Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-02-13, 17:58   #1411
viooolett
Raczkowanie
 
Avatar viooolett
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: ok.Chelma
Wiadomo¶ci: 133
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Czy to tez moze byc kolor uzyskany farba Elumen?Czy innymi farbami tez mozna uzyskac taki efekt?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg f00f11408fee4b19.jpg (22,9 KB, 48 za³adowañ)

Edytowane przez viooolett
Czas edycji: 2014-02-13 o 18:00
viooolett jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-15, 14:53   #1412
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomo¶ci: 2 775
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Witam siê

Bêdê robi³a nied³ugo w³osy Majirelem 7.43 i tak siê zastanawiam, czym mo¿na by od¶wie¿yæ taki kolor? Próbowa³am tonerów la riche i pianki venity, kiedy jeszcze mia³am czerwone w³osy, ale bardzo szybko siê wymywa³y. Zastanawiam siê teraz nad chili red alfaparf jean's color. Jakie¶ pomys³y?

Btw. czy Majirel 8.43 zosta³ wycofany? Bo przegl±da³am kilku sprzedawców na all i 8.42 jest, 7.43 jest ale 8.43 ju¿ nie, wiêc wziê³am 7.43

Z góry dziêkujê za pomoc
evelinek_r jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-15, 15:16   #1413
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomo¶ci: 10 684
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

hej dziewczyny
mam pro¶be
Czy taki kolor jak na zdjêciu uzyskam jak±s farb± sklepow±?? Farbow±³am sie na pure paprika dosyc intensywny kolor i ciemny szybko sie sp³ukuje(ale to normalka) a moje ciemne odrosty prawie czarne mnie denerwuja bo z nich farba sie najszybciej wyp³ukuje i wygladam jak bym mia³a odrosty ca³y czas. Czasem robie k±piel rozja¶niaj±ca na nie ale nie chce co jakis czas rozjasniac w ten sposób.

D³ugo szuka³am swojego rudego odcienia który bedzie najlepszy. I chce cos by nie by³o mega marchewkowe oczoje*** ale by³o stonowane i jasne. (nie wiem czy ktos mnie rozmie ) my¶le ¿e taki kolor by³ by chyba ok tylko ja musia³a bym zrobic raczej k±piel na ca³o¶ci

Jak kiedys pisa³am chcialam karmelowe, ale jak robi³am karmelowe to mi wychodzi³y ciemne... i zrezygnowalam...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg yrtsrgj01b1x2a4d.jpg (55,8 KB, 70 za³adowañ)
__________________

Æwiczê
Zapuszczam naturalki!

Edytowane przez prince_polo
Czas edycji: 2014-02-15 o 15:43
prince_polo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-15, 22:39   #1414
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (¦l±skie)
Wiadomo¶ci: 601
GG do Dikej
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez prince_polo Poka¿ wiadomo¶æ
hej dziewczyny
mam pro¶be
Czy taki kolor jak na zdjêciu uzyskam jak±s farb± sklepow±?? Farbow±³am sie na pure paprika dosyc intensywny kolor i ciemny szybko sie sp³ukuje(ale to normalka) a moje ciemne odrosty prawie czarne mnie denerwuja bo z nich farba sie najszybciej wyp³ukuje i wygladam jak bym mia³a odrosty ca³y czas. Czasem robie k±piel rozja¶niaj±ca na nie ale nie chce co jakis czas rozjasniac w ten sposób.

D³ugo szuka³am swojego rudego odcienia który bedzie najlepszy. I chce cos by nie by³o mega marchewkowe oczoje*** ale by³o stonowane i jasne. (nie wiem czy ktos mnie rozmie ) my¶le ¿e taki kolor by³ by chyba ok tylko ja musia³a bym zrobic raczej k±piel na ca³o¶ci

Jak kiedys pisa³am chcialam karmelowe, ale jak robi³am karmelowe to mi wychodzi³y ciemne... i zrezygnowalam...
Syoss p³omienna lawa wychodzi podobnie po kilku myciach, ale popali³o mi po niej w³osy.
Karmelowa czekolada wellatonu siê do takiego sp³ukuje po krótkim czasie (ale ja myjê w³osy codziennie) i jest bardzo przyjemna dla w³osów.
__________________
2a/F/ii

162cm wredoty

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46,5-46 !
CEL OSI¡GNIÊTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
³ydka 33cm (-4cm)
Dikej jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-16, 09:40   #1415
viooolett
Raczkowanie
 
Avatar viooolett
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: ok.Chelma
Wiadomo¶ci: 133
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Taka mega zarowa wyszla mi na wlosach po kapieli rozjasniajacej,po polozeniu farby (na 1 fotce) z odrobina zwyklej wody a potem na to plomiennej iskry z Joanny z woda 9%.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg S1055185.jpg (113,0 KB, 43 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg S1055176.jpg (85,9 KB, 32 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg S1055180.jpg (132,7 KB, 44 za³adowañ)

Edytowane przez viooolett
Czas edycji: 2014-02-16 o 10:59
viooolett jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-16, 16:14   #1416
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez viooolett Poka¿ wiadomo¶æ
Taka mega zarowa wyszla mi na wlosach po kapieli rozjasniajacej,po polozeniu farby (na 1 fotce) z odrobina zwyklej wody a potem na to plomiennej iskry z Joanny z woda 9%.
zadowolona jeste¶?

Wysy³ane z mojego IdeaTab A3000-H za pomoc± Tapatalk 2

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

Cytat:
Napisane przez prince_polo Poka¿ wiadomo¶æ
hej dziewczyny
mam pro¶be
Czy taki kolor jak na zdjêciu uzyskam jak±s farb± sklepow±?? Farbow±³am sie na pure paprika dosyc intensywny kolor i ciemny szybko sie sp³ukuje(ale to normalka) a moje ciemne odrosty prawie czarne mnie denerwuja bo z nich farba sie najszybciej wyp³ukuje i wygladam jak bym mia³a odrosty ca³y czas. Czasem robie k±piel rozja¶niaj±ca na nie ale nie chce co jakis czas rozjasniac w ten sposób.

D³ugo szuka³am swojego rudego odcienia który bedzie najlepszy. I chce cos by nie by³o mega marchewkowe oczoje*** ale by³o stonowane i jasne. (nie wiem czy ktos mnie rozmie ) my¶le ¿e taki kolor by³ by chyba ok tylko ja musia³a bym zrobic raczej k±piel na ca³o¶ci

Jak kiedys pisa³am chcialam karmelowe, ale jak robi³am karmelowe to mi wychodzi³y ciemne... i zrezygnowalam...
8.43 bardzo fajny

Wysy³ane z mojego IdeaTab A3000-H za pomoc± Tapatalk 2
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-16, 18:31   #1417
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Zastanawiam siê czy, aby nie spróbowaæ jakiej¶ rudej szamponetki (np. P³omienny rudy Joanny albo Rudy Delii). Naturalnie mam blond na poziomie 8/9, jasn± cerê (o bli¿ej niezidentyfikowanej tonacji, czasami wpada z ¿ó³æ, czasami w ch³odny lekko ró¿owy ton) i zielone oczy, ale za to moja cera ma sk³onno¶æ do niespodzianek. Spróbowa³abym czego¶ nowego, ale trochê obawiam siê w jakim czasie kolor wróci mi do normalnego; poniewa¿ przez ok. rok czasu walczy³am z resztkami szamponu koloryzuj±cego - br±zu). Kusi mnie taki kolor jak w za³±cznikach
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Florence-hkgk.jpg (45,4 KB, 16 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg a1f9daef41bdedae7be2a517239fb50a.jpg (41,5 KB, 15 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_mg180yFl2h1qjx14xo1_500.jpg (35,0 KB, 20 za³adowañ)
__________________

,,
Wiêkszo¶æ ludzi jest silniejsza, ni¿ sami s±dz±. Tylko czasami zapominaj± o wierze."



wega1993 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-02-16, 20:43   #1418
viooolett
Raczkowanie
 
Avatar viooolett
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: ok.Chelma
Wiadomo¶ci: 133
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Nie jestem zbyt zadowolona z koloru.Ale czekam na przesylke z farba fryzjerska i zeby nie chodzic wyplowiala zaryzykowalam,ale farby z Joanny szybko wyplukuja sie z moich wlosow wiec cos napewno beda bledsze po kilku myciach
viooolett jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-18, 11:52   #1419
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomo¶ci: 10 684
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Dikej Poka¿ wiadomo¶æ
Syoss p³omienna lawa wychodzi podobnie po kilku myciach, ale popali³o mi po niej w³osy.
Karmelowa czekolada wellatonu siê do takiego sp³ukuje po krótkim czasie (ale ja myjê w³osy codziennie) i jest bardzo przyjemna dla w³osów.
ja tez myje wlosy czesto. ja niewiem, jak mam ciemne mega to mi sie nie przetluszczaj± a jak tylko mam jasne kolory to od razu mam na 3 juz dzien przetluszczone. Wiec myje srednio co 2 dni.
Dzis bylam po sklepach polazic za farbami i nie moge nigdzie znalezc karmelowej czekolady za to mialam w rece plomienna lawe wydal mi sie super kolor, ale cos mnie tknelo zeby jej nie brac i dobrze zrobilam bo wlasnie doczytalam ze popalila Ci wlosy.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ

8.43 bardzo fajny

Wysy³ane z mojego IdeaTab A3000-H za pomoc± Tapatalk 2
ale to nie ze sklepowych? zaraz zerkne na neta.


Dzs w aptece zaytalam pani± co za kolor ma bo byl idealny jaki chce mowila ze miedziany kasztan (rude zafarbowala na ten wlasnie) i juz jest zmyty bo myje codziennie ale wczesniej jej przyciemni³. W sklepach patrzylam to rzeczywiscie ciemny kolor..... nie iemczy bym tak zaryzykowa³a tz by mnie pogonil bo tylko on mnie trzyma przy rudym chyba bym juz dwno wymiêk³a

widza³am tez sredni miedziany blond i miedziany bursztyn a reszta to same miedziane. A zalezy mi by wlosy byly bez tej poswiaty zoltej czy pomaranczowej bo strasznie mi sie to nie podoba macie moze jakies sposoby by tej posiwaty nie by³o??

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

edit

doczyta³am o mixtonach czy jakos tak
Musze siê zag³êbic w temat a poki co jeszcze poszukam tego wellatonu
__________________

Æwiczê
Zapuszczam naturalki!

Edytowane przez prince_polo
Czas edycji: 2014-02-18 o 11:47
prince_polo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-18, 19:15   #1420
zaakrecona
Zakorzenienie
 
Avatar zaakrecona
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 4 227
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez viooolett Poka¿ wiadomo¶æ
Nie jestem zbyt zadowolona z koloru.Ale czekam na przesylke z farba fryzjerska i zeby nie chodzic wyplowiala zaryzykowalam,ale farby z Joanny szybko wyplukuja sie z moich wlosow wiec cos napewno beda bledsze po kilku myciach
tobie siê nie podoba a ja taki bym chcia³a uzyskaæ :P - mi to zawsze ten sam wychodzi czego bym nie na³o¿y³a na te moje w³osiska uparte
__________________
BLOG
zaakrecona jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-18, 21:35   #1421
viooolett
Raczkowanie
 
Avatar viooolett
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: ok.Chelma
Wiadomo¶ci: 133
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Dziekuje Zaakrecona.Sam kolor jest spoko,intensywny,rowny ale nie pasuje do mnie.Intensywny -tak, ale ciemniejszy odcien.Zaakrencona a probowalas troche rozjasnic wlosy przed farbowaniem,albo farbowac z wyzszym oxy ?Bo ja mam ciemne naturalne ale sa po kapieli rozjasniajacej farbowane .
viooolett jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-19, 08:44   #1422
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomo¶ci: 2 775
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

A ja wczoraj machnê³am w³oski Vitality's 8.43 i te¿ nie jestem zadowolona Wysz³o mi du¿o ja¶niej ni¿ na zdjêciach pogl±dowych (googlanych), praktycznie pomarañczowawy blond. Chyba domówiê 7.44 i nastêpnym razem machnê nim, a potem 50/50. Wtedy powinien wyj¶æ jaki¶ sensowny rudziak

Natomiast je¿eli chodzi o stan w³osów, przyjemno¶æ aplikacji i krycie, to daje mocn± 4 Zobaczymy jak bêdzie ze spieraniem,
evelinek_r jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-19, 11:23   #1423
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomo¶ci: 10 684
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

hej, kupi³am wczoraj ten wellaton Zrobi³am oczywiscie wczesniej lekka kapiel bo ja mialam ciemne po pure paprika i ba³am sie ze ciemne wyjd±. S± ³adne ale jedna tubka mi nie starczy³a mimo ze mam wlosy do ramion(sa grube) Dzis dokupi³am drug± jak zrobie to efekt wstawie W sumie mi sie poki co podobaj±. Nie sa tak oczo****e no ale ta poswiata jest moze jak sie spior± to beda lepsze
__________________

Æwiczê
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-19, 15:01   #1424
femelle83
Przyczajenie
 
Avatar femelle83
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Hej dziewczyny

W akcie desperacji szukam ratunku.
Kiedy¶ mia³am w³osy ciemne, niemal czarne (farbowane).
Rok temu postanowi³am poddaæ je ¶ci±ganiu koloru i przej¶æ na rudy. I prawie mi siê uda³o, w³osy zja¶nia³y i ju¿ ³adnie przyjmuj± rud± farbê. ALE. Nie mogê znale¼æ odpowiedniego odcienia!
Nie chcê farb drogeryjnych. Próbowa³am Allwaves mieszaj±c odcienie, a ostatnio jeden 8.04 i efekt jest prawie idealny. Ale chcê, by w³osy by³y bardziej pomarañczowe, intensywne (osi±gniêty rudy jest bardziej stonowany, a z czasem blaknie do takiego mocniej rudawego blondu).
Chcê co¶ takiego http://bi.kotek.pl/bloxlite/f640x640...291a48572a.jpg

I tu w koñcu pytanie. Czy znacie jak±¶ farbê, której u¿ycie pomo¿e mi to osi±gn±æ, a która nie zawiera rozja¶niaczy? Albo tak±, któr± mo¿na dodaæ do 8.04 ¿eby wzmocniæ odcieñ?

Bêdê bardzo wdziêczna za pomoc i wszelk± podpowied¼
femelle83 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-19, 20:11   #1425
zaakrecona
Zakorzenienie
 
Avatar zaakrecona
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 4 227
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez femelle83 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny

W akcie desperacji szukam ratunku.
Kiedy¶ mia³am w³osy ciemne, niemal czarne (farbowane).
Rok temu postanowi³am poddaæ je ¶ci±ganiu koloru i przej¶æ na rudy. I prawie mi siê uda³o, w³osy zja¶nia³y i ju¿ ³adnie przyjmuj± rud± farbê. ALE. Nie mogê znale¼æ odpowiedniego odcienia!
Nie chcê farb drogeryjnych. Próbowa³am Allwaves mieszaj±c odcienie, a ostatnio jeden 8.04 i efekt jest prawie idealny. Ale chcê, by w³osy by³y bardziej pomarañczowe, intensywne (osi±gniêty rudy jest bardziej stonowany, a z czasem blaknie do takiego mocniej rudawego blondu).
Chcê co¶ takiego http://bi.kotek.pl/bloxlite/f640x640...291a48572a.jpg

I tu w koñcu pytanie. Czy znacie jak±¶ farbê, której u¿ycie pomo¿e mi to osi±gn±æ, a która nie zawiera rozja¶niaczy? Albo tak±, któr± mo¿na dodaæ do 8.04 ¿eby wzmocniæ odcieñ?

Bêdê bardzo wdziêczna za pomoc i wszelk± podpowied¼
witam w klubie fanek pomarañczy - niestety na sobie jeszcze nie wypróbowa³am ale ponoæ "farba" elumen jest ¶wietna a na pewno ma intensywne kolory jest jeden mankament w postaci ceny http://wszystkodowlosow.pl/index.php...e-200-ml-farba

poczytaj o niej na KWC - prawie same pozytywne opinie

i obowi±zkowo daj fote tutaj

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

ja w³a¶nie siê waham - stosowaæ k±piel rozja¶niaj±c± czy nie

kurde mia³am kiedy¶ blond i mia³am po nim zniszczone w³osy - ale chyba te moje kud³aki bez tego zabiegu siê nigdy nie zafarbuj± do jasnej pomarañczki

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez viooolett Poka¿ wiadomo¶æ
Dziekuje Zaakrecona.Sam kolor jest spoko,intensywny,rowny ale nie pasuje do mnie.Intensywny -tak, ale ciemniejszy odcien.Zaakrencona a probowalas troche rozjasnic wlosy przed farbowaniem,albo farbowac z wyzszym oxy ?Bo ja mam ciemne naturalne ale sa po kapieli rozjasniajacej farbowane .
nom moje ostatnie farbowanie by³o z oxy 12% i owszem rozja¶ni³y siê w³osy lekko ale nie by³ to ten kolor o którym my¶la³am
__________________
BLOG
zaakrecona jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-19, 21:06   #1426
femelle83
Przyczajenie
 
Avatar femelle83
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zaakrecona Poka¿ wiadomo¶æ
witam w klubie fanek pomarañczy - niestety na sobie jeszcze nie wypróbowa³am ale ponoæ "farba" elumen jest ¶wietna a na pewno ma intensywne kolory jest jeden mankament w postaci ceny http://wszystkodowlosow.pl/index.php...e-200-ml-farba

poczytaj o niej na KWC - prawie same pozytywne opinie

i obowi±zkowo daj fote tutaj
Ajjj, cena faktycznie wysoka, ale nie to mnie zniechêca. Na KWC dziewczyny pisz±, ¿e nie kryje odrostów lub kryje bardzo s³abo. Nie wyobra¿am sobie tego zw³aszcza, ¿e w³osy farbujê nieregularnie (jak rudo¶c mocno p³owieje robi siê podobna do mojego naturalnego koloru, wiec ostatnio odrosty majd 1,5 miesiaca, ta farba - na to wychodzi - nieestetycznie by je podkre¶li³a).
Niemniej, dziêkujê za sugestiê
femelle83 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-19, 22:03   #1427
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomo¶ci: 2 775
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez femelle83 Poka¿ wiadomo¶æ
Ajjj, cena faktycznie wysoka, ale nie to mnie zniechêca. Na KWC dziewczyny pisz±, ¿e nie kryje odrostów lub kryje bardzo s³abo. Nie wyobra¿am sobie tego zw³aszcza, ¿e w³osy farbujê nieregularnie (jak rudo¶c mocno p³owieje robi siê podobna do mojego naturalnego koloru, wiec ostatnio odrosty majd 1,5 miesiaca, ta farba - na to wychodzi - nieestetycznie by je podkre¶li³a).
Niemniej, dziêkujê za sugestiê
Zobacz sobie na yt kana³ RedLipsticMonster, ona ma robione elumenem, bêdziesz mia³a jaki¶ ogl±d na ¿ywym cz³owieku Mnie siê ichniejsze rudo¶ci nie podobaj±, a za tak± cenê ba³abym siê mieszaæ, a¿ tak dobra w te klocki to nie jestem
evelinek_r jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-20, 09:01   #1428
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez femelle83 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny

W akcie desperacji szukam ratunku.
Kiedy¶ mia³am w³osy ciemne, niemal czarne (farbowane).
Rok temu postanowi³am poddaæ je ¶ci±ganiu koloru i przej¶æ na rudy. I prawie mi siê uda³o, w³osy zja¶nia³y i ju¿ ³adnie przyjmuj± rud± farbê. ALE. Nie mogê znale¼æ odpowiedniego odcienia!
Nie chcê farb drogeryjnych. Próbowa³am Allwaves mieszaj±c odcienie, a ostatnio jeden 8.04 i efekt jest prawie idealny. Ale chcê, by w³osy by³y bardziej pomarañczowe, intensywne (osi±gniêty rudy jest bardziej stonowany, a z czasem blaknie do takiego mocniej rudawego blondu).
Chcê co¶ takiego http://bi.kotek.pl/bloxlite/f640x640...291a48572a.jpg

I tu w koñcu pytanie. Czy znacie jak±¶ farbê, której u¿ycie pomo¿e mi to osi±gn±æ, a która nie zawiera rozja¶niaczy? Albo tak±, któr± mo¿na dodaæ do 8.04 ¿eby wzmocniæ odcieñ?

Bêdê bardzo wdziêczna za pomoc i wszelk± podpowied¼
Dodaj pigmentu pomarañczowego do farby, wszystkie firmy proff posiadaj± w ofercie


Wysy³ane z mojego IdeaTab A3000-H za pomoc± Tapatalk 2
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-20, 09:14   #1429
femelle83
Przyczajenie
 
Avatar femelle83
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Dodaj pigmentu pomarañczowego do farby, wszystkie firmy proff posiadaj± w ofercie


Wysy³ane z mojego IdeaTab A3000-H za pomoc± Tapatalk 2
Myslalam o tym ale kompletnie sie na tym nie znam. Samodzielne szukanie w necie nic nie dalo. Moze moglabys polecic jakis konkretny? Lub chociaz konkretna firme.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
femelle83 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-20, 12:18   #1430
zaakrecona
Zakorzenienie
 
Avatar zaakrecona
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 4 227
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez femelle83 Poka¿ wiadomo¶æ
Ajjj, cena faktycznie wysoka, ale nie to mnie zniechêca. Na KWC dziewczyny pisz±, ¿e nie kryje odrostów lub kryje bardzo s³abo. Nie wyobra¿am sobie tego zw³aszcza, ¿e w³osy farbujê nieregularnie (jak rudo¶c mocno p³owieje robi siê podobna do mojego naturalnego koloru, wiec ostatnio odrosty majd 1,5 miesiaca, ta farba - na to wychodzi - nieestetycznie by je podkre¶li³a).
Niemniej, dziêkujê za sugestiê
no tak ta "farba" chwyta tylko rozja¶niane lub malowane w³osy a naturalnych nie. wiec najpierw trzeba by by³o co¶ po³o¿yæ lub rozja¶niæ i dopiero pó¼niej elumen

tu masz cos wiêcej o niej http://www.youtube.com/watch?v=uM4CxYrqMNc

ja bym siê mo¿e i zdecydowa³a ale na razie mam zapas farby a po reszta eksperymentuje z innymi - dzi¶ robie k±piel rozja¶niaj±ca - nie wytrzymam do wieczzora
__________________
BLOG
zaakrecona jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-20, 15:40   #1431
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez femelle83 Poka¿ wiadomo¶æ
Myslalam o tym ale kompletnie sie na tym nie znam. Samodzielne szukanie w necie nic nie dalo. Moze moglabys polecic jakis konkretny? Lub chociaz konkretna firme.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Vitalitys 8.44 plus ,,pure,, ok 5 cm

Wysy³ane z mojego IdeaTab A3000-H za pomoc± Tapatalk 2
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-20, 15:50   #1432
femelle83
Przyczajenie
 
Avatar femelle83
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Vitalitys 8.44 plus ,,pure,, ok 5 cm

Wysy³ane z mojego IdeaTab A3000-H za pomoc± Tapatalk 2
Dziêkujê bardzo! ))
femelle83 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-20, 16:32   #1433
konstancja01
Raczkowanie
 
Avatar konstancja01
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez prince_polo Poka¿ wiadomo¶æ
hej dziewczyny
mam pro¶be
Czy taki kolor jak na zdjêciu uzyskam jak±s farb± sklepow±?? Farbow±³am sie na pure paprika dosyc intensywny kolor i ciemny szybko sie sp³ukuje(ale to normalka) a moje ciemne odrosty prawie czarne mnie denerwuja bo z nich farba sie najszybciej wyp³ukuje i wygladam jak bym mia³a odrosty ca³y czas. Czasem robie k±piel rozja¶niaj±ca na nie ale nie chce co jakis czas rozjasniac w ten sposób.

D³ugo szuka³am swojego rudego odcienia który bedzie najlepszy. I chce cos by nie by³o mega marchewkowe oczoje*** ale by³o stonowane i jasne. (nie wiem czy ktos mnie rozmie ) my¶le ¿e taki kolor by³ by chyba ok tylko ja musia³a bym zrobic raczej k±piel na ca³o¶ci

Jak kiedys pisa³am chcialam karmelowe, ale jak robi³am karmelowe to mi wychodzi³y ciemne... i zrezygnowalam...
ja mia³am takie bo miodowym blondzie syoss a z profesek po mieszance 8.3 i 9.0 majirel k³ad³am na swoje naturalki ciemny blond poziom 6
__________________
jestem ksiê¿niczk±...
tylko oczy podkr±¿one
i zgubi³am gdzie¶ koronê...
KOCHAM <3
zapuszczam w³oski

konstancja01 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-21, 11:26   #1434
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomo¶ci: 10 684
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

oto moj efekt po karmelowej czekoladzie. Mam wrazenie ze nie równo mi pokry³o i góre mam na bank bardziej rudaw± w s³oñcu bynajmniej

nie wiem czy to mnie satysfakcjonuje. Poczekam az sie zmyje i zobaczymy

pierwsze z lampa przy oknie drugie bez lampy przy oknie.
Bez lampy lepiej.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF4854.jpg (39,1 KB, 40 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSCF4856.jpg (54,1 KB, 33 za³adowañ)
__________________

Æwiczê
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-21, 11:39   #1435
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomo¶ci: 10 684
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez konstancja01 Poka¿ wiadomo¶æ
ja mia³am takie bo miodowym blondzie syoss a z profesek po mieszance 8.3 i 9.0 majirel k³ad³am na swoje naturalki ciemny blond poziom 6
jak mi siê wyp³ucze ta, to mo¿e sobie zrobie chyba ze sie wybiore do fryzjera. W co w±tpie bo nie lubie tam d³ugo siedziec
__________________

Æwiczê
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-21, 13:58   #1436
konstancja01
Raczkowanie
 
Avatar konstancja01
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez prince_polo Poka¿ wiadomo¶æ
jak mi siê wyp³ucze ta, to mo¿e sobie zrobie chyba ze sie wybiore do fryzjera. W co w±tpie bo nie lubie tam d³ugo siedziec

tak wygl±da³y mniej wiêcej po miodowym blondzie, trochê ju¿ wyp³ukany
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg w³osy.jpg (13,3 KB, 78 za³adowañ)
__________________
jestem ksiê¿niczk±...
tylko oczy podkr±¿one
i zgubi³am gdzie¶ koronê...
KOCHAM <3
zapuszczam w³oski

konstancja01 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-21, 14:09   #1437
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomo¶ci: 10 684
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez konstancja01 Poka¿ wiadomo¶æ
tak wygl±da³y mniej wiêcej po miodowym blondzie, trochê ju¿ wyp³ukany
to Twoje zdj?? Wlosy w³osami ale jakie brwi
__________________

Æwiczê
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-22, 05:37   #1438
Kisia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 186
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

A ja to jestem wariatka
Kombinujê jak tu uzyskaæ kolor ¿ycia i tym tropem pomiesza³am wczoraj tubkê karmelowej czekolady z po³ow± tubki z³otego blondu wellatonu , woda 6%.
Kolor w ¶wietle ³azienki wydawawa³ mi siê wczoraj ciekawy, jak tylko zrobiê fotê w ¶wietle dziennym zaraz wstawiê, ¿eby by³ pogl±d co mi wysz³o na mym czubie
Kisia_1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-22, 09:59   #1439
Sowa06
Zadomowienie
 
Avatar Sowa06
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 1 323
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Dziewczyny jak ujednoliciæ kolor w³osów?
Chcia³abym w przysz³o¶ci pokombinowaæ z takimi kolorami jak turkus czy co¶ wtedy w³osy nieco rozja¶niê. Teraz mam rudo-br±zowe, ale okropne - bo w ciapki przy g³owie, które s± w i¶cie ciemnych kolorze. Poza tym ci±gle przebija mi ten nieszczêsny blond, którego niby pozby³am siê w sierpniu...
Sowa06 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-22, 10:56   #1440
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomo¶ci: 10 684
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kisia_1 Poka¿ wiadomo¶æ
A ja to jestem wariatka
Kombinujê jak tu uzyskaæ kolor ¿ycia i tym tropem pomiesza³am wczoraj tubkê karmelowej czekolady z po³ow± tubki z³otego blondu wellatonu , woda 6%.
Kolor w ¶wietle ³azienki wydawawa³ mi siê wczoraj ciekawy, jak tylko zrobiê fotê w ¶wietle dziennym zaraz wstawiê, ¿eby by³ pogl±d co mi wysz³o na mym czubie
ja tez takie kombinacje lubie. Daj foto jestem ciekwa. W s³oñcu mi sie moje po ten karmelowej czekoladzie podobaj± sa takie br±zowo z³ote
__________________

Æwiczê
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-10-06 10:28:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.