Mycie włosów przed fryzjerem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-02, 22:15   #1
aktorecka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 129
Question

Mycie włosów przed fryzjerem?


Jutro ide do fryzjera zrobić sobie fryzure na studniowke. Myslalam ze tam umyja mi wlosy jednak slyszalam ze lepiej robic takie fryzury nie na swiezo umytych wlosach - czy to prawda? Czy mam zatem umyc je rano? Czy to co slyszalam jest bledne i moge miec je już umte u fryzjera
aktorecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 22:21   #2
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Mycie włosów przed fryzjerem?

wydaje mi sie ze nie ma najmniejszego problemu i mozesz je miec umyte u fryzjera..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 22:30   #3
Sylwiutka
Przyczajenie
 
Avatar Sylwiutka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Rypin/Olsztyn
Wiadomości: 16
Dot.: Mycie włosów przed fryzjerem?

Mysle, ze powinnas umyc te glowe. I tak bedziesz miala mase najrozniejszych pianek, lakierow itp. Ja tez idac na czesanie do fryzjera musialam umyc glowe. Chociaz jesli chcesz i masz duzo czasu na te wizyte moga Ci ja umyc w salonie.
Sylwiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 22:38   #4
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Mycie włosów przed fryzjerem?

Jak czesałam się na ślub, moja fryzjerka prosiła, żebym umyła głowę dzień wcześniej. Dzięki temu włosy są mniej sypkie i łatwiej je opanować, niż bezpośrednio po myciu.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 09:53   #5
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Mycie włosów przed fryzjerem?

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Jak czesałam się na ślub, moja fryzjerka prosiła, żebym umyła głowę dzień wcześniej. Dzięki temu włosy są mniej sypkie i łatwiej je opanować, niż bezpośrednio po myciu.
Dokładnie. Po myciu włosy są mięciutkie i mogą się wyslizgiwać, z koka np.
agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 12:59   #6
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Mycie włosów przed fryzjerem?

O tak, bezpośrednio umyte nie mogą być, ale już po jakimś czasie jak będą ujarzmione to jak najbardziej
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 13:54   #7
_Karolka_
Rozeznanie
 
Avatar _Karolka_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 943
Dot.: Mycie włosów przed fryzjerem?

jesli farbujesz to oczywiscie nie myjesz, no i trzeba pamietac ze max. po farbowaniu tez sie nie myje. niestety niektore dziewczyny robia to od razu :|
_Karolka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-03, 14:19   #8
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Mycie włosów przed fryzjerem?

dlaczego po farbowaniu nie można myć?

ja dzisiaj miałam robioną fryzurę na studniówkę i fryzjerka mi myła włosy, później naładowała piankę i wymodelowała a następnie natapirowała włosy i tak przygotowane układała we fryzurę którą sobię wymyśliłam (upięcie z powyciąganymi pasmami) Nie wyobrażam sobie, żeby mogła to zrobić na włosach, które sama sobie w domu umyłam
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 18:33   #9
sloneckoo
Zadomowienie
 
Avatar sloneckoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 861
GG do sloneckoo
Dot.: Mycie włosów przed fryzjerem?

Cytat:
Napisane przez Sylwiutka Pokaż wiadomość
Mysle, ze powinnas umyc te glowe. I tak bedziesz miala mase najrozniejszych pianek, lakierow itp. Ja tez idac na czesanie do fryzjera musialam umyc glowe. Chociaz jesli chcesz i masz duzo czasu na te wizyte moga Ci ja umyc w salonie.
zgadzam sie
__________________
zapraszam na wymianę: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725984
sloneckoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 21:48   #10
_Karolka_
Rozeznanie
 
Avatar _Karolka_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 943
Dot.: Mycie włosów przed fryzjerem?

farby lepiej trzymają się na wlosach lekko tłustawych, a nie takich suchutkich i czysciutkich. dlatego tez najpierw nakladają farbe a potem myja wlosy a nie odwrotnie.
to samo jest po farbowaniu, zeby pozwolic farbie jak najlepiej wniknac we wlosy, nalezy te min. 2 dni nie myc glowki. najgrosze to jak ktos farbuje, a potem wraca do domu, twierdzi ze zle fryzjerka ulozyla i myje wlosy. o zgrozo ! ja widze duza roznice. a jak trzeba juz koniecznie umyc na drugi dzien to polecam suchy szampon. zreszta w ogole go polecam bo szkoda byc codziennie glowke tylko po to bo grzywka sie przetluscila
_Karolka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 21:54   #11
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 416
Dot.: Mycie włosów przed fryzjerem?

Zdecydowanie umyj przed fryzjerem
__________________
,,Ważne są tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy czekamy''
Martulka10000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-03, 22:37   #12
gwiazdka**
Przyczajenie
 
Avatar gwiazdka**
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 13
Dot.: Mycie włosów przed fryzjerem?

Cytat:
Napisane przez Sylwiutka Pokaż wiadomość
Mysle, ze powinnas umyc te glowe. I tak bedziesz miala mase najrozniejszych pianek, lakierow itp. Ja tez idac na czesanie do fryzjera musialam umyc glowe. Chociaz jesli chcesz i masz duzo czasu na te wizyte moga Ci ja umyc w salonie.
ja uwazam ze to wazne aby nie isc do fryzjera z brudnymi włosami bo to mała przyjemnosc dla nas gdy ktos ma brudne włosy, mimo ze i tak przed strzyzeniem sie myje , teraz to juz podstawa strzyzenia i nie zalezy to od czasu... w wiekszosci salonow na poziomie nie ostrzyze nikogo z brudnymi włosami.... ja napewno bym tego nie zrobiła!
gwiazdka** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 22:51   #13
gwiazdka**
Przyczajenie
 
Avatar gwiazdka**
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 13
Dot.: Mycie włosów przed fryzjerem?

Cytat:
Napisane przez _Karolka_ Pokaż wiadomość
farby lepiej trzymają się na wlosach lekko tłustawych, a nie takich suchutkich i czysciutkich. dlatego tez najpierw nakladają farbe a potem myja wlosy a nie odwrotnie.
to samo jest po farbowaniu, zeby pozwolic farbie jak najlepiej wniknac we wlosy, nalezy te min. 2 dni nie myc glowki. najgrosze to jak ktos farbuje, a potem wraca do domu, twierdzi ze zle fryzjerka ulozyla i myje wlosy. o zgrozo ! ja widze duza roznice. a jak trzeba juz koniecznie umyc na drugi dzien to polecam suchy szampon. zreszta w ogole go polecam bo szkoda byc codziennie glowke tylko po to bo grzywka sie przetluscila
uwazam złe myslenie o farbowaniu, poniewaz kiedys moze jak były bardzo silne srodki i farby to trzeba było na nie myte włosy nakładac farbe aby włosy miały naturalna ochrone, teraz sa farby całkiem inne( mowie o tych oczywiscie profesjonalnych) nie zawieraja tyle amoniaku i nawet wskazane jest umycie wczesniej włosow aby kolor był rowny i bardziej nasycony, nie sadze aby jakis profesjonalista zgodził sie z ta teoria farbowania włosow po 2 dniach dla mnie to jest szok co tu czytam bo pozniej wiekszosc kobiet zyje z takimi myslami,nie uwazam tez ze mycie włosow szkodzi im- jezeli sie uzywa dobrych profesjonalnych kosmetykow nie widze problemu,kazdy powinien myc głowe wedle swoich potrzeb, w niektorych przypadkach nie mycie jej długo moze spowodowac nawet łojotok itp.

gwiazdka** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 22:54   #14
gwiazdka**
Przyczajenie
 
Avatar gwiazdka**
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 13
Dot.: Mycie włosów przed fryzjerem?

Cytat:
Napisane przez Sylwiutka Pokaż wiadomość
Mysle, ze powinnas umyc te glowe. I tak bedziesz miala mase najrozniejszych pianek, lakierow itp. Ja tez idac na czesanie do fryzjera musialam umyc glowe. Chociaz jesli chcesz i masz duzo czasu na te wizyte moga Ci ja umyc w salonie.
ja uwazam ze to wazne aby nie isc do fryzjera z brudnymi włosami bo to mała przyjemnosc dla nas gdy ktos ma brudne włosy, mimo ze i tak przed strzyzeniem sie myje , teraz to juz podstawa strzyzenia i nie zalezy to od czasu... w wiekszosci salonow na poziomie nie ostrzyze nikogo z brudnymi włosami.... ja napewno bym tego nie zrobiła!
gwiazdka** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 00:03   #15
_Karolka_
Rozeznanie
 
Avatar _Karolka_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 943
Dot.: Mycie włosów przed fryzjerem?

Cytat:
Napisane przez gwiazdka** Pokaż wiadomość
uwazam złe myslenie o farbowaniu, poniewaz kiedys moze jak były bardzo silne srodki i farby to trzeba było na nie myte włosy nakładac farbe aby włosy miały naturalna ochrone, teraz sa farby całkiem inne( mowie o tych oczywiscie profesjonalnych) nie zawieraja tyle amoniaku i nawet wskazane jest umycie wczesniej włosow aby kolor był rowny i bardziej nasycony, nie sadze aby jakis profesjonalista zgodził sie z ta teoria farbowania włosow po 2 dniach dla mnie to jest szok co tu czytam bo pozniej wiekszosc kobiet zyje z takimi myslami,nie uwazam tez ze mycie włosow szkodzi im- jezeli sie uzywa dobrych profesjonalnych kosmetykow nie widze problemu,kazdy powinien myc głowe wedle swoich potrzeb, w niektorych przypadkach nie mycie jej długo moze spowodowac nawet łojotok itp.

ja nienapisalam zeby isc z brudnymi, dżizaz, chodzi o to zeby nie byly takie swieżutkie. i ja napisalam ze nie myć PO ze dwa dni, a nie przed. wystarczy zeby poprostu nie myc tego samego dnia, czy kilka godzin wczesniej. prosze nie hiperbolizować ze ja tu karze lazic z brudnymi przetluszczonymi kłakami !
prawda bolesna jest taka ze wiekszosc kobiet farbuje wlosy, ktore do farbowania sie nie nadają, suche sianowe itp. dla mnie to jest skandal, naszczescie tam gdzie chodze jak przychdza laski z takimi wlosami to nawet odmawiaja farbowania
ale wracajac do tematu ja mowie o farbach profesjonalnych oraz o stylistach profesjonalnych a nie paniach z osiedla. uwierz ze ja to sprawdzilam na sobie i widze zdecydowaną roznice, chociaz mam naprawde dobrej jakosci wlosy i uzywam praktycznie tylko kerastase. naprwade jest roznica w utrzymywaniu sie farby i to nie tylko moja opinia.
i przy okazji po raz kolejny apeluje, nie farbujcie wlosow jezeli nie są one narawde bardzo dobrej jakości !!!
_Karolka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:40.