Efekty olejowania paznokci - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-06, 14:18   #1951
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ojojoj, jesteście kochane, ślicznie dziękuję i bardzo się cieszę

Pierwszy wzorek wykonany pędzelkiem (a drugi w ogóle w życiu) namalowałam w ostatni dzień lutego, zrobiłam to z myślą o mojej Mamie, która tego dnia obchodziłaby urodziny. Namalowałam trochę nieporadnie i wyszło TAK, ale byłam bardzo zadowolona z tego "dzieła". Pędzelek ślizgał się po lakierze, nie umiałam znaleźć sobie wygodnego miejsca (ostatecznie klęczałam z łokciami opartymi o podłogę), ale wtedy też odkryłam, ku wielkiemu mojemu zdziwieniu, że wzory malowane lewą ręką wychodzą mi tak samo, chociaż wymagają większego skupienia. Oraz przypomniałam sobie, jaką wielką radość dawało mi malowanie, kiedy byłam dzieckiem.

Pierwszy wzorek, z którego byłam w pełni zadowolona, wyszedł mi miesiąc później, TAKI, a od tego czasu minęło już 7 miesięcy. Malowania uczyłam się z filmików na YT, na przykład Z TEGO. Pomimo pochwał nadal nie osiągnęłam jeszcze takich efektów, jakie sobie wyobrażam i daleko mi do tego wyśnionego ideału, ale staram się.

Ile mi to zajmuje? Myślę, że z godzinę, a z malowaniem i suszeniem lakierów maxymalnie drugą godzinę. Robię to jednak raz na tydzień albo jeszcze rzadziej, więc to żaden kłopot, ale ogromna przyjemność, bo mogę się odstresować i w skupieniu posłuchać ulubionej muzyki

Malowałam już kilka razy wzorki koleżankom, fajna sprawa i o wiele łatwiej, niż samej sobie

Jutro zmywam, to sfotografuję golasy, jeszcze raz dziękuję
__________________

Majowa galeria z różą w tle


Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 14:28   #1952
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci

A jakie masz pędzelki do tego?
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 15:01   #1953
ba i
Raczkowanie
 
Avatar ba i
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 73
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez creazyREDlips Pokaż wiadomość
Czy Wy jak przestaniecie olejować to Wam sie paznokcie zaczynają łamać?
Tak
Miałam przerwę w olejowaniu i teraz zaczynam praktycznie od zera :/
Paznokcie posypały mi się strasznie, najpierw jeden, potem drugi, o coś uderzyłam, zahaczyłam i tak kolejne. Po prawie 3 tygodniach przerwy wyglądały strasznie, w końcu skróciłam wszystkie... baaaaaardzo krótko, praktycznie do zera i zaczynam od początku

Co dziwne jak je skróciłam to myślałam, że jejku jak można nosić tak krótkie paznokcie, a teraz po kilku dniach już się przyzwyczaiłam i w sumie jestem z nich zadowolona, a jakie są wygodne

I plus olejowania jest taki, że mimo, że przez 3 tygodnie praktycznie nie olejowałam, nałożyłam tylko kilka razy bepanthen i skórki strasznie wyglądały, tak po kilku dniach olejowania powróciły do stanu sprzed przerwy i są prawie idealne

Majowa Rosa, podziwiam
ba i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 15:27   #1954
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Ojojoj, jesteście kochane, ślicznie dziękuję i bardzo się cieszę

Pierwszy wzorek wykonany pędzelkiem (a drugi w ogóle w życiu) namalowałam w ostatni dzień lutego, zrobiłam to z myślą o mojej Mamie, która tego dnia obchodziłaby urodziny. Namalowałam trochę nieporadnie i wyszło TAK, ale byłam bardzo zadowolona z tego "dzieła". Pędzelek ślizgał się po lakierze, nie umiałam znaleźć sobie wygodnego miejsca (ostatecznie klęczałam z łokciami opartymi o podłogę), ale wtedy też odkryłam, ku wielkiemu mojemu zdziwieniu, że wzory malowane lewą ręką wychodzą mi tak samo, chociaż wymagają większego skupienia. Oraz przypomniałam sobie, jaką wielką radość dawało mi malowanie, kiedy byłam dzieckiem.

Pierwszy wzorek, z którego byłam w pełni zadowolona, wyszedł mi miesiąc później, TAKI, a od tego czasu minęło już 7 miesięcy. Malowania uczyłam się z filmików na YT, na przykład Z TEGO. Pomimo pochwał nadal nie osiągnęłam jeszcze takich efektów, jakie sobie wyobrażam i daleko mi do tego wyśnionego ideału, ale staram się.

Ile mi to zajmuje? Myślę, że z godzinę, a z malowaniem i suszeniem lakierów maxymalnie drugą godzinę. Robię to jednak raz na tydzień albo jeszcze rzadziej, więc to żaden kłopot, ale ogromna przyjemność, bo mogę się odstresować i w skupieniu posłuchać ulubionej muzyki

Malowałam już kilka razy wzorki koleżankom, fajna sprawa i o wiele łatwiej, niż samej sobie

Jutro zmywam, to sfotografuję golasy, jeszcze raz dziękuję
Ty to nazywasz trochę nieporadnie? Ja pewnie w stanie największego skupienia i opanowania nie namaluję takich cudeńek
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 19:09   #1955
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Efekty olejowania paznokci

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;43594468]Ty to nazywasz trochę nieporadnie? Ja pewnie w stanie największego skupienia i opanowania nie namaluję takich cudeńek[/QUOTE]

To samo mogę powiedzieć
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals

Edytowane przez Loonita
Czas edycji: 2013-11-06 o 19:10
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 13:27   #1956
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Jak to ma w zwyczaju pisać moje chrześnica: dzienki dzienki

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
A jakie masz pędzelki do tego?
Pędzelki mam różne, nadal szukam idealnych; kupowałam je w stacjonarnej hurtowni "paznokciowej", przez Internet oraz w sklepie dla plastyków. Często je zmieniam, bo zaraz po malowaniu wzorków nie jestem w stanie ich domyć, więc szybko się niszczą. Moja aktualna kolekcja najczęściej używanych pędzli znajduje się w załączniku poniżej, tuż obok najświeższych golasów (miałam pyyyyszną sesję):
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg listopadowe golasy 1.jpg (56,8 KB, 184 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg listopadowe golasy 2.jpg (65,2 KB, 213 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pedzle.jpg (64,9 KB, 177 załadowań)
__________________

Majowa galeria z różą w tle


Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 13:46   #1957
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Efekty olejowania paznokci

widziałam w Rossmannie jakiś olejek na promocji i się zastanawiam czy będzie się nadawał do paznokci?
cyknęłam fotkę składu. mogłaby któraś z Was zerknąć i powiedzieć czy warto go kupić?
obecnie stosuję mix Alterra+ migdałowy+ arganowy.

Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-07, 14:37   #1958
WrednaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar WrednaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 004
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Pędzelki mam różne, nadal szukam idealnych; kupowałam je w stacjonarnej hurtowni "paznokciowej", przez Internet oraz w sklepie dla plastyków. Często je zmieniam, bo zaraz po malowaniu wzorków nie jestem w stanie ich domyć, więc szybko się niszczą. Moja aktualna kolekcja najczęściej używanych pędzli znajduje się w załączniku poniżej, tuż obok najświeższych golasów (miałam pyyyyszną sesję):
Jakie piękne A wzorki robisz świetne Twoje "nieporadnie" to pewnie mój szczyt możliwości
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

WrednaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 14:59   #1959
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Jakie białe końcówki
Dlaczego ja nie mogę mieć takich?
Znacie może jakieś dobre olejki/oliwki do olejowania? Tylko nie te Alterry, bo nie mam Rossmanna w okolicy-najlepiej coś z Natury lub nawet apteki
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 15:20   #1960
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Eldo_rado, ja totalnie nie znam się na składach, więc tu nie podpowiem.
WrednaMyszka, sięgnij po pędzle i farby i spróbuj, może zupełnie niespodziewania dla siebie odkryjesz nową pasję, tak samo jak ja
Abisans, rozejrzyj się po swojej kuchni, bo oliwa z oliwek i olej z pestek winogron też robią swoje, chociaż niezbyt pięknie pachną

Dobra, dziewczyny, żegnam się do grudnia kiedy to zapewne wpadnę z aktualizacją, a teraz życzę tak pięknego i słonecznego listopada, jaki był dziś u mnie:
















__________________

Majowa galeria z różą w tle


Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 15:36   #1961
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Muszę dzisiaj zmyć lakier z pazurów i Wam pokażę je. Ale mam pytanie - mi się płytka wydłużyła i od dołu była baaardzo wydłużona (taki jakby płat był od dołu) a teraz on mi zanika i się skraca. To znaczy że ten paznokieć przyrasta już tak na zawsze i znika jakby ta część czy to oznacza że pazury mi się skracają? Miała tak któraś z Was?
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 15:49   #1962
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Często obserwowane tu zjawisko: przyrost jest, potem się cofa, by znów się pojawić
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 15:55   #1963
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci

To dobrze bo się zaczęłam martwić.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 16:02   #1964
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Eldo_rado, ja totalnie nie znam się na składach, więc tu nie podpowiem.
WrednaMyszka, sięgnij po pędzle i farby i spróbuj, może zupełnie niespodziewania dla siebie odkryjesz nową pasję, tak samo jak ja
Abisans, rozejrzyj się po swojej kuchni, bo oliwa z oliwek i olej z pestek winogron też robią swoje, chociaż niezbyt pięknie pachną

Dobra, dziewczyny, żegnam się do grudnia kiedy to zapewne wpadnę z aktualizacją, a teraz życzę tak pięknego i słonecznego listopada, jaki był dziś u mnie:
















Cuda
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 16:48   #1965
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Pokaż wiadomość
[CENTER]widziałam w Rossmannie jakiś olejek na promocji i się zastanawiam czy będzie się nadawał do paznokci?
cyknęłam fotkę składu. mogłaby któraś z Was zerknąć i powiedzieć czy warto go kupić?
obecnie stosuję mix Alterra+ migdałowy+ arganowy.
ja raczej bym się nie skusiła za mało dobrego w środku

Majowa mimo, że wzorki zupełnie nie w moim stylu (zresztą jak wszystkie wzorki ) to chapeau bas wspaniale malujesz
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 18:07   #1966
anecisko109
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Majowa Rosa jak zwykle zachwyca


Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Właśnie dzisiaj kupiłam sobie ziaje kozie mleko. Zapach I się szybko wchłania i ręce są takie mięciutkie później
Zapomniałam w ogóle o tym kremie, a uwielbiam go zimą, więc dzięki za przypomnienie


[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;43561537]Bardzo ładna, tyyleee do malowania
Jeśli mi powiesz, że ty tez masz takie białe końcówki to złapię doła, a już od razu Rów Mariański[/QUOTE]

Dziękuję!
Miałam takie pół przezroczyste jak zaczynałam olejować, ale teraz na szczęście jest coraz lepiej i są coraz bielsze, aczkolwiek po tym jak ostatnio zachciało mi się pomalować pazury (po raz pierwszy w życiu) na czarno mam przebarwioną, żółtą płytkę (mimo użycia bazy)
Nadal mam też 'resztki' rozdwojeń, ale widzę przynajmniej, że nie idzie to już dalej.

Załączam zdjęcia golasów, żebyście zobaczyły jak to wygląda u mnie po jakiś 7-8tyg olejowania(dwa pierwsze zdjęcia są z przedwczoraj, dwa ostatnie zrobione były około15.09 tuż przed pierwszym olejowaniem), proszę tylko o nie zwracanie uwagi na fakt, że paznokcie nie są równo spiłowane, bo chcę je jeszcze trochę zapuścić i przejść się do kosmetyczki, żeby nadała im odpowiedni kształt - sama kompletnie nie umiem tego zrobić i mam nadzieję, że jak podpatrzę jak robi to ktoś doświadczony to będzie łatwiej
Swoją drogą to doradźcie - kwadraty czy migdałki, bo już sama nie wiem!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paz1.jpg (58,0 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paz2.jpg (60,9 KB, 139 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1380451742.451388.jpg (2,8 KB, 430 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1380451762.283655.jpg (3,5 KB, 429 załadowań)

Edytowane przez anecisko109
Czas edycji: 2013-11-07 o 18:11
anecisko109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 18:14   #1967
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez anecisko109 Pokaż wiadomość
Majowa Rosa jak zwykle zachwyca




Zapomniałam w ogóle o tym kremie, a uwielbiam go zimą, więc dzięki za przypomnienie




Dziękuję!
Miałam takie pół przezroczyste jak zaczynałam olejować, ale teraz na szczęście jest coraz lepiej i są coraz bielsze, aczkolwiek po tym jak ostatnio zachciało mi się pomalować pazury (po raz pierwszy w życiu) na czarno mam przebarwioną, żółtą płytkę (mimo użycia bazy)
Nadal mam też 'resztki' rozdwojeń, ale widzę przynajmniej, że nie idzie to już dalej.

Załączam zdjęcia golasów, żebyście zobaczyły jak to wygląda u mnie po jakiś 7-8tyg olejowania(dwa pierwsze zdjęcia są z przedwczoraj, dwa ostatnie zrobione były około15.09 tuż przed pierwszym olejowaniem), proszę tylko o nie zwracanie uwagi na fakt, że paznokcie nie są równo spiłowane, bo chcę je jeszcze trochę zapuścić i przejść się do kosmetyczki, żeby nadała im odpowiedni kształt - sama kompletnie nie umiem tego zrobić i mam nadzieję, że jak podpatrzę jak robi to ktoś doświadczony to będzie łatwiej
Swoją drogą to doradźcie - kwadraty czy migdałki, bo już sama nie wiem!
Moim zdaniem migdałki-ładnie ci wysmuklają i tak już długa płytkę

A czym olejujesz?
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 18:21   #1968
anecisko109
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Efekty olejowania paznokci

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;43614261]Moim zdaniem migdałki-ładnie ci wysmuklają i tak już długa płytkę

A czym olejujesz?[/QUOTE]

W ciągu dnia olejuję mieszanką, którą mam w opakowaniu po Regenerum (najpierw do resztek Regenerum dodałam Alterry z papają, później dodałam 2rybki keratynowe i odrobinę rycynowego, a ostatnio dopełniłam to BDFM).
Na noc używam mieszanki Alterry z BDFM - olejek dla mam kupiłam dopiero ostatnio i przeszkadza mi jego butelka, więc przelałam trochę do resztek Alterry, żeby się nie męczyć

Powiem Wam, że mnie jakoś ta wersja rossmannowskiego olejku z papają średnio przekonuje - lubię ją, ale zdecydowanie bardziej pasowała mi pomarańcza z brzozą, której używałam wcześniej do ciała - mam nadzieję, że do paznokci też będzie dobra, bo to ją teraz kupię
anecisko109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 18:26   #1969
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Jaką masz długą płytkę
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 18:28   #1970
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez anecisko109 Pokaż wiadomość
W ciągu dnia olejuję mieszanką, którą mam w opakowaniu po Regenerum (najpierw do resztek Regenerum dodałam Alterry z papają, później dodałam 2rybki keratynowe i odrobinę rycynowego, a ostatnio dopełniłam to BDFM).
Na noc używam mieszanki Alterry z BDFM - olejek dla mam kupiłam dopiero ostatnio i przeszkadza mi jego butelka, więc przelałam trochę do resztek Alterry, żeby się nie męczyć

Powiem Wam, że mnie jakoś ta wersja rossmannowskiego olejku z papają średnio przekonuje - lubię ją, ale zdecydowanie bardziej pasowała mi pomarańcza z brzozą, której używałam wcześniej do ciała - mam nadzieję, że do paznokci też będzie dobra, bo to ją teraz kupię
Kurna, brakuje mi Rossmanna
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 18:53   #1971
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci

anecisko109 - śliczna płytka!
Wg mnie kwadraty z lekko zaokrąglonymi bokami by pasowały
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 19:11   #1972
jusia_dor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 80
Dot.: Efekty olejowania paznokci

anecisko109 - też uważam, że kwadraty będą się ładnie prezentowały. Zazdroszczę tak długiej płytki
jusia_dor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 19:42   #1973
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Majowa, super
ja musiałam swoje spiłować praktycznie na 0
zaczynam od początku może uda mi się systematyczniej olejować
__________________
Gdy człowiek przestaje marzyć umiera...
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 19:53   #1974
ba i
Raczkowanie
 
Avatar ba i
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 73
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez anecisko109 Pokaż wiadomość
Swoją drogą to doradźcie - kwadraty czy migdałki, bo już sama nie wiem!
Tak jak Lavi92 jestem za zaokrąglonymi kwadratami, zdecydowanie

Cytat:
Napisane przez Blue sky Pokaż wiadomość
Majowa, super
ja musiałam swoje spiłować praktycznie na 0
zaczynam od początku może uda mi się systematyczniej olejować
Witaj w klubie
Po przerwie też zaczynam od początku, z paznokciami spiłowanymi na 0
ba i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 21:48   #1975
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Borze zielony znalazłam moje "stare" paznokcie !
Nawet nie zdawałam sobie sprawy, że tak wyglądały
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg yyyy.jpg (15,2 KB, 165 załadowań)
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 14:57   #1976
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Efekty olejowania paznokci

We wtorek minęło 6 tygodni mojego olejowania. Wrzucam efekty. Pazurki saute.
Pierwsze dwa zdjęcia robione dzisiaj, a na ostatnim stan wyjściowy przed.
Były by trochę dłuższe, ale parę razy piłowałam, bo rosły jak chciały
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg R.Lewa.jpg (22,2 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg R. Prawa.jpg (13,4 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (32,0 KB, 153 załadowań)
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals

Edytowane przez Loonita
Czas edycji: 2013-11-08 o 15:01
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 15:12   #1977
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Loonita Pokaż wiadomość
We wtorek minęło 6 tygodni mojego olejowania. Wrzucam efekty. Pazurki saute.
Pierwsze dwa zdjęcia robione dzisiaj, a na ostatnim stan wyjściowy przed.
Były by trochę dłuższe, ale parę razy piłowałam, bo rosły jak chciały
Śliczne pazurki
Wy wszystkie macie takie długie, ładne płytki, fantastycznie to wygląda-tak elegancko i smukło.
Moja płytka jest średnich rozmiarów, bardziej kwadratowa, choć nadal się nieco wydłuża, końcówka mi powoli przyrasta do płytki.
Na razie mam obcięte na zero, bo mi się zaczęła onycholiza i żeby zapobiec jej dalszemu rozwojowi dbam o nie jak trzeba.
Chociaż tęsknię za malowaniem pazurków, kilka lakierów już czeka, jeszcze nieotwartych
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 15:29   #1978
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Efekty olejowania paznokci

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;43627354]Śliczne pazurki
Wy wszystkie macie takie długie, ładne płytki, fantastycznie to wygląda-tak elegancko i smukło.
Moja płytka jest średnich rozmiarów, bardziej kwadratowa, choć nadal się nieco wydłuża, końcówka mi powoli przyrasta do płytki.
Na razie mam obcięte na zero, bo mi się zaczęła onycholiza i żeby zapobiec jej dalszemu rozwojowi dbam o nie jak trzeba.
Chociaż tęsknię za malowaniem pazurków, kilka lakierów już czeka, jeszcze nieotwartych[/QUOTE]

Dziękuję
Skoro płytka zaczęła się już wydłużać, to bd już tylko lepiej, oleje popracują nad przyrostem i bd ok, doczekasz się wymarzonych pazurków
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 17:30   #1979
jusia_dor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 80
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Witam! Olejuję pazurki od początku lipca, więc już ponad 4 m-ce. Wstawiam porównanie, chociaż nie ma co porównywać - efektów brak
Jedynie końcówki bardziej białe i pazury mniej się wyginają. Zresztą oceńcie same.

Zdjęcia z początku lipca i z dzisiaj.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lewa.jpg (86,7 KB, 126 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg prawa.jpg (53,3 KB, 99 załadowań)
jusia_dor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 23:53   #1980
kalima
Raczkowanie
 
Avatar kalima
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Starr School, Mt.
Wiadomości: 416
Dot.: Efekty olejowania paznokci

A do mnie dzisiaj przyszła paka z Alterrą! I muszę się dołączyć do chóru wychwalających jej zapach (mango/papaja)! Właśnie jestem po moczeniu w ciepłych olejkach w miseczce nad herbatką i już czuję jak mi się przyrost uaktywnia (a co! autosugestia ponoć czyni cuda...)
__________________




kalima jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-30 20:54:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:38.