Sama juz nie wiemco robic:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-11, 21:43   #1
anielkaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1
Question

Sama juz nie wiemco robic:(


Mam problem jedynie z grubymi posladkami i udami nieproporcjonalnymi do szczuplej talii. Odchudzalam sie intensywnie, cwiczylam aerobika ale takze np z kaseta Tamilee na posladki i wykonywalam rozne cwiczenia na te partie ciala myslac ze to je wyszczupli. Waga spadla (ale tylko o 3kg) ale moj wyglad bardzo sie nie zmienil - moim zdaniem wygladam nawet gorzej Posladki mam dalej grube ( widac wyraznie gdzie koncza sie plecy...) a uda zaokraglily mi sie - i z przodu i z tylu i wygaldam jeszcze mniej zgrabnie Tluszcz zostal... Co ja mam robic aby moc bez kompleksow zalozyc spodnie??? Ba.. zeby w ogole zalozyc... Bo kazde spodnie spadaja mi z talii na biodra i opinaja na posladkach i udach. POMOCY CO mam robic
anielkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 22:41   #2
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 173
Dot.: Sama juz nie wiemco robic:(

Nie wiem jakie ćwiczonka wykonywałaś.Może napisz co i jaka ilość powtórzeń,postaram się pomóc.A tak w ogóle to może powinnaś ćwiczyć najpierw siłowe ćwiczonka a potem aerobowe.Podobno tak się spala tłuszczyk.Jaką dietę stosowałaś?

SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 22:47   #3
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: Sama juz nie wiemco robic:(

Cytat:
Napisane przez anielkaaaa
Bo kazde spodnie spadaja mi z talii na biodra i opinaja na posladkach i udach. POMOCY CO mam robic
mam to samo ale ja sie nie przejmuje (przynajmniej posladkami, z udkami gorzej) bo jesli pupa jest okragla (a taka moim zdaniem powinna byc) ale wycwiczona a nie oklapla to wszystko jest ok i naprawde wiele osob uwaza ze pupa to pupa - okragla odstajaca a nie plaska
Z udami tez nie wiem co robic... poki co jestem na 1 miesiecznej diecie (po moim zwyklym sposobie odzywiania sie nazwalabym to nawet glodowka lekka) i cwicze nie pytaj co bo ciezko powiedziec - wszystko co mi wpadnie w lapki (pilates,taebo,aerobic... no i te slynne brzuszki z forum ) wszystkiego po trochu zeby sie nie znudzic
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 22:53   #4
wolk
Przyczajenie
 
Avatar wolk
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 25
Dot.: Sama juz nie wiemco robic:(

to jest całkiem okropne. ja co jakiś czas popadam w inną miłość ćwiczebną, aktualnie siłownia, 3 razy w tygdoniu i z solidnymi obciążeniami (30-70 kg), poza tym dieta kapuściana - i nadal nie widze róznicy. własnie wpadłam na to, że mogę miec niedzoczynność tarczycy. głupio zabrzmi, ale chyba przywitałabym to z radością
wolk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 11:48   #5
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Talking Dot.: Sama juz nie wiemco robic:(

Cytat:
Napisane przez wolk
to jest całkiem okropne. ja co jakiś czas popadam w inną miłość ćwiczebną, aktualnie siłownia, 3 razy w tygdoniu i z solidnymi obciążeniami (30-70 kg), poza tym dieta kapuściana - i nadal nie widze róznicy. własnie wpadłam na to, że mogę miec niedzoczynność tarczycy. głupio zabrzmi, ale chyba przywitałabym to z radością

o rany... strongwomen ja nawet nie wiem czy bym 10 wycisnela i to tak jednorazowo... ledwo siatki z zakupami do domu targam (a kaza ma mniej - wiecej po 2kg)..
a probowalas czego takiego jak ja ? miesiac prawie glodowki ( tylko GOTOWANE ryby i piers z kurczaka ,owoce, warzywa, zadnnych gazowanych napojow i dziennie nie wiecej niz 1200kal) do tego jakies cwiczonka zroznocwane ( ja np nie iwem czy juz pisalam pilates, taebo i areobic polaczony z tancem brzucha (nie mam pojecia jak to sie nazywa) + slynny trening na brzuszek z forum... poki co czuje kazdy maly miesien a i po 2tyg (poki co) mojej diety widze ze mi zeszlo troszke...
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 12:48   #6
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Sama juz nie wiemco robic:(

Cytat:
Napisane przez kiciulka1985
a probowalas czego takiego jak ja ? miesiac prawie glodowki ( tylko GOTOWANE ryby i piers z kurczaka ,owoce, warzywa, zadnnych gazowanych napojow i dziennie nie wiecej niz 1200kal)
Hmmm, niezbyt dobry pomysł z tą dietą. Nie spotkałam się jeszcze z przypadkiem że jakaś głodówka czy pół albo prawie głodówka przyniosła korzyści :/ Ważne sa w diecie wszystkie składniki i jeśli się je WSZYSTKIE stosuje z umiarem naprawdę można schudnąć. Nawet czekolada jest dozwolona. Radzę przejrzeć wątki o odżywianiu a nie żyć tylko na rybach i warzywach.
Aha, jeśli stosujesz dużo ruchu to tym więcej powinnaś jeść, ale to chyba oczywiste..
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 13:42   #7
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: Sama juz nie wiemco robic:(

Cytat:
Napisane przez wolk
to jest całkiem okropne. ja co jakiś czas popadam w inną miłość ćwiczebną, aktualnie siłownia, 3 razy w tygdoniu i z solidnymi obciążeniami (30-70 kg), poza tym dieta kapuściana - i nadal nie widze róznicy. własnie wpadłam na to, że mogę miec niedzoczynność tarczycy. głupio zabrzmi, ale chyba przywitałabym to z radością
Swego czasu też sie strasznie napalilam na dietę kapuścianą, efekty owszem może i byly jakies 2 kilogramy, nie narzekam nie była dla mnie obrzydliwa, bo kapuste kocham w każdej postaci , ale niestey podraznia lekko żolądek i u osób bradziej wrazliwych moze powodować biegunki(jak to kapusta zreszta), dlatego spozywanie tylko i wyłącznie tej zupy przez okres dluzszy niż kilka dni na pewno nie jest wskazane.
Ja ostatnio przeszlam na ograniczanie się w jedzeniu, rezygnacji z pączkówitd, no i wykluczylam bialy ryż, jasne pieczywo i ziemniaki, poza tym jem normlnie i chudne cały czas(ciekawe kiedy będę miala teraz znów zastój).
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-13, 12:50   #8
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: Sama juz nie wiemco robic:(

Cytat:
Napisane przez grudniowa-szatynka
Hmmm, niezbyt dobry pomysł z tą dietą. Nie spotkałam się jeszcze z przypadkiem że jakaś głodówka czy pół albo prawie głodówka przyniosła korzyści :/ Ważne sa w diecie wszystkie składniki i jeśli się je WSZYSTKIE stosuje z umiarem naprawdę można schudnąć. Nawet czekolada jest dozwolona. Radzę przejrzeć wątki o odżywianiu a nie żyć tylko na rybach i warzywach.
Aha, jeśli stosujesz dużo ruchu to tym więcej powinnaś jeść, ale to chyba oczywiste..
chodzi o to ze dla mnie w porownaniu z tym jak i co jadlam do tej pory to jest glodowka
jem czasem piers z kurczaka gotowana, ale do tej pory mieska unikalam i naprawde malo jadlam mimo ze nie mialam zadnej diety... najzwyczajniej nie przepadam za mieskiem.
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:05.