Trądzik grudkowo-krostkowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-09, 13:38   #1
Olean
Wtajemniczenie
 
Avatar Olean
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 086

Trądzik grudkowo-krostkowy


Jestem załamana ;( Od kilku lat zmagałam się z trądzikiem pospolitym, który przeobraził się w grudkowo krostkowy. Moja twarz wygląda fatalnie. Mam pełno gródek, ropnych krostek, zaskórników, a co najgorsze, po każdej, nawet najdrobniejszej krostce zostaje mi czerwony ślad na ok pół roku ;( Każda wizyta u dermatologa przypominała metodę "prób i błędów" (Spróbujemy tego, a jak to nie pomoże to damy coś innego i tak w kółko bez żadnych konkretnych badań. Zastanawiam się nad kupnem tabletek drożdżowych, bo czytałam o nich wiele pozytywnych opinii i drastyczną dietą. I tu pojawia się pytanie: czy dieta co kolwiek może pomóc?
Próbowałam już wszystkiego Mam dość
__________________
...i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...
Olean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 14:03   #2
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Trądzik grudkowo-krostkowy

radzę skorzystać z wyszukiwarki...

p.s. to się już robi nudne, codziennie ktoś zakłada podobny wątek, a odpowiedzi na takie pytania na Wizażu są zawarte w co drugim wątku z KOsmetyczki i Dermatologii :/
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 20:28   #3
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Trądzik grudkowo-krostkowy

Cytat:
Napisane przez Olean Pokaż wiadomość
Jestem załamana ;( Od kilku lat zmagałam się z trądzikiem pospolitym, który przeobraził się w grudkowo krostkowy. Moja twarz wygląda fatalnie. Mam pełno gródek, ropnych krostek, zaskórników, a co najgorsze, po każdej, nawet najdrobniejszej krostce zostaje mi czerwony ślad na ok pół roku ;( Każda wizyta u dermatologa przypominała metodę "prób i błędów" (Spróbujemy tego, a jak to nie pomoże to damy coś innego i tak w kółko bez żadnych konkretnych badań. Zastanawiam się nad kupnem tabletek drożdżowych, bo czytałam o nich wiele pozytywnych opinii i drastyczną dietą. I tu pojawia się pytanie: czy dieta co kolwiek może pomóc?
Próbowałam już wszystkiego Mam dość
Dieta trądziku Ci nie zwalczy. Nie ma żadnych badań, ktore wskazują na to, że jedzenie tego czy tamtego ma wpływ na pryszcze. Aczkolwiek są osoby, które jedząc dany produkt mają np. wysyp pryszczy czy coś [dajmy na to czekolada]. generalnie zalezy to od organizmu, ale ja raczej stawiałbym na konserwanty, toksyny niż na sam fakt jedzenia "czegoś".

Brałaś antybiotyki? Co stosowałaś/stosujesz teraz? Poczytaj wątki, pełno tego.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:35.