Ubierz dziecko w luksus - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-11-10, 11:30   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Ubierz dziecko w luksus


Skompletowanie modnej garderoby dla twojego dziecka jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Świadomi i orientujący się w trendach rodzice szukają czegoś ponad czasowego, praktycznego&nbsp ;istylowego  zarazem. Duń ska marka Norlie wycho dzi na przeciw najnowszym t rendom zacho wując przy&a mp;amp;nbsp;tym&n bsp;wysoką j akość i trwałość tkanin, spełniając oczekiwania  najbardziejwymagających rodziców. czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 18:30   #2
Phoenix2
Raczkowanie
 
Avatar Phoenix2
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 139
Dot.: Ubierz dziecko w luksus

Pieknie, ladnie ale ceny zwalaja z nog, szalik za ponad 200 zl, wieszaczek na gumki i spinki za jedyne 94.99zl :, pytanie tylko ilu wspolczesnych rodzicow stac na tak luksusowe rzeczy dla dziecka, szczegolnie gdy w posiadaniu ma sie wiecej anizeli jedno dziecko. Do mnie ten artykul nie przemawia.

Edytowane przez Phoenix2
Czas edycji: 2011-11-11 o 18:32
Phoenix2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 05:21   #3
rivana00
Raczkowanie
 
Avatar rivana00
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 61
Dot.: Ubierz dziecko w luksus

Ceny mocno wygórowane biorąc pod uwagę fakt, iż takie malutkie dziecko używa ubranka przez góra miesiąc. Body za 200zł to niestety produkt dla wyjątkowo zamożnych rodzin. Pokuszę się o stwierdzenie, że nawet bardzo bogaci ludzie nie są chyba chętni na wydanie 10 tys zł na skompletowanie w tym sklepie skromnej bądź co bądź wyprawki odzieżowej na pierwszy miesiąc dla swojej pociechy. Płacimy za firmę, za tzw. metkę nie za jakość, o czym łatwo można się przekonać porównując skład rajstop za 80 zł z rajstopami za 10 zł ze zwykłej sieciówki dziecięcej. Owszem mogłabym pokusić się o zakup jakiejś rzeczy z wystawionych na stronie ale był by to raczej zakup jednorazowy a coś musiało by mieć wyjątkowy wygląd, rzecz jakiej nie można zakupić w innym sklepie.
rivana00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 05:34   #4
rivana00
Raczkowanie
 
Avatar rivana00
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 61
Dot.: Ubierz dziecko w luksus

Najlepszej jakości tkanin?? Wystarczy porównać rajstopki tej firmy za 80 zł skład Opis produktu 75% Bawełna
20% Poliamid
5% Elastan
z rajstopkami za 10 zł ze znanej sieciówki dziecięcej :Materiał1
80% BAWEŁNA
3% ELASTYNA
17% POLIAMID
na czym więc polega luksus i wyjątkowość tych tkanin ?? Chodzi tylko o metkę a nie o jakość. Ceny są zdecydowanie za wysokie jeśli idzie o jakość. Nie wiem czy nawet wyjątkowo bogaci ludzie są chętni na wydanie ok. 10 tyś zł za bądź co bądź skromną wyprawkę odzieżową na pierwszy miesiąc dla swojej pociechy. Owszem można od czasu do czasu kupić coś fajnego w takim sklepie ale to raczej zakup jednorazowy. Kompletowanie wyprawki to moim zdaniem pomyłka zwłaszcza, że dla najmłodszych nie oferują nic odbiegającego wzornictwem od zwykłych sieciówek a też można nabyć 100% bawełniane body.
rivana00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 05:35   #5
rivana00
Raczkowanie
 
Avatar rivana00
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 61
Dot.: Ubierz dziecko w luksus

dzlaczego mój wpis nie będzie widoczny? nie można pisać prawdy?
rivana00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 15:42   #6
ilonka1972
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: Ubierz dziecko w luksus

No nie wiedziałam, że ubranka mogą być tak drogie?! Jako mama zawsze staram się ubrać moje dzieci w coś efektownego i praktycznego!
Oferta na rynku jest bardzo szeroka i zawsze liczę na jakieś promocje!
Najwyższa jakość w umiarkowanej cenie - oto moje motto! Mój ostatni nabytek to śliczna i luksusowa kutreczka niemieckiej firmy Kanz kupiona w sklepie tuptup! W normalnej cenie wydawało dość drogo, ale trafiłam na promocję i cena okazała się bardzo przystępna. Ceny na stronie, którą polecacie przekonały mnie, że mój zakup był bardzo korzystny!
ilonka1972 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 12:32   #7
anuszka1401
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka1401
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 375
GG do anuszka1401
Dot.: Ubierz dziecko w luksus

Ubranka faktycznie dość ładne, takie oryginalne, ale ceny powalają, zważywszy na tempo wzrostu dziecka to kasa wyrzucona w błoto A skład ubranek tez nie jest jakiś rewelacyjny.
anuszka1401 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-16, 10:24   #8
alinakwiatek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 36
Dot.: Ubierz dziecko w luksus

Uwielbiam robić zakupy dla dzieciaków.Mogłabym cały dzień chodzić po sklepach.
alinakwiatek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 21:16   #9
mamafrana
Przyczajenie
 
Avatar mamafrana
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 6
Dot.: Ubierz dziecko w luksus

Uwielbiam kupować ubranka dla synka, ale zdecydowanie wolę tańsze rzeczy a wcale nie gorsze! Czasami wystarczy poszukać, poszperać coś od siebie dodać i efekt jest świetny a pieniędzy tyle nie znika
__________________
http://mamafrana.bloog.pl/
mamafrana jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:56.