Z gołymi plecami i ramionami w kościele - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-26, 11:36   #1
ebena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Eldorado południowo-wschodnie
Wiadomości: 1 487
Question

Z gołymi plecami i ramionami w kościele


Z gołymi plecami i ramionami w kościele. Moja suknia ślubna bedzie odsłaniać plecy i ramiona, napiszcie czy w kościele coś dodatkowo założyć (szal, bolerko),to bedzie juz lato,bedzie zapewnie gorąco. U koleżanki np. ksiądz nie pozwolił by mila odkryte ramiona i musiała mieć zarzucony szal (wygladało to troche jak na moj gust beznadziejnie),co WY na to? Ja osobiście wolałabym nic nie zakładac ale nie wiem jak to do końca ma być.
Może muszę pogadać z księdzem?
Pozdrawiam
ebena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 11:59   #2
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

Troche niestosownie bym sie czula w kosciele z odkrytymi plecami i ramionami. W końcu to kosciól.
__________________
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 12:29   #3
Tysiak7
Wtajemniczenie
 
Avatar Tysiak7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: pogranicze śląskie - łódzkie
Wiadomości: 2 179
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

Ja miałam normalną sukienkę na ramiączkach (czyli plecy i ramiona miałam odkryte) i tak też byłam w kościele (wesele było w sierpniu) , jakoś nie wyobrażalm sobie ubierać na siebie coś w taki upał (u nas goście też byli porozbierami , ale wszystko zależy od księdza. Jestem z okolic Czestochowy i słyszałam, że w klasztorze na Jasnej Górze to podobno nie do pomyślenia przyjść właśnie z odkrytymi ramionami i plecami, bo dosłownie ksiądz nie udzieli ślubu
więc lepiej warto wczesniej zapytać księdza zeby potem nie było żadnych niespodzianek.
ja nie widzę nic złego w odkrytych ramionach i plecach Zresztą chyba wzrok mnie nie myli i latem do kościoła ludzie przychodzą bardzo różnie poubierani od mini po gołe pępki i to wydaje mi sie bardziej niestosowne
__________________
"Daj swojemu dziecku 2 rzeczy: korzenie i skrzydła"
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, gdy umrzesz".
" Żyj według życiorysu który chciałbys sobie sam napisać"
W i N -córeczki mamusi
Tysiak7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 13:09   #4
agnes23
BAN stały
 
Avatar agnes23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 939
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

Ja będę miała sukienkę z gorsetem, ale z przodu tak zabudowaną, że nie muszę nic zakładać...Moja mama nie pozwoliłaby mi pójść z odkrytymi ramionami do kościoła. Zawsze mówiła, że jak będę chciała sukienkę ślubną bardzo odkrytą, to mam mieć szal albo bolerko na górę.
agnes23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 18:14   #5
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

a ja miałam gorset i nawet nie pomyślałam żeby czyms sie okrywać, myślę że teraz jest tak wiele ślubów w gorsetach , że przestało to razic i byc niestosownym, zreszta podziwiam Was szczerze że chce wam się myślec nad każdym detalem
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 18:31   #6
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Smile Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

Niezakryte ramiona juz przejda w kosciele , ale z golymi plecami jakos moim zdaniem nie wypada. Zaloz szal/bolerko
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 21:21   #7
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

Miałam gołe ramiona, plecy i głęboki dekolt (suknia "trzymała się" na pasku na szyji) Do tego miałam długaśny welon z woalem, który niby coś zakrywał ale raczej niewiele - był bardzo delikatny.
Miałam ślub w klasztorze - bez uwag czy komentarzy ze strony księży/zakonników.
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-26, 21:35   #8
MONA.LIZA
Raczkowanie
 
Avatar MONA.LIZA
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 65
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

Też będę miała odkryte ramiona i plecy, więc do kościoła ubiorę bolerko z krótkimi rękawkami, żeby bardziej było elegancko i gustownie w takim szczególnym miejscu.
MONA.LIZA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 22:00   #9
Mona Lisa
Zadomowienie
 
Avatar Mona Lisa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: tajemnica :)
Wiadomości: 1 733
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

Nie widzę absolutnie nic niestosownego w odkrytych plecach i ramionach u Panny Młodej. Moim zdaniem przysługuje jej pełna dowolność stoju w tym szczególnym dniu, nawet w kościele. Widziałam już na ślubie odkryty brzuch i błyszczący łańcuszek opleciony wokół talii, nikt nie był zszokowany
__________________
Mona Lisa
Mona Lisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 09:13   #10
aisne
Zadomowienie
 
Avatar aisne
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 1 322
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

Ja uważam, że lepiej zakryć. Nigdy nie wiadomo - ktoś się może oburzyć i zrobi się nieprzyjemnie. Proponuję bolerko - moja siostra (co poradzę, ze własnych doświadczeń nie mam ) ma takie ładne koronkowe, pasujące do sukienki. Gorąco jej w tym na pewno nie będzie, ładne jest, do sukienki pasuje i na dodatek będzie "porządnie"
aisne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 13:46   #11
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

a ksiadz swiatkowej ktora miala gorset kazal cos na ramiona zalozy i ja skrzyczal heeh
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-27, 14:05   #12
katrina
Rozeznanie
 
Avatar katrina
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 707
GG do katrina
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

Zgadzam się z Elą i Mona Lisą, ale w praktyce, wiadomo...

Będę miała raczej śmiały dekolt, mamy "swojego" księdza, którego nic nie ruszy, ALE... najprawdopodobniej mszę będzie koncelebrował proboszcz (nie wiemy jak go dyplomatycznie odwieść od tego pomysłu), który już (wiem od kuzynki mieszkającej w tej parafii) parokrotnie "błysnął" komentarzami na temat sukien ślubnych - W KOŚCIELE, POD KONIEC MSZY ślubnej!!! Można powiedzieć, miał świetny timing, tak jakby nie mógł sobie darować...
W związku z tym planuję jakiś szal (bolerko mi nie pasuje ze względu na ramiączka), krawcowa mnie ostatnio zamotała w szal o takim specyficznym kształcie, jakby spłaszczony, czy wydłużony romb i bardzo efektownie to wyglądało, tylko trzeba poćwiczyć ten sposób wiązania. Myślałam też o szalu typu "ring pashmina", ale nie wiem czy będzie pasował do sukni z tafty?

Jednak jestem za tym, żeby "najbardziej odsłonięta" była panna młoda, reszta może się do kościoła okryć. Osobiście byłam na ślubie, gdzie pół kościoła gapiło się na panią prezydentową albo wiceprezydentową (nie pamiętam) Gdynii, btw. bardzo efektowną, ale jednak w wieku ok.40, która wystąpiła w obcisłej kreacji na kolana i ze sznurowanym na plecach gorsetem bez ramiączek i jeszcze nie prostym, tylko z takim wycięciem typu "serce" nad biustem. Jeśli chciała zwrócić uwagę, to się jej udało
katrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 14:14   #13
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

Kościół jest specyficznym miejscem, jeśli więc zdecydowaliście się na przyjęcie sakramętu małżeństwa- ślub kościelny, a nie cywilny, to uważam że powinniście uszanować pewne wytyczne co do stroju.
Myślę, że możesz założyć szal z materiału, takiego jak suknia lub z tiulu w kolorze skukni. Pasować może również bolerko. Zakryte plecy i ramiona napewno nie pozbawią Cię piękna a mogą dodać elegancji.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rialto.jpg (21,0 KB, 284 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rochelle.jpg (20,4 KB, 193 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg turner.jpg (34,7 KB, 289 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg turner_2.jpg (30,4 KB, 185 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tirso.jpg (35,6 KB, 240 załadowań)
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 14:22   #14
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Smile Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

nie słyszałam jeszcze że nie wolno byc w kościele z odkrytymi ramionami (no ale różnie to bywa), ja sama będę miała gorset bez ramiączek ... wkońcu ślub mam w sierpniu i może być bardzo gorąco a jak bym się miała owinąc jeszcze szalem to bym się ugotowała, zresztą będę miała welon zapięty od gory koka więc tak czy inaczej plecy będą zasłonięte. i po kłopocie
  • POZDRAWIAM WSZYSTKIE PRZYSZŁE PANNY MŁODE !!!
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 18:22   #15
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

Cytat:
Napisane przez Nadin
Kościół jest specyficznym miejscem, jeśli więc zdecydowaliście się na przyjęcie sakramętu małżeństwa- ślub kościelny, a nie cywilny, to uważam że powinniście uszanować pewne wytyczne co do stroju.
Myślę, że możesz założyć szal z materiału, takiego jak suknia lub z tiulu w kolorze skukni. Pasować może również bolerko. Zakryte plecy i ramiona napewno nie pozbawią Cię piękna a mogą dodać elegancji.
Całkowiecie sie z Tobą zgadzam!
__________________
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-14, 20:23   #16
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

Czy macie jescze jakieś zdjęcia szali?np z tiulu?
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-14, 22:42   #17
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

troche tego było w wątku NASZE ZDJĘCIA ŚLUBNE
__________________

Edytowane przez Wiktorynka
Czas edycji: 2006-08-15 o 17:47
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 09:37   #18
bezsenność
Zadomowienie
 
Avatar bezsenność
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 470
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

Ja szłam z właśnie odkrytymi plecami i ramionami bo w natłoku amieszania zapomniałam wziąć szal- ślub się odbył i niekt nie uznał tego za niestosowne.
Buziak
__________________
20.01.09 Matuszek 28.05.2011 Tutu
Będę znów żoną
bezsenność jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 11:08   #19
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

a tak poza tym to Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo, więc co najwyżej ksiądz się oburzy i goście
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-15, 12:14   #20
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 630
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

We Włoszech w wiekszości kościołów trzeba mieć zakryte ramiona, dekolt i spódnicę sięgajacą za kolano - inaczej nie wpuszczają do świątyni. Bóg jest wszedzie ten sam - i we Włoszech, i w Polsce. Negliż, nawet częściowy, jest w kościele po prostu nieprzyzwoity i w złym guście- to, że czasem możemy się poczuć jak na dyskotece, jest spowodowane wyłacznie brakiem dobrego smaku i wyczucia pewnej kategorii kobiet - bynajmniej nie dam. Wiadomo, ze ślub to wyjatkowa uroczystość, ale nikt nikogo nie zmusza do ślubowania sobie miłości w kościele. Wymogiem prawnym jest jedynie obecność kapłana, jeżeli więc ktoś nie godzi się na ograniczenia wynikające z faktu brania ślubu w miejscu "uświęconym" (np. stosowny ubiór) - niech weźmie go po prostu w innym miejscu. Chyba, że ksiądz udzieli dyspensy i zezwoli na odkrycie tego i owego - wtedy nie ma problemu, aczkolwiek niesmak pozostaje.
__________________
Poszukuję do kolekcji flakoników perfum Etro i Thierry Mugler
Layila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 14:16   #21
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

Cytat:
Napisane przez Layila
Wymogiem prawnym jest jedynie obecność kapłana, jeżeli więc ktoś nie godzi się na ograniczenia wynikające z faktu brania ślubu w miejscu "uświęconym" (np. stosowny ubiór) - niech weźmie go po prostu w innym miejscu. Chyba, że ksiądz udzieli dyspensy i zezwoli na odkrycie tego i owego - wtedy nie ma problemu, aczkolwiek niesmak pozostaje.
oj bez przesady, odkryte ramiona gorszą? A jak przy gorsecie bedą ramiączka jak makaron spagetti to już lepiej?
Wg mnie lepsze odkryte ramiona niz widok księdza w kościele w sandalach bez palcow
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 20:37   #22
connie
Zadomowienie
 
Avatar connie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

Ramiaczka przy gorsecie tez nie zalatawiaja sprawy, bo chodzi wlasnie o zakryte ramiona. W sumie widzialam rozne suknie i mnie akurat wszystko jedno. Niemniej takie bardzo rozneglizowane suknie jakos mi do Kosciola malo pasuja, ale to juz jak kto czuje. Wiem jednak, ze nawet w Poslce do niektorych kosciolow, nawet na zwykle msze, nie wpuszcza sie kobiet z odslonietymi ramionami (czyli wszelkiego rodzaju bluzki na mniejsze czy wieksze ramiaczka odpadaja), krotki rekawek juz moze byc.
__________________
Wymiana
connie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 20:57   #23
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

no tak bo kobieta to diabelskie nasienie i kusi i jest sprawczynią wszelkiego zła. Kiedy skończy się to rozumowanie. Negliż nie, ale sukienka na ramiaczkach-czemu nie. To hipokryzja, której Kościół w tym wypadku nie wyrzeknie się chyba nigdy. Szkoda.
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 11:34   #24
kolanosia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 541
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

ale niektore z was pojechały......no cóż znów wychodzi na to że jestem złą katoliczką i ogólnie nie potrafię się zachować !!!!! Moim zdaniem to już nie te czasy by przesadnioe cytować jakieś tam morały średniowieczne, ale też bez przesady nie chodzi mi o to by latać po kościele na golasa. Ja miałam ślub 12 sierpnia, było gorąco i miałam odkryte ramiona i plecy. Długi welon przysłaniał co nieco i na pewno nie było ordynarnie. Każda ma inne poczucie gustu i smaku i tego powinna się trzymać. Oczywiście jeśli ślub jest w jakimś historycznym zabytkowym kościele to należy zapytać księdza bo po c się później denerwować.
P.S. Pomimo ogromnego wyboru nie do każdej sukni pasuje bolerko czy szal. Czasem suknie i welony są tak bogato wykończone że dodatkowy gadżet naprawdę wygląda dużo gorzej niż odkryte ramiona. Pozdrawiam
__________________
Nasz ślub - 12.08.2006r
Lenka - 08.12.2009r magia liczb???
kolanosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 12:49   #25
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

Cytat:
Napisane przez kolanosia
ale niektore z was pojechały......no cóż znów wychodzi na to że jestem złą katoliczką i ogólnie nie potrafię się zachować !!!!! Moim zdaniem to już nie te czasy by przesadnioe cytować jakieś tam morały średniowieczne, ale też bez przesady nie chodzi mi o to by latać po kościele na golasa. Ja miałam ślub 12 sierpnia, było gorąco i miałam odkryte ramiona i plecy. Długi welon przysłaniał co nieco i na pewno nie było ordynarnie. Każda ma inne poczucie gustu i smaku i tego powinna się trzymać. Oczywiście jeśli ślub jest w jakimś historycznym zabytkowym kościele to należy zapytać księdza bo po c się później denerwować.
P.S. Pomimo ogromnego wyboru nie do każdej sukni pasuje bolerko czy szal. Czasem suknie i welony są tak bogato wykończone że dodatkowy gadżet naprawdę wygląda dużo gorzej niż odkryte ramiona. Pozdrawiam
Zgadzam się. Ja ślubuję 16 go września, jeśli będzie chłodno, założe bolerko, a jesli będzie gorąco nie mam takiego zamiaru. Welon przysłoni moje ramiona i nie uważam, żeby to był powód do zgorszenia. Najwyżej starsze babcie będą miały o czym plotkować, ale mało mnie to obchodzi. Nie będę naga, ani nieprzyzwoicie ubrana. To będzie jeden z najważniejszych dni w moim życiu i zamierzam dobrze i swobodnie się czuć. W każdym miejscu.
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 15:17   #26
gosiah
Rozeznanie
 
Avatar gosiah
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 713
GG do gosiah
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

Każdy ma swoje poczucie, jak się stosownie ubrać do okazji. I jak widać po wypowiedziach niektóre z nas komfortowo czuły się /czułyby się/ w sukni ślubnej z gołymi ramionami, plecami w kościele. Tymczasem ja nie zdecydowałam się na taki "negliż" . Dla mnie jest to po prostu nienaturalne, tak jak jest nienaturalne jest ubranie do kościoła bluzki na ramiączkach czy z odkrytym brzuchem. I nie chodzi tu o to, że boję się siać zgorszenie wśród rozmodlonych babć, ale po prostu sama bym się tak źle czuła. Myslę, że po prostu istnieją takie miejsca, do których wybierając się wypada ubrać się w określony sposób. I nie chodzi tylko o kościół. Do teatru czy opery tak samo nie wyobrażam sobie pójść w szortach i t-shircie /no chyba, że jest to teatr na plaży/. I nie ma dla mnie znaczenia, że dziesięć innych osób ubierze się w taki sposób i będzie się czuła swobodnie. Już chyba tak zostalam wychowana, że stosuję się do tego "kodu ubraniowego".

Zależało mi na tym, aby nie mieć gołych ramion, dlatego wybrałam suknię do której pasowało bolerko /pierwotnie chciałam suknię z koronkowymi rękawkami, ale pomysł został odrzucony ze względu na możliwe w lipcu upały/. Dlatego nie dociera do mnie również argumentacja, że nie zawsze jakieś okrycie - szal czy bolerko - można dopasować. Po prostu wiedziałam, że będę się źle czuła z gołymi ramionami i /między innymi/ pod tym kątem dobrałam również suknię. Zatem jeżeli ktoś uważa, że powinno się jednak zakryć ramiona, mozna tę decyzję jak widać na miom przykładzie, podjąc już w momencie wybierania sukni, a nie w ostatniej chwili.

Sovilo, jak dojadę do domku trochę wrzucę zdjęć tych szali, jeżeli Twoje zainteresowanie nimi jest jeszcze aktualne?

Pozdrowienia
__________________
„Być może prawdą jest, że los, zamykając przed nami jedne drzwi, otwiera drugie, lecz jakże nieznośny jest ów moment przeciągu.”

Lidia Jasińska — Flirtuchy


gosiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 21:16   #27
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

Jest, jest Bardzo byłabym wdzięczna, ślub za tydzień, a le krawcowa mówiła, ze taki szal to przecież moment
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 08:31   #28
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

Ja także źle bym się czuła w Kościele z odkrytymi ramionami i plecami a sukienkę mam właśnie taką i hmm dość odważną więc nie chcę w niej w całej okazałości paradować właśnie w Kościele
Sukienka jest wąska, góra koronkowa i będę miała szal który szalenie mi się podoba i pasuje, więc problem mam z głowy Pani w salonie jakoś sprytnie zamotała mi ten szal, iż wygląda trochę jak kimono
Poniżej wklejam zdjęcie. Moja sukienka jest ecru i oczywiście z przodu nie jest tak mocno odkryta
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 10:36   #29
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

Cytat:
Napisane przez MoniaK
Ja także źle bym się czuła w Kościele z odkrytymi ramionami i plecami a sukienkę mam właśnie taką i hmm dość odważną więc nie chcę w niej w całej okazałości paradować właśnie w Kościele
Sukienka jest wąska, góra koronkowa i będę miała szal który szalenie mi się podoba i pasuje, więc problem mam z głowy Pani w salonie jakoś sprytnie zamotała mi ten szal, iż wygląda trochę jak kimono
Poniżej wklejam zdjęcie. Moja sukienka jest ecru i oczywiście z przodu nie jest tak mocno odkryta
wow oryginalna. Koniecznie wklej zdjęcia ze ślubu a na panieńskim będziecie coś pstrykać?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 11:18   #30
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

Cytat:
Napisane przez agabil1
wow oryginalna. Koniecznie wklej zdjęcia ze ślubu a na panieńskim będziecie coś pstrykać?
Od razu gdy założyłam tą sukienkę chciałam tylko ją kupić
No ja myślę że będziemy i wyjdą niezłe fotki
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:03.