On mnie nie zadowala, jak powiedzieć aby nie urazić - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-11, 17:48   #1
Madisja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 10
Angry

On mnie nie zadowala, jak powiedzieć aby nie urazić


Witam wszystkich, piszę tutaj bo mam nie lada problem:/
Jestem z moim partnerem już ok. 10 miesięcy, zadowala mnie on we wszystkich praktycznie sferach życia, oprócz niestety tej seksualnej. Na początku sądziłam, że może jest to kwestia bariery psychicznej, niepewności co do wyglądu i tzw. blokady, ale już od dawna czuję się przy nim bardzo swobodnie a problem nadal nie zniknął. Myślę jednak, że cały sęk tkwi w jego ''sposobie uprawiania seksu''. Mianowicie mimo że to uwielbiam, rzadko ''schodzi na dół''(chociaż twierdzi, że to lubi ale mu się nie chce..), często w połowie twierdzi, że już nie ma siły (choć seks trwa ok. 2 min), a gdy kończy nie przejmuje się tym... co ze mną, tylko kładzie się albo po prostu idzie spać. Nigdy nie chciałam go zmuszać do zaspokojenia mnie po seksie klasycznym ustami albo chociaż ręką bo jak powszechnie wiadomo mężczyzna po wytrysku traci na jakiś czas zainteresowanie seksem. Wiem jednak, że po takiej kumulacji bardzo szybko mogłabym dojść.
Co mam zrobić drogie kobietki? (I może nieliczni tutaj faceci? )
Czy warto przekonywać go do lekkiej reaktywacji po seksie abym i ja miała z niego trochę większą przyjemność niż penetracja?
I abym w końcu nie wychodziła na nimfomankę, kiedy chcę się kochać 4-5 razy dziennie, a tak naprawdę to chodzę wiecznie niezaspokojona! Proszę o pomoc:/
Madisja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-11, 20:11   #2
201703061106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 232
Dot.: On mnie nie zadowala, jak powiedzieć aby nie urazić

Ojoj

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Porozmawiać z nimi szczerze !!
201703061106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 01:26   #3
silver217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 36
Dot.: On mnie nie zadowala, jak powiedzieć aby nie urazić

Cytat:
Napisane przez Madisja Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, piszę tutaj bo mam nie lada problem:/
Jestem z moim partnerem już ok. 10 miesięcy, zadowala mnie on we wszystkich praktycznie sferach życia, oprócz niestety tej seksualnej. Na początku sądziłam, że może jest to kwestia bariery psychicznej, niepewności co do wyglądu i tzw. blokady, ale już od dawna czuję się przy nim bardzo swobodnie a problem nadal nie zniknął. Myślę jednak, że cały sęk tkwi w jego ''sposobie uprawiania seksu''. Mianowicie mimo że to uwielbiam, rzadko ''schodzi na dół''(chociaż twierdzi, że to lubi ale mu się nie chce..), często w połowie twierdzi, że już nie ma siły (choć seks trwa ok. 2 min), a gdy kończy nie przejmuje się tym... co ze mną, tylko kładzie się albo po prostu idzie spać. Nigdy nie chciałam go zmuszać do zaspokojenia mnie po seksie klasycznym ustami albo chociaż ręką bo jak powszechnie wiadomo mężczyzna po wytrysku traci na jakiś czas zainteresowanie seksem. Wiem jednak, że po takiej kumulacji bardzo szybko mogłabym dojść.
Co mam zrobić drogie kobietki? (I może nieliczni tutaj faceci? )
Czy warto przekonywać go do lekkiej reaktywacji po seksie abym i ja miała z niego trochę większą przyjemność niż penetracja?
I abym w końcu nie wychodziła na nimfomankę, kiedy chcę się kochać 4-5 razy dziennie, a tak naprawdę to chodzę wiecznie niezaspokojona! Proszę o pomoc:/

Wygląda na różnice temperamentów. Potrzebny lepszy ogier.
silver217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 02:25   #4
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: On mnie nie zadowala, jak powiedzieć aby nie urazić

Tylko spokojna, szczera, rozmowa. No i ewentualnie instruktaż krok po kroku w trakcie co, jak i kiedy lubisz.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 08:17   #5
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: On mnie nie zadowala, jak powiedzieć aby nie urazić

Ja bym na poważnie się zastanowiła czy chcesz z nim być. Seks jest ważny w związku i prędzej czy później oddalicie się od siebie. Zawsze możesz z nim o tym porozmawiać i jeśli nic się nie zmieni to po prostu odejdź. Nie warto marnować życia na słaby seks.
Skoro on myśli tylko o sobie to nie wiem czy chciałabym być z takim facetem. Pozdrawiam
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 08:20   #6
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: On mnie nie zadowala, jak powiedzieć aby nie urazić

Ja bym na poważnie się zastanowiła czy chcesz z nim być. Seks jest ważny w związku i prędzej czy później oddalicie się od siebie. Zawsze możesz z nim o tym porozmawiać i jeśli nic się nie zmieni to po prostu odejdź. Nie warto marnować życia na słaby seks.
Skoro on myśli tylko o sobie to nie wiem czy chciałabym być z takim facetem. Pozdrawiam
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 11:47   #7
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: On mnie nie zadowala, jak powiedzieć aby nie urazić

To zwykły łóżkowy leń, dbający wyłącznie o swoją przyjemność.
Nie ma siły, niczego go nie nauczysz.

rzadko ''schodzi na dół''(chociaż twierdzi, że to lubi ale mu się nie chce

"Lubi", dobre sobie.
Nigdy mu się nie zachce, bądź spokojna.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-12, 16:44   #8
Rodoina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 29
Dot.: On mnie nie zadowala, jak powiedzieć aby nie urazić

To co piszesz brzmi strasznie, on sie zaspokaja a Ciebie ma w nosie. . . Jeśli lubiłby tak jak mówi to by to robił. Postaraj się go jakoś naprowadzić, powiedz "kochanie mam zachciankę, dziś będzie po mojemu" i mów mu co ma robić, nakieruj go a jeśli zrobi co będziesz chciała to powiedz mu że Ci sie podobało i chciałabyś tak częściej. Jeśli będzie się wymigiwał to nie ulegaj tylko powiedz mu szczerze że taki układ jak teraz Ci nie odpowiada. Jeśli po seksie nie ma sił na twoje przyjemności to trzeba zmienić kolejność, najpierw ty potem on. Facet, któremu zależy potrafi się postarać, a skoro temu nie chce się już teraz to co będzie później?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rodoina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 17:15   #9
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: On mnie nie zadowala, jak powiedzieć aby nie urazić

Ma Ciebie i Twoje potrzeby w dpie i uprawia z Tobą seks jedynie po to żeby sobke ulżyć. Twoja przyjemność nic a nic go nie interesuje. Fantastyczny facet.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 20:04   #10
LostSoul93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
Dot.: On mnie nie zadowala, jak powiedzieć aby nie urazić

Spróbuję coś pomóc
Wiadomo już że Twój partner rzadko " schodzi na dół ", jak często Ty to robisz? Macie jakieś stałe pozycje czy testujecie nowe? Możesz kupić książkę Kamasutry / ściągnąć aplikacje na telefon i zaproponować np. jedną nową pozycję co jakiś czas? Może w ten sposób uda się rozruszać Twojego partnera.
Swoją drogą idą też walory jakie posiada Twój partner pod bielizną...

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
LostSoul93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 10:28   #11
ammono
Przyczajenie
 
Avatar ammono
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 21
Dot.: On mnie nie zadowala, jak powiedzieć aby nie urazić

Szczera rozmowa, po prostu. Seks jest ważnym elementem związku. Powiedz mu, droga użytkowniczko, jak się czujesz, co chciałabyś zmienić, zapytaj, dlaczego tak się zachowuje. Jeśli mu zależy na Twoich uczuciach, samopoczuciu i dobru, to weźmie to do serca i zacznie coś zmieniać. Powodzenia, będzie ok, trzymam kciuki.
ammono jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-13, 13:16   #12
sarah9494
Raczkowanie
 
Avatar sarah9494
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 140
Dot.: On mnie nie zadowala, jak powiedzieć aby nie urazić

Autorko podam Ci swój przykład. Zazwyczaj kiedy partner dochodzi i jest po wszystkim to od razu zabiera się za mnie. Nie ma, że on musi chwile odczekać. Czasami jak nie mam ochoty dalej to sama mu przerywam to zawsze się mnie pyta, czy wszystko na pewno ok i czemu nie chce. Zawsze mówi mi, że uwielbia robić mi dobrze
Także nie wierz w te gadki, że facet musi ochłonąć. Jakbym ja miała czekać choćby pięć minut to już bym dawno ostygła.
sarah9494 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 14:12   #13
Nanit
Raczkowanie
 
Avatar Nanit
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 75
Dot.: On mnie nie zadowala, jak powiedzieć aby nie urazić

Ja mam czasem wrażenie że dla mojego męża mój orgazm jest ważniejszy niż jego. Poważnie. Ale w drugą stronę to też działa, bo tym bardziej mi zależy żeby i jemu było jak najlepiej.

Autorko jeśli Twój partner ma Twoją przyjemność najzwyczajniej w świecie gdzieś (a na to te jego wymówki wskazują) to obawiam się, że niewiele zdziałasz na dłuższą metę. Nawet jak się coś poprawi to chwilowo.
Nanit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 14:22   #14
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 287
Dot.: On mnie nie zadowala, jak powiedzieć aby nie urazić

Niech Ci zrobi minetkę przed penetracją.
__________________
You may think he's a sleepy-type guy
Always takes his time
Soon I know you'll be changing your mind
When you've seen him use a gun, boy
When you've seen him use a gun
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-05, 03:05   #15
Lianca
Zadomowienie
 
Avatar Lianca
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 118
Dot.: On mnie nie zadowala, jak powiedzieć aby nie urazić

Cytat:
Napisane przez sarah9494 Pokaż wiadomość
Autorko podam Ci swój przykład. Zazwyczaj kiedy partner dochodzi i jest po wszystkim to od razu zabiera się za mnie. Nie ma, że on musi chwile odczekać. Czasami jak nie mam ochoty dalej to sama mu przerywam to zawsze się mnie pyta, czy wszystko na pewno ok i czemu nie chce. Zawsze mówi mi, że uwielbia robić mi dobrze
Także nie wierz w te gadki, że facet musi ochłonąć. Jakbym ja miała czekać choćby pięć minut to już bym dawno ostygła.
U nas jest tak samo. Jak mąż dojdzie wcześniej niż ja to doprowadza mnie do orgazmu w inny sposób. Nigdy mnie tak nie zostawił. Więc ten twój chłopak to chyba egoista

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fresh Princess of Wizaz ...  

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=551947 - moja galeria pazurkowa

04.07.2015 PM 2015



Lianca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-05, 07:11   #16
Tomeck
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 88
Dot.: On mnie nie zadowala, jak powiedzieć aby nie urazić

Może po prostu jemu się nie podobasz tam na dole i facet Ci nie chce o tym powiedzieć żeby Cie nie urazić.
Tomeck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-05, 10:30   #17
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: On mnie nie zadowala, jak powiedzieć aby nie urazić

Cytat:
Napisane przez Tomeck Pokaż wiadomość
Może po prostu jemu się nie podobasz tam na dole i facet Ci nie chce o tym powiedzieć żeby Cie nie urazić.
A co tam ma mu się nie podobać? Cipka nie jest od wyglądania tylko od sprawiania przyjemności.
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-05, 16:00   #18
Tomeck
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 88
Dot.: On mnie nie zadowala, jak powiedzieć aby nie urazić

Chociażby przerośnięte wargi sromowe które mogą utrudniać sex oralny.
Tomeck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-05, 20:46   #19
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: On mnie nie zadowala, jak powiedzieć aby nie urazić

Cytat:
Napisane przez Tomeck Pokaż wiadomość
Chociażby przerośnięte wargi sromowe które mogą utrudniać sex oralny.
Proszę nie wprowadzać młodych kobiet w kompleksy. Nie ma czegoś takiego jak przerośnięte wargi sromowe. Wargi mogą być małe lub większe, a nawet niesymetryczne i każde z nich są normalne. Założę się z tobą o wszystko że nawet największe wargi nie przeszkadzają w seksie oralnym.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-05, 22:19   #20
201703061106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 232
Dot.: On mnie nie zadowala, jak powiedzieć aby nie urazić

Bravo Katia- dobrze napisane !!
201703061106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 05:21   #21
Tomeck
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 88
Dot.: On mnie nie zadowala, jak powiedzieć aby nie urazić

To zaproś koleżankę z takimi "większymi" wargami sromowymi i spróbuj jej włożyć język do środka.
Tomeck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 06:42   #22
Suprises
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 58
Dot.: On mnie nie zadowala, jak powiedzieć aby nie urazić

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
Proszę nie wprowadzać młodych kobiet w kompleksy. Nie ma czegoś takiego jak przerośnięte wargi sromowe. Wargi mogą być małe lub większe, a nawet niesymetryczne i każde z nich są normalne. Założę się z tobą o wszystko że nawet największe wargi nie przeszkadzają w seksie oralnym.
Zgadzam sie!
I jestem żywym przykładem na to ,ze to wcale nie utrudnia . w moim odczuciu to trochę tak jakby powiedzieć ,że facet ma za duże jądra i przeszkadzają w tym aby go zadowolić 😄
Suprises jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 07:43   #23
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: On mnie nie zadowala, jak powiedzieć aby nie urazić

Cytat:
Napisane przez Tomeck Pokaż wiadomość
To zaproś koleżankę z takimi "większymi" wargami sromowymi i spróbuj jej włożyć język do środka.
Ale wiesz, że wargi są z dość elastycznej tkanki? Wystarczy je rozchylić palcami.
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 09:01   #24
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: On mnie nie zadowala, jak powiedzieć aby nie urazić

Cytat:
Napisane przez Tomeck Pokaż wiadomość
To zaproś koleżankę z takimi "większymi" wargami sromowymi i spróbuj jej włożyć język do środka.
Wiesz, jak się jest kiepskim w te klocki i nie wie się i jak co robić to można wymyślać że problemem jest partnerka.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 10:04   #25
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: On mnie nie zadowala, jak powiedzieć aby nie urazić

Cytat:
Napisane przez Tomeck Pokaż wiadomość
Chociażby przerośnięte wargi sromowe które mogą utrudniać sex oralny.
Po pierwsze nie ma czegoś takiego, jak przerośnięte wargi sromowe. Po drugie w jaki sposób miałyby one utrudniać seks oralny? Jak jesteś na tyle do niczego w lizaniu, że nie wiesz, że trzeba trochę odchylić "płatki", żeby wyeksponować łechtaczkę, to współczuję Twoim wszystkim partnerkom, o ile jakieś masz.

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Tomeck Pokaż wiadomość
To zaproś koleżankę z takimi "większymi" wargami sromowymi i spróbuj jej włożyć język do środka.
Eee Tobie się wydaje że robienie minetki polega na wkładaniu języka do środka? Dobra, nie mam dalej pytań Tak właśnie sądziłam, że nie wiesz niczego o kobiecej anatomii i zadowalaniu kobiety.
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 11:04   #26
rudywiking
Rozeznanie
 
Avatar rudywiking
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 911
Dot.: On mnie nie zadowala, jak powiedzieć aby nie urazić

Przerośnięte to ma, ale kolega mniemanie o swoich talentach

Autorko, smutne co piszesz. Trafił ci się egoista i tyle. O ile niedoświadczony facet jest ok ( bo w końcu nikt nie rodzi się ekspertem w te klocki) jeśli nadrabia entuzjazmem i chęcią nauki, o tyle na lenia i egoistę pomysłu nie mam.
Samo to, że można mieć w nosie potrzeby partnerki jest słabe.
Albo powazna rozmowa i kategoryczne postawienie sprawy i może załapie. Albo będziesz się coraz bardziej frustrować. Albo...sama wiesz.
rudywiking jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 13:30   #27
Martaxdeee
Raczkowanie
 
Avatar Martaxdeee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 66
Dot.: On mnie nie zadowala, jak powiedzieć aby nie urazić

Autorko polecałabym najpierw na pewno szczerą rozmowę z partnerem. Powinnaś mu powiedzieć delikatnie, że potrzebujesz aby poświęcał Ci więcej czasu w łóżku, bo zwyczajnie czujesz się niespełniona. Powiedz mu co lubisz, jakie masz wobec niego oczekiwania. Zazwyczaj kobiety potrzebują więcej uwagi w łóżku niż mężczyzna. Rozumiem Cię doskonale ponieważ ja nigdy nie potrafiłam z nikim osiągnąć satysfakcji seksualnej czyt. orgazmu, a wszystko przez to że nie potrafiłam rozmawiać o tym z partnerem. Jednak z moim już teraz byłym partnerem rozmawiałam o tym i był to pierwszy mężczyzna który potrafił mnie zaspokoić. Mężczyźnie trzeba wytłumaczyć dokładnie jak małemu dziecku co gdzie jak itp. Kiedy będzie cie pieścił mów mu w którym momencie jest ci przyjemnie, żeby nie przestawał. Jeśli partner tak szybko się męczy, nie pozwól aby dochodziło do penetracji kiedy nie jesteś jeszcze na to gotowa - wystarczająco rozgrzana, żebyś ty również miała możliwość czerpania z tego jakiejkolwiek przyjemności. Co do tego, że nie chce mu sie schodzić na dół to marne wytłumaczenie. Porozmawiaj z nim, może problem tkwi gdzie indziej, może nie odpowiada mu twój zapach ? Problem może tkwić również w tym, że on cię nie pociąga. Wiem z doświadczenia że nawet jak facet dwoi się i troi, a nie pociąga cię fizycznie to nic z tego. Może też zwyczajnie tego nie lubi, może przesadzać mu smak, ale starajcie się znaleźć jakieś wspólne rozwiązanie. Nie możesz być przedmiotem do zaspokojenia jego potrzeb.
Martaxdeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 14:38   #28
rudywiking
Rozeznanie
 
Avatar rudywiking
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 911
Dot.: On mnie nie zadowala, jak powiedzieć aby nie urazić

Cytat:
Napisane przez Martaxdeee Pokaż wiadomość
Mężczyźnie trzeba wytłumaczyć dokładnie jak małemu dziecku co gdzie jak itp.
Zawsze mnie rozczula, że te biedne chłopy to jak dzieci są i trzeba im tak właśnie tłumaczyć.
Ten pan teorię zapewne kuma. Tylko mu się nie chce.
A na to tylko konkretne potrząśnięcie delikwentem, albo wymiana dzieciaczka na mężczyznę.
rudywiking jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 16:49   #29
Martaxdeee
Raczkowanie
 
Avatar Martaxdeee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 66
Dot.: On mnie nie zadowala, jak powiedzieć aby nie urazić

teoria teorią ale praktyka jest inna. Każda kobieta jest inna i potrzebuje czegoś innego. Jeśli chłopak nie będzie chciał współpracować mów, że nie jesteś gotowa i wystarczająco rozgrzana i nie daj w siebie wejść, tyle w temacie niech wie ze do tego tanga trzeba dwojga.
Martaxdeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-12, 10:05   #30
femdom_lover
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 67
Dot.: On mnie nie zadowala, jak powiedzieć aby nie urazić

Cytat:
Napisane przez Madisja Pokaż wiadomość
Co mam zrobić drogie kobietki? (I może nieliczni tutaj faceci? )
Czy warto przekonywać go do lekkiej reaktywacji po seksie abym i ja miała z niego trochę większą przyjemność niż penetracja?
Proszę o pomoc:/
Nie ma reaktywacji po seksie. Musisz nauczyć swojego faceta, że najpierw to on zaspokaja Twoje potrzeby, co może trwać kilkanaście minut, a dopiero potem dba o swoje, co faktycznie może trwać kilkadziesiąt sekund. Pomocą w nauce może być 'klatka' na ptaszka zamykana na kłódeczkę, do której kluczyki masz oczywiście Ty i otwierasz ją dopiero gdy on zaspokoi Ciebie tak jak chcesz i tak jak lubisz. Pomóc może też bat lub pejcz. Masz być nieugięta i zdecydowana w mówieniu mu o swoich potrzebach i wydawać polecenia, a nie prosić go o cokolwiek. Jak dobrze się sprawi - zajmujesz się z ochotą jego przyjemnością, a jak się nie sprawi - nie dajesz mu w ogóle dojść do orgazmu w czasie tego zbliżenia i zamykasz ponownie w klatce do czasu aż sobie przemyśli i weźmie do serca Twoje potrzeby. To naprawdę proste by zmienić zachowanie faceta, trzeba tylko zmienić swoje zachowanie... Powodzenia !
femdom_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-30 20:35:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:09.