Rada dla faceta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-11, 13:57   #1
LukasCarrera
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4
Talking

Rada dla faceta


Witam, mam 20 lat, jestem facetem i składam Wam moją oto skromną notkę. Ja forum trafiłem z google. Oczekuje odpowiedzi.

Korzystałem z kosmetyków Clarena oraz innych nie godnych uwagi (próbki od kumpla - nawilżanie, piling i inne: skóra tłusta i inne problemy) i cera mi się poprawiła, ale jednak to nie są kosmetyki dopasowane do mnie. Mam cere normalną, nie suchą, nie tłustą, nie bladą, nie mam zmarszczek, nie mam pryszczy itp... Interesuje mnie produkt dobrze oczyszczający twarz, szczególnie okolice nosa, bo tam jedynie mam pewne małe niedoskonałośći. W toalecie dysponuje takimi przedmiotami jak szczoteczka do zębów, paste, antyperspirant, 2x perfumy, mydło i szampon. Wychodząc z tego pięknego założenia nie chce poszerzać swojej półki o drugi rząd preparatów tak więc proszę, potrzebuję jednej ewentualnie dwuch rzeczy, które mi pomogą... nie wiecej. Inwestycja w produkty tesko czy real odpada - nie ten przedział.

Ponadto, jaki jest godny uwagi krem codzienny? Na słońce, do chodzenia, ale jednocześnie do wysiłku fizycznego.

Hehe i na koniec... facet u kosmetyczki, w solarium (to mnie akurat nie dotyczy) i inne... według opinii publicznej graniczy z dewiacją. Co sądzicie?
LukasCarrera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 13:41   #2
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Rada dla faceta

Cytat:
Napisane przez LukasCarrera Pokaż wiadomość
Hehe i na koniec... facet u kosmetyczki, w solarium (to mnie akurat nie dotyczy) i inne... według opinii publicznej graniczy z dewiacją. Co sądzicie?
jesli chodzi krem to nie pomoge, poczekaj na inne odpowiedzi ale jesli chodzi o twoje ostatnie pytanie to uwazam ze facet powinien o siebie dbac w taki sposob jak ty to robisz czyli : szampon, mydlo, szczoteczka do zebow, antyperspirant, perfum, krem do twarzy. mysle ze mezczyznie nie sa potrzebne wizyty u kosmetyczki (no chyba ze ma jakies problemy skorne, ale wtedy chyba lepiej isc od razu do dermatologa). i moze jestem staroswiecka ale dla mnie facet + solarium = porazka

Edytowane przez karolynka90
Czas edycji: 2009-04-12 o 13:43
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:11.