Clarisonic ? Ktoś używa ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-21, 21:13   #1
bleh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 18

Clarisonic ? Ktoś używa ?


Witam,
Zastanawiam się nad szczoteczką Clarisonic. Nie mam wielkich problemów z cera, ale moja znajoma mi polecała , ponieważ ona ma taką i bardzo sobie chwali. Czy warto ?

Pozdrawiam
bleh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 12:38   #2
KaskaWu
Raczkowanie
 
Avatar KaskaWu
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wiesbaden
Wiadomości: 50
Dot.: Clarisonic ? Ktoś używa ?

Hej, ja mam Mia2 i też jestem bardzo zadowolona. Super oczyszcza i wyrównuje koloryt. Mi też pomogła z rozszerzonymi porami i niewielkimi zaskórnikami. Ale nie uważam, żeby była warta swojej ceny (z tego co wiem to normalnie kosztuje koło 600 zł.), zwłaszcza, że jest to tylko gadżet. Gdyby nie to, że znalazłam ją na allegro za niecałe 300 zł, to bym się na nią raczej nie zdecydowała.
KaskaWu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 20:59   #3
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Clarisonic ? Ktoś używa ?

Ja mam clarisonica Mia2 od 3 miesięcy, kupiłam na -20% w Sephorze i uważam, że jest warta swojej ceny. Używam na spółkę z mamą i obie jesteśmy zachwycone już od pierwszego tygodnia używania szczoteczki.
Też nie mam problemów z cerą- ale była sucha (przesuszająca się) i jednoczesnie miałam bardzo widoczne pory na policzkach. Podczas używania clarisonica razem z mydłem aleppo 20% wszystko się unormowało, skóra jest normalna, pory niewidoczne, nie mam zaskórników i wągrów, wyrównany koloryt, lepiej wchłaniają się kremy i sera.
Nie kupowałabym szczoteczki na allegro i to po takiej cenie jak Kaska, bo to jest cena niższa niż w Stanach u producenta. Gdzieś był tu na wizazu wątek dziewczyn, które nadziały się na perfidne podróbki z allegro i grupona (to chyba ten wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=397884). Zobacz też recenzje szczoteczki na KWC, bo trochę tego jest.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 00:31   #4
KaskaWu
Raczkowanie
 
Avatar KaskaWu
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wiesbaden
Wiadomości: 50
Dot.: Clarisonic ? Ktoś używa ?

To prawda, że trzeba bardzo uważać, bo czasem naprawdę można się na Allegro mocno nadziać, zwłaszcza jak się nie czyta małego druczku. Ale jeśli dokładnie wiesz co chcesz kupić, a najlepiej jeśli masz sprawdzonego sprzedawcę, to myślę, że lepiej trochę przyoszczędzić, zwłaszcza, że sześć stówek piechotą nie chodzi Nie oczekiwałam spektakularnych efektów dlatego, że w zasadzie nie miałam większych problemów z cerą, a może muszę jeszcze trochę poczekać.
Koniec końców szczoteczka jest naprawdę fajna i w zasadzie spełnia podstawowe obietnice producenta, a o to chyba chodzi.
KaskaWu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 14:51   #5
bleh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 18
Dot.: Clarisonic ? Ktoś używa ?

Dziękuję za odpowiedzi ! Co do kolorytu skóry, czy Clarisonic niweluje plamy potrądzikowe ?
Czy ktoś używał tej szczoteczki z główką do ciała ? Czy główki sprzedawane na allegro są oryginalne? Bo wiele razy sprzedawcy oszukują na allegro.
bleh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-23 15:51:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:44.