Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6 - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-12, 10:30   #4381
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez fdhgfhjhkghgfdh Pokaż wiadomość
Ja też bym nie ryzykowała.

Swoją drogą, czy oni te ogłoszenia gdzieś ukrywają? Wchodzę codzienne na mnóstwo ofert, na mnóstwo stron pracy,a nagle dziś patrze 2 oferty "pode mnie" sprzed 5 dni, w ogóle ich nie widziałam:/ a nie wiem jakim cudem, dokładnie sprawdzam,eh
A ustawiasz sobie zeby pokazywalo ci wg dat? U mnie przewaznie wyswietlaja sie wg trafności albo ważności. Muszę przestawiac od najnowszych, inaczej nie wszyskie nowe ogloszenia są widoczne.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 10:31   #4382
kasia1608
Zakorzenienie
 
Avatar kasia1608
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 17 893
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez amg88 Pokaż wiadomość
Ja mieszkam 7km od miasta w na wsi, to cały czas dojeżdzam do miasta. Czy to zakupy czy przedszkole czy praca.
Na czysto może wyszłoby mi 1500(po odliczeniu dojazdów). Taniej byłoby pociągiem, ale nie ma bezpośredniego do tego miasta. Auto mam na gaz . I teraz mamy drugą drogę dojezdną do tego miasta, więc nie musiałabym jeździć przez wąskie ulice w na wsiach, miasta zakorkowane itp.
ja bym brała
no niestety ja nie mam samochodu więc nie opłaca mi się dojeżdżać na 4h
kasia1608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 10:43   #4383
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez blekitnams Pokaż wiadomość
Pisałam w lipcu, że od połowy września zaczynam pracę w bibliotece. Dzisiaj byłam ustalić szczegóły. Praca 5 dni w tygodniu, wolna środa i niedziela. Dostanę 1600 brutto, czyli najniższą, ale godzinowo nie wychodzi nawet 3/4 etatu, bo będę pracować po 5 godz., w jeden dzień 6., więc stawka nawet fajna. Cały czas szukam czegoś dodatkowe, teraz przynajmniej wiem kiedy mogę być dyspozycyjna. Zaczynam się denerwować, jak to będzie.
Gratuluje Fajna praca przy ksiazkach i te godziny, stawka tez ok. Pomyslec, że ludzie za takie pieniadze albo i mniejsze pracują ciezko w marketach i nie tylko.

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Dziewczyny szukacie tyle km po za domem. Wpisujecie w CV swoj adres zamieszkania? Zastanawia mnie to czy pracodawcy nie zniechęcą sie tym ze ich pracownik musi dojeżdżać.

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Cytat:
Napisane przez lazada Pokaż wiadomość
właśnie, zależy też ile czasu będzie trwał dojazd. Jeśli samochodem, dojazd do większego miasta przez niezatłoczone drogi, to może zajmować godzinę, czyli tyle co przejechanie w większym mieście z domu do pracy w korkach
Pamietam jak na studiach mialam malo zajec i postanowilam ostatnie dwa miesiace dojezdzać 90 km na uczelnie. Wszyscy mi sie dziwili, ale jak uslyszeli ze to 1,5 h jazdy sami stwierdzili, ze tyle czasu to niektorzy sie poruszają do pracy nie wyjeżdżając z miasta

amg ja bym brała tę pracę. W jakich godzinach? Z tego co pamiętam masz dziecko, a to pewnie tez ma duze znaczenie.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 10:52   #4384
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Ja kupiłam da lata temu kozaki ocieplane z kozuszkiem z ccc za 110zl, I się trzymają jakoś, a są takie ciepłe Rok temu coś tam mi przecieklo delikatnie przez nie ale były wtedy roztopienia, bo tak nie przemakają. W ogole jak tylko sniegi topnieją kazdy but nabierał mi wody
Na pewno przechodzę w nich jeszcze te zimę.
Plaszczyk kupilam kiedy na wyprzedazy za 110 zl chyba Ravel. Jakiś taki cienki jest, nie ma kaptura ale będę musiala jeszcze tę zimę w nim wytrzymać. Swoją drogą wiekszosc tych kurtek w sieciowkach jest cienka. Nawet te za 400 zl nie wygladaja na ciele. Ponoc z piora gęsi są najcieplejsze.
O widzisz...a ja też zazwyczaj kupuje w tych tańszych sklepach ccc, Deichmann i bardzo szybko zaczynają przeciekać;/
Teraz zwracam uwagę na grubość podeszwy.
Płaszcze kupuje tylko przez internet bo w sklepach jeszcze nie natrafiłam na prawdziwy, gruby, zimowy płaszcz w składzie przynajmniej 80% wełny.

Cytat:
Ja mieszkam 7km od miasta w na wsi, to cały czas dojeżdzam do miasta. Czy to zakupy czy przedszkole czy praca.
Na czysto może wyszłoby mi 1500(po odliczeniu dojazdów). Taniej byłoby pociągiem, ale nie ma bezpośredniego do tego miasta. Auto mam na gaz . I teraz mamy drugą drogę dojezdną do tego miasta, więc nie musiałabym jeździć przez wąskie ulice w na wsiach, miasta zakorkowane itp.
To dobrze, że masz ekonomiczny samochód. Zastanów się tylko czy dasz tak radę. Teraz jest w miarę dobra pogoda ale pamiętaj, że niedługo zima...trudne warunki na drodze. Ile zajmuje Ci dojazd?
Przemyśl na spokojnie

Znajoma ma 9-letnią córkę. ale czasy się zmieniają..... takie samodzielne, już przykładają wagę do ubioru (często niestosownego do ich wieku) , ba! interesują się chłopcami!
Jak przypomnę siebie w wieku 9 lat. Byłam jeszcze dzieckiem....mama sama wybierała ubrania, bo dla mnie było wsio co nałożę
Bawiłam się samochodami, lalkami. A chłopcy? ot są to są ale żeby interesować się nimi? a w zyciu!

Strach mieć teraz dzieci, bo ja tego nie rozumiem. Wszystko dzieje się tak szybko....
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 10:53   #4385
kasia1608
Zakorzenienie
 
Avatar kasia1608
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 17 893
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość


Dziewczyny szukacie tyle km po za domem. Wpisujecie w CV swoj adres zamieszkania? Zastanawia mnie to czy pracodawcy nie zniechęcą sie tym ze ich pracownik musi dojeżdżać.
.
ja tylko szukam w swoim mieście ,i mam wpisany adres
kasia1608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 11:02   #4386
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
O widzisz...a ja też zazwyczaj kupuje w tych tańszych sklepach ccc, Deichmann i bardzo szybko zaczynają przeciekać;/
Teraz zwracam uwagę na grubość podeszwy.
Płaszcze kupuje tylko przez internet bo w sklepach jeszcze nie natrafiłam na prawdziwy, gruby, zimowy płaszcz w składzie przynajmniej 80% wełny.
Podeszwa wazna, nawet drogie skorzane buty z cieniutką podeszw amogą przemakać. Moje wlasnie mają taka grubą, pewnie dlatego tak się trzymają.
Ja sie na skladach kurtek nie znam, nigdy nie wiem czym sie kieroać, z plaszczy to ja raczej preferuje takie kurtkowe. A wszystkie mają taka wate, jedne mniej, inne więcej.

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
.


To dobrze, że masz ekonomiczny samochód. Zastanów się tylko czy dasz tak radę. Teraz jest w miarę dobra pogoda ale pamiętaj, że niedługo zima...trudne warunki na drodze. Ile zajmuje Ci dojazd?
Przemyśl na spokojnie

Znajoma ma 9-letnią córkę. ale czasy się zmieniają..... takie samodzielne, już przykładają wagę do ubioru (często niestosownego do ich wieku) , ba! interesują się chłopcami!
Jak przypomnę siebie w wieku 9 lat. Byłam jeszcze dzieckiem....mama sama wybierała ubrania, bo dla mnie było wsio co nałożę
Bawiłam się samochodami, lalkami. A chłopcy? ot są to są ale żeby interesować się nimi? a w zyciu!

Strach mieć teraz dzieci, bo ja tego nie rozumiem. Wszystko dzieje się tak szybko....
Ja tam w tym wieku tez nie interesowalam sie modą, ale koszulki z ulubionymi zespołami musialy byc
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 11:14   #4387
lazada
Zadomowienie
 
Avatar lazada
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Miasto Krasnali :)
Wiadomości: 1 147
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Podeszwa wazna, nawet drogie skorzane buty z cieniutką podeszw amogą przemakać. Moje wlasnie mają taka grubą, pewnie dlatego tak się trzymają.
Ja sie na skladach kurtek nie znam, nigdy nie wiem czym sie kieroać, z plaszczy to ja raczej preferuje takie kurtkowe. A wszystkie mają taka wate, jedne mniej, inne więcej.
tak jak Deborah napisała im więcej wełny tym kurtka/płaszcz cieplejszy. Co do tej "waty" jak napisałaś to nie do końca tak jest, niektóre mają naturalny puch itd.
jeśli chodzi o kozaki to moim zdaniem jednak warto inwestować w skórzane, jedne oficerki mam 3 lata, to będzie ich 4 sezon, a super się trzymają Inne na koturnie kupiłam w tamtym roku i po jednym sezonie użytkowania wyglądają dalej jak nowe
__________________
"Kiedy nie dostajesz tego, co chcesz, dostajesz coś lepszego - doświadczenie"
lazada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-12, 11:15   #4388
amg88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Las
Wiadomości: 2 257
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Gratuluje Fajna praca przy ksiazkach i te godziny, stawka tez ok. Pomyslec, że ludzie za takie pieniadze albo i mniejsze pracują ciezko w marketach i nie tylko.

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Dziewczyny szukacie tyle km po za domem. Wpisujecie w CV swoj adres zamieszkania? Zastanawia mnie to czy pracodawcy nie zniechęcą sie tym ze ich pracownik musi dojeżdżać.

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------



Pamietam jak na studiach mialam malo zajec i postanowilam ostatnie dwa miesiace dojezdzać 90 km na uczelnie. Wszyscy mi sie dziwili, ale jak uslyszeli ze to 1,5 h jazdy sami stwierdzili, ze tyle czasu to niektorzy sie poruszają do pracy nie wyjeżdżając z miasta

amg ja bym brała tę pracę. W jakich godzinach? Z tego co pamiętam masz dziecko, a to pewnie tez ma duze znaczenie.
Praca zapewnie od rana do popołudnia. Najlepiej byłoby od 7 do 15, bo mogłabym ewentualnie odebrać córkę z przedszkola, jakby mąż nie mógł. Fakt to są dwa inne kierunki, i szkoda trochę.
Jedzie się około 45-55 minut.
amg88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 11:19   #4389
201701191353
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Gratuluje Fajna praca przy ksiazkach i te godziny, stawka tez ok. Pomyslec, że ludzie za takie pieniadze albo i mniejsze pracują ciezko w marketach i nie tylko.

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Dziewczyny szukacie tyle km po za domem. Wpisujecie w CV swoj adres zamieszkania? Zastanawia mnie to czy pracodawcy nie zniechęcą sie tym ze ich pracownik musi dojeżdżać.

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------



Pamietam jak na studiach mialam malo zajec i postanowilam ostatnie dwa miesiace dojezdzać 90 km na uczelnie. Wszyscy mi sie dziwili, ale jak uslyszeli ze to 1,5 h jazdy sami stwierdzili, ze tyle czasu to niektorzy sie poruszają do pracy nie wyjeżdżając z miasta

amg ja bym brała tę pracę. W jakich godzinach? Z tego co pamiętam masz dziecko, a to pewnie tez ma duze znaczenie.
Ja czasem odnoszę takie wrażenie, że to jest przeszkodzą. U mnie w miasteczku nawet nie szukam, bo tu nie ma pracy, tylko w Lublinie, ale jednak to jest dojazd... chociaż z drugiej strony przejechać od początku lublina np. na PKP zajmuje tyle samo czasu co ja od swojego miasta do rynku w Lbn...także nie wiem, może i to ma znaczenie.
201701191353 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 11:48   #4390
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Co do jesieni to jak już wiecie nie mam ani jednych butów jesiennych i zimowych. Co do kurtek w tym roku zakupiłam za 1 zł coś takiego na jesień jak na zdjęciu pierwszym, nie jest to kurtka ani płaszcz. Trudno to jakoś nazwać. Materiał ma cienki bardzo, a u góry futerko. Więc to chyba jest na wrzesień tylko. Futerko ma odpinane. Więc mogłabym to odpiąć i już teraz chodzić. Bo z futerkiem to chyba nie pasuje we wrześniu chodzić. Tylko koraliki po lewej stronie mi się oderwały , ale mama mówi, że mi je przyszyje. Trzymałam w wersalce tę rzecz, dlatego się pewnie odhaczyły te koraliki. Ja wszystkie kurtki trzymam w wersalce, bo w szafie nie mam miejsca na nie. Zdjęcie robione komórką, więc słabo widać.

Z kurtek jesiennych masz jeszcze z tamtego roku kurtki za 1 zł. Jedną mam różową, drugą czarną, też są na wczesną jesień. W tej różowej dziś już byłam w sklepie spożywczym po chleb. Ta różową ubieram co ciemnych dżinsów, a tą czarną do jasnych. Ta różowa za bardzo mi się nie podoba. Coś mnie podkusiło rok temu by ją za 1 zł kupić. Czarna z kolei mogła by być odrobinę szersza. I żadna w 100 % procentach mi nie odpowiada.
W zimowe kurtki co roku mam cienkie. Jedną mam taką sprzed kilku , zamek mi się juz psuje, też za 1 zł nabyta, to się wszyscy dziwili jak w takiej cienkiej mogę chodzić. Z tamtego roku mam zieloną grubsza, ale ledwo sięga mi do pasa.Mama mi ją kupiła na szmatach za 5 zł, bo jej się strasznie futerko u kaptura i kolor spodobał. Nie dawno na szmatach kremową za 1 zł upolowałam zimową. Jest do pasa, A że ja mam szerokie biodra i jestem niska , to kurtki noszę takie do pasa. Niektórzy lubia kurtki po za biodra, ja bym sie źle czuła w takiej. Płaszczy też nie lubię. Mam jeden co go jeszcze kilka lat temu kupiłam na studiach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Jesien.jpg (46,9 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kurtka jesien2.jpg (52,6 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kurtka jes1.jpg (54,6 KB, 75 załadowań)

Edytowane przez tajkuna
Czas edycji: 2013-09-12 o 11:49
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 11:55   #4391
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

I nie zadzwonili do mnie po ostatniej rozmowie Za dobre miejsce, by w tak małym mieście ktoś z polecenia się nie znalazł. Nie potrzebnie się tak stroiłam, żakiety itp.
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-12, 11:58   #4392
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

U mnie wzystkie sh są drogie . Za kurtki,plaszcze trzeba zaplacić najmniej 20 zl. Ale czasami na prawde fajne rzeczy są. Mam takiego czuysciutkiego zadbanego lumpka u siebie, , wszystko wyprane, ciuchy w bdb stanie, do tego modne.

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

U mnie dzisiaj zadnej nowej oferty na moją miejscowość i te 30 km dalej
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 12:04   #4393
Naina25
Raczkowanie
 
Avatar Naina25
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 30
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez blekitnams Pokaż wiadomość
Pisałam w lipcu, że od połowy września zaczynam pracę w bibliotece. Dzisiaj byłam ustalić szczegóły. Praca 5 dni w tygodniu, wolna środa i niedziela. Dostanę 1600 brutto, czyli najniższą, ale godzinowo nie wychodzi nawet 3/4 etatu, bo będę pracować po 5 godz., w jeden dzień 6., więc stawka nawet fajna. Cały czas szukam czegoś dodatkowe, teraz przynajmniej wiem kiedy mogę być dyspozycyjna. Zaczynam się denerwować, jak to będzie.
Gratuluję! Jeśli lubisz książki (ja uwielbiam) to praca niemal idealna. Stawka nie najgorsza biorąc pod uwagę, że będziesz pracować po 5 godzin. Mam nadzieję, że będziesz zadowolona.
Naina25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 12:47   #4394
DsC
Zakorzenienie
 
Avatar DsC
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8 294
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Wydaje mi się, że lepiej zapłacić 20zł niż 120zł za plaszczyk

do mnie nie dzwonią z zaproszeniem na rozmowy od kilku dni...
ciche dni :/
__________________
" To Twoje lęki - Ty je stworzyłaś, a to co stworzyłaś - możesz zniszczyć" ...
DsC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 12:50   #4395
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez DsC Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że lepiej zapłacić 20zł niż 120zł za plaszczyk

do mnie nie dzwonią z zaproszeniem na rozmowy od kilku dni...
ciche dni :/
U mnie też cisza...

Odebrałam wyniki i TSH mi spadło z 7,1 na 5,4 no ale to ciągle za dużo jak na mój wiek. Dupa dupa. Jak nie urok to sraczka.
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 13:26   #4396
NaturalWomen
Rozeznanie
 
Avatar NaturalWomen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: przeważnie ze swojego pokoju:)
Wiadomości: 1 001
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Witam wszystkie dziewczyny, kiedyś trochę udzielałam się na tym wątku (chociaż bardziej czytałam co piszą inni) i teraz powracam. Od 1 września jestem bezrobotna, jutro idę na drugą rozmowę. Szukam pracy przy rozliczaniu wniosków unijnych, mam doświadczenie też przy ich pisaniu. Z jednej strony chciałabym żeby jutro wszystko poszło OK i żebym dostała tą prace, ale naczytałam się tyle negatywnych opinii i tej firmie, że nie chce mi się tam nawet iść....
Cytat:
Napisane przez fdhgfhjhkghgfdh Pokaż wiadomość
U mnie w miasteczku nawet nie szukam, bo tu nie ma pracy, tylko w Lublinie, ale jednak to jest dojazd... chociaż z drugiej strony przejechać od początku lublina np. na PKP zajmuje tyle samo czasu co ja od swojego miasta do rynku w Lbn...także nie wiem, może i to ma znaczenie.
Witamy w LBN, zawsze podziwiałam osoby, które dojeżdżają 1h albo dłużej do pracy, może dlatego, że ja zawsze i wszędzie miałam blisko.
__________________
"to, co uderza w Nas ma też swoją drugą twarz/ jak noc, która po to jest, by słońce mogło wschodzić"
N.K.
NaturalWomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 14:16   #4397
Elladorea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 915
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

blekitnams, gratuluję pracy w bibliotece
A masz wykształcenie kierunkowe? Właściwie nigdy nie widziałam oferty pracy do biblioteki...
Elladorea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 14:40   #4398
201701191353
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez NaturalWomen Pokaż wiadomość
Witam wszystkie dziewczyny, kiedyś trochę udzielałam się na tym wątku (chociaż bardziej czytałam co piszą inni) i teraz powracam. Od 1 września jestem bezrobotna, jutro idę na drugą rozmowę. Szukam pracy przy rozliczaniu wniosków unijnych, mam doświadczenie też przy ich pisaniu. Z jednej strony chciałabym żeby jutro wszystko poszło OK i żebym dostała tą prace, ale naczytałam się tyle negatywnych opinii i tej firmie, że nie chce mi się tam nawet iść....

Witamy w LBN, zawsze podziwiałam osoby, które dojeżdżają 1h albo dłużej do pracy, może dlatego, że ja zawsze i wszędzie miałam blisko.
Ja nie znoszę dojeżdżania, dla mnie to jest męczarnia. Na studia, dojechać do Lublina to nie jest problem 20-30 minut ALE oczywiście zaczyna się od początku miasta korek za korkiem, wtedy jedzie się do godziny I też jestem typem "chciałabym mieć wszędzie blisko" dlatego jak dostanę jakąś pracę w Lbn,to się przeprowadzam :P

Wiesz, jak miałam na 8 na zajęcia, to musiałam wstać o 5.30-5.50 ( o boże :/ nie chcę tego pamiętać!), i na busa ok 6.30, a i tak na uczelni byłam za 20, za 25 ósma... (czyli jak widać zmarnowane 2-2.5h).ehh
201701191353 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 14:47   #4399
egocentryczna
Zadomowienie
 
Avatar egocentryczna
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 534
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Dzień dobry, można?

Ja też dzielnie szukam pracy. Jutro mam rozmowę w Rossmannie jako kasjer-sprzedawca. Chciałabym, żeby się udało.
egocentryczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-12, 14:55   #4400
blekitnams
Zadomowienie
 
Avatar blekitnams
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 643
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez Elladorea Pokaż wiadomość
blekitnams, gratuluję pracy w bibliotece
A masz wykształcenie kierunkowe? Właściwie nigdy nie widziałam oferty pracy do biblioteki...
Dziękuję. Tak, mam takie wykształcenie. W środę obrona magisterki. Ofert faktycznie jest niewiele, ja głównie sprawdzałam na portalach branżowych, ale to akurat znalazłam na tablicy.pl. No i będę pracowała w bibliotece uczelnianej, do publicznych trudniej się dostać. Znajome bibliotekarki mówią, że mają stosy CV, ale na nowe etaty nie ma co liczyć i siedzą cały czas te same osoby..

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Cytat:
Napisane przez egocentryczna Pokaż wiadomość
Dzień dobry, można?

Ja też dzielnie szukam pracy. Jutro mam rozmowę w Rossmannie jako kasjer-sprzedawca. Chciałabym, żeby się udało.
Witamy. Powodzenia na jutrzejszej rozmowie życzę.
blekitnams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 15:11   #4401
slonecznikow_a
Zadomowienie
 
Avatar slonecznikow_a
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 126
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Jeśli chodzi o Excela to mam zamiar sama nauczyć się wymaganych rzeczy do ECDL Advanced i zdać egzamin Można uczyć się z youtube, są różne strony, blogi, ogólnie nie ma problemu z tym, skąd czerpać wiedzę.
slonecznikow_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 15:23   #4402
201701191353
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Czekałam do południa, żeby przejrzeć oferty - znów nic ciekawego.
Minął już ponad tydzień od firmy, która chciała "na już", więc raczej nic z tego. Boże jaki koszmar.

Nie wytrzymuję z rodzicami w domu, tak by mi się przydała ta praca... wyprowadzka...

EDIT. Praca w ksero na uczelni - 5zł/h, śmiech na sali!!!

Edytowane przez 201701191353
Czas edycji: 2013-09-12 o 15:25
201701191353 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 15:28   #4403
kasia1608
Zakorzenienie
 
Avatar kasia1608
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 17 893
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

dostałam telefon jutro idę podpisać umowę
moja 1 praca i na dodatek umowa o pracę
kasia1608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 15:30   #4404
blekitnams
Zadomowienie
 
Avatar blekitnams
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 643
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez kasia1608 Pokaż wiadomość
dostałam telefon jutro idę podpisać umowę
moja 1 praca i na dodatek umowa o pracę
Świetnie, gratulacje.
blekitnams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 15:32   #4405
kasia1608
Zakorzenienie
 
Avatar kasia1608
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 17 893
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez blekitnams Pokaż wiadomość
Świetnie, gratulacje.
dzięki

tż do mnie z tekstem że pewnie mało osób było i wszystkich przyjęli
teraz czeka mnie 3 tyg. szkolenia
kasia1608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 15:41   #4406
201701191353
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez kasia1608 Pokaż wiadomość
dostałam telefon jutro idę podpisać umowę
moja 1 praca i na dodatek umowa o pracę
Ale fart Gratki!
201701191353 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 16:01   #4407
NaturalWomen
Rozeznanie
 
Avatar NaturalWomen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: przeważnie ze swojego pokoju:)
Wiadomości: 1 001
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez slonecznikow_a Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o Excela to mam zamiar sama nauczyć się wymaganych rzeczy do ECDL Advanced i zdać egzamin Można uczyć się z youtube, są różne strony, blogi, ogólnie nie ma problemu z tym, skąd czerpać wiedzę.
Można pobrać też sylabus ze strony http://www.ecdl.pl/core.
Ja w wakacje zrobiłam Ecdl Core, zdałam egzaminy ze wszystkich modułów(7) i teraz czekam na certyfikat Tylko, że nie czuję się ani trochę mądrzejsza....
__________________
"to, co uderza w Nas ma też swoją drugą twarz/ jak noc, która po to jest, by słońce mogło wschodzić"
N.K.
NaturalWomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 16:03   #4408
lazada
Zadomowienie
 
Avatar lazada
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Miasto Krasnali :)
Wiadomości: 1 147
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez kasia1608 Pokaż wiadomość
dzięki
tż do mnie z tekstem że pewnie mało osób było i wszystkich przyjęli
teraz czeka mnie 3 tyg. szkolenia
Serdecznie gratuluję wszystkim dziewczynom, które znalazły pracę !!! od razu poprawia się humor, że jednak się udaje jakie są wasze nowe stanowiska?

swoja drogą nie wiem jak można powiedzieć tak swojej dziewczynie - nie słuchaj TŻa. Nie sądzę aby teraz było łatwo się dostać gdziekolwiek, pewnie po prostu bardzo dobrze wypadłaś na rozmowie i pokonałaś innych
__________________
"Kiedy nie dostajesz tego, co chcesz, dostajesz coś lepszego - doświadczenie"

Edytowane przez lazada
Czas edycji: 2013-09-12 o 16:05
lazada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 16:04   #4409
Chwala
Zadomowienie
 
Avatar Chwala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 086
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez kasia1608 Pokaż wiadomość
dostałam telefon jutro idę podpisać umowę
moja 1 praca i na dodatek umowa o pracę
Gratuluję! Mam nadzieję, że sama praca i atmosfera będzie fajna
__________________
Mousecat, he chases himself.
Mousecat, he's awkward in social situations.
Chwala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 16:13   #4410
kasia1608
Zakorzenienie
 
Avatar kasia1608
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 17 893
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez fdhgfhjhkghgfdh Pokaż wiadomość
Ale fart Gratki!
Cytat:
Napisane przez lazada Pokaż wiadomość
Serdecznie gratuluję wszystkim dziewczynom, które znalazły pracę !!! od razu poprawia się humor, że jednak się udaje jakie są wasze nowe stanowiska?

swoja drogą nie wiem jak można powiedzieć tak swojej dziewczynie - nie słuchaj TŻa. Nie sądzę aby teraz było łatwo się dostać gdziekolwiek, pewnie po prostu bardzo dobrze wypadłaś na rozmowie i pokonałaś innych
on ma takie czasami żarty, myśli że są fajne
biuro obsługi klienta biznesowego,
w sumie taka robota gdzie bez doświadczenia przyjmą, zobaczymy w poniedziałek ile osób będzie na szkoleniu

Cytat:
Napisane przez Chwala Pokaż wiadomość
Gratuluję! Mam nadzieję, że sama praca i atmosfera będzie fajna
dzięki dziewczyny
też mam taką nadzieję, cieszę się bo to blisko mnie ok 2km, jak skończy mi sie ulga studencka będę chodziła na piechotkę
kasia1608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:51.