Pomadkomaniaczki - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-17, 09:53   #331
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez karottkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a macie i lubicie kremowe matowe pomadki z Manhattanu? Jakoś nie widziałam, żebyście o nich pisały... Mam ochotę sobie kupić, może nawet dwie i podobają mi się kolory 54L (mocny róż), 45H (czerwień) i 56K (lekki róż)... Zastanawiam się czy warto od razu dwie (bo nie mogę się zdecydować na jeden kolor :P), czy może to kwestia mocno indywidualna i trzeba sprawdzić na sobie...?
Ja mam pomadkę Manhattan z serii Perfect Creamy & Care.Mój odcień to 34N-kolor ostro pomarańczowy i ja jestem zadowolona.Szminka rozprowadza się bardzo ładnie na ustach,jest dosyć napigmentowana,trwałość przeciętna,nie podkreśla suchych skórek.Jak na tę cenę,to polecam.
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 18:28   #332
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Pomadkomaniaczki

Informacje z frontu dla Warszawianek:
W Hebe wysprzedawane są kosmetyki Miss Sporty, ponieważ sklep już nie będzie oferował tej marki. Jest sporo szminek za zawrotną cenę 3,59zł. Można je znaleźć przy lustrze (Hebe na Jerozolimskich).
Niestety sporo jest perłowych, ale kilka znalazłam zwykłych kremowych.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 20:50   #333
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Pomadkomaniaczki

Można się do Was przyłączyć?

Ostatnio mam fazę na szminki, dłuuuugo nie używałam ich w ogóle, bo zniechęcało mnie stosunkowo długie malowanie, że się ścierają itp., ale jak już zaczęłam... to przepadłam.
Aktualnie jestem zakochana w szminkach Revlon Colorstay które dorwałam na Allegro - mają piękne kolory, są świetnie napigmentowane, bardzo długo utrzymują się na ustach (5-7 godzin podczas których piję i jem rzeczy typu batonik) i się w ogóle nie rozmazują... ale najbardziej w nich lubię to, że nie dość, że w ogóle nie wysuszają ust i w ogóle nie podkreślają skórek (z czym mam wielki problem) to się świetnie rozprowadzają na ustach i tak jakby... niwelują wszystkie nierówności. No po prostu mega. Mają niestety średnio ładne opakowanie, ale mogę im to wybaczyć.
Kupiłam ostatnio dwie szminki Rimmel z kolekcji Kate i mimo pięknych kolorów długo mi zeszło, żeby je wypróbować, bo tak się przyzwyczaiłam do wygody używania tych Revlonowych.
Swoją drogą te szminki Kate są cudowne, mam mocny róż i czerwień.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 23:06   #334
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Informacje z frontu dla Warszawianek:
W Hebe wysprzedawane są kosmetyki Miss Sporty, ponieważ sklep już nie będzie oferował tej marki. Jest sporo szminek za zawrotną cenę 3,59zł. Można je znaleźć przy lustrze (Hebe na Jerozolimskich).
Niestety sporo jest perłowych, ale kilka znalazłam zwykłych kremowych.
Koniecznie daj znać, jak się sprawują Twoje nowe nabytki i jak wyglądają. Jak przypadną mi do gustu, to też może się na jakieś zdecyduję
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 07:09   #335
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez karottkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a macie i lubicie kremowe matowe pomadki z Manhattanu? Jakoś nie widziałam, żebyście o nich pisały... Mam ochotę sobie kupić, może nawet dwie i podobają mi się kolory 54L (mocny róż), 45H (czerwień) i 56K (lekki róż)... Zastanawiam się czy warto od razu dwie (bo nie mogę się zdecydować na jeden kolor :P), czy może to kwestia mocno indywidualna i trzeba sprawdzić na sobie...?
Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Ja mam pomadkę Manhattan z serii Perfect Creamy & Care.Mój odcień to 34N-kolor ostro pomarańczowy i ja jestem zadowolona.Szminka rozprowadza się bardzo ładnie na ustach,jest dosyć napigmentowana,trwałość przeciętna,nie podkreśla suchych skórek.Jak na tę cenę,to polecam.
Karotce chyba chodziło o te kremowe pomadki w plynie Soft Matt
Więc ja ma dwie: 45H (czerwień) i 95M (chłodny, ciemny beż) i jestem z nich obu zadowolona i mogę polecić, ale pisałam już nie raz, dlaczego i co mi się w nich podoba i po prostu juz mi się nie chce powtarzać Więc odsyłam do swojej recenzji - tam wszystko dokładnie wyłuszczyłam:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...#review-578837

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Informacje z frontu dla Warszawianek:
W Hebe wysprzedawane są kosmetyki Miss Sporty, ponieważ sklep już nie będzie oferował tej marki. Jest sporo szminek za zawrotną cenę 3,59zł. Można je znaleźć przy lustrze (Hebe na Jerozolimskich).
Niestety sporo jest perłowych, ale kilka znalazłam zwykłych kremowych.
O masz!
A zdążyłam już zanabyć jedną pomadkę Jak byłam w tej Hebe jakoś w okolicach początku grudnia i pytałam o szafę Miss Sporty (bo jej znaleźć nie mogłam, a wiem, że tam była (i na Solcu też ), bo jeszcze latem w niej własnoręcznie grzebałam to sprzedawczyni była wielce zdziwiona, ze pytam o Miss sporty, bo oni przecież nigdy nie mieli tej szafy... :/ Taaaa...
Ale myślałam, ze wobec tego juz dawno się po cichu wycofali z tej marki, a tu teraz wyjeżdżają z wyprzedażą zachomikowanych kosmetyków... Po 2-óch (a może więcej) miesiącach
Myślę, ze udałoby mi się jeszcze wygrzebać coś dla siebie A z tych kremowych to był może kolor 054 Read My Lips? A były przecenione konturówki (do oczu/ust)? I lakiery?
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 07:27   #336
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: Pomadkomaniaczki

Dziewczyny, zwracam się do Was jako do specjalistek pomadkowych: czy warto kupić flamaster do ust i jeżeli tak, to jakiej firmy? Nie zjem go tak szybko jak szminki? Potrzebuję czegoś trwalszego, a jakby jeszcze zbytnio nie wysuszało ust to już byłby hit. Z góry dziękuję za pomoc
magratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 09:32   #337
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
O masz!
A zdążyłam już zanabyć jedną pomadkę Jak byłam w tej Hebe jakoś w okolicach początku grudnia i pytałam o szafę Miss Sporty (bo jej znaleźć nie mogłam, a wiem, że tam była (i na Solcu też ), bo jeszcze latem w niej własnoręcznie grzebałam to sprzedawczyni była wielce zdziwiona, ze pytam o Miss sporty, bo oni przecież nigdy nie mieli tej szafy... :/ Taaaa...
Ale myślałam, ze wobec tego juz dawno się po cichu wycofali z tej marki, a tu teraz wyjeżdżają z wyprzedażą zachomikowanych kosmetyków... Po 2-óch (a może więcej) miesiącach
Myślę, ze udałoby mi się jeszcze wygrzebać coś dla siebie A z tych kremowych to był może kolor 054 Read My Lips? A były przecenione konturówki (do oczu/ust)? I lakiery?
Ja czasów szafy Miss Sporty tam nie pamiętam, ale jak zaczęłam robić w Hebe zakupy to były rozłożone jakieś marne resztki na regale, tak "od szczytu" tam w okolicach czytnika cen, ja się idzie do produktów dla dzieci itp.

Z produktów w tym pudełeczku były szminki (ok połowa pojemnika, sztuk ze 30), tusze do rzęs (mniej więcej reszta pojemnika nimi była wypełniona). Gdzieś tam pomiędzy walało się kilka sztuk kredek do ust.
Poza tym nic, chyba że mają gdzieś resztę ukrytą.

Szminki 054 szukałam sama i nie znalazłam, ale nie grzebałam tych szminek aż do samego dna pojemnika. Jakbyś szukała i jednak znalazła dwie to weź mi jedną

Ja sobie wzięłam 050 (w sklepie wyglądała inaczej niż dziś rano w świetle dziennym ale i tak jest ok) i 053 (tą na zapas, super czerwień, dobrze się sprawowała na weselu )


Cytat:
Napisane przez magratka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zwracam się do Was jako do specjalistek pomadkowych: czy warto kupić flamaster do ust i jeżeli tak, to jakiej firmy? Nie zjem go tak szybko jak szminki? Potrzebuję czegoś trwalszego, a jakby jeszcze zbytnio nie wysuszało ust to już byłby hit. Z góry dziękuję za pomoc
Mam jeden mazak - Catrice'owy. Chyba Ty się o nie pytałaś w wątku Catrice, nie?
Niestety póki co niewiele mogę o nim powiedzieć... Użyłam go może dwa razy na zrujnowane usta, tak więc nawet go nie ponosiłam wybitnie długo. Jedyne co mogę napisać to to, że mam wrażenie że on nigdy do końca nie zasycha.
Ale jeżeli chcesz kolor na cały dzień, nie brudzący jak szminki to znalezienie idealnego mazaka by tutaj było dobrym wyjściem. Podobno te z limitki Essence You Rock były dobre, ale teraz je gdzieś dorwać
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-18, 09:51   #338
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ja czasów szafy Miss Sporty tam nie pamiętam, ale jak zaczęłam robić w Hebe zakupy to były rozłożone jakieś marne resztki na regale, tak "od szczytu" tam w okolicach czytnika cen, ja się idzie do produktów dla dzieci itp.

Z produktów w tym pudełeczku były szminki (ok połowa pojemnika, sztuk ze 30), tusze do rzęs (mniej więcej reszta pojemnika nimi była wypełniona). Gdzieś tam pomiędzy walało się kilka sztuk kredek do ust.
Poza tym nic, chyba że mają gdzieś resztę ukrytą.

Szminki 054 szukałam sama i nie znalazłam, ale nie grzebałam tych szminek aż do samego dna pojemnika. Jakbyś szukała i jednak znalazła dwie to weź mi jedną

Ja sobie wzięłam 050 (w sklepie wyglądała inaczej niż dziś rano w świetle dziennym ale i tak jest ok) i 053 (tą na zapas, super czerwień, dobrze się sprawowała na weselu )



Mam jeden mazak - Catrice'owy. Chyba Ty się o nie pytałaś w wątku Catrice, nie?
Niestety póki co niewiele mogę o nim powiedzieć... Użyłam go może dwa razy na zrujnowane usta, tak więc nawet go nie ponosiłam wybitnie długo. Jedyne co mogę napisać to to, że mam wrażenie że on nigdy do końca nie zasycha.
Ale jeżeli chcesz kolor na cały dzień, nie brudzący jak szminki to znalezienie idealnego mazaka by tutaj było dobrym wyjściem. Podobno te z limitki Essence You Rock były dobre, ale teraz je gdzieś dorwać
Hmmm.... Może już wcześniej była ta wyprzedaż przy czytniku, ale jej nie zauważyłam?

Może dziś uda mi się tam zajrzeć. Jak wygrzebię dwie 054 to brać dla Ciebie? (oczywiście, jak nie będą zmacane, bo zmacanych nie wezmę...)
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 10:14   #339
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Mam jeden mazak - Catrice'owy. Chyba Ty się o nie pytałaś w wątku Catrice, nie?
Niestety póki co niewiele mogę o nim powiedzieć... Użyłam go może dwa razy na zrujnowane usta, tak więc nawet go nie ponosiłam wybitnie długo. Jedyne co mogę napisać to to, że mam wrażenie że on nigdy do końca nie zasycha.
Ale jeżeli chcesz kolor na cały dzień, nie brudzący jak szminki to znalezienie idealnego mazaka by tutaj było dobrym wyjściem. Podobno te z limitki Essence You Rock były dobre, ale teraz je gdzieś dorwać
Nie, to nie ja się pytałam. Dzięki za recenzję. Muszę jakiś mazak kupić na próbę. You Rock chyba już nie do dostania.
magratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 10:51   #340
Fallen2000
Raczkowanie
 
Avatar Fallen2000
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Mauritius
Wiadomości: 473
Dot.: Pomadkomaniaczki

Kochane moje, podczytuję Was bo uwielbiam szminki cieni do powiek nie znosze wiec jakos musze dodawać twarzy koloru moja kolekcja jest skromniutka:

- Rimmel Vintage Pink
- Essence All about cupcake
- Bell Creamy Shine 05

Poza tym mam parę błyszczyków np. moj ulubiony Essence Trendsetter w kolorze delikatnej fuksji jestem poki co w trakcie poszukiwaniu ladnej brzoskwiniowej pomadki bo myslami jestem juz w wiośnie mogłbyście coś polecić? Najlepiej z niższej półki cenowej bo nie lubie duza wydawac na kosmetyki do makijażu a już nieraz się przekonałam,że taniej znaczy lepieja wiele drogich okazalo sie bublami
Fallen2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 10:54   #341
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Hmmm.... Może już wcześniej była ta wyprzedaż przy czytniku, ale jej nie zauważyłam?

Może dziś uda mi się tam zajrzeć. Jak wygrzebię dwie 054 to brać dla Ciebie? (oczywiście, jak nie będą zmacane, bo zmacanych nie wezmę...)
Teraz ten pojemnik jest przy lustrze, nie przy czytniku, to tak żeby rozwiać ewentualne wątpliwości.

Tak, tak, jak znajdziesz to kup i dla mnie
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-18, 19:44   #342
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez magratka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zwracam się do Was jako do specjalistek pomadkowych: czy warto kupić flamaster do ust i jeżeli tak, to jakiej firmy? Nie zjem go tak szybko jak szminki? Potrzebuję czegoś trwalszego, a jakby jeszcze zbytnio nie wysuszało ust to już byłby hit. Z góry dziękuję za pomoc
zdecydowanie warto, bo one wchodzą w ustach i są bardzo trwałe. Podobnie z trwałością mają błyszczyki z obecnej limitowanki essence- Circus Circus. Mam różowy, jest szalenie trwały. (tu możesz zobaczyć: http://wszystkocomniezachwyca.blogsp...uer-02-my.html
Flamastry mogą wysuszać usta, ale ja na nie zawsze coś kładę- błyszczyk, balsam i po problemie. Ja mam flamastry z essence z limitki you rock!

Edytowane przez lele
Czas edycji: 2012-01-18 o 19:47
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 20:10   #343
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Pomadkomaniaczki

ja mam flamaster Astor Lip Tint, ciemny brąz.
bardzo trwały ale niestety niewydajne są, szybko się kończą (co się u mnie rzadko zdarza, że coś wykańczam) a tu poszło błyskawicznie, kilka makijaży i już suchy
ale ogólnie polecam


---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Lele śliczny kolor
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 21:34   #344
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Pomadkomaniaczki

Dziękuję

Astora nie miałam, ale 2 flamastry z essence mam od kilku miesięcy i ciągle się świeże
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 23:12   #345
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Pomadkomaniaczki

Od wielu osób słyszałam, że flamastry z Max Factora są trwałe i dobrze napigmentowane. Nie mogę się podzielić swoimi odczuciami, bo nie używam flamastrów. Wolę tradycyjne szminki
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 07:13   #346
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
zdecydowanie warto, bo one wchodzą w ustach i są bardzo trwałe. Podobnie z trwałością mają błyszczyki z obecnej limitowanki essence- Circus Circus. Mam różowy, jest szalenie trwały. (tu możesz zobaczyć: http://wszystkocomniezachwyca.blogsp...uer-02-my.html
Flamastry mogą wysuszać usta, ale ja na nie zawsze coś kładę- błyszczyk, balsam i po problemie. Ja mam flamastry z essence z limitki you rock!
Dziękuję za opinię. Śliczny ten błyszczyk, jak gdzieś znajdę, to na pewno kupię.


Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Od wielu osób słyszałam, że flamastry z Max Factora są trwałe i dobrze napigmentowane. Nie mogę się podzielić swoimi odczuciami, bo nie używam flamastrów. Wolę tradycyjne szminki
To może ja wypróbuję i się podzielę opinią.
magratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 09:32   #347
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Pomadkomaniaczki

Magratko- obecnie do kupienia jedynie w Douglasie, ale za jakiś czas mają też wejść do Natury (ale z tym to różnie może być, bo są niesłowni)
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 09:38   #348
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Pomadkomaniaczki

Te błyszczyki są jeszcze dostępne w Hebe Na Jerozolimskich były po 3 każdego koloru
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 11:28   #349
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Pomadkomaniaczki

Można się przyłączyć?
Moja kolekcja może nie jest zbyt duża ale zdecydowanie wolę pomadki niż błyszczyki
-L'Oreal, Color Riche Shine Gelee (101)
-Maybelline, Watershine, Rose Jam (10)
-Bobbi Brown, Rouge a Levres, Red (10)
-Celia, 2 w 1 Nawilżająca pomadka-błyszczyk (501)
-Essence, All about cupcake (53)
-Rimmel, Nude Pink (206)
-Rimmel, Airy Fairy (070)
-Rimmel, Kate Moss, Rossetto (07)
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-19, 11:30   #350
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Pomadkomaniaczki

A ja dziękuję wszystkim dziewczynom, które mówiły tu w wątku o szmince z serii Kate Moss, nr5. Sama jakoś jej nie odkryłam , a kupiłam dzięki wątkowi i aktualnie ta pomadka jest moją faworytką Na zachętę swatche, kolor jest naprawdę piękny




A z racji wolnej chwili i "dla potomności" i ja spiszę swoje zbiory :

L’oreal Color Riche Serum, 101 Freshly Candy- słodki róż
L’oreal Color Riche Serum, 202 Radiant Plum, jednak za ciemny dla mnie
Inglot 262, nude, zupełnie nie moja bajka, może ktoś chce?
Inglot 110, piękny ciemny róż, coś między fuksją a amarantem, ale bez tonacji fioletowych
Inglot 862, ciemny koral
L’oreal Color Riche Shine Gelee, 501 Light Garnet, czerwień granatu
L’oreal Color Riche Shine Gelee 104 Pretty peach, różowobrzoskwiniowa, której teraz nie umiem znaleźć, ale na pewno gdzieś jest
Chanel Aqualumiere Stromboli, czerwonobrązowa, nie mój wybór
Dior Addict High Shine 750 Runway Red, w zasadzie resztka, ale trzymam dla wspomnienia koloru, a nuż mnie najdzie na ponowny zakup
Dior Addict 578 Diorkiss, jasny róż
Oriflame Power Shine, Pink Elixir, ciemny róż mocno drobinkowy
Oriflame Power Shine, Sexy Plum
Maybelline Watershine, 530 Rubis Diamonds, znowu ciemny róż z drobinkami
Rimmel 160, Rose Passion, jasna czerwień
Rimmel 500, Diva Red, ciemna czerwień
Rimmel Lasting Finish by Kate, 05
Rimmel Lasting Finish, 070 Airy Fairy
Avon, Garnet Shimmer, piękna ciemna czerwień granatu, z drobinkami
Avon Colordisiac, Can’t Resist Coral, koralowa po prostu
Avon Colordisiac, Flirty Fuchsia, ciemny róż podobny do Inglota 110, trochę jaśniejszy
Max Factor Lipfinity, 120 Hot, czerwień, dla mnie trochę zbyt ciepła

I na koniec 2 błyszczyki, które traktuję jak szminki w płynie:
Lancome 302, bardzo kryjący ciemny, ostry róż, piękny
Manhattan Water Flash 46D, mocno napigmentowany, niemal jaskrawy malinowy róż

I na szczęście nic mnie już nie kusi, może z wyjątkiem Rimmel Colour Show Off, ale na szczęście nie ma testerów, więc nie kupuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0112.jpg (15,0 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0118.jpg (27,5 KB, 17 załadowań)
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.

Edytowane przez Lukrecja_Borgia
Czas edycji: 2012-01-19 o 12:06 Powód: Lista szminek :)
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 15:58   #351
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Teraz ten pojemnik jest przy lustrze, nie przy czytniku, to tak żeby rozwiać ewentualne wątpliwości.

Tak, tak, jak znajdziesz to kup i dla mnie
No i byłam dziś w Hebe, przegrzebałam pudełko z Miss Sporty i nie znalazłam 054 Inne kolory mnie nie zainteresowały, były 3 konturówki - oczywiście używane, więc nie wzięłam nawet za te 4 zł... (one normalnie coś ok. 8-9 zł kosztują?)
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 21:31   #352
karottkaa
Raczkowanie
 
Avatar karottkaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 206
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
A ja dziękuję wszystkim dziewczynom, które mówiły tu w wątku o szmince z serii Kate Moss, nr5. Sama jakoś jej nie odkryłam , a kupiłam dzięki wątkowi i aktualnie ta pomadka jest moją faworytką Na zachętę swatche, kolor jest naprawdę piękny
Ja też ją bardzo polubiłam, nawet bardziej niż 14. Ostatnie dwa dni paradowałam sobie w 05 i delikatnym makijaży oczu i czułam się super!

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Karotce chyba chodziło o te kremowe pomadki w plynie Soft Matt
Więc ja ma dwie: 45H (czerwień) i 95M (chłodny, ciemny beż) i jestem z nich obu zadowolona i mogę polecić, ale pisałam już nie raz, dlaczego i co mi się w nich podoba i po prostu juz mi się nie chce powtarzać Więc odsyłam do swojej recenzji - tam wszystko dokładnie wyłuszczyłam:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...#review-578837
Dokładnie tak! Dziękuję za opinię Ta czerwień mnie kusi, ale częściej użyję raczej różu...

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
zdecydowanie warto, bo one wchodzą w ustach i są bardzo trwałe. Podobnie z trwałością mają błyszczyki z obecnej limitowanki essence- Circus Circus. Mam różowy, jest szalenie trwały. (tu możesz zobaczyć: http://wszystkocomniezachwyca.blogsp...uer-02-my.html
cudownie wygląda na Twoich ustach!
__________________
http://charlottes-wonderland.blogspot.com/ - zapraszam na mój blog kosmetyczny
karottkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 21:39   #353
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
No i byłam dziś w Hebe, przegrzebałam pudełko z Miss Sporty i nie znalazłam 054 Inne kolory mnie nie zainteresowały, były 3 konturówki - oczywiście używane, więc nie wzięłam nawet za te 4 zł... (one normalnie coś ok. 8-9 zł kosztują?)
No szkoda, że nie było. A konturówki to chyba tak jak piszesz normalnie kosztują.


Przeczytałam Twoją recenzję tych Manhattanowych cudów no i normalnie przepadłam jeszcze wcześniej chyba Kluska mi je wychwalała też (dobrze pamiętam Klusiu ) no to jak mnie z dwóch stron "bierzecie" [ ] to muszę kupić!
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 21:50   #354
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Przeczytałam Twoją recenzję tych Manhattanowych cudów no i normalnie przepadłam jeszcze wcześniej chyba Kluska mi je wychwalała też (dobrze pamiętam Klusiu ) no to jak mnie z dwóch stron "bierzecie" [ ] to muszę kupić!
Nie jestem na bieżąco ale jeśli piszesz o matowych pomadkach,to rzeczywiście o nich pisałam i dobrze pamiętasz,że wychwalałam(ja większość rzeczy ostatnio wychwalam) i rzeczywiście jeśli jesteś atakowana z dwóch stron,to musisz się poddać
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 22:52   #355
karottkaa
Raczkowanie
 
Avatar karottkaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 206
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Przeczytałam Twoją recenzję tych Manhattanowych cudów no i normalnie przepadłam jeszcze wcześniej chyba Kluska mi je wychwalała też (dobrze pamiętam Klusiu ) no to jak mnie z dwóch stron "bierzecie" [ ] to muszę kupić!
Tenebra, to jaki kolor bierzemy?
__________________
http://charlottes-wonderland.blogspot.com/ - zapraszam na mój blog kosmetyczny
karottkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 22:53   #356
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Pomadkomaniaczki

Lukrecja_Borgia, świetny kolor, nawet go nie testowałam na ręce, bo wyglądał mi się taki nijaki... A tu proszę co za efekt
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 10:16   #357
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Lukrecja_Borgia, świetny kolor, nawet go nie testowałam na ręce, bo wyglądał mi się taki nijaki... A tu proszę co za efekt
No właśnie, ja uważałam tak samo, a tu jakie miłe zaskoczenie
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 10:21   #358
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez karottkaa Pokaż wiadomość
Tenebra, to jaki kolor bierzemy?
Ja to pewnie jak stanę przed szafą to chwycę czerwień, aaaale z racji tego że mam już dużo czerwoności to pewnie wymienię ze smutną miną na coś bardziej dziennego do pracy
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 12:27   #359
karottkaa
Raczkowanie
 
Avatar karottkaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 206
Dot.: Pomadkomaniaczki

zobaczcie... te matowe pomadki z Manhattanu są na allegro za 6zł... i tak się zastanawiam... czy ktoś by podrabiał Manhattan? :P w cenie jednej Rossmanowskiej mam prawie trzy z allegro, a właśnie trzy kolory mi się podobają tyle, że trochę się boję tak z allegro, jak one takie tanie :P

http://allegro.pl/manhattan-soft-mat...061398696.html
__________________
http://charlottes-wonderland.blogspot.com/ - zapraszam na mój blog kosmetyczny
karottkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 13:03   #360
Senna34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 86
Dot.: Pomadkomaniaczki

Do mojej "skromnej " kolekcji doszły same nudziaki, cielaki, które do tej pory omijalam z daleka

Guerlain Rouge G kolor Gilian -piękny beż z mini drobinkami
Gosh kolor Darling, czyli słynny nr 134-typowy nude

a do moich miliona błyszczyków dwa kolejne:

Revlon Lpgloss 150 -cielisty
Loreal 04 moon crystal cielisty beż z drobinkami


Ogłaszam, że nadaję się na leczenie;-P
Senna34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-08 18:26:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:46.