Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014 - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-15, 09:22   #301
Barboletta
Rozeznanie
 
Avatar Barboletta
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 643
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

U mnie jak dziewczynka to Antonina lub Laura, jak chłopak to chyba Ignacy ale zdecydowana nie jestem
__________________
Porcelana, Antyki, Yankee Candles, Azjatyckie kosmetyki

Blog o moich małych miłościach
Barboletta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 09:41   #302
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez Barboletta Pokaż wiadomość
U mnie jak dziewczynka to Antonina lub Laura, jak chłopak to chyba Ignacy ale zdecydowana nie jestem
Tez mi sie podoba Laura i chyba popularne sie juz to imie robi
Dla chlopca to bedzie problem, ale na razie nie szukam, jak sie okaze, ze syn to moze mnie natchnie
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 10:11   #303
blanery
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez ecencia Pokaż wiadomość
Ja mam dziś kieski dzień, w pracy kierowniczka mnie męczyła a potem w domu na wkładce zobaczyłam znów plamienie. Plamie już 4 dzień, w poniedziałek 11 byłam z tym na IP ale nie było widać pęcherzyka bo za wcześnie wiec tylko zwiększyła mi lekarka dawkę luteiny i czekam na poniedziałkową wizytę u mojego gina. Strasznie się boję, za każdym razem kiedy widzę większe to plamienie. Tak bardzo chcę utrzymać tą ciążę a w pracy mam chorą sytuację i muszę stać po 10h wiec staram się jutro o zwolnienie bo nie wytrzymam tego weekendu ani fizycznie ani psychicznie.
Też mam ostatnio masę obowiązków w pracy ( właściwie to taki cały miesiąc już), histeria wokół mnie co mi się zresztą zaczęło trochę udzielać.
Plemienia chyba są "dosyć popularne" na początku ciąży. Z tego co pamiętam to właśnie wiele moich koleżanek je miało, każda urodziła zdrowe dziecko. Wiadomo, że to trudne ale stres z tym związany nie jest też za dobry.

A ja się przeziębilam chyba albo to kolejny objaw ciąży. Na szczęście nie mam temperatury ale katar to masakra. Wczoraj przez kilka godzin tak mnie bolała głowa, że myślałam że wykituje. Wzięłam dwa dni z urlopu i leżę.

Kurcze nie mogę znaleźć funkcji jak podwójnie cytować

Co do imion my z TŻ mamy juz wstępnie wybrane: Eryk, Blanka ale spodobały mi się jeszcze przez Was wymienione Nela i Tymon

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
hej, dzisiaj miałam koszmar senny, ale go przemilcze :P i znów mam taką zależność że rano cycki są normalne a wieczorem nabrzmiałe że się nie da ich dotknąć...
Jak to był koszmar to w rzeczywistości będzie na odwrót, tak mi zawsze mówili i się tego trzymam

Mnie się w ogóle włączył jakiś antydotyk na całe ciało. Denerwuje mnie czasem TŻ jak chce mnie podotykać, posmyrać, a jak mnie przytula to czuję jakby mi powietrza zaczynało brakować..
blanery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 11:35   #304
konefa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 50
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez ecencia Pokaż wiadomość
Ja mam dziś kieski dzień, w pracy kierowniczka mnie męczyła a potem w domu na wkładce zobaczyłam znów plamienie. Plamie już 4 dzień, w poniedziałek 11 byłam z tym na IP ale nie było widać pęcherzyka bo za wcześnie wiec tylko zwiększyła mi lekarka dawkę luteiny i czekam na poniedziałkową wizytę u mojego gina. Strasznie się boję, za każdym razem kiedy widzę większe to plamienie. Tak bardzo chcę utrzymać tą ciążę a w pracy mam chorą sytuację i muszę stać po 10h wiec staram się jutro o zwolnienie bo nie wytrzymam tego weekendu ani fizycznie ani psychicznie.
Mam nadzieje, ze dostaniesz dzisiaj to zwolnienie, bo teraz potrzebujesz wypoczywac w domowym zaciszu i sie nie denerwowac

Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
Mnie się marzy synek ale prawda jest taka, że płeć jest drugorzędna, najważniejsze, żeby było zdrowe ale jakoś coraz bardziej wątpię w pomyślne zakończenie, bo plamienia mi się nasilają, ehh...
Rozumiem, ze sie denerwujesz. Wiem tylko, ze wiele dziewczyn na watkach pisalo o plamieniach, a jednak wszystko bylo dobrze

Cytat:
Napisane przez slonko352 Pokaż wiadomość
Ja z jednej strony chciałabym starszego synka i młodszą córeczkę, ale z drugiej strony chciałabym już teraz dziewczynkę, zwłaszcza, że na razie mam dwóch chłopaków w domu - mój mąż i nasz pierwszy synuś - specjalnie dla Was na zdjęciu
Jaki cudny Ja tez coraz czesciej mysle o psiaku Moja kolezanka ma takiego pieska jak Ty i stwierdzam, ze te psy sa "niewyjete"

Cytat:
Napisane przez cinnilla88 Pokaż wiadomość
Ja juz po badaniach wszystkich pierwszych ciazowych. Beta od zeszlego tygodnia urosla do 18525 a tydzień temu było 2160, wiec chyba dobrze

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jak na moje skromne oko to jest super przyrost, gratuluje

Cytat:
Napisane przez blanery Pokaż wiadomość

A ja się przeziębilam chyba albo to kolejny objaw ciąży. Na szczęście nie mam temperatury ale katar to masakra. Wczoraj przez kilka godzin tak mnie bolała głowa, że myślałam że wykituje. Wzięłam dwa dni z urlopu i leżę.
No ja tez z katarem walcze, pomalu przechodzi, ale pare dni temu moj nos byl spuchniety, kichalam, smarkalam i oddychac nie moglam


Widze dziewczyny, ze ruszyl temat imion. Ja narazie na powaznie jeszcze o tym nie myslalam, ale w luznej rozmowie z mezem ostatnio stanelo na Franciszku
konefa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 11:44   #305
Karolina1639
Raczkowanie
 
Avatar Karolina1639
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 123
GG do Karolina1639
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

My mamy pierwszą córkę Julke a jak bedzie druga dziewczynka będzie chyba Amelia a jak chłopczyk to Mój chce Maksymilian ale nad imionami jeszcze sie zastanowimy ... za 2 h mam wizyte i od rana bardzo sie stresuje tak bardzo chciałabym już zobaczyc zarodek na usg ale okaże sie dopiero pozniej co to bedzie
Karolina1639 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 12:12   #306
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

hej dziewczyny!

w końcu się pojawiłam, ale mam usprawiedliwienie, bo leżałam w szpitalu od wtorku...
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 12:32   #307
Karolina1639
Raczkowanie
 
Avatar Karolina1639
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 123
GG do Karolina1639
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!

w końcu się pojawiłam, ale mam usprawiedliwienie, bo leżałam w szpitalu od wtorku...
Co się działo u Ciebie ?
Karolina1639 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-15, 12:36   #308
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

odwodnienie...

ale już czuje się lepiej i wszystkie badania wyszły mi znakomicie

ponadto pierwszy raz słyszałam bicie serduszka mojego maleństwa to było takie piękne
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 12:41   #309
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
odwodnienie...

ale już czuje się lepiej i wszystkie badania wyszły mi znakomicie

ponadto pierwszy raz słyszałam bicie serduszka mojego maleństwa to było takie piękne
odwodnienie z powodu dolegliwości??
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 12:43   #310
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
odwodnienie z powodu dolegliwości??
no tak, odwodnienie jest częste przy wymiotach
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 12:46   #311
konefa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 50
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
odwodnienie...

ale już czuje się lepiej i wszystkie badania wyszły mi znakomicie

ponadto pierwszy raz słyszałam bicie serduszka mojego maleństwa to było takie piękne
Najwazniejsze, ze wszystko w porzadku A dostalas jakies leki przeciwwymiotne?
konefa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-15, 12:52   #312
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

konefa nie, mam tylko luteinę dopochwową i Prenatal -witaminki.

wymioty w brew pozorom są dobrymi objawami bo tzn ze wszystko tam dzieje się w najlepszym porzadku, niektóre kobiety nie mają tego ale kazda z nas ma inny organizm i inne objawy
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 12:57   #313
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
konefa nie, mam tylko luteinę dopochwową i Prenatal -witaminki.

wymioty w brew pozorom są dobrymi objawami bo tzn ze wszystko tam dzieje się w najlepszym porzadku, niektóre kobiety nie mają tego ale kazda z nas ma inny organizm i inne objawy
ja czytalam ksiażke gdzie wlaśnie pisali że wymioty i mdłości są dobre, że to nawet lepiej jak są bo właśnie oznacza to że wszystko ok... a ja nie mam żadnych objawów ale jak już pisałyście, wszystko może przyjsc z czasem
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 13:01   #314
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

mnie mdłosci zaczely sie w ok 6 tc i trwaja do teraz ale lezala ze mna dziewczyna, ktora nie miala nigdy zadnej objawy oprocz braku miesiaczki, a jest juz w 8 miesiacu...
kazda kobieta inaczej przezywa ciaze
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 13:26   #315
slonko352
Raczkowanie
 
Avatar slonko352
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 341
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Dziewczyny ja już po lekarzu
Myślałam że umrę, tak się dziś od rana stresowałam
Ale wszystko jest ok
Dzidzia ma 4,2 mm, mini serduszko bije mam już pierwsze zdjęcie do ramki
Uff jaka ulga, tak się cieszę
__________________
czekamy na dzidziucha
Nela
slonko352 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 13:30   #316
konefa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 50
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez slonko352 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja już po lekarzu
Myślałam że umrę, tak się dziś od rana stresowałam
Ale wszystko jest ok
Dzidzia ma 4,2 mm, mini serduszko bije mam już pierwsze zdjęcie do ramki
Uff jaka ulga, tak się cieszę
Slonko super, gratuluje To moze wrzucisz fotke tego "ogromnego ludzia"?
konefa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 13:39   #317
slonko352
Raczkowanie
 
Avatar slonko352
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 341
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

A pewnie

Oto mój niuniuś
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (97,0 KB, 52 załadowań)
__________________
czekamy na dzidziucha
Nela
slonko352 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 13:48   #318
konefa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 50
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

To jesli u mnie wszystko jest tez w porzadku to podejrzewam, ze dzidzius jest podobnych rozmiarow, bo my mniej wiecej ten sam tydzien chyba
Ale jakies takie czarne scenariusze mam w glowie, ale nic, trzeba czekac do przyszlego tygodnia, bo mysleniem to sie nic nie zmieni
konefa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 14:00   #319
magdix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 68
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Jak pięknie! Ja swoje maleństwo zobaczę pewnie dopiero za 3 dni...

Zdążyłam wczoraj się pochwalić, że nie mam żadnych uciążliwych objawów, a tu masz - dziś od rana mdłości. Ale nic, jakoś to przetrwamy
magdix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-15, 14:01   #320
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Slonko fajny okruszek ciesze sie, ze wszystko ok

Fame myslalam wczoraj o Tobie, i wymyslilam ze poszlas do "czerwcowek", ale wrocilas dobrze ze u Cb juz wszystko w porzadku

Dziewczyny w ciazy trzeba pic 2-3 litry dziennie, a mi nic nie wchodzi, moze litr wypijam. Nie wiem jak sie zmusic. Zawsze malo pilam, ale teraz przydaloby sie troche zmobilizowac
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 14:06   #321
konefa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 50
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Ja tez malo pije, nic mi nie podchodzi. Zadna herbata (zwykla czy owocowa) nie wchodzi w gre. Jakies soki probuje, ale ciezko to idzie..
konefa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 14:15   #322
slonko352
Raczkowanie
 
Avatar slonko352
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 341
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

A ja nie słyszałam, że tyle trzeba pić, chociaż zauważyłam, że trochę więcej piję. Widocznie sam organizm się domaga
Mi to soczki najlepiej wchodzą, ale 3 litrów to sobie nie wyobrażam wypić

Dzięki dziewczyny na miłe słowa

Fame ja się już o Ciebie martwiłam... Dobrze że to tylko odwodnienie i z dzidzią wszystko dobrze a teraz już dobrze się czujesz?
__________________
czekamy na dzidziucha
Nela
slonko352 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 14:59   #323
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Ja też staram się pić ale to na przymus. Gotuje sobie w pracy cały czujnik wody i pije kubek co chwilę ale 4 kubki to maks, a w domu nie potrafię się zmobilizować. Powiedziałam dziś szefowi o ciąży. Kazałam nikomu nic nie mówić bo to bedzie bezpieczne dopiero w 3 miesiącu ale ze chce nych fair to mówię teraz żebyśmy mieli czas kogoś zatrudnić i przeszkolić.

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 15:20   #324
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez slonko352 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja już po lekarzu
Myślałam że umrę, tak się dziś od rana stresowałam
Ale wszystko jest ok
Dzidzia ma 4,2 mm, mini serduszko bije mam już pierwsze zdjęcie do ramki
Uff jaka ulga, tak się cieszę
gratulacje udanej wizyty to ktory to tc? bo nie chce mi sie juz cofac stron i szukac
Cytat:
Napisane przez rybka13 Pokaż wiadomość
Slonko fajny okruszek ciesze sie, ze wszystko ok

Fame myslalam wczoraj o Tobie, i wymyslilam ze poszlas do "czerwcowek", ale wrocilas dobrze ze u Cb juz wszystko w porzadku

Dziewczyny w ciazy trzeba pic 2-3 litry dziennie, a mi nic nie wchodzi, moze litr wypijam. Nie wiem jak sie zmusic. Zawsze malo pilam, ale teraz przydaloby sie troche zmobilizowac
nie no jakbym mogla was opuscic?!

a co do picia to staraj się pić chociaż to co ci najbardziej wchodzi, moze wode niegazowaną...
Cytat:
Napisane przez slonko352 Pokaż wiadomość
A ja nie słyszałam, że tyle trzeba pić, chociaż zauważyłam, że trochę więcej piję. Widocznie sam organizm się domaga
Mi to soczki najlepiej wchodzą, ale 3 litrów to sobie nie wyobrażam wypić

Dzięki dziewczyny na miłe słowa

Fame ja się już o Ciebie martwiłam... Dobrze że to tylko odwodnienie i z dzidzią wszystko dobrze a teraz już dobrze się czujesz?
tak, dziękuję dobrze się już czuje.. chociaz prawie non stop bym spała, ale to normalne w ciąży podobno, to mam chociaż usprawiedliwienie :P






Mówię Wam dziewczyny... z tym biciem serduszka
Do tej pory wiedziałam tylko ze jestem w ciazy(a nawet czasem nie dowierzałam), a jak usłyszałam serduszko... kurcze! i ono bije jeszcze we mnie coś pięknego
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 15:35   #325
Karolina1639
Raczkowanie
 
Avatar Karolina1639
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 123
GG do Karolina1639
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez slonko352 Pokaż wiadomość
A pewnie

Oto mój niuniuś

Gratulacje !

Ja także po lekarzu ... ale u Mnie sie okazało ze to nie 6 t 3 d lecz dopiero 5 tydzien tak wyszlo z usg...zarodka jeszcze nie widzialam ale pęcherzyk ciążowy prawidłowy 12 mm wizyte mam dopiero następną na 16 grudnia jak ja to wytrzymam
Karolina1639 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 15:44   #326
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez Karolina1639 Pokaż wiadomość
Gratulacje !

Ja także po lekarzu ... ale u Mnie sie okazało ze to nie 6 t 3 d lecz dopiero 5 tydzien tak wyszlo z usg...zarodka jeszcze nie widzialam ale pęcherzyk ciążowy prawidłowy 12 mm wizyte mam dopiero następną na 16 grudnia jak ja to wytrzymam
To cały miesiąc... dlatego ją się nie chce spieszyć i iść w 7 żeby później przed świętami się jeszcze wcisnąć:-P

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 15:48   #327
slonko352
Raczkowanie
 
Avatar slonko352
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 341
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Mi babka nie mówiła który tydzień, tylko wyliczyła termin porodu na 9 lipca (mi wychodzil 8 lipca)
A następną wizytę mam za 2 tygodnie
No ale ja chodzę prywatnie, nie wiem czy to ma znaczenie
__________________
czekamy na dzidziucha
Nela
slonko352 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 16:16   #328
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

slonko to dokładnie tydzien po mnie ja mam na 2 lipca ale pewnie urodze w czerwcu..


kanapki z pasztetem jem
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 16:22   #329
Eydrith
Zadomowienie
 
Avatar Eydrith
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 667
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

witam słonko, gratuluję wizyty! ależ jestem ciekawa tego serduszka zdjęcie z usg super - niby niewielki niuniuś, ale przeoczyć się go nie da super, oby tak dalej

a piesek - uwielbiam buldożki, są przesłodkie
ja niestety nie mam zwierzaka, kocham psy, ale mój staruszek umarł w zeszłym roku i na razie nie chcę innego.

Fame współczuję szpitala! dobrze że już wszystko ok.

A u mnie mdłości, mdłości, mdłości ... jem - źle, nie jem - jeszcze gorze, nie wiem już co robić. Pić zresztą też nie mogę za bardzo. No ale nie narzekam, nie wypada Zmykam się położyć, milego wieczoru mamuśki
Eydrith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 16:31   #330
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

dziewczyny starajcie się dużo pić!! to na prawde bardzo wazne i nie dojdzie do odwodnienia!
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-23 21:12:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:20.