Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Najlepsza blond farba wg. Ciebie, to...?
Koleston - farba profesjonalna 37 11,18%
Londa - farba profesjonalna 4 1,21%
Alfaparf - farba profesjonalna 83 25,08%
Joanna - farba profesjonalna 4 1,21%
Loreal majirel/majiblond- farba profesjonalna 33 9,97%
Palette - farba drogeryjna 24 7,25%
Wellaton - farba drogeryjna 13 3,93%
Garnier - farba drogeryjna 46 13,90%
Loreal - farba drogeryjna 45 13,60%
Joanna - farba drogeryjna 22 6,65%
Syoss - farba drogeryjna 15 4,53%
Londa - farba drogeryjna 5 1,51%
Głosujący: 331. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-25, 15:27   #451
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Miałam tak robić ale nie mogę się zmotywować żeby biegać rano o 6 Więc robię chociaż cardio 50min w domu


eee to ja tez nie będę tak biegac na bieżni zaczne biegac bo na razie chodze po niej
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 15:28   #452
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Pokaze Wam zdjęcia-dwa pierwsze w swietle pokoju, pozostale dwór. widać jaka roznica w kolorze. i gratis-moja Siostra tak dokazuje z psami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140625_124926.jpg (57,7 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140625_124932.jpg (60,9 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140625_125253.jpg (73,6 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140625_125306.jpg (75,4 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140625_125355.jpg (85,4 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140624_162329.jpg (28,2 KB, 51 załadowań)
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 15:29   #453
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Kotek sie znalazł!!!!
O 5 rano babci szła karmić kotki na działce i on czekł na ganku pod drzwiami.Babcia szybko go do domu,owineła w koce ile mogła oczyściła mu pyszczek. Przed otwarciem weta już była z tatą pod jego drzwiami.
Wet musiał mu podać narokze żeby go dokładnie obejrzeć,bo inaczej nie dało by rady. Nie ma nic połamanego,ma bardzo zbity nosek,nie ma kawałka podniebienia,ale ząbki są na miejscu. Najgorzej ma sie jeszcze lewe oczko ale dostał serie zastrzyków i leki do domu. Tata przez co najmniej tydzień co rano bedzie jeżdził z nim na zastrzyki, a potem jeszcze sie okaże jak się wszystko bedzie goić. najważniejsze,że jest juz w domu, i teraz póki spał to babcia go umyła,bo mówi,że cały był w błocie. Najważniejsze,że jest już w domu i mam nadzieję,że ta bardzo bolesna nauczka nauczy go,że nie wolno chodzić na działki,bo to jak sie okazało po obrażeniach nie auto,a ktos go uderzył jaką decha czy kontówka na działce...
Boże dziewczyny,żebyście wiedziały jak ludzie traktują koty na działkach...
super,ze sie znalazl, mam nadzieje,ze szybko dojdzie do siebie. Ludzie to potwory:-( kotek mojej mamy zachorowal dwa tygodnie temu.. byla u jednego weta to dal mu na oko leki i kotek po dwoch dniach nie mogl prawie oddychac. na szczescie pojechala do innego i zaraz zrobili usg, rtg i okazalo sie,ze jedno plucko cale w ropie,a drugiego 2/3, wiec kotek praktycznie sie topil. Takiego weta (tego pierwszego) to bym zamknela od razu, skur**** jeden. kotek spedzil tydzien u drugiego weta, zabierali go do siebie i w domu podawali kroplowki i zastrzyki, bardzo sie starali, niestety w poniedzialek kotek zasnal i juz sie nie obudzil:'(:'(:'( okazalo sie,ze ktos go musial kopnac i mial odbite plucka:'( tak bardzo kochalismy tego kotka,mial dopiero rok.. placze jak tylko o nim pomysle:'( generalnie nie zycze ludziom zle,ale takim potworom to zdecydowanie tak!
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 15:32   #454
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Ja nawet nie mogę czytac tych opowieści
czuje taka złość, frustrację ze nie można nic z tym zrobić.z takimi ludzmi...
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 16:08   #455
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Kotek sie znalazł!!!!
O 5 rano babci szła karmić kotki na działce i on czekł na ganku pod drzwiami.Babcia szybko go do domu,owineła w koce ile mogła oczyściła mu pyszczek. Przed otwarciem weta już była z tatą pod jego drzwiami.
Wet musiał mu podać narokze żeby go dokładnie obejrzeć,bo inaczej nie dało by rady. Nie ma nic połamanego,ma bardzo zbity nosek,nie ma kawałka podniebienia,ale ząbki są na miejscu. Najgorzej ma sie jeszcze lewe oczko ale dostał serie zastrzyków i leki do domu. Tata przez co najmniej tydzień co rano bedzie jeżdził z nim na zastrzyki, a potem jeszcze sie okaże jak się wszystko bedzie goić. najważniejsze,że jest juz w domu, i teraz póki spał to babcia go umyła,bo mówi,że cały był w błocie. Najważniejsze,że jest już w domu i mam nadzieję,że ta bardzo bolesna nauczka nauczy go,że nie wolno chodzić na działki,bo to jak sie okazało po obrażeniach nie auto,a ktos go uderzył jaką decha czy kontówka na działce...
Boże dziewczyny,żebyście wiedziały jak ludzie traktują koty na działkach...
no to cudownie ze sie znalazl bedzie dobrze, ale watpie ze sam wyciagnie nauke... koty nie pamietaja takich rzeczy, poczuje zew natury to znow pojdzie w tango

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Kylie najważniejsze ze się znalazł, jejku tak się martwiłam! Ja mam 2 koty i 3 psy i traktujemy ich co jest lekką przesadą praktycznie jak domowników. Nie chce wiedzieć jak traktują koty

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

A ja z prosba o analizę:

water, cetearyl alcohol, behentrimonium chloride, isopropyl alcohol, cetyl palmitate, glycerin, amodimethicone, trideceth 12, cetrimonium chloride, aloe barbadensis leaf powder, olea europea leaf extract, propylene glycol, panthenol, phenoxyethanol, methylparben(kilka tych paraben), parfum, linalol, Cl:19140 i 42090
dla mnie lipa, alkohol isopropylowy wysoko, to jakis spray na wlosy?

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Pokaze Wam zdjęcia-dwa pierwsze w swietle pokoju, pozostale dwór. widać jaka roznica w kolorze. i gratis-moja Siostra tak dokazuje z psami
dla mnei kolor bardzo fajnie ci wyprowadzila taka cie lubie najbardziej a siostra niczym elmirka z bajki
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 16:11   #456
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Bunny tak się wlasnie ten kolor prezentuje 2 tygodnie od sciągania rudego nie jest zły o dziwo
Siostra daje czadu z psami i kotami, już nie wie co ma wymyslec to teraz nosi małego psa w koszyku dla psa-zabawki
To jest ponoc botox na wlosy, super regenerujaca maska, kompres. venevia intensive capillary mask
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 16:15   #457
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
eee to ja tez nie będę tak biegac na bieżni zaczne biegac bo na razie chodze po niej
Na bieżni lepiej maszerować w szybkim tempie pod góre niż biegać.

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Kotek sie znalazł!!!!
O 5 rano babci szła karmić kotki na działce i on czekł na ganku pod drzwiami.Babcia szybko go do domu,owineła w koce ile mogła oczyściła mu pyszczek. Przed otwarciem weta już była z tatą pod jego drzwiami.
Wet musiał mu podać narokze żeby go dokładnie obejrzeć,bo inaczej nie dało by rady. Nie ma nic połamanego,ma bardzo zbity nosek,nie ma kawałka podniebienia,ale ząbki są na miejscu. Najgorzej ma sie jeszcze lewe oczko ale dostał serie zastrzyków i leki do domu. Tata przez co najmniej tydzień co rano bedzie jeżdził z nim na zastrzyki, a potem jeszcze sie okaże jak się wszystko bedzie goić. najważniejsze,że jest juz w domu, i teraz póki spał to babcia go umyła,bo mówi,że cały był w błocie. Najważniejsze,że jest już w domu i mam nadzieję,że ta bardzo bolesna nauczka nauczy go,że nie wolno chodzić na działki,bo to jak sie okazało po obrażeniach nie auto,a ktos go uderzył jaką decha czy kontówka na działce...
Boże dziewczyny,żebyście wiedziały jak ludzie traktują koty na działkach...
Mówiłam, że wróci! A temu komuś to bym dopiero przywaliła decha


Eh jak ja patrze na moją kicie jak sobie śpi to jakoś nie potrafie sobie wyobrazić że za pare miesięcy może juz jej nie byc


Laski znacie coś na obniżenie apetytu? Wiem, że chrom ale na mnie nie działa... z nerwów (i chyba przez hormony) mam napady jedzenia w naprawde sporych ilościach, troche przytyłam już przez to. Próbuje sie kontrolować chociażby z ilościami ale ciezko mi idzie.... Zjadłam na obiad tyle ile tak naprawdę powinnam a juz chodze w kółko i mam ochote cos zeżreć Nie dlatego wcale ze jestem glodna
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-25, 16:17   #458
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Na bieżni lepiej maszerować w szybkim tempie pod góre niż biegać.

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------



Mówiłam, że wróci! A temu komuś to bym dopiero przywaliła decha


Eh jak ja patrze na moją kicie jak sobie śpi to jakoś nie potrafie sobie wyobrazić że za pare miesięcy może juz jej nie byc


Laski znacie coś na obniżenie apetytu? Wiem, że chrom ale na mnie nie działa... z nerwów (i chyba przez hormony) mam napady jedzenia w naprawde sporych ilościach, troche przytyłam już przez to. Próbuje sie kontrolować chociażby z ilościami ale ciezko mi idzie.... Zjadłam na obiad tyle ile tak naprawdę powinnam a juz chodze w kółko i mam ochote cos zeżreć Nie dlatego wcale ze jestem glodna
A marsz pod gore chyba łydki rozbudowuje z tego co mi wiadomo i miesnie niż spali tłuszcz?

Chrom-jak masz do normalnie odpowiednio-nie podziała. Dla mnie nerwy-wyciszają apatyt. Picie wody, kawa, herbata zamiast jedzenia. To nie jest łatwe, czasem tak mam i nic nie dziala
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 16:19   #459
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A marsz pod gore chyba łydki rozbudowuje z tego co mi wiadomo i miesnie niż spali tłuszcz?

Chrom-jak masz do normalnie odpowiednio-nie podziała. Dla mnie nerwy-wyciszają apatyt. Picie wody, kawa, herbata zamiast jedzenia. To nie jest łatwe, czasem tak mam i nic nie dziala
U mnie do pewnego poziomu stresu też, ale jak przekrocze w pewnym momencie taki próg to ide w druga strone

Spalanie tłuszczu nie jest zależne od tego czy chodzisz pod góre czy nie. Jak jesteś na ujemnym bilansie to nie rozbudujesz sobie mięśni. Pod góre możesz sobie zarysować ładnie nogi a nie rozbudować. Ja popieprzałam dobre 3 miesiace pod góre i poza tym że w szpilkach mam ładnie zarysowane łydki to nic mi sie nie rozbudowało.

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2014-06-25 o 16:20
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 16:20   #460
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Bunny tak się wlasnie ten kolor prezentuje 2 tygodnie od sciągania rudego nie jest zły o dziwo
Siostra daje czadu z psami i kotami, już nie wie co ma wymyslec to teraz nosi małego psa w koszyku dla psa-zabawki
To jest ponoc botox na wlosy, super regenerujaca maska, kompres. venevia intensive capillary mask
chyba zartuja? kompres? maska? to nie dosc ze podsuszy wlosy to jeszcze je zasilikonuje i tyle moze ciut nawilzy, o ile ten alkohol swojego nie zrobi... ale jakos watpliwe to dla mnie.

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Na bieżni lepiej maszerować w szybkim tempie pod góre niż biegać.

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------



Mówiłam, że wróci! A temu komuś to bym dopiero przywaliła decha


Eh jak ja patrze na moją kicie jak sobie śpi to jakoś nie potrafie sobie wyobrazić że za pare miesięcy może juz jej nie byc


Laski znacie coś na obniżenie apetytu? Wiem, że chrom ale na mnie nie działa... z nerwów (i chyba przez hormony) mam napady jedzenia w naprawde sporych ilościach, troche przytyłam już przez to. Próbuje sie kontrolować chociażby z ilościami ale ciezko mi idzie.... Zjadłam na obiad tyle ile tak naprawdę powinnam a juz chodze w kółko i mam ochote cos zeżreć Nie dlatego wcale ze jestem glodna
zastosuj moja diete efekty chudniecia gwarantowane, a mozesz jesc caly czas do woli
bez tluszczu, bezmleczna, bez surowizny...tylko gotowane ide wszamac dzisiejsze menu czyli mega chudy rosol
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 16:23   #461
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
U mnie do pewnego poziomu stresu też, ale jak przekrocze w pewnym momencie taki próg to ide w druga strone

Spalanie tłuszczu nie jest zależne od tego czy chodzisz pod góre czy nie. Jak jesteś na ujemnym bilansie to nie rozbudujesz sobie mięśni. Pod góre możesz sobie zarysować ładnie nogi a nie rozbudować. Ja popieprzałam dobre 3 miesiace pod góre i poza tym że w szpilkach mam ładnie zarysowane łydki to nic mi sie nie rozbudowało.
to może ze stresem i ja mam podobnie :/ sama nie wiem... wiem ze jak się stresuje nie jem.

wiem, ze tłuszcz spala się przy tetnie określonym. wydawalo mi się ze górka=obciązanie=miesnie.

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
chyba zartuja? kompres? maska? to nie dosc ze podsuszy wlosy to jeszcze je zasilikonuje i tyle moze ciut nawilzy, o ile ten alkohol swojego nie zrobi... ale jakos watpliwe to dla mnie.

No taki skład zapodali...
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-25, 16:26   #462
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
chyba zartuja? kompres? maska? to nie dosc ze podsuszy wlosy to jeszcze je zasilikonuje i tyle moze ciut nawilzy, o ile ten alkohol swojego nie zrobi... ale jakos watpliwe to dla mnie.


zastosuj moja diete efekty chudniecia gwarantowane, a mozesz jesc caly czas do woli
bez tluszczu, bezmleczna, bez surowizny...tylko gotowane ide wszamac dzisiejsze menu czyli mega chudy rosol
Dupa a nie dieta bo u mnie to tylko odniesie taki skutek ze bede po prostu jadła tego duzo Tu nie chodzi o to co jem, ale ile A potrafie zjeść więcej niz facet.

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
to może ze stresem i ja mam podobnie :/ sama nie wiem... wiem ze jak się stresuje nie jem.

wiem, ze tłuszcz spala się przy tetnie określonym. wydawalo mi się ze górka=obciązanie=miesnie.


No taki skład zapodali...
Można je zarysować ale bez odpowiedniej diety nie rozbudujesz mięśni. Niby z czego? To nie jest wcale takie łatwe.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 16:28   #463
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
rany robilas to laminowanie ja się trzymam za daleka od domowej roboty preparatów...ale tez jestem do eksperymentów skora. Ja mam ten preparat, uzylam raz i bylam zadowolona. Ale nie miałam czasu trzymać az 10 min. Kolejne podejście za kilka dni.
Miałam wizję świecących jakby lustrzanych włosów i musiałam spróbować

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Agatko proponuję Ci coś takiego jak TU Dzięki takiej rozpisce dasz radę poprawić swoją kondycję stopniowo
Ooo fajne to - podoba mi się muszę to wypróbować

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Kotek sie znalazł!!!!
To super wiadomość, ale obawiam się, że może być tak jak pisze Bunny
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
koty nie pamietaja takich rzeczy, poczuje zew natury to znow pojdzie w tango
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Laski znacie coś na obniżenie apetytu? Wiem, że chrom ale na mnie nie działa... z nerwów (i chyba przez hormony) mam napady jedzenia
Ja jak się denerwuję to raczej odwrotnie mam, wszystko mi podchodzi do gardła i odechciewa mi się jeść..
Może spróbuj zapić głód wodą? albo jeść błonnik? napęcznieje w żołądku i da uczucie sytości.
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 16:29   #464
medzik90
Rozeznanie
 
Avatar medzik90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 531
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Nie wiem czy trafiłam na dobry wątek, ale chyba tak. Jesli nie to przepraszam. Wczoraj robiłam pasemka u zaufanej sprawdzonej fryzjerki, jednak cos poszlo nie tak, chyba wina rozjasniacza, zawsze byl niebieski a teraz jakis rózowy. Pasemka, zamiast złocistego blondu wyszły mi szare, siwe, szarobure jestem zalamana, bo nie lubie takich zimnych odcieni. W dodatku piecze mnie bardzo skora glowy Czy da sie to jakos naprawić? Moze cos na to nałozyć? Pomożcie
medzik90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 16:33   #465
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Miałam wizję świecących jakby lustrzanych włosów i musiałam spróbować



Ooo fajne to - podoba mi się muszę to wypróbować



To super wiadomość, ale obawiam się, że może być tak jak pisze Bunny




Ja jak się denerwuję to raczej odwrotnie mam, wszystko mi podchodzi do gardła i odechciewa mi się jeść..
Może spróbuj zapić głód wodą? albo jeść błonnik? napęcznieje w żołądku i da uczucie sytości.

Pije wody, herbaty. Ale tak naprawde to nie jest tak że ja czuje głód w żołądku, tylko w głowie mnie męczy ze mam ochote na cos do jedzenia
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 16:36   #466
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Pije wody, herbaty. Ale tak naprawde to nie jest tak że ja czuje głód w żołądku, tylko w głowie mnie męczy ze mam ochote na cos do jedzenia
To jedz błonnik, to Cię nie utuczy, a nawyk sięgnięcia czegoś i myślenia o tym, że jesz będzie zaspokojony

np. coś takiego:
http://www.granex.pl/prods/foto-zoom/zdrowy_blonnik.jpg
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 16:57   #467
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

uffff moge trochę odetchnąć po ostatnich stresach

Jutro farbuje kłaczęta i jestem ciekawa jak mi ten Koleston wyjdzie,oxy już dokupiłam.
Zakupiłam,tez pełnowymiarowe opakowanie tej maski z Biowax do suchych i zniszczonych,no kocham ja
Co ona mi robi z włosami

A co do biegania,to ja uz jakis czas nie biegam,kolana mi na to nie pozwalaja,bolą,skrzypia i strzelaja. Tż karze mi galaretki wpierniczac ale ja tak jakos nie bardzo o tym pamietam
Teraz stawiem bardziej na diete,zero chleba,przegryzek,słodycz y. Ze słodzeniem nie mam problemu,bo ja po prostu nie słodze
Zobaczymy jak to bedzie za jakis czas
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 17:06   #468
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
uffff moge trochę odetchnąć po ostatnich stresach

Jutro farbuje kłaczęta i jestem ciekawa jak mi ten Koleston wyjdzie,oxy już dokupiłam.
Zakupiłam,tez pełnowymiarowe opakowanie tej maski z Biowax do suchych i zniszczonych,no kocham ja
Co ona mi robi z włosami

A co do biegania,to ja uz jakis czas nie biegam,kolana mi na to nie pozwalaja,bolą,skrzypia i strzelaja. Tż karze mi galaretki wpierniczac ale ja tak jakos nie bardzo o tym pamietam
Teraz stawiem bardziej na diete,zero chleba,przegryzek,słodycz y. Ze słodzeniem nie mam problemu,bo ja po prostu nie słodze
Zobaczymy jak to bedzie za jakis czas
To pokaz jak wyjdzie choć na pewno super.

A długo biegałaś i mialas jakies efekty>?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 17:15   #469
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
uffff moge trochę odetchnąć po ostatnich stresach

Jutro farbuje kłaczęta i jestem ciekawa jak mi ten Koleston wyjdzie,oxy już dokupiłam.
Zakupiłam,tez pełnowymiarowe opakowanie tej maski z Biowax do suchych i zniszczonych,no kocham ja
Co ona mi robi z włosami

A co do biegania,to ja uz jakis czas nie biegam,kolana mi na to nie pozwalaja,bolą,skrzypia i strzelaja. Tż karze mi galaretki wpierniczac ale ja tak jakos nie bardzo o tym pamietam
Teraz stawiem bardziej na diete,zero chleba,przegryzek,słodycz y. Ze słodzeniem nie mam problemu,bo ja po prostu nie słodze
Zobaczymy jak to bedzie za jakis czas
Tez jestem ciekawa efektow po farbie
Ja jestem mega zadowolona z tego cv12, jest jasniej niz po a10 czysciej, minal tydzien a odrost ani drgnie-oby tak dalej

Tez mam chetke na pelnowymiarowa maske, ja mozna kupic w kazdej aptece czy w specjalnych typu sp?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-25, 17:19   #470
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Bunny gdybym chciała wodę 9% (taką mam w domku) rozcieńczyć do powiedzmy 4,5 % do tego przyciemniania to ile musiałabym dodać kranówki? (przypomnę, że w majirelce stosunek farby do wody to 1:1,5 czyli farby 50 ml i wody 75 ml)
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 17:22   #471
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Maski sa w każdej aptece. te biovax
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 17:26   #472
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Hej

Kylie cieszę się że kotek się znalazłbiedny ,szkoda mi go bardzo co za ludzie
Koniecznie pochwal się efektami po kolestonie

A ja byłam dzisiaj na zebraniu dla rodziców pięciolatków bo moja córcia idzie już do przedszkola.Dostałam listę co trzeba kupić dziecku i ile kosztuje wyprawka.Z jednej strony się cieszę bo moja córcia będzie przebywać z dziecmi i się uczyć nowych umiejętności a z drugiej strony się martwię bo zawsze byłam z nią i nie wiem jak to zniesiemy

Lavia Ty chyba pracujesz w przedszkoluDobr ze pamiętam?Opiekowałaś się dziećmi w takim wieku?

Edytowane przez Eveline1000
Czas edycji: 2014-06-25 o 17:29
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 17:32   #473
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
To pokaz jak wyjdzie choć na pewno super.

A długo biegałaś i mialas jakies efekty>?
Miałam efekty i to bardzo szybko,na pewno brzuch był ładny,płaski,plus dieta dawały mega efekt.
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Tez jestem ciekawa efektow po farbie
Ja jestem mega zadowolona z tego cv12, jest jasniej niz po a10 czysciej, minal tydzien a odrost ani drgnie-oby tak dalej

Tez mam chetke na pelnowymiarowa maske, ja mozna kupic w kazdej aptece czy w specjalnych typu sp?
Ja dopiero doprowadziłam skóre do ładu po cv12
Jak tylko bede mogła to zrobie Wam zdjęcie i pokaze

Ja tę maske kupiłam teraz na promo w Naturze za 13,99
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 17:42   #474
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Bunny gdybym chciała wodę 9% (taką mam w domku) rozcieńczyć do powiedzmy 4,5 % do tego przyciemniania to ile musiałabym dodać kranówki? (przypomnę, że w majirelce stosunek farby do wody to 1:1,5 czyli farby 50 ml i wody 75 ml)
O polowe czyli np 50ml 9% i 50ml kranowki i masz 100 ml utleniacza.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 17:53   #475
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
A ja byłam dzisiaj na zebraniu dla rodziców pięciolatków bo moja córcia idzie już do przedszkola.Dostałam listę co trzeba kupić dziecku i ile kosztuje wyprawka.Z jednej strony się cieszę bo moja córcia będzie przebywać z dziecmi i się uczyć nowych umiejętności a z drugiej strony się martwię bo zawsze byłam z nią i nie wiem jak to zniesiemy
Wiadomo początki są trudne.. koleżanka swojego 3 latka zaprowadziła w zeszłym roku do przedszkola to więcej przesiedział w domu niż w tym przedszkolu, bo wiadomo jak to w przedszkolu - dzieci chorują jedno od drugiego się zaraża i tak się kręci
A rozstania były ciężkie bo mały płakał przeokrutnie, ale po jakimś czasie oboje przyzwyczaili się do tej sytuacji

Głowa do góry

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
O polowe czyli np 50ml 9% i 50ml kranowki i masz 100 ml utleniacza.

Ale 100 by było za dużo bo potrzeba 75 ml.. to wtedy odciągnąć od tych 100 ml 25ml tak by pozostało 75ml?
Czy raczej np 37,5 ml 9% i 37,5 ml kranówki (razem to da 75 ml)? dobrze rozumiem?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 18:03   #476
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Wiadomo początki są trudne.. koleżanka swojego 3 latka zaprowadziła w zeszłym roku do przedszkola to więcej przesiedział w domu niż w tym przedszkolu, bo wiadomo jak to w przedszkolu - dzieci chorują jedno od drugiego się zaraża i tak się kręci
A rozstania były ciężkie bo mały płakał przeokrutnie, ale po jakimś czasie oboje przyzwyczaili się do tej sytuacji

Głowa do góry




Ale 100 by było za dużo bo potrzeba 75 ml.. to wtedy odciągnąć od tych 100 ml 25ml tak by pozostało 75ml?
Czy raczej np 37,5 ml 9% i 37,5 ml kranówki (razem to da 75 ml)? dobrze rozumiem?
Dobrze rozumiesz, ja podalam przyklad
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 18:17   #477
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dobrze rozumiesz, ja podalam przyklad
Dziękuję Jak zwykle niezastąpiona

I powiem Ci, że my ost kupiliśmy blender, co prawda on jeszcze parę innych funkcji ma, ale na razie korzystałam tylko z blendera i powiem Ci rewelacyjna sprawa.. faktycznie jakbyś mogła sobie taki nawet najprostszy nabyć to przygotowywanie posiłków na Twój biedny żołądek byłoby bardzo fajne
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 18:40   #478
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Dziękuję Jak zwykle niezastąpiona

I powiem Ci, że my ost kupiliśmy blender, co prawda on jeszcze parę innych funkcji ma, ale na razie korzystałam tylko z blendera i powiem Ci rewelacyjna sprawa.. faktycznie jakbyś mogła sobie taki nawet najprostszy nabyć to przygotowywanie posiłków na Twój biedny żołądek byłoby bardzo fajne
Zgadzam sie
Ja mam w domu taki wielofunkcyjny i super sprawa. Mama czasem mięso mielone nawet tak robi. I jest o wiele lepsze niz takie kupne w sklepie.

Ale są takie ręczne blendery i naprawde fajnie się sprawują właśnie do takich posiłków.


Zrobiłam trening, peeling, maseczki i mi błogo Uwielbiam sie tak zdrowo zmęczyc
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 19:25   #479
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Miałam efekty i to bardzo szybko,na pewno brzuch był ładny,płaski,plus dieta dawały mega efekt.

A nogi? I może wiesz jak to wyglądało w centymetrach? w kilogramach?

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Czy znacie jakies strony, filmiki instruktażowe na warkocze?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 20:09   #480
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Uwielbiam sie tak zdrowo zmęczyc
Kurcze ja ćwiczę i nie lubię może mam za mało jakichś witamin, sama nie wiem

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Czy znacie jakies strony, filmiki instruktażowe na warkocze?
Bieganie jest fajne - ja zanim mi zatoki odmówiły współpracy pobiegałam zaledwie miesiąc ale to już starczyło, żeby było widać zauważalną różnicę

A jeśli chodzi o warkocze.. jak instruktażowe?
Ja ostatnio wpadłam dzięki linkowi który wrzucała chyba kylie na kanał tej dziewczyny:

https://www.youtube.com/watch?v=jibusAsAH5g

I ona robi fajne fryzurki (między innymi warkocze) zastanawiałam się nawet czy by sobie nie pierdyknąć takiego warkocza na wesele jak będziemy szli, ale ona ma jakieś długie te kłaki, dla tego efektu co ona ma musiałabym mieć dłuższe, a nie założę sobie clipków bo ja mam takie grube jak ona kiedy zakłada sobie clipki, więc jakbym jeszcze włosy dołożyła to już by była masakra ale fajne ma te tutoriale to możesz sobie popatrzeć
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-11 08:45:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:44.