Czy warto? - kosmetyki firmy APure Success Products USA - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-01, 00:46   #1
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472

Czy warto? - kosmetyki firmy APure Success Products USA


Hej
Spać nie mogę - meczy mnie grypa no i Sylwester spedzam przed komputerem szukając info w necie o maselku Shea.
Natknelam sie na strone internetowa, na ktorej mozna kupic produkty firmy APure Success Products USA.

http://www.elmabeauty.pl/index.php?page=ofirmie

Oferuja kosmetyki całkowicie oparte na. naturalnych składnikach w tym wlasnie maselku Shea.
Ceny ich produktow nie sa mysle wygorowane, wiec moze warto zainwestowac, co o tym mysliecie?

Szczegolnie zaintrygowal mnie kremik Anti - Aging Wonder Cream. Cena za 57 g - 45PLN

http://www.elmabeauty.pl/index.php?page=natural_o/anti_agin_wond_cream57

I na koniec jeszcze link do ich strony firmowej:

http://www.apurebeauty.com/apurebeauty/testimonials.html

Edytowane przez Basia39
Czas edycji: 2006-01-01 o 01:07
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-01, 19:53   #2
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Czy warto? - kosmetyki firmy APure Success Products USA

Hej
Skad ta cisza? Wszyscy odsypiaja Sylwestra, czy co?
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 04:56   #3
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Czy warto? - kosmetyki firmy APure Success Products USA

Hej Basiu od jakiegos czasu interesuje sie kosmetyka naturalna,ale musze przyznac ze na te firme jeszcze nie wpadlam.Niektore ich produkty wygladaja na prawde zachecajaco,tylko ja ich klientka na pewno nie bede bo to skandal zeby koszt przesylki wynosil 11 dolcow przy zamowieniu ponizej 30 dolarow.
Przyjzalam sie temu kremowi i na moje oko to nie zaden anti-aging wonder cream pierdy pierdy tylko zwykle maslo Shea,ktore mozna kupic na esentii duuzo taniej
http://www.esentia.pl/servlet/SNFPro...f80c072c7a62c3
tylko dlatego ze ma normalnie brzmiaco nazwe a nie jakies wonder cuda na kiju.No chyba ze zawiera on jakies inne skladniki,na ktorych nie pisza na stronie
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 10:49   #4
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Czy warto? - kosmetyki firmy APure Success Products USA

Hej sunapee dzieki za odzew

Cytat:
Napisane przez sunapee
Hej Basiu od jakiegos czasu interesuje sie kosmetyka naturalna,ale musze przyznac ze na te firme jeszcze nie wpadlam.Niektore ich produkty wygladaja na prawde zachecajaco,tylko ja ich klientka na pewno nie bede bo to skandal zeby koszt przesylki wynosil 11 dolcow przy zamowieniu ponizej 30 dolarow.

To dziwne, ze tam gdzie produkuja chca az 11 dolcow za przesylke, kupujac w Polsce oplata jest jak najbardziej normalna:

Poczta Polska - przesyłka zwykła ( 1- 2 kg ) 6,00 zł
Poczta Polska - przesyłka Priorytet (1- 2 kg) 7.00 zł

Przyjzalam sie temu kremowi i na moje oko to nie zaden anti-aging wonder cream pierdy pierdy tylko zwykle maslo Shea,ktore mozna kupic na esentii duuzo taniej
http://www.esentia.pl/servlet/SNFPro...f80c072c7a62c3
tylko dlatego ze ma normalnie brzmiaco nazwe a nie jakies wonder cuda na kiju.No chyba ze zawiera on jakies inne skladniki,na ktorych nie pisza na stronie

Nazwa rzeczywiscie chyba na wyrost jesli w skladzie jest tylko maselko shea, ale przyznam sie, ze te wlasnie te 100% maselko Shea mi sie w nim spodobalo

O tym masełku czytalam wiele dobrego, m.in. tu na forum, o a w necie znalazłam również takie info:

Shea Butter (masło Szi) znane było ludom Afryki od wieków, jako środek odmładzający, nawilżający, regenerujący i leczniczy.
Stosowali go afrykańscy uzdrowiciele. W czasach starożytnych królowa Kleopatra, a także słynąca z wyjątkowej urody królowa Saba.
Na dworach królewskich arystokracja francuska doceniła odmładzające, regenerujące walory Shea Butter, jako środka łagodzącego podrażnienia, wywołane przez nadmierne stosowanie wówczas modnych kosmetyków kolorowych.
Współczesna cywilizacja odkryła Shea Butter stosunkowo niedawno. Pojedyńczy naturalny surowiec zawiera ponad 25 cennych składników, które działają korzystnie na wygładzenie, wzmocnienie naskórka, sprzyjają rehydratyzacji, poprawiają koloryt skóry, zawierają naturalny filtr przeciwsłoneczny.
Shea Butter składa się z dwóch frakcji zwanych: zmydlająca i niezmydlająca. Frakcja zmydlająca zawiera większość składników nawilżających. Frakcja niezmydlajaca większość składników o właściwościach kojących, łagodzących, dezynfekujących.
Shea Butter opóźnia procesy starzenia skóry, przywraca elastyczność, jest dobrym składnikiem preparatów na rozstępy, cellulit, wysuszenie skóry. Doskonale regeneruje powierzchniowe warstwy epidermy, znacznie przewyższa pod tym względem inne znane naturalne składniki jak: masło z orzecha kokosowego, owocu mango.
To, co czyni Shea Butter tak skutecznym zawdzięcza wysokiej zawartości niezmydlajacych substancji tłuszczowych, we frakcji kojącej w zakresie 5 - 17%.
W innych naturalnych olejach frakcja kojąca jest znikoma i może stanowić 1% lub poniżej tej wartości.
Shea Butter jest dobrze tolerowane przez skórę, może być używane nawet pod oczy nie powodując łzawienia i uczuleń.

Szukałam w necie kremików ze 100% maselkiem shea, ale te do ktorych dotarlam mialy o wiele wyzsze ceny, niz 45PLN za 57 gram. Nie wiem, moze cos przegapilam
Sunapee jesli znasz jakis sklepik internetowy, gdzie mozna kupic je taniej bede wdzieczna za info, bo na esentii nie widze
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 17:03   #5
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Czy warto? - kosmetyki firmy APure Success Products USA

Basiu ten link do Esentii,ktory Ci podalam to Naturalne maslo karite od Argiletz-to jest wlasnie maselko Shea 100%.Nie wiem czemu argiletz uzywa innej nazwy,ale sprawdzalam w necie i shea i karite to to samo.No i Argiletz to tez kosmetyki naturalne wiec mysle ze maselko nie jest trefne
Jeszce raz link
http://www.esentia.pl/servlet/SNFPro...6eb6a9d6f8ce35
pozdrowki
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 17:12   #6
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Czy warto? - kosmetyki firmy APure Success Products USA

Cytat:
Napisane przez sunapee
Basiu ten link do Esentii,ktory Ci podalam to Naturalne maslo karite od Argiletz-to jest wlasnie maselko Shea 100%.Nie wiem czemu argiletz uzywa innej nazwy,ale sprawdzalam w necie i shea i karite to to samo.No i Argiletz to tez kosmetyki naturalne wiec mysle ze maselko nie jest trefne
Jeszce raz link
http://www.esentia.pl/servlet/SNFPro...6eb6a9d6f8ce35
pozdrowki
Wielkie dzieki Faktycznie JEST!
Ja nie znalazlam bo wpisywalam w wyszukiwarce shea, a jak zobaczylam ceny kosmetykow ze 100% maselkiem shea firmy L'Occitane to sie zalamalam ale generalnie to droga firma, wiec nic dziwnego.

Mam kilka rodzajow glinki Argieltz i jestem zadowolona, wiec ich maselko mam nadzieje tez bedzie ok
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 17:21   #7
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Czy warto? - kosmetyki firmy APure Success Products USA

tez wydaje mi sie ze bedzie ok skoro pisze ze to 100% czyste.A L'Occitane to chyba ma jakies domieszki w tym maselku,pamietam ze dziewczyny tutaj o tym pisaly.Ja uwazam ze bez sensu bulic tyle kasy za opakowanie i firme skoro mozna miec prosty,nieskomplikowany Argiletz Basia chyba dzieki Tobie znow nabralam ochoty na maselko.....i nastepny wydatek,ech
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-02, 17:28   #8
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Czy warto? - kosmetyki firmy APure Success Products USA

Cytat:
Napisane przez sunapee
tez wydaje mi sie ze bedzie ok skoro pisze ze to 100% czyste.A L'Occitane to chyba ma jakies domieszki w tym maselku,pamietam ze dziewczyny tutaj o tym pisaly.Ja uwazam ze bez sensu bulic tyle kasy za opakowanie i firme skoro mozna miec prosty,nieskomplikowany Argiletz Basia chyba dzieki Tobie znow nabralam ochoty na maselko.....i nastepny wydatek,ech
Jasne, ze szkoda kasy
Ja te maselko chcialam głownie pod oczy uzywac, mam nadzieje, ze nic mi sie nie stanie bo oczy mam tragicznie wrazliwe. W kazdym razie dam znac jak juz na sobie poeksperymentuje i bede jeszcze widziec na tyle, zeby cokolwiek napisac
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:37.