Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-09-14, 08:47   #3541
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Troche jak Makeup Revolution...


Dziewczyny jak tam nowa paleta od Natashy sie sprawuje po dłuższym użytkowaniu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W sumie trochę tak i Hudę tu widzę

I need a Nude u mnie dobrze jestem zadowolona bo można nią i bardzo delikatny i wieczorowy też, więc użytkowa i kolorystycznie do mnie trafia, taka neutralna w kierunku chłodnej, bo ma sporo odcieni pieczarkowych. Robiłam makijaże z każdym cieniem i wszystkie ładne. Ja polecam


Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Opakowania tak, a środek mi się z tym skojarzył:

https://eveline.pl/paleta-9-cieni-do...UaAjB9EALw_wcB

(mimo że to chyba inspirowane Hudą)
Mi Huda przyszła na pierwszą myśl.

Pat też coś zapowiedziała i te jej grafiki na opakowaniach też zalatują kiczem

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
hmmm a to zonk
to zaczynam się zastanawiac intensywniej :P
mam kiepski stan lekkie poczucie przytłoczenia - wróciłam z urlopu, mam pół walizki z sephory z usa i nie chce mi się tego rozpakowywać...

EDIT a co mi tam kupiłam chociaż paletek Charlotte exagger eyes mam chyba z 4.... teraz czekam na cult - bardziej mi się podoba, szkoda że w tym roku nie ma czarnego serum z medik8
Poka zdobycze stanowe
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-14, 12:39   #3542
olzbig
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 546
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
dostałam kilka dni temu early access i dumam nad nim - nie wchodza na niego żadne kody, nie można dodać tego goody bag
czy on się szybko wyprzedaje (rok temu cult beauty długo był dostępny i nawet kod na niego działał)

PS. jet lag mnie dobija

A mi się wydaje ze w zeszłym roku wchodziły kody i sama się nad nim zastanawiałam, to było jakoś w okolicy BF. Ten mi się teraz podoba bardziej niż cult, jak w końcu jakiś kodzik wejdzie i będzie dostępny to biore


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
olzbig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-14, 13:40   #3543
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
hmmm a to zonk
to zaczynam się zastanawiac intensywniej :P
mam kiepski stan lekkie poczucie przytłoczenia - wróciłam z urlopu, mam pół walizki z sephory z usa i nie chce mi się tego rozpakowywać...

EDIT a co mi tam kupiłam chociaż paletek Charlotte exagger eyes mam chyba z 4.... teraz czekam na cult - bardziej mi się podoba, szkoda że w tym roku nie ma czarnego serum z medik8
Pokaż, co kupiłaś Oczywiście, jak odpoczniesz.
Ja po powrocie z NYC dochodziłam do siebie przez 3 dni

Mnie ten z cultu nie zachwycił, a jak zobaczyłam ten ze Space to nie mogłam uwierzyć, bo nawet świeczka, która jest do niego dołączona, jest niszowej, perfumiarskiej firmy, która jest u nas ciężko i nad nią wzdychałam
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-14, 13:59   #3544
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Pokaż, co kupiłaś Oczywiście, jak odpoczniesz.
Ja po powrocie z NYC dochodziłam do siebie przez 3 dni
mnie trochę dobił jet lag i klima w samolocie/samochodzie do domu... teraz jestem mega przeziebiona i mam moc 1/10

w nyc byłam pierwszy i ostatni raz - absolutnie nie rozumiem zachwytu nad tym miastem, przestępczość bardzo wysoka, co chwilę strzelaniny, wszechobecny plastik i bezdomni...
w ogóle dla mnie stany sa rozczarowujące, jak nie będę musiała to nie pojadę nigdy więcej

byłam w kilku sephorach, ulcie, targecie
duże braki, uwalone opakowania, czasami w opakowaniu otwierasz a tam ślady od czyjegoś palca...
kupiłam pudry milk, one size patricka starr, gucci, róze danessy myricks, make up by mario, merit, balsamy/błyszczyki do ust mario, saie, kossas, gucci, merit, lawless, milk, laneige, cienie maca te duże neutrale, zestaw westman atelier róz petal, rozświetlacz nectar, bronzer, z tanioszek nyxa i colur pop na gifty dla znajomych jakieś cienie, produkty do ust, dla siebie z nyx bazę puuty na pory, róż a la charlotte tilbury, cienie w sztyfcie, cienie a la stila mega błyszczące, jakieś balsamy do ust, z pielegnacji tylko sera paulas choice vitc25% i retinol 1%, gąbki z real techniques 0 nie widziałam u nas takich dających różne stopnie krycia itp.

generalnie wcale tego tak dużo nie ma jak wypakowałam - ceny sa takie same jak w polsce, czasy super zakupów w usa dawno za nami

piję właśnie kawę, rozpakowuję kosmetyki i doszłam do wniosku, że mogłam lepiej kupić nowego iphone i różowego watcha PS. zakochałam się w tym różowym zegarku

generalnie moje zakupy kolorówki ostatnio kręcą się wokół róży i produktów do ust nawilżająco/olejkowych

----
wczoraj zamówiłam kalendarz spacenk, do tego pielęgnację nokturium od suzan z yt i oczywiście kolejne produkty do ust laneige (są świąteczne balsamy do ust miętowe, jabłko z cynamonem)

----

sorry za pesymistyczny post - czuje się mega kiepsko, muszę zrobić test na coronę, może złapałam ten nowy

Edytowane przez Agunia001
Czas edycji: 2023-09-14 o 14:05
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-14, 14:29   #3545
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
mnie trochę dobił jet lag i klima w samolocie/samochodzie do domu... teraz jestem mega przeziebiona i mam moc 1/10

w nyc byłam pierwszy i ostatni raz - absolutnie nie rozumiem zachwytu nad tym miastem
w ogóle stany sa rozczarowujące, jak nie będę musiała to nie pojadę

byłam w kilku sephorach, ulcie, targecie
duże braki, uwalone opakowania, czasami w opakowaniu otwierasz a tam ślady od czyjegoś palca...
kupiłam pudry milk, one size patricka starr, gucci, róze danessy myricks, make up by mario, merit, balsamy/błyszczyki do ust mario, saie, kossas, gucci, merit, lawless, milk, laneige, cienie maca te duże neutrale, zestaw westman atelier róz petal, rozświetlacz nectar, bronzer, z tanioszek nyxa i colur pop na gifty dla znajomych jakieś cienie, produkty do ust, dla siebie z nyx bazę puuty na pory, róż a la charlotte tilbury, cienie w sztyfcie, cienie a la stila mega błyszczące, jakieś balsamy do ust, z pielegnacji tylko sera paulas choice vitc25% i retinol 1%

generalnie wcale tego tak dużo nie ma jak wypakowałam - ceny sa takie same jak w polsce, czasy super zakupów w usa dawno za nami

piję właśnie kawę, rozpakowuję kosmetyki i doszłam do wniosku, że mogłam lepiej kupić nowego iphone i różowego watcha PS. zakochałam się w tym różowym zegarku

generalnie moje zakupy kolorówki ostatnio kręcą się wokół róży i produktów do ust nawilżająco/olejkowych

----
wczoraj zamówiłam kalendarz spacenk, do tego pielęgnację nokturium od suzan z yt i oczywiście kolejne produkty do ust laneige (są świąteczne balsamy do ust miętowe, jabłko z cynamonem)

----

sorry za pesymistyczny post - czuje się mega kiepsko, muszę zrobić test na coronę, może złapałam ten nowy
Miałam takie same wrażenia co do zakupów tam, Sephory wyglądały jakby huragan przez nie przeszedł, myślałam, że się obkupię, a wcale tak dużo nie kupiłam, jak dla mnie największa różnica jest w kosmetykach do włosów (szczególnie kręconych) i perfumach, których u nas nie ma. Kolorówka i pielęgnacja bardzo się zazębia, a jak się zamawia paczki z zagranicznych stron to już w ogóle.

Samo miasto mi się podobało i na pewno wrócę
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-14, 14:48   #3546
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Miałam takie same wrażenia co do zakupów tam, Sephory wyglądały jakby huragan przez nie przeszedł, myślałam, że się obkupię, a wcale tak dużo nie kupiłam, jak dla mnie największa różnica jest w kosmetykach do włosów (szczególnie kręconych) i perfumach, których u nas nie ma. Kolorówka i pielęgnacja bardzo się zazębia, a jak się zamawia paczki z zagranicznych stron to już w ogóle.

Samo miasto mi się podobało i na pewno wrócę
byłam w stanach kilkukrotnie i za każdym razem był taki sam syf w sklepach, za to w kanadzie - tam był w miarę porządeczek, no ale można przymknąć oko na to jak zakupy były opłacalne

życzę Ci powrotu do ny skoro Ci sie spodobało
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-14, 15:08   #3547
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
mnie trochę dobił jet lag i klima w samolocie/samochodzie do domu... teraz jestem mega przeziebiona i mam moc 1/10

w nyc byłam pierwszy i ostatni raz - absolutnie nie rozumiem zachwytu nad tym miastem, przestępczość bardzo wysoka, co chwilę strzelaniny, wszechobecny plastik i bezdomni...
w ogóle dla mnie stany sa rozczarowujące, jak nie będę musiała to nie pojadę nigdy więcej

byłam w kilku sephorach, ulcie, targecie
duże braki, uwalone opakowania, czasami w opakowaniu otwierasz a tam ślady od czyjegoś palca...
kupiłam pudry milk, one size patricka starr, gucci, róze danessy myricks, make up by mario, merit, balsamy/błyszczyki do ust mario, saie, kossas, gucci, merit, lawless, milk, laneige, cienie maca te duże neutrale, zestaw westman atelier róz petal, rozświetlacz nectar, bronzer, z tanioszek nyxa i colur pop na gifty dla znajomych jakieś cienie, produkty do ust, dla siebie z nyx bazę puuty na pory, róż a la charlotte tilbury, cienie w sztyfcie, cienie a la stila mega błyszczące, jakieś balsamy do ust, z pielegnacji tylko sera paulas choice vitc25% i retinol 1%, gąbki z real techniques 0 nie widziałam u nas takich dających różne stopnie krycia itp.

generalnie wcale tego tak dużo nie ma jak wypakowałam - ceny sa takie same jak w polsce, czasy super zakupów w usa dawno za nami

piję właśnie kawę, rozpakowuję kosmetyki i doszłam do wniosku, że mogłam lepiej kupić nowego iphone i różowego watcha PS. zakochałam się w tym różowym zegarku

generalnie moje zakupy kolorówki ostatnio kręcą się wokół róży i produktów do ust nawilżająco/olejkowych

----
wczoraj zamówiłam kalendarz spacenk, do tego pielęgnację nokturium od suzan z yt i oczywiście kolejne produkty do ust laneige (są świąteczne balsamy do ust miętowe, jabłko z cynamonem)

----

sorry za pesymistyczny post - czuje się mega kiepsko, muszę zrobić test na coronę, może złapałam ten nowy
Z cynamonem? Oj, to ja chcę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-09-14, 15:20   #3548
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Z cynamonem? Oj, to ja chcę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
https://www.cultbeauty.com/laneige-l.../14539558.html

na spacenk też jest, myślę że i do nas zawita
swoją drogą musi im opcja czekoladowa nie schodzić bo do wszystkich kalendarzy czy goodie bag ją ładują
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-14, 20:35   #3549
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
https://www.cultbeauty.com/laneige-l.../14539558.html

na spacenk też jest, myślę że i do nas zawita
swoją drogą musi im opcja czekoladowa nie schodzić bo do wszystkich kalendarzy czy goodie bag ją ładują
Mam nadzieję, że będzie i u nas Chętnie wtedy przygarnę, bo mam słabość do zimowych, korzennych zapachów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-16, 09:24   #3550
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Nowości (chyba świąteczne?) u Pat:

https://www.patmcgrath.com/collectio...nce-collection

Jak dla mnie nic ciekawego, na szczęście.

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
kupiłam pudry milk, one size patricka starr, gucci, róze danessy myricks, make up by mario, merit, balsamy/błyszczyki do ust mario, saie, kossas, gucci, merit, lawless, milk, laneige, cienie maca te duże neutrale, zestaw westman atelier róz petal, rozświetlacz nectar, bronzer, z tanioszek nyxa i colur pop na gifty dla znajomych jakieś cienie, produkty do ust, dla siebie z nyx bazę puuty na pory, róż a la charlotte tilbury, cienie w sztyfcie, cienie a la stila mega błyszczące, jakieś balsamy do ust, z pielegnacji tylko sera paulas choice vitc25% i retinol 1%, gąbki z real techniques 0 nie widziałam u nas takich dających różne stopnie krycia itp.
Uuuuła, zazdroszczę zdobyczy. Z opisu wygląda imponująco

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
mogłam lepiej kupić nowego iphone i różowego watcha PS. zakochałam się w tym różowym zegarku
Ja czekam na nowego IMaca, miała być premiera w tym roku i jakoś cisza. A ten gruchot, którego mam chyba z dziewięć lat (!), już ledwo dyszy. Masakra. Odradzają zakup spośród tych, które są na rynku, bo warto poczekać na nową wersję. Czekam już chyba z drugi rok i cisza.

To są problemy

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
sorry za pesymistyczny post - czuje się mega kiepsko, muszę zrobić test na coronę, może złapałam ten nowy
A jaki tam on pesymistyczny, normalny.
To przez podróż pewnie, czasem długo człowiek się dźwiga z takich wyjazdów A i złapać po drodze jakieś wirusy też nie problem, to fakt.

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2023-09-16 o 09:29
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-16, 12:48   #3551
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89670972]Nowości (chyba świąteczne?) u Pat:

https://www.patmcgrath.com/collectio...nce-collection

Jak dla mnie nic ciekawego, na szczęście.

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------



Uuuuła, zazdroszczę zdobyczy. Z opisu wygląda imponująco



Ja czekam na nowego IMaca, miała być premiera w tym roku i jakoś cisza. A ten gruchot, którego mam chyba z dziewięć lat (!), już ledwo dyszy. Masakra. Odradzają zakup spośród tych, które są na rynku, bo warto poczekać na nową wersję. Czekam już chyba z drugi rok i cisza.

To są problemy



A jaki tam on pesymistyczny, normalny.
To przez podróż pewnie, czasem długo człowiek się dźwiga z takich wyjazdów A i złapać po drodze jakieś wirusy też nie problem, to fakt.[/QUOTE]

Dla mnie Pat wygląda całkiem całkiem jeśli chodzi o palety cieni piątki i trio brązer, róż, rozświetlacz najjaśniejszy odcień Jak się pojawi ta seria w Pl, bo na siłę z zagranicy to nie będę nic brać.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-17, 17:04   #3552
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89670972]Nowości (chyba świąteczne?) u Pat:

https://www.patmcgrath.com/collectio...nce-collection

Jak dla mnie nic ciekawego, na szczęście.

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------



Uuuuła, zazdroszczę zdobyczy. Z opisu wygląda imponująco



Ja czekam na nowego IMaca, miała być premiera w tym roku i jakoś cisza. A ten gruchot, którego mam chyba z dziewięć lat (!), już ledwo dyszy. Masakra. Odradzają zakup spośród tych, które są na rynku, bo warto poczekać na nową wersję. Czekam już chyba z drugi rok i cisza.

To są problemy


A jaki tam on pesymistyczny, normalny.
To przez podróż pewnie, czasem długo człowiek się dźwiga z takich wyjazdów A i złapać po drodze jakieś wirusy też nie problem, to fakt.[/QUOTE]

Wynik testu pozytywny, czeka mnie tydzień pracy z domu - jak ja tego nie lubie Czuję się jak kupa, sił brak, dzisiaj posprzątałam chwilę w spiżarni, oblał mnie pot, mroczki przed oczami...

Nowa kolekcja Pat mi zwisa i powiewa - wszystko co od niej kupiłam chcę się pozbyć (tylko nikt nie chce kupić)

Nowy mac wyszedł w tym roku - prezentowali go na konferencji latem, ten mac book air 15" https://www.apple.com/pl/macbook-air/

Ja mam pro już 2 rok i bardzo sobie chwalę
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-17, 17:28   #3553
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Wynik testu pozytywny, czeka mnie tydzień pracy z domu - jak ja tego nie lubie Czuję się jak kupa, sił brak, dzisiaj posprzątałam chwilę w spiżarni, oblał mnie pot, mroczki przed oczami...

Nowa kolekcja Pat mi zwisa i powiewa - wszystko co od niej kupiłam chcę się pozbyć (tylko nikt nie chce kupić)

Nowy mac wyszedł w tym roku - prezentowali go na konferencji latem, ten mac book air 15" https://www.apple.com/pl/macbook-air/

Ja mam pro już 2 rok i bardzo sobie chwalę
A co chcesz sprzedać?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-17, 17:51   #3554
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A co chcesz sprzedać?
https://www.sephora.pl/p/mothership-...ek-483837.html
https://www.sephora.pl/p/mthrshp---p...ek-587328.html
https://www.sephora.pl/p/divine-blus...zy-587322.html
https://www.patmcgrath.com/products/...39477304000581

I Natashy my dream palette cienie oraz trio do policzków.
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-17, 21:17   #3555
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Kurczę, coś bym sobie kupiła, ale nic w mojej kolorystyce ;/
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-18, 09:01   #3556
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Wynik testu pozytywny, czeka mnie tydzień pracy z domu - jak ja tego nie lubie Czuję się jak kupa, sił brak, dzisiaj posprzątałam chwilę w spiżarni, oblał mnie pot, mroczki przed oczami...
Ale numer. Właśnie niedawno gdzieś czytałam, że covid wraca z dużą siłą, podobno wykryto go w dużych ilościach w warszawskich ściekach co oznacza, że jest go już sporo w populacji. A czytałam też, że nasza obecna wspaniała władza ma kompletnie w pompie ten temat i brakuje leków, którym leczy się covid. Po prostu nie ma ich w szpitalach i już.

Gdyby przyplątał Ci się kaszel, to szczerze polecam picie naparu z korzenia lukrecji:
https://zdrowysklep24.pl/bio-herbaty...i-50-gram.html
Do garnka (najlepiej najmniejszego jaki masz, może być mały rondelek) nalewasz z 300 ml wody i wsypujesz czubatą łyżkę korzenia. Gotujesz to na małym ogniu - w sensie, na małej mocy palnika, taka trójka/czwórka w dziewięciostopniowej skali (ma tylko 'pykać' nie gotować się) przez 15 minut. Po czym przecedzasz i pijesz tak ze 3 razy dziennie maksymalnie przez dwa tygodnie. Cudowny lek na kaszel i infekcje górnych dróg oddechowych, mnie uratował jak miałam covid w ubiegłym roku.
Przeciwwskazaniem jest ciąża i karmienie piersią, tak dla porządku dodam

Zdrowiej, nie daj się

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Nowa kolekcja Pat mi zwisa i powiewa - wszystko co od niej kupiłam chcę się pozbyć (tylko nikt nie chce kupić)
Mnie ta nowa kolekcja też powiewa, ale przyznam, że czasem nawet używam tego, co mam w zbiorach. Róże najczęściej.

Aż tak Ci nie pasuje, że wszystko sprzedajesz ?

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Nowy mac wyszedł w tym roku - prezentowali go na konferencji latem, ten mac book air 15" https://www.apple.com/pl/macbook-air/

Ja mam pro już 2 rok i bardzo sobie chwalę
Ja czekam na nowego iMaca.
Z takich:
https://www.apple.com/pl/imac-24/

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Właśnie przeżyłam szok Czekam na paczkę z Cultbeauty, dostarcza - niestety - Poczta Polska.
Jak sprawdzałam link do śledzenia paczki wczoraj, to była ona prawie u mnie - jeden urząd pocztowy wcześniej (duża sortownia w pobliskiem mieście, bo mieszkam na wsi). Spodziewałam się więc, że dzisiaj listonosz się u mnie z nią pojawi.
Wchodzę na śledzenie, a tam status (z ósmej rano z dzisiaj): nadejście przesyłki, UP Jelenia Góra.
Jakieś, bagatela, 440 km ode mnie

Dziwne, że ten sklep wysyła różnymi przewoźnikami, każdą paczkę inaczej. Raz poczta, raz kurier InPost, raz DPD Nigdy nie wiadomo na co padnie, bo zależy to kompletnie od niczego.

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2023-09-18 o 08:27
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-18, 09:08   #3557
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Szykuje się nowa paleta Natashy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg x12dt86lplob1.jpg (54,1 KB, 57 załadowań)
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye

Edytowane przez karolina_zb
Czas edycji: 2023-09-18 o 09:10
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-18, 09:30   #3558
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Szykuje się nowa paleta Natashy.
Ale ciemnica W sensie - cienie, chociaż zdjęcie też
Natasza ma gigantyczne tempo. Ciągle nowe paletki wypuszcza.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-18, 19:05   #3559
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Szykuje się nowa paleta Natashy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O i jest niezablurowana, bo widziałam że to znowu jakiś wyciek przedpremierowy i widziałam filmik z dziewczyną co o niej opowiada ale zapixelowane foty pokazała, bo nie chciała się narażać.

Ja dziś pomalowałam się Starlette i ładna też, spoko do dzienniaczków Ona i Nude wyglądają teraz tak żywo w stosunku do tej "trupiej" nowości

Pierwszy raz użyłam też bronzera Mario w kompakcie tego Skin Enhancer i mimo że kolor Light Medium to ciągle delikatny Na zime będzie idealny bo teraz nawet do mocniejszego przybrązowienia się przyzwyczaiłam, ale ogólnie spoko łatwy w obsłudze i bardzo naturalnie na skórze wygląda.

Po raz enty musze pochwalić podkład Stay Naked UD kupiłam jak były wyprzedawane kolor 31NN teraz jeszcze mogę go solo bo jestem opalona i drugi już mega jasny 10WY. Ale zacznę je mieszać ze sobą. Długo trzyma buzię matową i ładnie wygląda, dla tłustych skór polecam. Puder obecnie z Douglasa, ten dający mokry efekt na twarzy przy nakładaniu, dobrze wygładza i też pomaga ten mat utrzymać.

Z mini recenzji to kończę też mini wersję tuszu Tarte Maneater i średniak, szczoteczka spora i kuje w powieki (kocham mieciusie jak w tuszu Maybelline Sky High, albo Paese Cheeky) niby da się objętość uzyskać, ale kruszy się i odbija u góry. No tańsze mi tego nie robią.

Są nowości na stronie S. m.in. róże płynne z Narsa, ktoś czekał
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-18, 22:26   #3560
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89671987]Ale ciemnica W sensie - cienie, chociaż zdjęcie też
Natasza ma gigantyczne tempo. Ciągle nowe paletki wypuszcza.[/QUOTE]Przynajmniej nie kusi, hehe
Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
O i jest niezablurowana, bo widziałam że to znowu jakiś wyciek przedpremierowy i widziałam filmik z dziewczyną co o niej opowiada ale zapixelowane foty pokazała, bo nie chciała się narażać.

Ja dziś pomalowałam się Starlette i ładna też, spoko do dzienniaczków Ona i Nude wyglądają teraz tak żywo w stosunku do tej "trupiej" nowości

Pierwszy raz użyłam też bronzera Mario w kompakcie tego Skin Enhancer i mimo że kolor Light Medium to ciągle delikatny Na zime będzie idealny bo teraz nawet do mocniejszego przybrązowienia się przyzwyczaiłam, ale ogólnie spoko łatwy w obsłudze i bardzo naturalnie na skórze wygląda.

Po raz enty musze pochwalić podkład Stay Naked UD kupiłam jak były wyprzedawane kolor 31NN teraz jeszcze mogę go solo bo jestem opalona i drugi już mega jasny 10WY. Ale zacznę je mieszać ze sobą. Długo trzyma buzię matową i ładnie wygląda, dla tłustych skór polecam. Puder obecnie z Douglasa, ten dający mokry efekt na twarzy przy nakładaniu, dobrze wygładza i też pomaga ten mat utrzymać.

Z mini recenzji to kończę też mini wersję tuszu Tarte Maneater i średniak, szczoteczka spora i kuje w powieki (kocham mieciusie jak w tuszu Maybelline Sky High, albo Paese Cheeky) niby da się objętość uzyskać, ale kruszy się i odbija u góry. No tańsze mi tego nie robią.

Są nowości na stronie S. m.in. róże płynne z Narsa, ktoś czekał
Mówisz o tym pudrze, który przy nakładaniu chłodził? Super jest Choć mój już niestety stracił ten magiczny efekt chłodzenia i jest normalny przy nakładaniu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-19, 06:58   #3561
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość

Z mini recenzji to kończę też mini wersję tuszu Tarte Maneater i średniak, szczoteczka spora i kuje w powieki (kocham mieciusie jak w tuszu Maybelline Sky High, albo Paese Cheeky) niby da się objętość uzyskać, ale kruszy się i odbija u góry. No tańsze mi tego nie robią.
Patrz! A ja go szalenie lubię Robi mi gęste, czarne, rozdzielone rzęsy, a nałożoną jedną warstwą na Idole Lancome daje efekt wow Nie kruszy się, nic mnie nie drapie i nie odbija się hehe.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-19, 12:49   #3562
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Szykuje się nowa paleta Natashy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widziałam i omal nie padłam... Jak cmentarna paletka od Jeffree Star zupełnie nie moje kolory, mega mega ciemna

Wkurzyłam się na retinale/retinole z basiclab i wszystkie poleciały do kosza, strasznie sie buzia lepi po aplikacji, mają mocno żółty kolor, który zostaje na twarzy, poduszce, a rano na ręczniku

otwarłam medik8 i jaka radośc, wchłania się do satyny, żadnego brudzenia, lepienia

kończę z "wykańczaniem" kosmetyków na siłę, jak nie pasują - będą miały od razu wylot, mam tyle fajnych zapasów, szkoda sie męczyć z jakimiś gó..nami

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89671952]Ale numer. Właśnie niedawno gdzieś czytałam, że covid wraca z dużą siłą, podobno wykryto go w dużych ilościach w warszawskich ściekach co oznacza, że jest go już sporo w populacji. A czytałam też, że nasza obecna wspaniała władza ma kompletnie w pompie ten temat i brakuje leków, którym leczy się covid. Po prostu nie ma ich w szpitalach i już.

Zdrowiej, nie daj się


Ja czekam na nowego iMaca.
Z takich:
https://www.apple.com/pl/imac-24/[COLOR=Silver]

[/QUOTE]

dziękuję za życzenia i rady, z każdym dniem czuję się lepiej

aaa stacjonarnego, to inna para kaloszy super trzymam kciuki aby wyszedł na święta
ja już telefon od gwiazdora zamówiłam myślę jeszcze nad zegarkiem nowym ale ten róż trochę chyba infantylny jest
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-19, 12:51   #3563
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Widziałam i omal nie padłam... Jak cmentarna paletka od Jeffree Star zupełnie nie moje kolory, mega mega ciemna



Wkurzyłam się na retinale/retinole z basiclab i wszystkie poleciały do kosza, strasznie sie buzia lepi po aplikacji, mają mocno żółty kolor, który zostaje na twarzy, poduszce, a rano na ręczniku



otwarłam medik8 i jaka radośc, wchłania się do satyny, żadnego brudzenia, lepienia



kończę z "wykańczaniem" kosmetyków na siłę, jak nie pasują - będą miały od razu wylot, mam tyle fajnych zapasów, szkoda sie męczyć z jakimiś gó..nami
Wiedziałam, że z czymś mi się kojarzy ta paleta i masz rację z Jeffree Star!

Też nie wykańczam już na siłę, kiedyś się męczyłam, żeby tylko zużyć, ale dla mnie pielęgnacja i makijaż to ma być relaks i przyjemność.

Kalendarz Space NK przyszedł dziś

Sent from my DN2103 using Tapatalk
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-19, 13:44   #3564
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Przynajmniej nie kusi
Fakt, zupełnie nieintersująca, na szczęście

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Wkurzyłam się na retinale/retinole z basiclab i wszystkie poleciały do kosza, strasznie sie buzia lepi po aplikacji, mają mocno żółty kolor, który zostaje na twarzy, poduszce, a rano na ręczniku
Mnie wypryszcza po wszystkim z tej marki. I są mega nietrwałe te kosmetyki. Wolę Yonelle jak już.

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
otwarłam medik8 i jaka radośc, wchłania się do satyny, żadnego brudzenia, lepienia
Ja właśnie na dniach zaczęłam krem pod oczy - retinal 6 bodjaże. Masz zupełną rację, potwierdzam co do konsystencji i braku lepkości.
Jedzie też do mnie mocniejsza wersja tego kremu - retinal 10 i krem do twarzy retinal 6. Jesień za pasem, czas na kwasy i retinol w różnych postaciach.

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
kończę z "wykańczaniem" kosmetyków na siłę, jak nie pasują - będą miały od razu wylot, mam tyle fajnych zapasów, szkoda sie męczyć z jakimiś gó..nami


Pewnie. Pielęgnacja to ma być frajda a nie orka na ugorze.
Ja czasem odstępuję coś siostrze o ile jest to coś w higienicznym opakowaniu, np. krem z pompką no i nie męczyłam tego rok Szkoda forsy żeby wyrzucić, no ale jak nie ma komu odstąpić, to innego wyjścia nie ma.

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
dziękuję za życzenia i rady, z każdym dniem czuję się lepiej


Uff, czyli mało zjadliwe to dziadostwo Cię dopadło. Kurczę, co za cholerny wirus..pamiętam jak w ubiegłym roku zachorowałam. Chyba z miesiąc mnie trzymało - dostałam jakiejś durnej wysypki na tułowiu (tylko z przodu ciała, z tyłu nic ), straciłam węch na dwa tygodnie, gdyby nie lukrecja to bym chyba płuca wypluła, potem włosy właziły mi garściami. Gorączki oczywiście zero, mój układ odpornościowy to jest mistrz po prostu. Śpiąca królewna.

Polecam się jak coś, w ziołach jestem dobra (nieskromnie mówiąc)

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
aaa stacjonarnego, to inna para kaloszy super trzymam kciuki aby wyszedł na święta
ja już telefon od gwiazdora zamówiłam myślę jeszcze nad zegarkiem nowym ale ten róż trochę chyba infantylny jest
Tak, na stacjonarny czekam i się doczekać nie mogę.
Ja od gwiazdora ( ) zamówiłam maszynę do usuwania kłaków IPLem - Philips Lumea. Siostra ma i to jest naprawdę dobry sprzęt. Też chcę.

Aktualnie nic mnie nie kusi z nowości, które wychodzą. Kocham ten stan

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Kalendarz Space NK przyszedł dziś
Widziałam filmik z zawartością tego kalendarza, jest bardzo dobry, muszę przyznać

Otwierasz od razu, czy czekasz do grudnia i okienku po okienku ?

Kurcze, jak bym nie znała zawartości, to bym kliknęła ten kalendarz, a tak to już nie byłoby niespodzianki. Tak chciałam jakiś fajny w tym roku i po rozczarowaniu zawartością tego z Clut Beauty, nic nie wpadło mi w oko. A jak wpadł ten ze Space NK, to już wiem co w nim jest i też odpada
To są problemy.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-19, 14:32   #3565
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Wiedziałam, że z czymś mi się kojarzy ta paleta i masz rację z Jeffree Star!

Też nie wykańczam już na siłę, kiedyś się męczyłam, żeby tylko zużyć, ale dla mnie pielęgnacja i makijaż to ma być relaks i przyjemność.

Kalendarz Space NK przyszedł dziś
Mój przyjdzie jutro ale do pracy więc odbiorę jak będę negatywna - ale ja z tych co rozpakowują cały kalendarz na raz po świętach

Zapisałam się na listę kalendarza selfridges - wydaje się ciekawy, zobaczę ile wyjdzie ostatecznie z przesyłką bo nie do końca kumam

no i kupie cult beauty ale tylko jak z jakimś boxem wejdzie

aaa nowy box z cultu też jutro będzie... w pracy
https://www.cultbeauty.com/cult-beau.../14902595.html

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89672817]

Mnie wypryszcza po wszystkim z tej marki. I są mega nietrwałe te kosmetyki. Wolę Yonelle jak już. [/QUOTE]

Też już sobie ich odpuszczam, nakupowałam bo miałam dostęp do wszystkiego za pół ceny, jak widać nie są warte nawet tyle
Yonelle też lubię ale wystrzelili z cenami, a mam wrażenie że płace głownie za wymyślne opakowania (nie skradły mojego serca), w kolejce czeka krem roses (tu przyznaje ciekawi mnie opakowanie hehe), spf z vit c oraz lift na dzień, który kiedyś miałam i był ok

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89672817]
Ja właśnie na dniach zaczęłam krem pod oczy - retinal 6 bodjaże. Masz zupełną rację, potwierdzam co do konsystencji i braku lepkości.
Jedzie też do mnie mocniejsza wersja tego kremu - retinal 10 i krem do twarzy retinal 6. Jesień za pasem, czas na kwasy i retinol w różnych postaciach.[/QUOTE]

Ja teraz używam 3 do twarzy, mam dwie 6 w zapasie (a chyba kolejna będzie w którymś kalendarzu teraz?), kupiłam 6 pod oczy i też czeka, mam dwa opakowania tego czarnego serum i czekam niecierpliwie na ich kolej - pamietam że było petarda (ale planuje chyba używac tylko pod oczy-może zadziała cudownie?)

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89672817]
Ja czasem odstępuję coś siostrze o ile jest to coś w higienicznym opakowaniu
[/QUOTE]
Ja oddaję mamie i kumpeli, zresztą często dostaję kosmetyki które mnie nie jarają i właśnie do nich lub do świątecznych skarpet lądują (np. rituals który mnie ani ziebi ani grzeje)

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89672817]
Uff, czyli mało zjadliwe to dziadostwo Cię dopadło. Kurczę, co za cholerny wirus..pamiętam jak w ubiegłym roku zachorowałam. Chyba z miesiąc mnie trzymało - dostałam jakiejś durnej wysypki na tułowiu (tylko z przodu ciała, z tyłu nic ), straciłam węch na dwa tygodnie, gdyby nie lukrecja to bym chyba płuca wypluła, potem włosy właziły mi garściami. Gorączki oczywiście zero, mój układ odpornościowy to jest mistrz po prostu. Śpiąca królewna.[/QUOTE]
Oooo to nasza szeptucho poradz - co na wzmocnienie ciała i przed wszystkim włosów? Nie pomyślałam w ogóle, że z włosami coś może się stać - ja choruję na łysienie androgenowe, jak mi jeszcze bardziej poleca to się chyba zabiję

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89672817]
Tak, na stacjonarny czekam i się doczekać nie mogę.
Ja od gwiazdora ( ) zamówiłam maszynę do usuwania kłaków IPLem - Philips Lumea. Siostra ma i to jest naprawdę dobry sprzęt. Też chcę.
[/QUOTE]

Trzymam kciuki za komputerek, kocham jabuszka Mam lumea i bardzo bardzo sobie chwalę ja i małż
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-19, 14:51   #3566
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89672817]

Widziałam filmik z zawartością tego kalendarza, jest bardzo dobry, muszę przyznać

Otwierasz od razu, czy czekasz do grudnia i okienku po okienku ?

Kurcze, jak bym nie znała zawartości, to bym kliknęła ten kalendarz, a tak to już nie byłoby niespodzianki. Tak chciałam jakiś fajny w tym roku i po rozczarowaniu zawartością tego z Clut Beauty, nic nie wpadło mi w oko. A jak wpadł ten ze Space NK, to już wiem co w nim jest i też odpada
To są problemy.[/QUOTE]

Myślałam, że jak tylko przyjdzie to się na niego rzucę, a siedzę i go podziwiam
Otworzyłam na chwilę tylko jeden kartonik, bo oczywiście ze wszystkich możliwych 25 okienek mojemu TŻ upadł na ziemię kartonik z paletą cieni od Charlotte

Siedzę właśnie koło niego i myślę, że go jednak nie będę teraz otwierać, poczekam do grudnia, a do tego czasu jeszcze pozużywam co mam i zrobię sobie przegląd kosmetyków, do którego zabieram się od miesięcy jak do jeża.

Sent from my DN2103 using Tapatalk
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-19, 15:24   #3567
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Widziałam i omal nie padłam... Jak cmentarna paletka od Jeffree Star zupełnie nie moje kolory, mega mega ciemna

Wkurzyłam się na retinale/retinole z basiclab i wszystkie poleciały do kosza, strasznie sie buzia lepi po aplikacji, mają mocno żółty kolor, który zostaje na twarzy, poduszce, a rano na ręczniku

otwarłam medik8 i jaka radośc, wchłania się do satyny, żadnego brudzenia, lepienia

kończę z "wykańczaniem" kosmetyków na siłę, jak nie pasują - będą miały od razu wylot, mam tyle fajnych zapasów, szkoda sie męczyć z jakimiś gó..nami

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------



dziękuję za życzenia i rady, z każdym dniem czuję się lepiej

aaa stacjonarnego, to inna para kaloszy super trzymam kciuki aby wyszedł na święta
ja już telefon od gwiazdora zamówiłam myślę jeszcze nad zegarkiem nowym ale ten róż trochę chyba infantylny jest
Taaak, też miałam skojarzenia z Jefree Star


Aż tak źle? Chciałam sobie na jesień kupić retinol z BasicLab, bo tak wszędzie wszyscy chwalą, a ja jeszcze nie miałam okazji używać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-19, 15:24   #3568
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Oooo to nasza szeptucho poradz - co na wzmocnienie ciała i przed wszystkim włosów? Nie pomyślałam w ogóle, że z włosami coś może się stać - ja choruję na łysienie androgenowe, jak mi jeszcze bardziej poleca to się chyba zabiję
Spokojnie, nie u każdego włosy wypadają po covidzie, czytałam, że większe na to szanse są kiedy straciło się węch i miało się wysoką gorączkę.

Na łysienie androgenowe poleca się wierzbówkę kiprzycę i palmę sabałową (palmy nie można pić jak się bierze tabletki antykoncepcyjne, bo osłabia ich działanie i będzie kinder niespodzianka )
Ogólnie są to zioła zalecane facetom z rakiem prostaty, ale wykazano ich działanie znoszące wpływ 5 alfa reduktazy na cebulki włosa i zmiejszające wypadanie/łysienie androgenowe.

https://www.magicznyogrod.pl/wierzbo...yca_ziele.html
(polecam to ziele w wersji ciętej)
https://www.magicznyogrod.pl/palma_sabalowa_1.html
(też wersja cięta)

Trzeba długo i cierpliwe pić napary z tych ziół, pierwsze efekty są po jakichś 3 miesiącach.

Po covidzie dobrze pić dużo zielonej herbaty, ale dobrej, liściastej a nie śmieci w torebkach jakie są zwykle w tych wszystkich popularnych herbatach w sklepach.

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
bo oczywiście ze wszystkich możliwych 25 okienek mojemu TŻ upadł na ziemię kartonik z paletą cieni od Charlotte


Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Siedzę właśnie koło niego i myślę, że go jednak nie będę teraz otwierać, poczekam do grudnia, a do tego czasu jeszcze pozużywam co mam i zrobię sobie przegląd kosmetyków, do którego zabieram się od miesięcy jak do jeża.
Ja bym też poczekała do grudnia Fajnie tak otwierać nowe okienko przez kolejne dni
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-19, 17:13   #3569
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Przynajmniej nie kusi, heheMówisz o tym pudrze, który przy nakładaniu chłodził? Super jest Choć mój już niestety stracił ten magiczny efekt chłodzenia i jest normalny przy nakładaniu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak ten mój nie stracił, a z rok odczekał na swoja kolej Otwarty mam od miesiąca i widzę, że się szybko zużywa. To nawet dobrze bo w kolejce następne czekają

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Patrz! A ja go szalenie lubię Robi mi gęste, czarne, rozdzielone rzęsy, a nałożoną jedną warstwą na Idole Lancome daje efekt wow Nie kruszy się, nic mnie nie drapie i nie odbija się hehe.
No widzisz nie wszystko dla każdego Ja biorę poprawkę, że mini wersje czasem szybciej podsychają, a 3 miesiąc zaraz minie jak otwarłam, ale raczej od początku trochę się sypie pod oko. Akurat dziś mi się nie odbił, ale też upału nie było. Idole też miałam pełnowymiarowy, o i tego miałam w użyciu długo Szkoda mi było go wywalić bo niby się kończył, ale jednak tuszował

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Myślałam, że jak tylko przyjdzie to się na niego rzucę, a siedzę i go podziwiam
Otworzyłam na chwilę tylko jeden kartonik, bo oczywiście ze wszystkich możliwych 25 okienek mojemu TŻ upadł na ziemię kartonik z paletą cieni od Charlotte

Siedzę właśnie koło niego i myślę, że go jednak nie będę teraz otwierać, poczekam do grudnia, a do tego czasu jeszcze pozużywam co mam i zrobię sobie przegląd kosmetyków, do którego zabieram się od miesięcy jak do jeża.

Sent from my DN2103 using Tapatalk
Ja mam swój kalendarz w zapasach Co tam zaglądam to mi się przypomina "no tak jeszcze to mam" Ale oglądanie nowinek i gazetek promocyjnych jest silniejsze Muszę być silna
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-19, 18:12   #3570
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Dziewczyny, czy ktoś ma ktoś z Was puder sypki Dior Forever Cushion?Chodzi mi o to czy jako nowy sprawiał wrażenie że pod siateczką (sitkiem), pudru jest niewiele?Ma być 10g, miałam dwa opakowania Nude Air, mam też inne o gramaturze 10g i tu jakoś tak mało...Puder z drugiej ręki, stąd pytanie.....
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-29 08:52:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:38.