Czy można nakładać samopaacz na piegi? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-12, 18:11   #1
Gepus
Przyczajenie
 
Avatar Gepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9
GG do Gepus
Question

Czy można nakładać samoopalacz na piegi?


Mam piegi. Mam ich bardzo dużo na buzi zliczymy miliardy na rękach też!! Na nogach (kolanach też) Na ramionach i na plecach też! Mam je wszędzie.. Nakładam samoopaacz z myślą ze zatuszuję piegi.. Czy mam rację??

Edytowane przez Gepus
Czas edycji: 2005-07-12 o 18:13 Powód: male błędy
Gepus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 19:09   #2
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Czy można nakładać samoopalacz na piegi?

Moja droga... Piegów nie zatuszujesz samoopalaczem, a jedynie bardzo mocno kryjacym podkładem. Sama mam całą masę piegów. Na twarzy, ramionach i rękach, a nawet na łydkach mi wyskakują. Ale ja się tym kompletnie nie przejmuję. Facetom moje piegi się bardzo podobają, wiele razy słyszałam komplementy właśnie a'propos piegów i to od obcych ludzi na ulicy, i ja sama się bardzo dobrze z nimi czuję. Więc chyba lepiej się z nimi pogodzić. A co do samoopalaczy i balsamów brazujących to gorąco polecam, bo cera z piegami zazwyczaj się bardzo powoli opala. Pozdrawiam!!
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 19:24   #3
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Czy można nakładać samoopalacz na piegi?

Mi sie wydaje ze smialo mozesz uzywac na twarz samopopalacza Dzieki niemu twarz nabierze zdrowego kolorku I nieco ujednolici cere Ale musisz chyba uzyc go wiecej niz raz
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 19:32   #4
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Czy można nakładać samoopalacz na piegi?

A masz cala buzke? Czy kumuluja sie np na policzkach i nosku?
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 19:33   #5
Gepus
Przyczajenie
 
Avatar Gepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9
GG do Gepus
Unhappy Dot.: Czy można nakładać samopalacz na piegi?

Dziekuję..
Ale nie łatwo mi będzie pogodzić się z piegami..
Ludzie wytykają smieją dziwnie się patrzą na mnie..
Moja siostra ma 16 lat a ja 13..
Ona jest opalona jakc zekolatka apiegów ma z 5 na nosie..
Ja się wogole nie opalam jestem biał jak sciana a pigó miliardy..
Ludzie w klasnie mnie nie lubią.. i nie mam rudych włosów.. jeszcze

Czasem mam ochote płakać.. tyle jest ladniejszych dziewczyn od mnie.. Co mam zrobić?
Gepus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 19:34   #6
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Czy można nakładać samoopalacz na piegi?

Aha jeszcze cos Ci poradze. Oprocz samoopalacza mozesz uzyc kryjacego podkladu, baaaardzo kryjacy jest Dermacol, bylo o nim duzo watkow, mozesz poczytac Dziewczyny mowily ze tworzy na buzi maske Ale moja kolezanka wymyslila na to patent Otoz nakladasz tlusty krem na twarz a na to kropeczkami nakladasz ten podklad i rozmazujesz dokladnie na buzi Bo on sam w sobie jest podobno taki suchy i tworzy maske, ale z kremem rewelacja Pozdrawaim
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 19:40   #7
Gepus
Przyczajenie
 
Avatar Gepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9
GG do Gepus
Unhappy Dot.: Czy można nakładać samoopalacz na piegi?

Gdzie moge go kupić?? Mam 13 lat.. Ide teraz do gimnazjum.. czasem się pomaluję.. ale czy wypada mi uzywać podkładu.. ile będzie to kosztować?
Gepus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-12, 19:50   #8
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Czy można nakładać samoopalacz na piegi?

Sproboj ten sposob mojej kumpeli. Hmm a co do walki z nimi podobno idzie laserowo usunac, alenie wiem naprawde sie nie orientuje, bo naturalne metody to chyba nic nie dadzą.
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 19:59   #9
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Czy można nakładać samoopalacz na piegi?

Kupisz go w kazdej drogerii, cena to okolo 11 zł Ale faktycznie po co 13 latce taki podklad
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 20:21   #10
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Czy można nakładać samoopalacz na piegi?

Nie przejmuj się tym że ci dokuczają w szkole. Mi też dokuczali i co?? Nie popadłam z tego powodu w zadną depresję. A teraz znajomi własnie ze szkoły mówią mi często że bez piegów mnie sobie nie wyobrażają. Piegi dodają uroku. Nie kazda dziewczynma może je mieć. Więc zacznij je trakotwać jako swój atut. Zauważ że bardzo teraz często na reklamówkach róznych kosmetyków modelki mają piegowate buzie. I jakoś się tego nie wstydzą. Mało tego, te piegi są bardzo często domalowywane modelkom. Dzięki temu ich buzia jest niepowtarzalna Piegi są trendy i tak o nich mysl A rózne głupie uwagi po prostu olewaj i nie zwracaj na nie uwagi.
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 20:39   #11
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Czy można nakładać samoopalacz na piegi?

Słuchaj, piegi są śliczne, naprawdę! Dziewczyny z piegami są piękne. Naprawdę - strasznie mi sie podobają. Uwielbiam taki typ urody - nie mogę oka oderwać, a i gwarantuję Ci, że inni też! Piegów nie usuniesz - naprawdę warto je zaakceptować. Bardzo głębokie peelingi wykonywane pod kontrolą lekarza, dermabrazja - moze trochę zminimalizuje ale nie usunie. Zresztą pod wpływem promieni i tak pewnie będą wychodzić nowe. Jeśli masz tak jasną skórę jak piszesz, musisz uważać że słońcem - taka skóra łatwo ulega poparzeniu, jest się szybko czerwonym a potem się blednie i opalenizny nie (ja mam taką właśnie skórę, choc bez piegów - żałuję, bo bardzo mi się podobają). Poczytaj co tu piszemy na forum na temat skutecznej ochrony i dobrych filtrów przeciwsłonecznych.
Co do samoopalacza - możesz użyć, ale on nie zatuszuje piegów - nie ma szans.
Podkład też ich nie ukryje - nawet taki mega kryjący - Dermacol nie jest dobrym pomysłem, on jest na twarzy bardzo widoczny, ale Ty jesteś młodziutka i na pewno taka tapeta będzie Cię szpecić i postarzać.

Nie przejmuj się złośliwymi docinkami. Teraz tak gadają, a niedługo zaczną Ci zazdrościć, zobaczysz! Uszka do góry
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-12, 20:44   #12
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Czy można nakładać samoopalacz na piegi?

Cytat:
Napisane przez Gepus
Mam piegi. Mam ich bardzo dużo na buzi zliczymy miliardy na rękach też!! Na nogach (kolanach też) Na ramionach i na plecach też! Mam je wszędzie.. Nakładam samoopaacz z myślą ze zatuszuję piegi.. Czy mam rację??
Ty chcesz zatuszować piegi, a za ja piegi (i to w takiej ilości) dałabym się pokroić!

Proszę Cię doceń swoje piegi, szczególnie że masz ich tak dużo... to jest fantastyczna rzecz, piegi
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 20:55   #13
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Czy można nakładać samopaacz na piegi?

znalazłam na stronie Dove www.campaignforrealbeauty.com [swoją drogą świetna stronka]
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 21:22   #14
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Czy można nakładać samopaacz na piegi?

Nie moglam sie powstrzymać, wybaczcie Ale piegi takie są cuuudowne Na zdjęciach Cynthia Dicker
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 21:26   #15
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Czy można nakładać samopaacz na piegi?

Gepus,a tak w ogóle to Twoje piegi są złociste czy szarobrązowe? I jaki masz kolor włosów?
Odpowiedz na te pytania, to dam Ci paletki z kolorami, które do Cebie pasują. Wiesz, w niektórych kolorach być może wyglądasz nieciekawie i piegi może są przerysowane ? Ale jeśli jesteś typem ciepłym i założysz np. bluzkę w odpowiednim odcieniu brązu to gwarantuję Ci, ze bedziesz wyglądać CUDOWNIE
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 22:51   #16
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Smile Dot.: Czy można nakładać samopaacz na piegi?

ja rowniez jestem cala w piegach i podobnie ja aniielica sie tym nie przejmuje, a moj facet wprost za nimi szalej. i mimo ze je mam to nakładam samoopalacz ale nie po to aby je zatuszować (nawet mi to do głowy nie wpadło) tylko zeby moja skóra nabrała złotego odcieniu. nie przejmuj sie nimi nie warto wkoncu ktos kiedys powiedział ze buzia bez piegów jest jak niebo bez gwiazd
agulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 23:05   #17
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Czy można nakładać samopaacz na piegi?

Dokładnie agulla Piegi są przecudne Kiedyś pan w trakcie zakupów powiedział mi że chętnie by policzył je wszystkie A miałby co liczyć Moje piegi są złocisto-brązowe. Kiedyś ubierałam sie w złe kolory i przez to nie wygladałam zbyt ciekawie. ale teraz diametralnie zmieniłam moją garderobę i efekt jest taki że nie moge się czasami opędzic od spojżeń facetów na ulicy Niedługo wyjeżdżam do Francji na 2 tygodnie. Z doświadczenia wiem ze pewnie też nie będę miała spokoju Faceci bardzo lubią piegi!! Naprawdę!!
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 23:14   #18
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Angry Dot.: Czy można nakładać samopaacz na piegi?

no dokładnie aniielico mój facet ciagle sie zastanawia ile ja ich mam i twierdzi ze nie szło by ich zliczyć. Ja sie naprawde ciesze że je mam i nie zamieniłaby z nikim pozdrawiam więc Gepus zaakceptuj sie a inni tez cie zaakceptują trzymam kciuki za to zebyś w nowej szkole poznała mądrzejszych ludzi co dostrzega Ciebie jako osobe o fajnym charakterze, a nie bedą sie od ciebie odwracac z powodu piegów, mysle że twoje koleżanki to poprostu zwykłe gówniary. Nie rozumie tego jak można oceniac człowieka po wyglądzie !!
agulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 00:16   #19
relissys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 140
GG do relissys
Dot.: Czy można nakładać samopalacz na piegi?

Cytat:
Napisane przez Gepus
Dziekuję..
Ale nie łatwo mi będzie pogodzić się z piegami..
Ludzie wytykają smieją dziwnie się patrzą na mnie..
Moja siostra ma 16 lat a ja 13..
Ona jest opalona jakc zekolatka apiegów ma z 5 na nosie..
Ja się wogole nie opalam jestem biał jak sciana a pigó miliardy..
Ludzie w klasnie mnie nie lubią.. i nie mam rudych włosów.. jeszcze

Czasem mam ochote płakać.. tyle jest ladniejszych dziewczyn od mnie.. Co mam zrobić?
Znam ten bol,sama mam mase piegow na buzi,cala buzia wysypana piegami.Jak bylam mlodsza tez bylo to moja straszna bolaczka,uwazalam sie za brzydule i niektorzy rowniez tak na mnie mowili Probowalam przeroznych rzeczy i ale piegi nie znikaly.Kiedys wpadlam na pomysl ze wysmaruje sobie twarz jakas mascia i efekt byl taki ze popalilam sobie cala twarz i do tej pory pozostaly slady.Skora piekla,lzy lecialy ciurkiem a ja lezalam tak z ta mascia jakies 2 godziny,masakra.Gdy doszlam do wieku 18 lat bylam ciagle oblegana przez facetow,bylam i jestem uwazana za atrakcyjna osobe.
Wiem ze teraz Cie to boli,ze ludzie Cie tak traktuja,ale postaraj sie nie zwracac na nich uwagi i polubic swoje pigi.
relissys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-13, 01:47   #20
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Czy można nakładać samopaacz na piegi?

Uwielbiam piegi,tez mialam ich sporo teraz to wyblakly bo uzywalam pelno jakichs preparatow rozjasniajacych cere z kwasami itp ale chcialabym je miec z powrotem,piegi dodaja uroku naprawde ja tez jak bylam mlodsza to ich nie lubilam a teraz za nimi tesknie
Ide sie wystawic na slonce,moze wyjda

A oto zdjecia supermodelek ze slicznymi piegami

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2005-07-13 o 04:30
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 08:50   #21
Gepus
Przyczajenie
 
Avatar Gepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9
GG do Gepus
Wink Dot.: Czy można nakładać samoopalacz na piegi?

Dziekuję, że jesteście aż tak dobre..
Skorzystam z rad i nie będę się już bała piegów.. Choć i tak.. eh...
Napeno jestescie wspaniałymi osobami! Jestem jeszcze młoda mam dużo przed sobą.. I postaram się nie przejmować tym..
DZIEKUJĘ!

ps- a moj kolor włosów to czysty kasztan..

Edytowane przez Gepus
Czas edycji: 2005-07-13 o 08:58 Powód: Chce coś dopisać
Gepus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 12:46   #22
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Czy można nakładać samopaacz na piegi?

Sądzę więc, że jesteś typem kolorystycznym Jesień, lub mieszanym Wiosna-Jesień. Może wkleisz swoje zdjęcie (kolorowe)? I jeszcze jedno pytanie: jaki masz kolor oczu?
Załaczam wstępnie palety do tych dwóch typów, ale czekam na odpowiedz i ew. zdjęcie
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 13:04   #23
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: Czy można nakładać samopaacz na piegi?

Joey i CzarnyElf pokazaly Ci ze z piegami mozna zostac nawet modelka Naprawde nei przejmuj sie piegami, a docinki innych.. coz, jesli sie nimi posluguja to to swiadczy tylko o nich, a nie o Tobie i Twoich piegach Kazdy jest inny, ale ma w sobie cos pieknego, Ty z pewnoscia nie jestes wyjatkiem. Moim zdaniem na pudry, podklady, kamuflaze itd. bedziesz jeszcze miala czas.
Jesli zle sie ze soba czujesz to wez pachnaca kapiel, pocwicz troche zeby wyprodukowac hormon szczescia , zrob sobie jakies male przyjemnosci, moze pomaluj paznokcie albo idz na zakupy i poprawi Ci sie humor. Przeciez wiele ludzi zyje bez rak, nog, nie widza, nie slysza i w ogole dotykaja ich rozne kataklizmy, przy nich Twoje piegi to blachostka, ktora nie powinnas sobie zawracac glowy
Pozdrawiam
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:45.