dużo starszy mężczyzna .... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-01, 09:35   #31
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: dużo starszy mężczyzna ....

Sama z siebie zrobiłaś mentalną gówniarę, kiedy napisałaś, że on nie ma ochoty a tu młode, chrupkie ciało. Więc hello, próbowali ci niektórzy uświadomić, że to nie wszystko, a mężczyzna działa na czymś więcej niż na czystym popędzie.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 09:40   #32
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: dużo starszy mężczyzna ....

Zgodze sie z zakonna. Sama w pierwszym wpisie napisalas o chrupkim ciele. Tu nie chodzi o chrupkie cialo bo ja np nie mam a zycie seksualne mam zaj.e.bi.ste . Jeszcze raz powtarzam ze w takim zwiazku potrzeba duzo kompromisow, wiecej niz Ci sie wydaje. Mowie Ci to nie po zlosci tylko po 7 latach zwiazku z chlopem starszym odemnie o wiele lat
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 12:17   #33
ankolmar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 34
Dot.: dużo starszy mężczyzna ....

Świat jest piękny bo ilu ludzi po nim chodzi, to każdy jest inny.
Jest syndrom złamanego paznokcia, dla jednego to tylko złamany paznokieć, dla drugiego to apokaliptyczna tragedia. Trudno jest zrozumieć drugiego człowieka ale najtrudniej jest zrozumieć samego siebie. Dla młodej dziewczyny związek z starszym facetem jest próbą ognia i wody. Jak trudno zrozumieć starszego od siebie faceta? a łatwo zrozumieć samą siebie gdy ma się 26 lat?. Chrupkie ciało - jakoś należy opisać świat aby zrozumieć okoliczności tego związku. Dla kogoś taki związek może się wydawać dziwny ale nie wszystko co dziwne musi być złe, nie oceniajmy ale starajmy się zrozumieć i rozjaśnić mrok który ogarnia świat.
ankolmar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-02, 10:30   #34
Promyk1805
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 7
Dot.: dużo starszy mężczyzna ....

Uderz w stół.. Powtarzam po raz kolejny i ostatni tym którzy dobrze mnie zrozumieli dziękuje. Pozdrawiam serdecznie trzymajcie sie
Promyk1805 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 16:19   #35
ondatrazibethicus
znaczy piżmak
 
Avatar ondatrazibethicus
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 599
Dot.: dużo starszy mężczyzna ....

Dość ważna rzecz została tu pominięta. Znalazłaś u niego tabletki na potencję. Jak dla mnie to wiele wyjaśnia, facet ma z tym problem, a wiadomo, że ciężko do tego się przyznać. Przecież to normalne, gdy mężczyzna nie ma czasu i ochoty na seks, bo np. stres, praca itp., ale nie leci wtedy od razu do apteki po tabletki na potencję...
__________________
We are young, we are here,
So, let's make a deal and try to forget our fear

b.
ondatrazibethicus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 02:53   #36
green way
Zadomowienie
 
Avatar green way
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Łóżeczko - moje ulbione miejsce
Wiadomości: 1 003
Dot.: dużo starszy mężczyzna ....

Nie oszukujmy się, po prostu nie jesteś mentalnie przygotowana na taki związek, w którym miałabyś być opiekunką i terapeutką. Pomoc i wsparcie dla faceta, na którym stres wywarł tak duże piętno, że mu nie staje tak bez okazji i spontanicznie, zdecydowanie nie polega na jazdach i awanturach, że Ty czujesz się niedopieszczona i niedowartościowana jako kobieta. To tylko jeszcze spotęguje frustrację faceta i jego bezsilność wobec problemu i w ostateczności może zakończyć Wasz związek, bo facet to facet i ZAWSZE powinien się czuć jak lew w zwarciu z kobietą, a nie jak koliberek. I nie obrażaj się, ale moim zdaniem całą wiedzę o mężczyznach zapewne czerpałaś jak dotąd z filmów o miłości, a jak powszechnie wiadomo one raczej nie bardzo przystają do męskiej rzeczywistości. Mają rację Ci, którzy piszą, że związek to coś więcej niż seks. Ja bym tylko dopowiedziała, że udany związek to przede wszystkim przyjaźń i zrozumienie, a seks to miły dodatek. Ważny, ale są jednak rzeczy ważniejsze dla człowieka. A poza tym, to piszesz o fascynacji i miłości... Ale sama musisz sobie odpowiedzieć na pytanie na jak długo wystarczy Ci tych uczuć w sytuacji kiedy seksu w Waszym związku nie będzie przez tydzień, miesiąc, rok, a może nawet wcale? Bo jeżeli uzależniasz swoją kobiecość od uwielbienia i pożądania partnera, to podejrzewam, że Twoje "doły" nie skończą się tylko na frustracji i płaczu. Jesteś na to gotowa?

Edytowane przez green way
Czas edycji: 2014-11-10 o 03:59
green way jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 04:12   #37
gingerbre
Zakorzenienie
 
Avatar gingerbre
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 361
Dot.: dużo starszy mężczyzna ....

Jestem od Ciebie 3 lata starsza. Mój jest 3 lata od Twojego młodszy. Uwielbia się ze mną kochać i gdyby nie moje niższe potrzeby, sex byłby pewnie codziennie. Nie dziwię się, że czujesz się, tak jak się czujesz. Sex jest bardzo ważnym elementem związku. Jeśli to początek związku i tak to wygląda, jeśli chodzi o sprawy łóżkowe, to obawiam się, że później juz będzie tylko gorzej. Ja bym dała sobie spokój. Dodam, że jesteśmy razem ponad 4 lata
__________________
"Terapeuta powiedział mi, że sposobem na prawdziwy wewnętrzny spokój jest kończenie tego, co się zaczęło.
Jak na razie skończyłem dwie paczki M&M’sów i czekoladowe ciasto.
Od razu czuję się lepiej."

Edytowane przez gingerbre
Czas edycji: 2014-11-12 o 04:18
gingerbre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-12 05:12:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:50.