Za du¿o wymagam czy on jest zbyt niedojrza³y? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2016-11-27, 15:32   #31
Alina185
Raczkowanie
 
Avatar Alina185
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomo¶ci: 79
Dot.: Za du¿o wymagam czy on jest zbyt niedojrza³y?

skoro co¶ dosta³ to jest jego i nikogo innego, mia³am podobn± sytuacjê, nie mo¿na ci±gle mówiæ, ¿e co¶ jest reodziców w nieskonczonosc
Alina185 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-11-27, 15:37   #32
topdong
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 647
Dot.: Za du¿o wymagam czy on jest zbyt niedojrza³y?

Cytat:
Napisane przez Meagara Poka¿ wiadomo¶æ
Skoro matka podarowa³a mu tê kasê to znaczy, ¿e jest jego.

Jakby zamiast tego kupi³a mu te gry i figurki to te¿ powiesz, ¿e to nie jest jego tylko matki?
Naiwna jeste¶. Jak trafisz ch³opaka, który ma "zawód syn" to te¿ bêdziesz piaæ kole¿ankom i tu na wiza¿u jakiego to zaradnego i bogatego faceta masz, bo przecie¿ to "jego" pieni±dze i efekt "jego" pracy?

£atwo jest dysponowaæ nieswoj± kas±, nie ma ¿adnej odpowiedzialno¶ci, nic siê nie traci, nie czuæ "ciê¿aru" pieni±dza. Gdyby sam musia³ tyraæ na te powiedzmy 1500-1800 z³, to by siê 3x zastanowi³ czy wydaæ ostatnie 500 z³ na jedzenie czy na gry, a potem g³odowaæ - zak³adaj±c ¿e mia³by siê sam utrzymywaæ. Po pierwszym miesi±cu by zrewidowa³ swoje pogl±dy.

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;67996391]Autorko, moim zdaniem nie oczekujesz cudów. Ja Ci siê w ogóle nie dziwiê, ¿e przeszkadza Ci - jak to fanie okre¶li³a Wiza¿anka wy¿ej - "zawód syn" Twojego ch³opaka. [/QUOTE]

Nie jestem kobiet± :P
topdong jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-11-27, 15:39   #33
Djuno
Regulator reniferów
 
Avatar Djuno
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 3 155
Dot.: Za du¿o wymagam czy on jest zbyt niedojrza³y?

Cytat:
Napisane przez topdong Poka¿ wiadomo¶æ
£atwo jest dysponowaæ nieswoj± kas±, nie ma ¿adnej odpowiedzialno¶ci, nic siê nie traci, nie czuæ "ciê¿aru" pieni±dza.
Najlepiej wie to autorka, która najchêtniej rozporz±dza³aby kas± ch³opaka. Oraz ty, fantazjuj±c o tym samym.
__________________
Bo wy wszyscy naiwnie my¶licie, ¿e istnieje jaka¶ norma. ¯e wy j± tworzycie. ¯e do niej nale¿ycie.
A gdzie¶ tam, za murem s± oni - nienormalni.
Djuno jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-11-27, 15:56   #34
Oiojoioj
Raczkowanie
 
Avatar Oiojoioj
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: 5 kr±g.
Wiadomo¶ci: 331
Dot.: Za du¿o wymagam czy on jest zbyt niedojrza³y?

Szokuj±ce ¿e tak ma³o wiza¿anek zauwa¿y³o wzmiankê o synie...
Kole¶ jest leniwym ksiêciuniem i tyle. Na razie jest mi³o bo mama daje pieni±dze i wszystkie dooko³a niego skacz±, ciekawe co, jak siê skoñczy. Mo¿na rzeczywi¶cie byæ skupionym na studiowaniu i nie mieæ jak pracowaæ, ale on ani nie pracuje, ani nie studiuje....

ps
mnie akurat nie przeszkadza "zawód syn", ale na wiza¿u tendencje s± chyba inne xd i rozumiem, ¿e mo¿na nie chcieæ zwi±zku z synem.
__________________
שׂנאה



Edytowane przez Oiojoioj
Czas edycji: 2016-11-27 o 16:01
Oiojoioj jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-11-27, 19:48   #35
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomo¶ci: 4 268
Dot.: Za du¿o wymagam czy on jest zbyt niedojrza³y?

Cytat:
Napisane przez Cytrynowy_Sorbet24 Poka¿ wiadomo¶æ
Oburzenia co do tego, ¿e mu matkuje i go wyrêczam te¿ nie rozumiem. Bo nie napisa³am nigdzie, ¿e co¶ za niego robiê, tylko ¿e pilnujê, ¿eby robi³... Mo¿e pilnujê to zbyt wiele powiedziane, ale daje mu do zrozumienia lub przypominam o pewnych obowi±zkach. To chyba nie jest karalne.
Dziewczyny zwracaj± Ci uwagê na problem, a Ty siê obruszasz i stwierdzasz, ¿e "to chyba nie jest karalne"... wyluzuj. Jak bêdziesz w dojrzalszym zwi±zku to zrozumiesz, ¿e doros³ym ludziom nie trzeba nawet dawaæ do zrozumienia czy przypominaæ o pewnych obowi±zkach. Po prostu ka¿dy odpowiada za siebie.

Rozumiem Ciê trochê, bo jak by³am m³odsza to mia³am podobnie. Jestem bardzo ambitna, czasami pewnie a¿ za ambitna. Zawsze pouk³adana, samodzielna, perfekcyjna. Trafia³am na facetów, którzy byli nieogarniêci ¿yciowo i mia³am nadziejê, ¿e uda mi siê ich zmieniæ. Miota³am siê podobnie do Ciebie. Natomiast na jakim¶ etapie (niestety po wielu przykrych do¶wiadczeniach) dosz³am do wniosku, ¿e albo trafiê na osobê, która bêdzie mi odpowiadaæ, albo nie i wtedy lepiej byæ samej. Obecnie mam zdecydowanie lu¼niejsze podej¶cie do ¿ycia, mój partner nie musi byæ idea³em, ja te¿ nim nie jestem, jak mogê mu co¶ podpowiedzieæ to mówiê, ale generalnie wychodzê z za³o¿enia, ¿e ka¿de z nas jest doros³e i odpowiada za siebie.
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
¯ycie jest nieprzewidywalne, ale pojêcie uczciwo¶ci jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2016-11-27 20:48:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:11.