Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-15, 17:24   #91
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez empress_ Pokaż wiadomość
Dezodoranty Yves Rocher bez soli aluminium zostały wycofane.

Stara wersja dezodorantu:


I nowa (z solami aluminium):
żałuję, że wycofali te dezodoranty bez aluminium
skończyły mi się roszerowe zapasy i kupiłam ziaję liście oliwki, ale to nie to zapach zbyt intensywny i mało naturalny
lawendowy był moim ulubionym...
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 17:51   #92
BlueberryMilkshake
Zadomowienie
 
Avatar BlueberryMilkshake
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 880
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Czy wiecie może, co jest prezentem niespodzianka za 175zł w ofercie z katalogu wysyłkowego z naklejkami z podwójnymi produktami -50%?
BlueberryMilkshake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 17:56   #93
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez BlueberryMilkshake Pokaż wiadomość
Czy wiecie może, co jest prezentem niespodzianka za 175zł w ofercie z katalogu wysyłkowego z naklejkami z podwójnymi produktami -50%?
Woda perfumowana So Elixir 50 ml
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 17:59   #94
BlueberryMilkshake
Zadomowienie
 
Avatar BlueberryMilkshake
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 880
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez empress_ Pokaż wiadomość
Woda perfumowana So Elixir 50 ml
Dzięki Właśnie doczytałam w czwartym poście
BlueberryMilkshake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 18:04   #95
Natalica1809
Raczkowanie
 
Avatar Natalica1809
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 239
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Jest szansa, że do końca tej oferty dadzą kod na dowolny produkt gratis...albo -100 zł(bo dostępne teraz już wykorzystałam)?
__________________
„Nadzieja to przeznaczenie, którego poszukujemy
Miłość to droga, która prowadzi do nadziei
Odwaga to siła, która nas napędza
Z ciemności podążamy ku wierze.”
Dean Koontz
Natalica1809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 18:06   #96
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Natalica1809 Pokaż wiadomość
Jest szansa, że do końca tej oferty dadzą kod na dowolny produkt gratis...albo -100 zł(bo dostępne teraz już wykorzystałam)?
Jak wykorzystałaś kod -100 zł, możesz zrobić zakup jednorazowy z innego maila.
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 18:14   #97
caeruleus
Raczkowanie
 
Avatar caeruleus
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 305
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez empress_ Pokaż wiadomość
Dezodoranty Yves Rocher bez soli aluminium zostały wycofane.

Stara wersja dezodorantu:


I nowa (z solami aluminium):
przede wszystkim witam
Nie zwróciłam uwagi na zmianę składu - szkoda! Zastanowię się nad zamówieniem...
caeruleus jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-15, 19:14   #98
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Skusiłam się na zakupy na YR po raz pierwszy od dawna i brakuje tuszu Sexy Pulp Co gorsza, tusz na potwierdzeniu elektronicznym jest, na papierowym z paczki tajemniczo zniknął. Nie wiem, czy jakbym wiedziała że tuszu nie będzie skusiłabym się na zakupy...
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 19:22   #99
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez zuz123 Pokaż wiadomość
Skusiłam się na zakupy na YR po raz pierwszy od dawna i brakuje tuszu Sexy Pulp Co gorsza, tusz na potwierdzeniu elektronicznym jest, na papierowym z paczki tajemniczo zniknął. Nie wiem, czy jakbym wiedziała że tuszu nie będzie skusiłabym się na zakupy...
Napisz do BOK lub zadzwoń. Powinni dosłać Ci tusz.
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 19:30   #100
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez empress_ Pokaż wiadomość
Napisz do BOK lub zadzwoń. Powinni dosłać Ci tusz.
Tak zrobię, dzięki
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 19:36   #101
marta448
Raczkowanie
 
Avatar marta448
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 198
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez zuz123 Pokaż wiadomość
Skusiłam się na zakupy na YR po raz pierwszy od dawna i brakuje tuszu Sexy Pulp Co gorsza, tusz na potwierdzeniu elektronicznym jest, na papierowym z paczki tajemniczo zniknął. Nie wiem, czy jakbym wiedziała że tuszu nie będzie skusiłabym się na zakupy...
Czyli nie jestem sama u mnie dokładnie taka sama sytuacja Mail napisany i czekam na jakąś odpowiedź
__________________
Moja pazurkowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post46804535


10.2014 początek walki o piękne loki

marta448 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-15, 20:05   #102
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez julietta83 Pokaż wiadomość
żałuję, że wycofali te dezodoranty bez aluminium
skończyły mi się roszerowe zapasy i kupiłam ziaję liście oliwki, ale to nie to zapach zbyt intensywny i mało naturalny
lawendowy był moim ulubionym...
Polecam wypróbowanie ałunu Ostatnio drażniły mnie zapachy wszystkich antyperspirantów, działanie też nie było takie jak chciałam, i zdecydowałam się na ałun z Organique. Skład: 100% POTASSIUM ALUM. Używam od tygodnia i na razie jest bardzo dobrze. Dzisiaj miałam intensywny dzień i mimo, że trochę się spociłam, to całkowicie bezzapachowo. I bez śladów na białej bluzeczce Teraz w Organique do każdego zamówienia można dorzucić do koszyka 6 próbek, można zamawiać też same próbki za koszt wysyłki. A w dniach 1-3 kwietnia jest weekend zniżek z Twoim Stylem (fajne rabaty, warto zajrzeć) i do Organique jest 20%. Przepraszam za spam
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 20:11   #103
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Polecam wypróbowanie ałunu Ostatnio drażniły mnie zapachy wszystkich antyperspirantów, działanie też nie było takie jak chciałam, i zdecydowałam się na ałun z Organique. Skład: 100% POTASSIUM ALUM. Używam od tygodnia i na razie jest bardzo dobrze. Dzisiaj miałam intensywny dzień i mimo, że trochę się spociłam, to całkowicie bezzapachowo. I bez śladów na białej bluzeczce Teraz w Organique do każdego zamówienia można dorzucić do koszyka 6 próbek, można zamawiać też same próbki za koszt wysyłki. A w dniach 1-3 kwietnia jest weekend zniżek z Twoim Stylem (fajne rabaty, warto zajrzeć) i do Organique jest 20%. Przepraszam za spam
Ałun to praktycznie to samo co aluminium, więc jak ktoś unika to nie polecam.
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 20:17   #104
czerwieclipiec
Zadomowienie
 
Avatar czerwieclipiec
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: jesień
Wiadomości: 1 112
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Polecam wypróbowanie ałunu Ostatnio drażniły mnie zapachy wszystkich antyperspirantów, działanie też nie było takie jak chciałam, i zdecydowałam się na ałun z Organique. Skład: 100% POTASSIUM ALUM. Używam od tygodnia i na razie jest bardzo dobrze. Dzisiaj miałam intensywny dzień i mimo, że trochę się spociłam, to całkowicie bezzapachowo. I bez śladów na białej bluzeczce Teraz w Organique do każdego zamówienia można dorzucić do koszyka 6 próbek, można zamawiać też same próbki za koszt wysyłki. A w dniach 1-3 kwietnia jest weekend zniżek z Twoim Stylem (fajne rabaty, warto zajrzeć) i do Organique jest 20%. Przepraszam za spam
Wszystko się zgadza, ale ałun jest związkiem aluminium.
__________________
- Underground nuclear testing in China, and, hey! Your perfume!
- My perfume? I'm not wearing any perfume.
- Oriental blend, tangerines, castorium...
- I showered before I came here.
- ... maybe a little myrrh. Opium. You're wearing Opium.
- I got it, didn't I? Yeah.
czerwieclipiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 20:28   #105
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Ałun to praktycznie to samo co aluminium, więc jak ktoś unika to nie polecam.
Jak ktoś szuka czegoś bez aluminium to nie, ale jak ktoś szuka alternatywy dla sklepowych zapychaczy już tak W sumie to nie doczytałam, że to aluminium, tyle pochwał nad tym Ważne, że u mnie działa
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 20:37   #106
strumyczek
Raczkowanie
 
Avatar strumyczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Ja ostatnio testuję sodę oczyszczoną z wodą utlenioną zamiast dezodorantu i jest całkiem spoko. Żadnego zapaszku Serio!
Chciałam Was zapytać o szampon ten w kremie, nie pieniący się. Jak dotąd mogłam głowę myć 2x w tyg. bo mi się włosy nie tłuściły. A po tym szamponie nawet 2 dni nie wytrzymam. Jak na wieczór umyję to do południa jako tako a wieczorem masakra.
Poza tym włosy są całkiem fajne po myciu i super mi się nim myje, nie brakuje mi nic a nic tego, że się nie pieni. (Może to przez to że ostatnio myłam głowę sodą oczyszczoną i psikałam octem jabłkowym z wodą, to się przyzwyczaiłam. Myślałam że ten szampon będzie fajną alternatywą dla sody, a tu taki klops)
Też tak macie? Czy to tylko ja tak mam?
Jak umyłam włosy zwykłym szamponem to mi tak nie tłuścił (chciałam sprawdzić czy to nie to, że włosy przyzwyczaiły się do sody).
Kurcze, taka szkoda
strumyczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 20:46   #107
TheBlondWife
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 16
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez strumyczek Pokaż wiadomość
Ja ostatnio testuję sodę oczyszczoną z wodą utlenioną zamiast dezodorantu i jest całkiem spoko. Żadnego zapaszku Serio!
Chciałam Was zapytać o szampon ten w kremie, nie pieniący się. Jak dotąd mogłam głowę myć 2x w tyg. bo mi się włosy nie tłuściły. A po tym szamponie nawet 2 dni nie wytrzymam. Jak na wieczór umyję to do południa jako tako a wieczorem masakra.
Poza tym włosy są całkiem fajne po myciu i super mi się nim myje, nie brakuje mi nic a nic tego, że się nie pieni. (Może to przez to że ostatnio myłam głowę sodą oczyszczoną i psikałam octem jabłkowym z wodą, to się przyzwyczaiłam. Myślałam że ten szampon będzie fajną alternatywą dla sody, a tu taki klops)
Też tak macie? Czy to tylko ja tak mam?
Jak umyłam włosy zwykłym szamponem to mi tak nie tłuścił (chciałam sprawdzić czy to nie to, że włosy przyzwyczaiły się do sody).
Kurcze, taka szkoda
cześć wszystkim!
W ogóle mam wrażenie, że coś się z ich szamponami podziało złego... Ponad dwa lata temu, kiedy odkryłam YR byłam zachwycona szamponami. Noo to było coś, ładnie pachną, nie mam po nich łupieżu (a dostaję niemal po wszystkim) i ogólnie WOW, aż w pewnym momencie działo się to co koleżance wyżej, tj. szybkie przetłuszczanie. Normalnie zawsze myłam włosy co 2 dni, ale teraz w tym drugim dniu są kompletnie nie do życia. Doszłam do wniosku, że dam włosom odpocząć i wrócę za jakiś czas do ich szamponów...
TheBlondWife jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 21:05   #108
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez strumyczek Pokaż wiadomość
Ja ostatnio testuję sodę oczyszczoną z wodą utlenioną zamiast dezodorantu i jest całkiem spoko. Żadnego zapaszku Serio!
Chciałam Was zapytać o szampon ten w kremie, nie pieniący się. Jak dotąd mogłam głowę myć 2x w tyg. bo mi się włosy nie tłuściły. A po tym szamponie nawet 2 dni nie wytrzymam. Jak na wieczór umyję to do południa jako tako a wieczorem masakra.
Poza tym włosy są całkiem fajne po myciu i super mi się nim myje, nie brakuje mi nic a nic tego, że się nie pieni. (Może to przez to że ostatnio myłam głowę sodą oczyszczoną i psikałam octem jabłkowym z wodą, to się przyzwyczaiłam. Myślałam że ten szampon będzie fajną alternatywą dla sody, a tu taki klops)
Też tak macie? Czy to tylko ja tak mam?
Jak umyłam włosy zwykłym szamponem to mi tak nie tłuścił (chciałam sprawdzić czy to nie to, że włosy przyzwyczaiły się do sody).
Kurcze, taka szkoda
Nie pocieszę Cię - ja zużyłam całą tubę szamponu w kremie i wciąż nie wiedziałam, jak go używać. Żadne metody kubeczkowe czy inne się nie sprawdzały. Zaraz po umyciu włosy były miękkie, piękne, sypkie, a następnego dnia koło południa (włosy myję wieczorem) tłusty przyklap. W końcu używałam go tak, że na włosach polewałam go wodą, najczęściej kilkukrotnie, i dokładnie rozcierałam. Miałam wrażenie, że sam krem był zbyt treściwy, oblepiał mi włosy i nie mogłam go wypłukać, a po takim zabiegu świeżość trzymała się do 17-18. A normalnie mogę myć włosy co 2 dni Szczerze mówiąc to odżywki z YR lepiej myją niż ten szampon - ostatnio olejki ściągam odżywką i dają radę
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 21:25   #109
strumyczek
Raczkowanie
 
Avatar strumyczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Kurcze, ale serio co do mycia, spłukiwania to nie miałam żadnego "ale", tylko to expresowe, bo nawet trudno to nazwać szybkim przetłuszczaniem. Zejście z 2 myć na tydzień do codziennego to mi się zupełnie nie kalkuluje
Ilość szamponu jaką używałam była jeszcze mniejsza niż zwykłego. Starałam się myć gł. skalp i włosy przy nim, a reszta włosów myła się "sama" podczas spłukiwania.
Jeszcze spróbuję może faktycznie rozrzedzić to wodą. Ale to pewnie jeszcze mniej tego szamponu będę brać... i tak biorę tyle co orzech laskowy na włosy za ramiona...
Baa a teraz to pewnie jak groszek zielony będę musiała, bo sobie je ścięłam do ucha
Ha! Właśnie. Sypkie włosy! Też to mam po tym szamponie! A ja mam dość puszyste, no takie łatwo poddające się włosy i o taki efekt sypkich ciężko u mnie. A tu proszę! Czyli oblepia jak... wyrażać się nie będę
Jeszcze wpadł mi do głowy pomysł, że pomieszam go z sodą oczyszczoną. Soda wysusza troszkę, to może wyjdzie z tego jakiś półśrodek, żeby choć zużyć tą tubę... Jak nie to pewnie oddam innym na testy

Edytowane przez strumyczek
Czas edycji: 2016-03-15 o 21:30
strumyczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-15, 21:41   #110
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez strumyczek Pokaż wiadomość
Kurcze, ale serio co do mycia, spłukiwania to nie miałam żadnego "ale", tylko to expresowe, bo nawet trudno to nazwać szybkim przetłuszczaniem. Zejście z 2 myć na tydzień do codziennego to mi się zupełnie nie kalkuluje
Ilość szamponu jaką używałam była jeszcze mniejsza niż zwykłego. Starałam się myć gł. skalp i włosy przy nim, a reszta włosów myła się "sama" podczas spłukiwania.
Jeszcze spróbuję może faktycznie rozrzedzić to wodą. Ale to pewnie jeszcze mniej tego szamponu będę brać... i tak biorę tyle co orzech laskowy na włosy za ramiona...
Baa a teraz to pewnie jak groszek zielony będę musiała, bo sobie je ścięłam do ucha
Ha! Właśnie. Sypkie włosy! Też to mam po tym szamponie! A ja mam dość puszyste, no takie łatwo poddające się włosy i o taki efekt sypkich ciężko u mnie. A tu proszę! Czyli oblepia jak... wyrażać się nie będę
Jeszcze wpadł mi do głowy pomysł, że pomieszam go z sodą oczyszczoną. Soda wysusza troszkę, to może wyjdzie z tego jakiś półśrodek, żeby choć zużyć tą tubę... Jak nie to pewnie oddam innym na testy
Pamiętam, że po pierwszym myciu nie mogłam się oprzeć i wciąż głaskałam włosy, takie fajne były A jak z szamponu nie uda Ci się nic zrobić, możesz go używać jako odżywkę. Albo ogolić nogi
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 21:45   #111
Natalica1809
Raczkowanie
 
Avatar Natalica1809
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 239
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez empress_ Pokaż wiadomość
Jak wykorzystałaś kod -100 zł, możesz zrobić zakup jednorazowy z innego maila.

Tylko wówczas nie naliczą mi punktów payback... mam rację? A mam od wczoraj (o dziwo) dobry kupon i chciałam go zrealizować.
__________________
„Nadzieja to przeznaczenie, którego poszukujemy
Miłość to droga, która prowadzi do nadziei
Odwaga to siła, która nas napędza
Z ciemności podążamy ku wierze.”
Dean Koontz
Natalica1809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 21:52   #112
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Natalica1809 Pokaż wiadomość
Tylko wówczas nie naliczą mi punktów payback... mam rację? A mam od wczoraj (o dziwo) dobry kupon i chciałam go zrealizować.
Chyba naliczą, bo nr Payback można wpisać podczas składania zamówienia.
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 22:00   #113
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Natalica1809 Pokaż wiadomość
Tylko wówczas nie naliczą mi punktów payback... mam rację? A mam od wczoraj (o dziwo) dobry kupon i chciałam go zrealizować.
Naliczą, jeśli wpiszesz numer przy składaniu zamówienia. Kiedyś robiłam trzy zamówienia z jednym kodem i za każdym razem dostałam punkty, mimo że każde było na kogoś innego - na mnie, męża i siostrę
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 22:07   #114
strumyczek
Raczkowanie
 
Avatar strumyczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Pamiętam, że po pierwszym myciu nie mogłam się oprzeć i wciąż głaskałam włosy, takie fajne były A jak z szamponu nie uda Ci się nic zrobić, możesz go używać jako odżywkę. Albo ogolić nogi
Z tymi wrażeniami po pierwszym myciu to dokładnie jak ja - jak bym o sobie czytała. Wtedy myślałam sobie - tak to TEN szampon! Szkoda że trochę później myślałam już inaczej
Z tą odżywką i goleniem nóg to całkiem zacny pomysł
strumyczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 06:22   #115
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Ja wczoraj wieczorem pierwszy raz użyłam szampon w kremie i powiem Wam, że żałuję że nie mam czasu umyć głowy teraz
Włosy mam mięciutkie i gładkie ale skóra głowy mnie swędzi
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 08:27   #116
Sharlottka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 228
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Witam się w nowym wątku
Sharlottka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 09:49   #117
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Ałun to praktycznie to samo co aluminium, więc jak ktoś unika to nie polecam.
Dokładnie. Pod względem chemicznym to to samo. Obecnie nie ma skutecznego zamiennika dla soli aluminium, a jest zbyt mało badań potwierdzających ich szkodliwość i związek z rakiem piersi. Takie badania byłyby kosztowne, potrzebny byłby sponsor, a wiadomo, że firmom kosmetycznym nie zależy na ucinaniu gałęzi, na której siedzą.
Póki co odsyłam do zasobów anglojęzycznych. Bez soli aluminium są dezodoranty Alterra i Nivea Pure & Natural Action, niestety o małej skuteczności.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-03-16 o 09:50
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 10:18   #118
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Aluminium jest również podejrzane o sprzyjanie chorobie Alzheimera
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:39   #119
lwiapaszcza
Raczkowanie
 
Avatar lwiapaszcza
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 197
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Dokładnie. Pod względem chemicznym to to samo. Obecnie nie ma skutecznego zamiennika dla soli aluminium, a jest zbyt mało badań potwierdzających ich szkodliwość i związek z rakiem piersi. Takie badania byłyby kosztowne, potrzebny byłby sponsor, a wiadomo, że firmom kosmetycznym nie zależy na ucinaniu gałęzi, na której siedzą.
Póki co odsyłam do zasobów anglojęzycznych. Bez soli aluminium są dezodoranty Alterra i Nivea Pure & Natural Action, niestety o małej skuteczności.
Są jeszcze dezodoranty CD również bez soli aluminium. Zimą właśnie takich używam, latem, niestety, przechodzę na te bardziej skuteczne i, poodobno, szkodliwe dezodoranty.
lwiapaszcza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 12:06   #120
Felicitaz
Raczkowanie
 
Avatar Felicitaz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 157
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez lwiapaszcza Pokaż wiadomość
Są jeszcze dezodoranty CD również bez soli aluminium. Zimą właśnie takich używam, latem, niestety, przechodzę na te bardziej skuteczne i, poodobno, szkodliwe dezodoranty.
Hej
Ja używam i sobie chwalę (na zasadzie, że rzeczywiście chronią przed potem i przykrym zapachem) : oliwkową ZIAJĘ i NIVEĘ w kulce - przezroczysty płyn , zapach kwiatowy. Nie zawierają aluminium , to dezodoranty, a nie właśnie zawierające tę substancję szkodliwą - antyperspiranty.

Edytowane przez Felicitaz
Czas edycji: 2016-03-16 o 12:08
Felicitaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-15 18:51:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:06.