Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-19, 09:40   #3841
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Ja zawsze raz klepię o blat i sprawdzam.
A ile tego korektora masz w opakowaniu? I w tym opakowaniu z zasuwanym sitkiem jest? Bo ono jest dużo większe i mieści na upartego pewnie 2 razy więcej jak się dobrze klepnie
Jak dobrze "uklepałam" o stół to mam minimalnie powyżej 1/2 opakowania
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 11:14   #3842
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

uklepałam nowy, ale podkład 4g
jest jakby pół i jeszcze nad tym może ze 2-3mm
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 16:55   #3843
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
uklepałam nowy, ale podkład 4g
jest jakby pół i jeszcze nad tym może ze 2-3mm
Ok, wielkie dzięki Czyli możliwe, że ubytek faktycznie jest nieznaczny.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 22:42   #3844
shena
Rozeznanie
 
Avatar shena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 809
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;50603234], zaszalałam na Dzień Kobiet i zamówiłam trochę próbek z Pixie, Amilie i Neauty

[/QUOTE]

I jak te próbki, jak oceniasz?
shena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 07:51   #3845
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez shena Pokaż wiadomość
I jak te próbki, jak oceniasz?
Pozwolę sobie wtrącić się

Ja ostatnio też testowałam trochę nowych minerałów - głównie Pixie (przez dwa tygodnie) i Amilie (formuły matujące i kryjące).

Amilie matująca: praktycznie zerowe krycie, suche, tępe przy nakładaniu, wykończenie płaskie - buzia nie wygląda zdrowo.

Amilie kryjąca - cudne krycie już przy jeden warstwie, bardzo kremowe, zdrowe wykończenie "glow", byłby ideałem gdyby nie trwałość... przy cerze mieszanej w grę wchodzi tylko mieszanie z wersją matującą.

Pixie - największe zaskoczenie i skończyło się na pełnowymiarowym opakowaniu - świetne krycie, trwałość na cały dzień, łatwa aplikacja i bardzo zdrowe wykończenie Bardzo polecam wypróbowanie

A do tej pory używałam AM Golden Fair wersja matująca
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 09:19   #3846
roxanne22
Raczkowanie
 
Avatar roxanne22
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 128
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

dziewczyny,

mam pytanie będę kupować pierwszy podkład mineralny skłaniam się na annabelle minerals ale nie wiem kompletnie jaki kolor wybrać przez okres zimy Pani w douglas dobrała mi podkład estee lauder double wear jako 1W2 kolor Sand ale przez okres letni bardzo szybko i mocno się opalam i mam ciemną karnację i wtedy będę potrzebować 2 koloru.

Jaki kolor powinnam wybrać żeby był zbliżony do 1W2 lub trochę ciemniejszy? myślałam nad golden fair lub golden fairest czy to będzie dobry wybór?
roxanne22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 09:37   #3847
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez roxanne22 Pokaż wiadomość
dziewczyny,

mam pytanie będę kupować pierwszy podkład mineralny skłaniam się na annabelle minerals ale nie wiem kompletnie jaki kolor wybrać przez okres zimy Pani w douglas dobrała mi podkład estee lauder double wear jako 1W2 kolor Sand ale przez okres letni bardzo szybko i mocno się opalam i mam ciemną karnację i wtedy będę potrzebować 2 koloru.

Jaki kolor powinnam wybrać żeby był zbliżony do 1W2 lub trochę ciemniejszy? myślałam nad golden fair lub golden fairest czy to będzie dobry wybór?
Jak chcesz coś ciemniejszego to na pewno nie golden fairest Ja celowałabym chyba w Light
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-20, 11:34   #3848
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez shena Pokaż wiadomość
I jak te próbki, jak oceniasz?
Utwierdziłam się w przekonaniu o mojej beznadziejnej sytuacji

W sumie to żaden nie pasuje mi (pod względem kolorystycznym) tak, bym piała z zachwytu.

Pomiędzy Amilie Golden Fair i Sesame (dwa najjaśniejsze z Goldenów) jest ogromna różnica i kiedy patrzę na Golden Fair to wydaje mi się żółty, ale kiedy położę go obok typowych żółtków, to już wygląda dość różowo. Sesame mam już od jakiegoś czasu dzięki zoili i jest obecnie ciut za ciemny dla mnie (a co dopiero Annabelle Minerals Golden Fairest! Bo Sesame jest od niego jaśniejszy)

Z Pixie na Butter Cream i Dune nawet nie mam co patrzeć bo ciemnica Creamy Natural zupełnie nie moja tonacja, mimo że na swatchu wygląda ok, to proszek zdecydowanie nie. Jestem nabliżej Almond Milk i to właśnie tego zamówiłam sobie pełnowymiarowego (genialne posunięcie ze strony Pixie - promocja na Dzień Kobiet -25% trwająca od 6 do 15 marca - zdążyłam zamówić próbki, wysyłka błyskawiczna, przetestować szybciutko pod względem kolorystycznym i zamówić pełen wymiar jeszcze łapiąc się na promocję!). Czuję, że się bardzo polubimy, choć po nałożeniu jest bardziej beżowy niż żółty (tzn. odcina się od szyi tak czy siak, ale nie aż tak tragicznie). Warto wspomnieć, że pochodzi z gamy oliwkowej i na środkowym zdjęciu widać że jest lekko zielonkawy

Jeszcze Neauty Golden Pale mi się podoba, choć może być ciut za jasny (jeszcze nie miałam na sobie, nie mam kiedy testować ), nie sądziłam że to powiem - że coś może być na mnie za jasne Bardzo żałuję, że akurat Golden Fair był niedostępny (pewnie wykupiony), bo nie mam porównania.

Jeszcze wraz z pełnowymiarowym Pixie domówiłam 3 próbeczki (Vanilla Delight, Soft Muslin, Satin Sand) więc jak się ze wszystkim ogarnę (na razie cienko to widzę, nie wiem w co ręce włożyć) to też mogę zeswatchować i wstawić

Przeżywam ostatnio podkładowy kryzys, nic mi nie pasuje. ColorStaya 150 kilka dni temu Color Blendem rozjaśniałam Wszystko albo za ciemne, a jeśli już jasne, to za różowe. A własnorobny podkład z Kolorówki nie wchodzi już w grę, bo się z nim nie polubiłam.

Odpisuję z opóźnieniem, bo stwierdziłam, że najlepiej będzie jak poopisuję zdjęcia i wstawię, więc tak też robię
Nie sugerujcie się tym, że na zdjęciu niektóre wyglądają prawie biało (szczególnie tam gdzie jest najwięcej swatchy), bo rękę mam bardziej opaloną (logiczne ). Bardzo fajnie kolory i różnice między nimi oddaje to zdjęcie proszków

Edytowane przez 5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Czas edycji: 2015-03-20 o 11:36
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 11:55   #3849
shena
Rozeznanie
 
Avatar shena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 809
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jestemann Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie wtrącić się

Ja ostatnio też testowałam trochę nowych minerałów - głównie Pixie (przez dwa tygodnie) i Amilie (formuły matujące i kryjące).

Amilie matująca: praktycznie zerowe krycie, suche, tępe przy nakładaniu, wykończenie płaskie - buzia nie wygląda zdrowo.

Amilie kryjąca - cudne krycie już przy jeden warstwie, bardzo kremowe, zdrowe wykończenie "glow", byłby ideałem gdyby nie trwałość... przy cerze mieszanej w grę wchodzi tylko mieszanie z wersją matującą.

Pixie - największe zaskoczenie i skończyło się na pełnowymiarowym opakowaniu - świetne krycie, trwałość na cały dzień, łatwa aplikacja i bardzo zdrowe wykończenie Bardzo polecam wypróbowanie

A do tej pory używałam AM Golden Fair wersja matująca
Też używam AM golden fair ale wersja kryjąca. Jaki kolor i formułe z Pixie wybrałaś?

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;50735412]Utwierdziłam się w przekonaniu o mojej beznadziejnej sytuacji

W sumie to żaden nie pasuje mi (pod względem kolorystycznym) tak, bym piała z zachwytu.

Pomiędzy Amilie Golden Fair i Sesame (dwa najjaśniejsze z Goldenów) jest ogromna różnica i kiedy patrzę na Golden Fair to wydaje mi się żółty, ale kiedy położę go obok typowych żółtków, to już wygląda dość różowo. Sesame mam już od jakiegoś czasu dzięki zoili i jest obecnie ciut za ciemny dla mnie (a co dopiero Annabelle Minerals Golden Fairest! Bo Sesame jest od niego jaśniejszy)

Z Pixie na Butter Cream i Dune nawet nie mam co patrzeć bo ciemnica Creamy Natural zupełnie nie moja tonacja, mimo że na swatchu wygląda ok, to proszek zdecydowanie nie. Jestem nabliżej Almond Milk i to właśnie tego zamówiłam sobie pełnowymiarowego (genialne posunięcie ze strony Pixie - promocja na Dzień Kobiet -25% trwająca od 6 do 15 marca - zdążyłam zamówić próbki, wysyłka błyskawiczna, przetestować szybciutko pod względem kolorystycznym i zamówić pełen wymiar jeszcze łapiąc się na promocję!). Czuję, że się bardzo polubimy, choć po nałożeniu jest bardziej beżowy niż żółty (tzn. odcina się od szyi tak czy siak, ale nie aż tak tragicznie). Warto wspomnieć, że pochodzi z gamy oliwkowej i na środkowym zdjęciu widać że jest lekko zielonkawy

Jeszcze Neauty Golden Pale mi się podoba, choć może być ciut za jasny (jeszcze nie miałam na sobie, nie mam kiedy testować ), nie sądziłam że to powiem - że coś może być na mnie za jasne Bardzo żałuję, że akurat Golden Fair był niedostępny (pewnie wykupiony), bo nie mam porównania.

Jeszcze wraz z pełnowymiarowym Pixie domówiłam 3 próbeczki (Vanilla Delight, Soft Muslin, Satin Sand) więc jak się ze wszystkim ogarnę (na razie cienko to widzę, nie wiem w co ręce włożyć) to też mogę zeswatchować i wstawić

Przeżywam ostatnio podkładowy kryzys, nic mi nie pasuje. ColorStaya 150 kilka dni temu Color Blendem rozjaśniałam Wszystko albo za ciemne, a jeśli już jasne, to za różowe. A własnorobny podkład z Kolorówki nie wchodzi już w grę, bo się z nim nie polubiłam.

Odpisuję z opóźnieniem, bo stwierdziłam, że najlepiej będzie jak poopisuję zdjęcia i wstawię, więc tak też robię
Nie sugerujcie się tym, że na zdjęciu niektóre wyglądają prawie biało (szczególnie tam gdzie jest najwięcej swatchy), bo rękę mam bardziej opaloną (logiczne ). Bardzo fajnie kolory i różnice między nimi oddaje to zdjęcie proszków[/QUOTE]
Dzięki za tak obszerną wypowiedz
shena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 14:17   #3850
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Proszę uprzejmie

Z formuły bardzo lubię Annabellki, ale już po zdjęciach można zobaczyć różnicę między Pixie Almond Milk, który pod względem jasności jest ok, a AM

Zmotywowałam się dzisiaj i zrobiłam te fotki

Tam gdzie proszki to jedno zdjęcie z przybliżeniem a drugie poglądowe co czym jest
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 14:47   #3851
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Odcien pixie - soft muslin mnie przeraza
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-20, 14:48   #3852
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Odcien pixie - soft muslin mnie przeraza
Dlaczego Bardzo jaśniutki jest
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 14:52   #3853
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;50738722]Dlaczego Bardzo jaśniutki jest[/QUOTE]


No wyglada jak biały.

__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 14:54   #3854
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Zdjęcie w słoiczku lepiej oddaje odcień
Pamiętaj, że swatche w kontakcie ze skórą zawsze wyglądają inaczej, w zależności od stopnia jej opalenia.

Przynajmniej w minerałkach da się znaleźć coś jasnego, bo w drogeriach nic, nawet ColorStaya muszę rozjaśniać o kilka tonów
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 15:30   #3855
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Może tak wygląda, ale są osoby, którym pasuje.
Sama się zastanawiam, czy następny wziąć Satin Sand, czy może zaryzykować z Almond Milk... Tylko ten drugi u mnie wygląda strasznie (szybko się warzy, nie kryje). Vanilla Delight już jest o za ciemny.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 18:16   #3856
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Hm czyli Pixie teraz tez biorę pod uwagę i AM :p
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 08:30   #3857
evelkamakeup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 178
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Witam-)
Też jestem ciekawa minerałów tylko kurczę dlaczego nie są dostępne stacjonarnie...cały czas wacham się liliy lolo czy annnabelle minerals wiem annabelle są dużo tańsze ale ja mam skórę mieszaną w kierunku suchej i boje się o suche skórki bo jeśli chodzi o krycie to wolę średnie lub lekkie -) może któraś z was ma ten sam problem i już zna odpowiedź na pytanie...:brzyd al:
__________________
<reklama>

Ta dam...
evelkamakeup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 08:52   #3858
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez evelkamakeup Pokaż wiadomość
Witam-)
Też jestem ciekawa minerałów tylko kurczę dlaczego nie są dostępne stacjonarnie...cały czas wacham się liliy lolo czy annnabelle minerals wiem annabelle są dużo tańsze ale ja mam skórę mieszaną w kierunku suchej i boje się o suche skórki bo jeśli chodzi o krycie to wolę średnie lub lekkie -) może któraś z was ma ten sam problem i już zna odpowiedź na pytanie...:brzyd al:
Proszek z annabelle po roztarciu jest dość "kremowy" więc pokusiłabym się o sprawdzenie go na swojej skórze nawet jeżeli jest sucha. Miałam kiedyś próbkę Lily Lolo i ten proszek był o wiele bardziej suchy od AM, myślę, że prędzej on podkreśliłby suche skórki.

Abstrahując od tego, że problemy skóry (takie jak jej suchość, suche skórki) likwiduje się pielęgnacją a nie liczy na to, że podkład zdziała cuda i zrobi buzię z photoshopa

btw. Minerały Annabelle są dostępne stacjonarnie w Warszawie.
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 12:09   #3859
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez evelkamakeup Pokaż wiadomość
Witam-)
Też jestem ciekawa minerałów tylko kurczę dlaczego nie są dostępne stacjonarnie...cały czas wacham się liliy lolo czy annnabelle minerals wiem annabelle są dużo tańsze ale ja mam skórę mieszaną w kierunku suchej i boje się o suche skórki bo jeśli chodzi o krycie to wolę średnie lub lekkie -) może któraś z was ma ten sam problem i już zna odpowiedź na pytanie...:brzyd al:

To może Amillie formuła kryjąca? One są bardzo kremowe
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-22, 14:43   #3860
201612201211
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 32
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cześć dziewczyny
Zastanawiam się własnie nad kupnem swojego pierwszego podkładu od AM i nie wiem jaki kolor wybrać.
Do tej pory używałam LL w kolorze Warm Peach. Generalnie jestem dość żółta. Waszym zdaniem lepiej sprawdzi się Golden Fair czy Golden Fairest?
201612201211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 17:10   #3861
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez patataj Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Zastanawiam się własnie nad kupnem swojego pierwszego podkładu od AM i nie wiem jaki kolor wybrać.
Do tej pory używałam LL w kolorze Warm Peach. Generalnie jestem dość żółta. Waszym zdaniem lepiej sprawdzi się Golden Fair czy Golden Fairest?
A możesz napisać, czy używałaś jakichś popularnych podkładów drogeryjnych? Niestety nie znam gamy LL.

Ja po przejrzeniu wielu swatchy zdecydowałam się na Golden Fairest i to był strzał w dziesiątkę

Poza tym mam jeszcze korektor Medium (Light był zdecydowanie zbyt zielonkawy) i przepiękny róż Romantic
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg annabelle_minerals_kosmetyki_mineralne_m_j_makija_w_pary_u_2.jpg (51,7 KB, 52 załadowań)
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 16:50   #3862
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Wlasnie dostalam probke Golden Fairest i choc w sloiczku jest ciemniejszy to po roztarciu na dloni wydaje sie byc taki sam jak Blondie od Lily Lolo, wiec chyba lepiej jak wybierzesz ciemniejszego Goldena
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 11:01   #3863
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Mam cerę mieszaną (tłusta strefa T, suche policzki) skłonną do zanieczyszczeń. Zawsze miałam problem z doborem podkładu, wydawało mi się, że obojętnie co nałożę na twarz - wygląda źle, bo sam stan cery nie jest najlepszy (przebarwienia, wypryski). Wolałam nie nakładać na nią nic - "niech oddycha". Kiedy poczytałam na blogach opinie o Annabelle Minerals, zamówiłam próbki - chociaż też długo się nad tym zastanawiałam. Wybrałam po dwa odcienie (najjaśniejsze) z każdej gammy kolorystycznej (natural, beige, golden), dodatkowo korektory i róże. Okazało się, że natural wygląda najlepiej. Jednak na korektor się nie skusiłam, na róż póki co też nie. Zamówiłam 4g podkładu Natural Fair i jestem bardzo zadowolona. Przy czym trzeba uważać, aby nie nałożyć za dużo, bo dopiero po 2 minutach stapia się ostatecznie ze skórą. Wygląda bardzo, bardzo naturalnie. Ja wybrałam wersję matującą. Kosmetyki mineralne a zwłaszcza podkłady kuszą tym, że nie zapychają, nie pogarszają stanu naszej cery. Dlatego osoby z cerą trądzikową i mieszaną - zamieńcie drogeryjne podkłady napchane samą chemią na coś bardziej naturalnego. Ja używam sporadycznie takich kosmetyków, ale kiedy cera ma gorsze dni to sięgam po Annabelle Minerals i każdemu polecam.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 18:07   #3864
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny, macie może porównanie AM z Lily Lolo?
Chciałabym zamówic próbki z LL, potrzebuję czegoś ciut ciemniejszego od Golden Fair, w co uderzać? Myslałam nad Warm Peach, Popcorn, Butterscotch.
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 19:14   #3865
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Zacznij od Popcornu. Butterscoth na bank będzie za ciemny.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 20:08   #3866
eveliin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 20
Exclamation Gliwice Anabelle Minerals gdzie kupić?

Cześć Dziewczyny kochane))

Mam do Was takie pytanie
Czy wiecie może gdzie w Gliwicach można kupić kosmetyki Anabelle Minerals?
Najbardziej na tej firmie mi zależy, ale mogą być też inne podkłady mineralne (tylko te naprawdę mineralne) do cery tłustej lub trądzikowej

Byłabym wdzięczna za odpowiedzi ))

Edytowane przez eveliin
Czas edycji: 2015-04-06 o 20:09
eveliin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 20:29   #3867
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Gliwice Anabelle Minerals gdzie kupić?

Minerały raczej ciężko dostać stacjonarnie, tylko w Warszawie jest sklep AM.
U nas nigdzie nie spotkałam, trzeba zamawiać online.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 00:53   #3868
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Hej, czy myślicie ze cień lollipop będzie się nadawał jako róż czy jest za bardzo fioletowy? Szukam takiego właśnie fioleto-rozu i pierwsze i czym pomyślałam to wlasnie lollipop z Annabelle. Jednak jest mało swatchy tego cienia a nie chciałabym wyjść z super fioletem na polikach. Doradzicie?

Ślę z fołna
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 12:13   #3869
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Nie wiem, ale z najbardziej lila róży jakie widziałam jest field of roses Everyday minerals, może będzie odpowiedni.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 21:01   #3870
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Hej, czy myślicie ze cień lollipop będzie się nadawał jako róż czy jest za bardzo fioletowy? Szukam takiego właśnie fioleto-rozu i pierwsze i czym pomyślałam to wlasnie lollipop z Annabelle. Jednak jest mało swatchy tego cienia a nie chciałabym wyjść z super fioletem na polikach. Doradzicie?

Ślę z fołna
dla mnie to jest fiolet, jasny ale jednak bardziej fioletowy niż róż
no chyba, że się pomyliłaś z firmami i piszesz o lollipop z amilie które jest faktycznie różem
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:03.