórym ludziom ³atwo przychodzi mówienie. Twój facet ju¿ raz powiedzia³, ¿e ciê kocha, a za jaki¶ czas stwierdzi³, ¿e jednak nie. I jak tu wierzyæ w jego s³owa?
__________________
Postanowienie: je¼dziæ, lataæ, zwiedzaæ za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podró¿e 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podró¿e 2014: Wiedeñ, Bratys³awa, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Pary¿
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-21, 16:13   #7
201607110949
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 16 804
Dot.: Po 1,5 r zwi±zku nie wie co do mnie czuje...

Cytat:
Napisane przez analein9 Poka¿ wiadomo¶æ
Z tym, ¿e ja po naszej rocznicy naprawdê czu³am siê kochana, umia³ to okazaæ. Nie tylko s³owa, ale nawet drobne gesty. Nie wydaje mi siê,¿eby by³ na tyle wyrachowany, by ca³y czas k³amaæ. No i dlaczego akurat teraz by mi mówi³,ze nie wie?
Z tym, ze nie nie mia³am do tej pory obaw, czy chcê z nim wi±zaæ przysz³o¶æ, bo to mimo wszystko bardzo warto¶ciowy cz³owiek, ktorego kocham i wiem, ¿e chcia³abym z nim byæ ju¿ zawsze. Oczywi¶cie o ile bêdzie mnie kocha³...
Ale on Ciebie nie kocha, powiedzia³ Ci to w twarz. Chcesz robiæ a ko³o zapasowe? Dla typa, który zachowuje siê tak: Teraz kumple s± wa¿niejsi, mnie potrafi w towarzystwie zignorowaæ, na wiêcej jak buziaka nie mogê liczyæ, ¿adnych czu³o¶ci. Wiadomo,¿e nie jest ca³kiem z³y i napisze i gdzie¶ zaprosi Wkrêcanie sobie "a mo¿e on nie potrafi kochaæ" jest naprawdê ¿a³osne. Potrafi i przekonasz siê o tym bardzo bole¶nie, gdy kogo¶ pozna i siê zakocha na zabój.
201607110949 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2016-01-21, 17:09   #8
slonecznik11
Raczkowanie
 
Avatar slonecznik11
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomo¶ci: 65
Dot.: Po 1,5 r zwi±zku nie wie co do mnie czuje...

Powiem Ci jak by³o u mnie... By³am z ch³opakiem ponad 5 lat. W te wakacje pojecha³am do pracy za granicê, przed wyjazdem miêdzy Nami by³o super, cudownie, wiele planów na przysz³o¶æ itp. Lecz kiedy wróci³am po 2 miesi±cach nie potrafili¶my siê dogadaæ, pomimo wspólnych kilku lat. Oddala³ siê ode mnie z tygodnia na tydzieñ. Wpad³ w nowe towarzystwo i zostawi³ bez s³owa (to ja je¼dzi³am i prosi³am o jakiekolwiek wyja¶nienia- stwierdzi³, ¿e wypali³ siê).
Cierpiê ju¿ ponad 2 miesi±ce, a on znalaz³ sobie najprawdopodobniej kogo¶ innego.

Radzê Ci przemy¶l sobie moj± historiê, ¿eby¶ nie cierpia³a tak jak ja teraz.

wczoraj za³o¿y³am nawet w±tek: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post54214275
slonecznik11 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-21, 18:51   #9
CorkaGiddensa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Po 1,5 r zwi±zku nie wie co do mnie czuje...

moim zdaniem traktuje Ciê jak kogo¶ w rezerwie. Jeste¶ to jeste¶, ale jak Ciê nie ma to te¿ niewielki ¿al. Przyzwyczai³ siê, ¿e jeste¶ niezale¿nie od tego co zrobi. Teraz pytanie czy chcesz tkwiæ w tym co i tak siê nie zmieni i siê zadrêczaæ, czy zacz±æ nowy etap w swoim ¿yciu, a to mo¿e okazaæ siê nie takie ³atwe....
CorkaGiddensa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-21, 22:53   #10
analein9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomo¶ci: 54
Dot.: Po 1,5 r zwi±zku nie wie co do mnie czuje...

Us³ysza³am dzisiaj radê, ¿e móg³ siê wystraszyc,bo powiedzia³ mi niedawno,¿e wydaje mu siê, ¿e nalegam na o¶wiadczyny. A m³odo¶æ ma swoje prawa i nie zawsze chce stabilizacji. A on mówi³, ¿e jeszcze na wszystko za wcze¶nie. Jeste¶my jeszcze m³odzi, on dopiero koñczy technikum. A mo¿e go tylko usprawiedliwiam...
analein9 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-21, 23:45   #11
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: ca³e ¿ycie na walizkach ;-)
Wiadomo¶ci: 6 298
Dot.: Po 1,5 r zwi±zku nie wie co do mnie czuje...

Cytat:
Napisane przez analein9 Poka¿ wiadomo¶æ
Us³ysza³am dzisiaj radê, ¿e móg³ siê wystraszyc,bo powiedzia³ mi niedawno,¿e wydaje mu siê, ¿e nalegam na o¶wiadczyny. A m³odo¶æ ma swoje prawa i nie zawsze chce stabilizacji. A on mówi³, ¿e jeszcze na wszystko za wcze¶nie. Jeste¶my jeszcze m³odzi, on dopiero koñczy technikum. A mo¿e go tylko usprawiedliwiam...
Jak dla mnie tylko go usprawiedliwiasz.
Wystraszyæ siê? A nie móg³ spokojnie porozmawiaæ i wyja¶niæ, ¿e dla niego za wcze¶nie? Poza tym, co to znaczy, ¿e "wydaje siê mu". To nalegasz na o¶wiadczyny czy mu siê wydaje?
Kompletnie nie rozumiem tekstu, ¿e m³odo¶æ ma swoje prawa. Jakie to prawa?

W ogóle to z tego co w³a¶nie napisa³a¶, to mam wra¿enie, ¿e facet w ogóle powa¿nie nie podchodzi do waszego zwi±zku.
__________________
Postanowienie: je¼dziæ, lataæ, zwiedzaæ za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podró¿e 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podró¿e 2014: Wiedeñ, Bratys³awa, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Pary¿
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-22, 03:07   #12
Istielig
Rozeznanie
 
Avatar Istielig
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomo¶ci: 535
Dot.: Po 1,5 r zwi±zku nie wie co do mnie czuje...

Naprawde rok musialas czekac na to, by jeszcze pod przymusem, facet powiedzia³ Ci, ze Cie kocha? nie wydalo Ci sie to nigdy dziwne i podejrzane? Ty mu mowilas, ze go kochasz?
Teraz on Ci wprost powiedzia³, ze Cie jednak nie kocha. Jak dla mnie jest to koniec zwiazku i nie ma co ratowac. Teraz Cie olewa i koledzy wazniejsi, napisalas ze technikum dopiero konczy, nie dorosl jeszcze do powaznego zwi±zku, jakiego Ty juz oczekujesz.
Jak juz ktos powiedzial, to nie jest tak, ze ktos nie potrafi kochac, on nie po prostu nie pokochal Ciebie.
To trudne, ale zostaw go, jak juz czas podleczy rany rozejrzyj sie za facetem ze spojrzeniem na zycie podobnym do Twojego.
Istielig jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-22, 06:29   #13
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek z³ota na koñcu têczy
Wiadomo¶ci: 60 422
Dot.: Po 1,5 r zwi±zku nie wie co do mnie czuje...

Cytat:
Napisane przez analein9 Poka¿ wiadomo¶æ
Us³ysza³am dzisiaj radê, ¿e móg³ siê wystraszyc,bo powiedzia³ mi niedawno,¿e wydaje mu siê, ¿e nalegam na o¶wiadczyny. A m³odo¶æ ma swoje prawa i nie zawsze chce stabilizacji. A on mówi³, ¿e jeszcze na wszystko za wcze¶nie. Jeste¶my jeszcze m³odzi, on dopiero koñczy technikum. A mo¿e go tylko usprawiedliwiam...
A nalegasz?
Zreszt± o jakich zareczynach mowa, skoro on cie nawet nie kocha.
__________________
Z tob± chcê ogl±daæ rzeki, co samotnie p³yn±
Gwiazdy nad ³±kami w ¶rodku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-22, 07:35   #14
Nora90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomo¶ci: 217
Dot.: Po 1,5 r zwi±zku nie wie co do mnie czuje...

Ogólnie ch³opak jest inteligentny i sprytny. Rzeczywi¶cie wyzna³ jej mi³o¶æ, ale w sumie pod przymusem (¿eby jej nie straciæ). A chyba ka¿dy wie, ¿e facet jak rzeczywi¶cie kocha to wcale nie trzeba go namawiaæ do wyznawania uczuæ.

Nie kocha autorki i wprost mówi jej, ¿e nie wie czy kiedy¶ pokocha. Teraz mo¿e z ni± byæ, bo mu tak wygodnie. Ale jak siê pojawi kto¶, w kim na prawdê siê zakocha, to autorkê zostawi, a ta nie bêdzie mog³a mu wyrzucaæ jaki to z³y, jak j± oszuka³. Bo przecie¿ by³ z ni± szczery i postawi³ sprawê jasno.

Tak¿e autorko... zastanów siê, czy taki uk³ad Ci pasuje i daje satysfakcjê.
Nora90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-22, 16:49   #15
analein9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomo¶ci: 54
Dot.: Po 1,5 r zwi±zku nie wie co do mnie czuje...

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Poka¿ wiadomo¶æ
A nalegasz?
Zreszt± o jakich zareczynach mowa, skoro on cie nawet nie kocha.
Nie nalegam. Ostatnio rzeczywi¶cie du¿o siê nas³ucha³ o ¶lubie, zarêczynach itd., ale to tylko by³a rozmowa na takie tematy,jak na ka¿de inne, ewentualnie poinformowanie o zarêczynach kole¿anek. Rzeczywi¶cie móg³ siê poczuæ odrobinê "osaczony", ale sama teraz nie chcê tego. A po tym wyzwaniu to ju¿ w ogóle...
analein9 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-22, 17:15   #16
201607110949
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 16 804
Dot.: Po 1,5 r zwi±zku nie wie co do mnie czuje...

Cytat:
Napisane przez analein9 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie nalegam. Ostatnio rzeczywi¶cie du¿o siê nas³ucha³ o ¶lubie, zarêczynach itd., ale to tylko by³a rozmowa na takie tematy,jak na ka¿de inne, ewentualnie poinformowanie o zarêczynach kole¿anek. Rzeczywi¶cie móg³ siê poczuæ odrobinê "osaczony", ale sama teraz nie chcê tego. A po tym wyzwaniu to ju¿ w ogóle...
mo¿esz jeszcze raz, bardziej klarownie? Bo nie bardzo rozumiem jak gadka "ale ¶niegu napada³o" ma siê do "ale ³adny pier¶cionek zarêczynowy widzia³am w Kruku".
201607110949 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-22, 18:28   #17
analein9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomo¶ci: 54
Dot.: Po 1,5 r zwi±zku nie wie co do mnie czuje...

Cytat:
Napisane przez SALIX Poka¿ wiadomo¶æ
mo¿esz jeszcze raz, bardziej klarownie? Bo nie bardzo rozumiem jak gadka "ale ¶niegu napada³o" ma siê do "ale ³adny pier¶cionek zarêczynowy widzia³am w Kruku".
Gdy np byli¶my na weselu miesi±c temu, to mówi³am mu, ¿e ja chcia³abym tak± i tak± obr±czkê KIEDY¦, czy chcia³abym taki bukiet jak da³ mi na pierwszej randce, itd. Wspomina³am mu ostatnio o ¶lubie czy zarêczynach kole¿anek w moim wieku (no ale nie mia³am nic na my¶li, to by³o tylko informowanie). Ale rzeczywi¶cie w ostatnim czasie tych informacji o ¶lubie i zarêczynach siê sporo nagromadzi³o i widzia³am, ¿e po której¶ tam, ¶rednio u¶miecha mu siê o tym rozmawiaæ.
analein9 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-23, 10:20   #18
Erykah_B
Rozeznanie
 
Avatar Erykah_B
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 774
Dot.: Po 1,5 r zwi±zku nie wie co do mnie czuje...

Mój by³y nie wiedzia³ co do mnie czuje przez 2,5 roku. G³upia by³am, ¿e to ci±gnê³am, ale dzi¶ ju¿ wiem, ¿e nigdy wiêcej. By³am finalnie z kim¶ kto mnie bardzo lubi, ale jak przysz³o co do czego i pojawi³a siê przed nami wizja wspólnej decyzji, to okaza³o siê, ¿e tylko ja chcê robiæ co¶ dalej w ¿yciu wspólnie.
Erykah_B jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-24, 09:38   #19
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 2 084
Dot.: Po 1,5 r zwi±zku nie wie co do mnie czuje...

Cytat:
Napisane przez analein9 Poka¿ wiadomo¶æ
Us³ysza³am dzisiaj radê, ¿e móg³ siê wystraszyc,bo powiedzia³ mi niedawno,¿e wydaje mu siê, ¿e nalegam na o¶wiadczyny. A m³odo¶æ ma swoje prawa i nie zawsze chce stabilizacji. A on mówi³, ¿e jeszcze na wszystko za wcze¶nie. Jeste¶my jeszcze m³odzi, on dopiero koñczy technikum. A mo¿e go tylko usprawiedliwiam...
Wybacz autorko, mo¿e napisze ostro, ale we¼ sie ogarnij. Czasami kobiety maja straszna tendencje do ignorowania faktów. ON CIEBIE NIE KOCHA i powiedzia³ Ci to wprost. Czego jeszcze nie rozumiesz?

Jakby Ciebie kocha³ to by Ci to powiedzia³, ale powiedzia³ jasno i wyraznie, ze nie wie co czuje (czytaj: NIE CZUJE MI£O¦CI).

Ktos tu s³usznie zauwa¿y³- robisz teraz za opcj± zapasow±. On tego nawet nie ukrywa. A ty za nim biegasz i udajesz ¿e to, jak ktos na Ciebie pluje to deszcz....
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minera³y,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2016-01-24 10:38:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:03.