Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-24, 16:34   #2851
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Megi72 Cosmelan pack+cosmelan2 kupiłam na ebay od glo revitalize 19 lipca br i wciąż czekam na przesyłkę.Całość kosztowała mnie po przeliczeniu na złotówki 1100 zł. ,a Ty od kogo kupiłaś i czy już dostałaś przesyłkę?

jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 16:51   #2852
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Ivonako czy jutro jak będziesz u lekarza mogłabyś się spytać czy w tym samym czasie można za jednym zamachem posmarować twarz cosm1 oraz/ a raczej przed /nałożyć maść na brodawki .Nie dość ,że jestem okropnie plamiasta to jeszcze jakby tego było mało mam mnóstwo pieprzyków i brodawek.Słyszałam,że strupy po tej maści/ wartex albo wertex ale nie jestem pewna/schodzą przez 2 tygodnie.Może ktoś usuwał skutecznie brodawki jakąś maścią i może mi ją polecić?
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 17:06   #2853
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

jozefinka 888 trudno bedzie mi się spytać o brodawki bo nie mam takowych i facet by wyczaił że coś jest nie tak. Kiedyś miałam całą szyję w brodawkach (około 20-30szt. takich jakby odstających - nie wiem o jakie brodawki Ci chodzi) i dermatolog usunęła mi je wypalając jakąś taką końcówką. Nie bolało, bo było znieczulone maścią emla. Zapłaciłam 2,5 roku temu za całość coś około 120-140 zł. Jak chcesz to wyślij mi zdjęcie na PW to Ci powiem, czy to o takie brodawki chodzi. Maleńkie strupki były. Nic wielkiego, jak po syfku jakimś.
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 18:29   #2854
JOASIA71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 74
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witajcie dziewczyny!! cieszę sie że tu trafiłam całkiem przypadkowo szukając wiadomości na temat cosmelanu. Od kilku dni śledzę Wasze opowiastki , które są dla mnie niezastąpione(chyba żaden lekarz nie byłby w stanie tego nam przekazać). Moja historia jest bardzo podobna do Waszychd kilku lat plamy i coraz większe plamiska. Przeszłam całą serię zabiegów laserowych ,kwasy i it.p. z niewielkim efektem.Nagle wiadomość o cosmelanie sprawiła że pojawiła sie nadzieja. Jestem już zdecydowane(dzięki Wam cosmelanki ) bo wcześniej miałam mieszane uczucia. Chcę WAM wszystkim aktywnym podziękować bo nawet nie wiecie ile dla nas - nowych znaczy Wasza wiedza. To nie tylko info ale również nadzieja na lepsze czasy(może wreszcie będe potrafiła patrzeć z większą pewnościa na ludzi -zapewne wiecie o czy mówie).Mam nadzieje że przyjmiecie mnie do swojego grona na co bardzo liczę.) No i korzystając z okazji mam kilka pytań jestem z okolic Trójmiasta i nie potrafie się zdecydować na wybór gabinetu może któras z Was może mi polecić. Drugi problem polega na tym że za tydzien wyjeżdżam na 2 tygodnie do Egiptu i już panicznie się boje swojego wyglądu po powrocie(oczywiscie bedę przestrzegała wszelkich zasad ochrony twarzy ale pewnie przyjadę okropnie plamiasta( ) czy w związku z tym mogę sie zdecydować od razu po powrocie na zabieg .Liczę na Waszą pomoc i pozdrawiam Was wszystkie bardzo gorąco
JOASIA71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 18:43   #2855
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez jozefinka888 Pokaż wiadomość
Ivonako czy jutro jak będziesz u lekarza mogłabyś się spytać czy w tym samym czasie można za jednym zamachem posmarować twarz cosm1 oraz/ a raczej przed /nałożyć maść na brodawki .Nie dość ,że jestem okropnie plamiasta to jeszcze jakby tego było mało mam mnóstwo pieprzyków i brodawek.Słyszałam,że strupy po tej maści/ wartex albo wertex ale nie jestem pewna/schodzą przez 2 tygodnie.Może ktoś usuwał skutecznie brodawki jakąś maścią i może mi ją polecić?
Jozefinka888 ja osobiście nie mam brodawek, ale usuwałam brodawki u syna. Co prawda nie na twarzy ale na stopach (po wizytach na basenie). Miał ich kilkanaście. I najskuteczniejsze co mogę polecić to był Wartner środek do usuwania brodawek. Oparty na metodzie szybkiego zamrażania w ciekłym azocie. Bardzo skuteczny, wystarczyła jednorazowa aplikacja. Mam opakowanie więc podam ci co na nim pisze: Nowy sposób pozbywania sie brodawek o pochodzeniu wirusowym, szybki, skuteczny i łatwy w użyciu. Działanie polega ba szybkim zamrozeniu rdzenia brodawki, Po dokonaniu zabiegu brodawka stopniowo zanika lub odpada w ciąhu 10 dni. Na ogół wystarcza jednorazowe zastosowanie środka. Zawiera 10 dawek. Czyli na 10 brodawek. Z doświadczenia powiem ci ze jest to najskuteczniejszy środek. Od czasu zastosowania tego środka nie dosc ze zostaly zlikwidowane wszystkie to nie pojawiły sie juz nowe. Żadne inne środki stosowane przed nim nie pomogły.Lakiery itp. Tylko to. Poszukaj w internecie, znajdziesz dużo informacji na ten temat. Nie wiem czy można stosować na twarzy, bo nie pisze. Środek ten był dosc drogi, bo dwa lata temu za jedno opakowanie płaciłam 51 zł. Ale naprawdę skuteczny wiec ci go polecam.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 19:01   #2856
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dziewczyny byłam dzisiaj u ginekologa domagając sie skierowania na badanie poziomu hormonów i próbę wątrobową. Ponieważ umyśliłam sobie ze może to nie słońce tak na mnie działa ale wątroba szwankuje i moze to nie cosmelanu mi trzeba tylko wystarczy pić sok z buraków (wyczytałam gdzieś w internecie ze jesli plamy występują na żuchwie, regularnie po obu stronach to jej to wina chorej wątroby). Pani doktor wybiła mi ten pomysł z głowy. Powiedziała że mam klasyczne przebarwienia.I że niestety będzie to postępować z wiekiem, a szczególnie skłonności mają osoby szczupłe, o jasnej karnacji i takich włosach. Osoby puszyste nie mają takich problemów, bo barwnik ktory nam te plamiska powoduje znajduje sie u tych osób w głębszych warstwach skóry.
Swoją drogą ona również ma przebarwienia i od paru lat z nimi walczy mikrodembrazją i kwasami, mało skutecznie, zainteresowała się cosmelanem jak jej o takiej możliwosći wspomniałam
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 19:21   #2857
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez NIKI1 Pokaż wiadomość
Witam Was serdecznie;-)Dziewczyny we wrezsniu ma zabieg cosmelan i kosztuje 1600zł czy on napewno pomaga i usuwa przebarwienia?Stosowałam ostatnio krem 50+ i słonce jednak uaktywniło moje przebarwienia i wyglada moja buzia tragicznie mocne plamy przy oczach i na czole.Zrobiłam sobie pilingi i narazie na noc stosuje krem na plamy i jest troszke lepiej...Napiszcie co radzicie bo juz mam dosyc biegania po dermatologach i kosmetyczkach czy to bedzie moja ostatnia wizyta we wrezsniu...???i bedzie wreszcie jakis pozytywny rezultat?

NIKI1 pomaga na pewno. To najskuteczniejsza metoda, nie ma nic lepszego. Poczytaj trochę wcześniejsze posty gdzie się wypowiadaja dziewczyny w trakcie i po zabiegu, bo trudno pisac w tym momencie o wszystkim. Rozwieje to twoje wątpliwosci a o reszte dopytasz. Powiem ci że sama przez 3 tygodnie czytałam wszystki posty po kolei żeby mieć jakieś pojęcie o zabiegu.


Aha19 co do cosmelanu przy cerze trądzikowej to, żadnych doświadczeń nie mam ani nie widziałam żeby sie ktoras z dziewczyn wypowiadała na ten temat, jedno wiem na pewno ze wszelkie ropne zapalenia muszą być do zabiegu wyleczone. Do cery trądzikowej dermatolog zalecała Skinoren żel 15%, lub krem który ma mocniejsze działanie 20 % (w ulotce pisze ze jest na trądzik i przebarwienia) na dzień i Differin żel na noc. Obydwa można zakupić bez recepty, choć w niektórych aptekach z differinem może być problem. Dermatolog zalecała stosowanie tych leków (do 6 m-cy ) przed zabiegiem. I jeszcze jedno widziałam zdjecia w internecie osób jak wyglądały przed i po zabiegu i były tam osoby nie tylko z przebarwieniami posłonecznymi ale i z potrądzikowymi. Wystarczy wpisać w google hasło cosmelan i przełaczyć na grafike.

To jedno z nich: http://www.elcentrobotox.com/cosmelan04.jpg
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-24, 19:27   #2858
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Joasia witamy cię w naszym gronie, co mogę tobie zaproponować jedz na urlop i korzystaj ze słońca ile się da bo to będą twoje ostatnie dni z twarzą na słońcu Po przyjeździe kup zestaw cosmelana i zrób to w końcu sama A będziesz szczęśliwą cosmelanka z zaoszczędzonymi pieniędzmi.
Masima ty chyba nie wytrzymasz do piątku, nie wmawiaj sobie plam wątrobowych każdy lekarz na oko stwierdzi czy to są plamy wątrobowe czy przebarwienia, ale co do hormonów to polecam i nakazuję. Ja to mam dodatkowo przechlapane bo mam ciemną karnacje i pigment nie równo się rozkłada
Dziewczyny widziałam hinduskę z przebarwieniami szok na tak ciemnej twarzy były okropne czarne plamy Moje przy niej to pikuś.
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 19:30   #2859
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cassatta zobacz na te zdjecia, to sa osoby z ciemną karnacją własnie, a wydawaloby sie że u nich nie sa możliwe przebarwienia. Prawde mówiąc zdjecia sa przerażajace, oczywiscie te przed. Po prostu u osób z ciemną karnacją plamy sa jeszcze ciemniejsze. Co nie znaczy ze te z jasną karnacją wyglądają rewelacyjnie. Mam blada twarz i wszystko widac na niej, pudry kryja może w 50 %. A na dodatek nie moge sie za bardzo przypudrować bo twarz odcinać sie będzie od reszty ciała, szyji, wtedy to dopiero wyglada.....A jasnym pudrem brązowego plamiska raczej trudno przykryć
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 19:41   #2860
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Nie, no aż tak ciemnej karnacji to ja nie posiadam, jestem oliwkowa i nie biała, a jak się opalę to jestem "miodowa" i na tym koniec nigdy nie czekoladka
Te kobiety mają straszne przebarwienia i to chyba po trądziku?
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 20:02   #2861
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

czekoladka to ja też nigdy nie bylam i już też nie będę. A jeśli chodzi o przebarwienia to ja wczesniej nie miałam nawet pojęcia że po trądziku można mieć przebarwienia, sama nigdy nie miałam trądziku, bo mam suchą cerę więc okres dojrzewania przeszłam bezboleśnie. I wiesz to chyba wyglada gorzej zdecydowanie niż te nasze plamiska ze słonca
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-24, 20:10   #2862
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Masima dzięki za informacje o preparacie na brodawki.Napewno skorzystam.Czy ten Wartner można kupić w aptece bez problemu,czy też trzeba mieć receptę?Jak myślisz czy mogę posmarować nim brodawki a potem nałożyć cosm1 omijając oczywiście wysmarowane maścią brodawki?Boże!!!! ja to mam przekichane .Jak jakaś hokata.
Dobrze chociaż,że figurę mam całkiem niezałą.
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 20:23   #2863
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez jozefinka888 Pokaż wiadomość
Masima dzięki za informacje o preparacie na brodawki.Napewno skorzystam.Czy ten Wartner można kupić w aptece bez problemu,czy też trzeba mieć receptę?Jak myślisz czy mogę posmarować nim brodawki a potem nałożyć cosm1 omijając oczywiście wysmarowane maścią brodawki?Boże!!!! ja to mam przekichane .Jak jakaś hokata.
Dobrze chociaż,że figurę mam całkiem niezałą.
Jaka odmiana - zamiast tylko o tych plamach, ze okropne, to dla równowagi, że mamy coś ładnego! Jozefinko - .
Ja na przykład jestem bardzo zadowolna ze swoich włosów. Używam dobrych preparatów do pielęgnacji - chociaż ostatnio znalazłam super salonowe i b. niedrogie firmy Ce- Ce. Nawilżajaca maska jest świetna. I serum Kerastase ( to już tanie nie jest ale wydajne), które się aktywuje pod wpływem ciepła suszarki i zupełnie nie obciąża włosów.
A jak u Was ? Co macie ładnego ? Bo ściana ma dwie strony - z jednej może być płaczu ,a z drugiej - wręcz przeciwnie
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 20:28   #2864
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez jozefinka888 Pokaż wiadomość
Masima dzięki za informacje o preparacie na brodawki.Napewno skorzystam.Czy ten Wartner można kupić w aptece bez problemu,czy też trzeba mieć receptę?Jak myślisz czy mogę posmarować nim brodawki a potem nałożyć cosm1 omijając oczywiście wysmarowane maścią brodawki?Boże!!!! ja to mam przekichane .Jak jakaś hokata.
Dobrze chociaż,że figurę mam całkiem niezałą.

Jozefinka888 sa dwa rodzaje tego preparatu. Ja ci opisałam ten co stoasowałam na stopy. A to jest drugi. 12 dawek i naqwet tańszy bo za 38 zł w aptece internetowej. Tak można kupić bez problemu, bez recepty. Na twoi miejscu najpierw wyleczyłabym te brodawki a dopiero potem stosowała cosmelan. Nie znana jest przecież interakcja cosmelanu na ten środek, a i nie wiadomo jak by sie twarz zachowała. Wiadomo ze po cosmelanie skóra bedzie podrażniona, a brodawki rozsiewaja się na uszkodzonej skórze. Więc według mnie stosowanie tego łacznie jest wykluczone, najpierw leczenie brodawek potem przebarwień. Wyleczenie ich potrwa około dwóch tygodni, tak jest w ulotce., Więc to nie tak strasznie dużo, inaczej nie ryzykowałabym.

Wartner - nowy sposób pozbywania się brodawek o pochodzeniu wirusowym ( kurzajki ) ... (tj. twarz,szyja, pachy, piersi, pośladki)

Link do apteki internetowej gdzie można zamówić obydwa preparaty. Do twarzy jest ten drugi.http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/s0-Szukaj
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 20:32   #2865
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Jaka odmiana - zamiast tylko o tych plamach, ze okropne, to dla równowagi, że mamy coś ładnego! Jozefinko - .
Ja na przykład jestem bardzo zadowolna ze swoich włosów. Używam dobrych preparatów do pielęgnacji - chociaż ostatnio znalazłam super salonowe i b. niedrogie firmy Ce- Ce. Nawilżajaca maska jest świetna. I serum Kerastase ( to już tanie nie jest ale wydajne), które się aktywuje pod wpływem ciepła suszarki i zupełnie nie obciąża włosów.
A jak u Was ? Co macie ładnego ? Bo ściana ma dwie strony - z jednej może być płaczu ,a z drugiej - wręcz przeciwnie

Wiesz camilia włosy to ja też miałam zawsze super, wszyscy na nie zawsze zwracali uwagę, długie, ale przede wszystkim gęste i naturalnie kręcone. Jak się okazało do czasu, długie i gęste sa, ale już nie kręcone. Od dwóch lat włosy przestały mi sie kręcić, to znaczy są poddatne ale się same rozkręcają do godziny po myciu. To podobno przez tabsy. Dalej sie z tym nie pogodziłam i zastanawiam sie czy jakbym przestala je brac to włosy znów zaczęłyby sie kręcić. Także tabsy mnie nieźle wyrolowały. Do tego doszły problemy z wagą, jestem na nieustającej diecie, wczesniej nie było z tym problemów a teraz wahania cały czas. Ale na całą reszte nie narzekam
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 20:37   #2866
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

[quote=jozefinka888;834056 3]Megi72 Cosmelan pack+cosmelan2 kupiłam na ebay od glo revitalize 19 lipca br i wciąż czekam na przesyłkę.Całość kosztowała mnie po przeliczeniu na złotówki 1100 zł. ,a Ty od kogo kupiłaś i czy już dostałaś przesyłkę?

Jorefinka888 ja też kupilam cosmelan od tej sprzedawczyni 10 lipca i wciaż czekamKtóraś z dziewczyn pisała,ze dostawy mają ruszyć pod koniec lipca.Wyglada na to,że każdy kto trafil na to forum kończy na ebay Ciekawe jaki procent stanowia przesyłki do Polski ?
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 20:53   #2867
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

kamilia to niezły pomysł by pogadać o swoich zaletach.My kobiety mamy tendencję do dołowania się swoimi często urojonymi kompleksami.To droga do nikąd i lepiej skupić się na atutach.Nie ma przecież brzydkich kobiet (była u mnie jedna w pracy )są tylko kobiety zaniedbane lub niewyedukowane.Spójrzmy na facetów.Każdy jeden przeświadczony jest o swoim nieodpartym uroku,niewyczerpalnej potencji i błyskotliwej inteligencji.Chwalcie się ,chwalcie to może i ja się odważę ?
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 20:56   #2868
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

A co tak buczacza siedzi dzisiaj jak mysz pod miotłą ?
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 21:14   #2869
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Wiesz camilia włosy to ja też miałam zawsze super, wszyscy na nie zawsze zwracali uwagę, długie, ale przede wszystkim gęste i naturalnie kręcone. Jak się okazało do czasu, długie i gęste sa, ale już nie kręcone. Od dwóch lat włosy przestały mi sie kręcić, to znaczy są poddatne ale się same rozkręcają do godziny po myciu. To podobno przez tabsy. Dalej sie z tym nie pogodziłam i zastanawiam sie czy jakbym przestala je brac to włosy znów zaczęłyby sie kręcić. Także tabsy mnie nieźle wyrolowały. Do tego doszły problemy z wagą, jestem na nieustającej diecie, wczesniej nie było z tym problemów a teraz wahania cały czas. Ale na całą reszte nie narzekam
Pisząc tabsy co masz na myśli ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-24, 21:16   #2870
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
kamilia to niezły pomysł by pogadać o swoich zaletach.My kobiety mamy tendencję do dołowania się swoimi często urojonymi kompleksami.To droga do nikąd i lepiej skupić się na atutach.Nie ma przecież brzydkich kobiet (była u mnie jedna w pracy )są tylko kobiety zaniedbane lub niewyedukowane.Spójrzmy na facetów.Każdy jeden przeświadczony jest o swoim nieodpartym uroku,niewyczerpalnej potencji i błyskotliwej inteligencji.Chwalcie się ,chwalcie to może i ja się odważę ?
no, Kochana - tu są super warunki - anonimowo , bezpiecznie i serdecznie - co to znaczy "się odważę" ? A czego TU możesz się bać ? A sama do siebie w ciemnym pokoju możesz czy też nie ? Megi - dawaj listę - co Ci się w Tobie podoba ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 21:21   #2871
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

kamilio kochana: pewnie tabletki antykoncepcyjne
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 21:22   #2872
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Masima ma też przeładne usta sama widziałam
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 21:24   #2873
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

kamilia ty pierwsza ....śmiało !
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 21:24   #2874
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Agnieszka co to jest flavo c http://www.biochemiaurody.com/sklep/o-serums.html polecam
powiedz cassato droga: które z serum jest lepsze te "jedwabiste" czy to pierwsze z w/w stronki?
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 21:29   #2875
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
kamilio kochana: pewnie tabletki antykoncepcyjne
na antydepresanty też tak " się mówi " stąd moje pytanie.

Dziewczynki - jutro ostatni raz kładę na twarz tapetę ! !!!!!!!!!:ju pi:
Dzisiaj ostania noc plamiastej !!!!!

Hurra!!!!!
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 21:32   #2876
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
kamilia ty pierwsza ....śmiało !
Ale ja już zaczęłam !!! O włosach! Naprawdę je lubię - sa długie i bardzo gęste. Po wyjściu od fryzjera mają też fajny kolor -) Co jeszcze ? Lubię swoje oczy i ... wiecie co.... lubię swój głos. Więcej nie powiem - dawaj Meg , teraz Ty
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 21:57   #2877
NIKI1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kurcze boje sie zaryzykowac tyle juz przeszłam z twarza ,ze pal licho strace troche kasy ale przynajmniej bede wsciekła na kogos...a nie znowu na siebie ze cudowałam i mam za swoje!!!Czy ja po takim zabiegu bede wygladała tragicznie?co z praca ja bez podkładu nie rusze sie z domu!!!nie mozna sie malowac???Czy plamy powracaja i czy kiedykolwiek mozna pozniej opalac twarz?zamecze WAS pytaniami,ale wole wiedziec co mnie czeka.Dziekuje Wam za odpowiedzi ktore napisałyscie i ciesze sie ,ze Te kobietki ktore sa juz po cos...sa szczesliwe odkładajac ciezkie podkłady,tez o tym marze.Pozdro
NIKI1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 22:00   #2878
aha19
Raczkowanie
 
Avatar aha19
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 294
GG do aha19
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Aha19 co do cosmelanu przy cerze trądzikowej to, żadnych doświadczeń nie mam ani nie widziałam żeby sie ktoras z dziewczyn wypowiadała na ten temat, jedno wiem na pewno ze wszelkie ropne zapalenia muszą być do zabiegu wyleczone. Do cery trądzikowej dermatolog zalecała Skinoren żel 15%, lub krem który ma mocniejsze działanie 20 % (w ulotce pisze ze jest na trądzik i przebarwienia) na dzień i Differin żel na noc. Obydwa można zakupić bez recepty, choć w niektórych aptekach z differinem może być problem. Dermatolog zalecała stosowanie tych leków (do 6 m-cy ) przed zabiegiem. I jeszcze jedno widziałam zdjecia w internecie osób jak wyglądały przed i po zabiegu i były tam osoby nie tylko z przebarwieniami posłonecznymi ale i z potrądzikowymi. Wystarczy wpisać w google hasło cosmelan i przełaczyć na grafike.

To jedno z nich: http://www.elcentrobotox.com/cosmelan04.jpg
o rety!!! te kobiety to rzeczywiście mają plamiska!!!
Ja aż takich nie mam, ale skoro na takie ciemne plamy działają, to pocieszam się, że i na moje zadziałają. Ropnych wyprysków to raczej nie mam już, czasem coś sie "okresowo" zdarzy. Więc chyba w sumie mogę zastosować cosmelan (albo tak tylko sobie wmawiam, bo się napaliłam, że to koniec moich problemów, koniec z ciężkimi, kryjącymi podkładami ....ach marzenia...nadzieja).
Masima - dziękuje bardzo za odpowiedź

Edytowane przez aha19
Czas edycji: 2008-07-24 o 22:01 Powód: bład
aha19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 04:46   #2879
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Aha19 na pewno na plamy potrądzikowe cosmelan też zadziała, a przed zabiegiem profilaktycznie przelecz buźkę, te żele co podałam mają działanie wysuszajace i ściągające, także kilka dni stosowania powinno wysuszyć to co się tam pojawiło. Lepiej nie ryzykować. Jeszcze jedno Skinorenn jest fotouczulający więc filtry obowiązkowe (po ok. 15 minutach od posmarowania żelem).
A pod tym że to koniec twoich problemów podpisuję się obydwiema rękami. Pamiętać trzeba tylko o tym żeby stosować póżniej cos2 już praktycznie stale. Cosmelan 1 likwiduje plany które się pojawiły do tej pory, więc czyści nam buźkę do stanu sprzed przebarwień, natomiast cos2 ma działanie blokujące ponowne wytwarzanie barwnika odpowiedzialnego za przebarwienia czyli melaniny. I jak długo jest stosowany tak ponowne pojawienie się plam jest ograniczone.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 04:46   #2880
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dome podadnę przez ciebie w samozachwyt, już i tak bez przerwy przeglądam sie w lustrze (niekoniecznie z powodu ust)
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:43.