Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek! - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-19, 07:37   #4201
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Mało się udzielam ale ostatnio coś mam niestety mniej czasu. Paznokcie powoli sobie rosną ale za to przez te ostatnie stresy włosy wypadają
Od rana czatowałam na zapisy na seminarium 2min przed rozpoczęciem usos mi padł poleciałam po laptopa siostry. Tam na szczęście udało mi się zapisać do promotora, którego chciałam ale ile się nadenerwowałam
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 07:50   #4202
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a gdzie tam! może nie jest przyrośnięta na maxa, ale płytka zaczyna Ci się głęboko i do końca palca to ona jest i jest i jest, długaśna
No chyba że tak
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Przybywam z niedzielnym spamem... normalnie ślinię się do paznokci.
Na blogu jest opis

Fafik w gratisie
Też się ślinie jeszcze bardziej niż Ty
Jaki Fafunio uroczy moja nie daje sobie robić zdjęć
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Dlaczego?
Brak matur czyli brak stresu przyjdą moje dzieci potem jest święto Agi jakoś pozytywnie jestem nastawiona
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
wolę większy odstęp niż potop skórek
Potop to był na maturze
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Łiiiiii
Ooooo wiem dlaczemu
Spryciula
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
EDIT:
Po prawie 3 tygodniach w samej odżywce pomalowałam pazurki
Wyszłam z wprawy normalnie Półcentymetrowe odstępy od skórek, nie mówiąc już o upapranych po łokcie skórkach- masakra
Mam nadzieję, że wybaczycie tym razem i dupny kształt i niedociągnięcia i gagi .
No to TADAM
Piękne są przecież!! uwielbiam je
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Malinka, ja też zbierałam karteczki, nadal mam segregator zachomikowany gdzieś w gumę na przerwach grałam, a telefon jakoś pod koniec podstawówki miałam, bo zostawałam sama w domu a na komunię dostałam rower i zegarek, a teraz dzieciakom srajpady i srajfony dają..
Ja też dostałam na komunie rower i zegarek i jeszcze jakieś książki o zwierzakach itp..
Segregator z karteczkami też mam
Telefon nie pamiętam kiedy dostałam ale nie jakoś super wcześnie.
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Mam Maruschki - polowałam na nie 2 lata i wreszcie capnęłam piękne są - wstawiam fociachy
Jak w raju
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 08:04   #4203
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Hej

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
a ja jestem wielbicielką szerszych, zaokrąglonych pędzelków mniej się namacham podczas malowania chociaż jakbym miała wybrać ulubioną markę lakierów to bez wahania skazałabym Chinki, a w nich pędzelek jest przecież zupełnie inny od tego, który mi odpowiada, FAK LODŻIK
Wiem, znam to
Uwielbiam pędzelki SH z serii Salon Complete, albo GR Color Rich... no osławionych Essiaków akurat nie mam. Ale czego mam najwięcej? CHINEK! 15 zarąbistych lakierów, które mnie osłabiają przez ten swój pędzelek
Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Mani mam
Abstrakcja
Wiem, że nie każdego estetyka i jestem świadoma, że może się nie podobać
Faaajne, psychodeliczne z lekka, ale podoba mi się
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
ALE nie mam co się cieszyć, bo przeglądając wczoraj włosowy w poszukiwaniu natchnienia na jakąś maskę, dowiedziałam się, że migdały to kształt odrażający, niegustowny i ogólnie abominacja, większa nawet niż czarna bluzka włożona przed godziną 12... Łot de fak?
Aaa... eee... ale...
Nie mam pytań.
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Manimam.
Eeej no, tu trzeba było wiosnę przyzywać, a nie wpisywać się w klimat "kwiaty kwitną w listopadzie" Ale mani fajne
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ja też mam, podglądowo na: czubki, odrost i rozcieńczony tint na śmietniku
Hm... dlaczego ktoś wyrzucił na śmietnik całkiem dobrego tinta?
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Mam stokrotki z miętą w macie Dawno nie byłam tak zadowolona z żadnego mani Zakochałam się w mint sorbet, cudny kolor i świetna aplikacja I matowy top wibo też mnie miło zaskoczył, daje mocny efekt i po 4 dniach nadal wygląda dobrze
O! To Ty, to TY! To dzięki Tobie wiosna wróciła
Świetne mani
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
taa.. sesja dokładnie za miesiąc, a mi właśnie laptop zdechł na amen. wszystkie notatki, prezentacje z wykładów, materiały z drugiego semestru w pi*du... fantastycznie po prostu.
Ałć... bolesne...
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Topper z Essence: Gloriuous aquarius
O nie... To Glorious jest w nowej wersji? o.O
KLIK
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
prosz

tu paznokcie poglądowo:
i lakier (to nie space cadet ), choć zapraszam na bloga, bo jedno foto to nic w jego przypadku
Meeega Kocham takie gagatki

cdn
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 08:15   #4204
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

O kufa...
Spodziewałam się, że będzie sporo nadrabiania, ale że tyle???

Zdolne dziecko wczoraj ucięło sobie fakera maszynką do golenia.
Aż do mięska

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;46486435]

Niestety nie jakoś mi nie pasują te stokrotki.
[/QUOTE]
Spoczko
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
prosz

tu paznokcie poglądowo:

i lakier (to nie space cadet ), choć zapraszam na bloga, bo jedno foto to nic w jego przypadku
Myslę, że po prostu stacjonarnie w Accessorize się je dostanie.
Ja raczej nie wchodzę do tych sklepów, bo dość drogie są
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
no czasem tak, ja np. lubię kontrasty pomarańczowy/żółty z niebieskim/zielonym, a wiele osób nie trawi takiego połączenia

piękne mani kwiatki jak malowane
Ja też lubię

hehe dzieki.

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Śliczne stokrotki

(...)

Coś mi się dzieje z kręgosłupem albo łokciem - drętwieją mi 3 palce u prawej dłoni Jak sobie pomyślę o wizycie w przychodni to mi sie pogarsza
Dzięki.

O ja też to miałam. Mały i serdeczny drętwieje?
Lekarz powiedział, że to nic groźnego. Od pracy przy kompie. Jakiś nerw przy łokciu nacisnęłam i taki efekt. Samo przeszło.
Irytujące było to na pewno.
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
i ja mniam mniam
nie patrzcie na czerwone skórki i odstęp Chuu
(właśnie wycinałam, a mani noszę już 3 dni bez uszczerbku )

Ty... Fajne to!
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość

[/COLOR]Mani time!
Nie mam topu
Fantastyczny fiolet!
I te kwardaty...
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość

W załączniku testy na wibo glamour, po lewej z matującym
Nie spodziewałam się, że da to tak fantastyczny efekt!
Cytat:
Napisane przez abusia24 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Od jakiegoś czasu przyglądam się wam cichutko, obserwuję i podziwiam. Oglądając wasze piękne pazurki postanowiłam w końcu zrobić coś ze swoimi. Walczę o długość od pewnego czasu, ale zawsze jakiś pazurek jest poturbowany, więc ścinam resztę i tak w kółko.
Obecnie nastąpił przełom. Paznokcie są znośnej długości. Skórki zaczęłam olejować dopiero jakiś tydzień temu więc cudów nie ma. Jako, że jestem dzieckiem błądzącym we mgle, które nie wie co teraz począć zwracam sie o rade do prawdziwych wizazowych specjalistek Co mam z nimi zrobić? Doprowadzić do równej długości - tylko tyle wiem. Doradźcie proszę na jaki kształt się zdecydować? Piłować do migdałków, czy może jednak kwadraciaki? Może zostawić i jeszcze zapuszczać?
Wstawiam zdjęcia golasków i pokrytych kolorem.
Hej.
Jak sama słusznie zauważyłaś- wyrównaj długości.
Też Cię w kwadratach widzę
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Kocham Cię normalnie


EDIT:
Po prawie 3 tygodniach w samej odżywce pomalowałam pazurki
Wyszłam z wprawy normalnie Półcentymetrowe odstępy od skórek, nie mówiąc już o upapranych po łokcie skórkach- masakra
Mam nadzieję, że wybaczycie tym razem i dupny kształt i niedociągnięcia i gagi .
No to TADAM
Aga przestań narzekać, jest bardzo ładnie

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Mam Maruschki - polowałam na nie 2 lata i wreszcie capnęłam piękne są - wstawiam fociachy
Łooo. Ten trawnik wygląda jak wykładzina!! Idealnie równiutki. Mega
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4651819 3]
Eeej no, tu trzeba było wiosnę przyzywać, a nie wpisywać się w klimat "kwiaty kwitną w listopadzie" Ale mani fajne
[/QUOTE]

Ups. Sooory
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 08:21   #4205
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość

Zbankrutować przy Was idzie
a Ty myślisz że my co? tynk wpierniczamy

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Przybywam z niedzielnym spamem... normalnie ślinię się do paznokci.
Na blogu jest opis

Fafik w gratisie
nie dziwię się, cuuuuudo
A Fafik słodziak, nawet niedawno myślałam, że dawno go nie pokazywałaś

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Z

Mam dwa, jeden z vipery, jako top jest dobry, ale daje delikatny mat i się wyświeca szybko, ale teraz na promocji kupiłam ten z wibo celebrity i jest super. Zaznaczam, że nakładałam go na dries instantly, więc oceniam tylko matowienie - daje mocny mat i przez 4 dni noszenia stokrotek wyglądał dobrze

W załączniku testy na wibo glamour, po lewej z matującym
Aha a na tym złotku którego użyłaś? pewnie Wibo
no właśnie z tego co czytałam to Lovely i Wibo mają bardzo dobry ten mat, ale w sumie mam jeszcze kilka napoczętych to chyba bez sensu kolejny kupić...

a co do efektu, rzeczywiście jest, choć lakier wygląda już zupełnie inaczej...

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość

No ba, Prezes zawsze ma rację


.
To nie było przyznanie Ci racji ;p

tak tak

Cytat:
Napisane przez abusia24 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Od jakiegoś czasu przyglądam się wam cichutko, obserwuję i podziwiam. Oglądając wasze piękne pazurki postanowiłam w końcu zrobić coś ze swoimi. Walczę o długość od pewnego czasu, ale zawsze jakiś pazurek jest poturbowany, więc ścinam resztę i tak w kółko.
Obecnie nastąpił przełom. Paznokcie są znośnej długości. Skórki zaczęłam olejować dopiero jakiś tydzień temu więc cudów nie ma. Jako, że jestem dzieckiem błądzącym we mgle, które nie wie co teraz począć zwracam sie o rade do prawdziwych wizazowych specjalistek Co mam z nimi zrobić? Doprowadzić do równej długości - tylko tyle wiem. Doradźcie proszę na jaki kształt się zdecydować? Piłować do migdałków, czy może jednak kwadraciaki? Może zostawić i jeszcze zapuszczać?
Wstawiam zdjęcia golasków i pokrytych kolorem.
hej, według mnie możesz nosić oba kształty, choć ja osobiście bardziej tu widzę piękne migdały

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
EDIT:
Po prawie 3 tygodniach w samej odżywce pomalowałam pazurki
Wyszłam z wprawy normalnie Półcentymetrowe odstępy od skórek, nie mówiąc już o upapranych po łokcie skórkach- masakra
Mam nadzieję, że wybaczycie tym razem i dupny kształt i niedociągnięcia i gagi .
No to TADAM
nie widzę tu nic z tego co piszesz, ślicznie jest

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Ja do podstawówki miałam 10 minut, a do gimnazjum 3 nijak samochodem jechać
oj zdziwiłabyś się... u mnie na wsi są przypadki, że odwożą dzieci do szkoły, które są w starszych klasach podstawówki, a do szkoły mają z ja wiem... 4 min drogi?
za moich czasów szło się ze szkoły godzinę, chociaż tak naprawdę wystarczyłoby 10 min. No ale jak się wszystkie rowy po drodze zaliczało i inne wygłupy to tak schodziło
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 08:37   #4206
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Mam Maruschki - polowałam na nie 2 lata i wreszcie capnęłam piękne są - wstawiam fociachy
ale fantastyczny kącik

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Od rana czatowałam na zapisy na seminarium 2min przed rozpoczęciem usos mi padł poleciałam po laptopa siostry. Tam na szczęście udało mi się zapisać do promotora, którego chciałam ale ile się nadenerwowałam
Dobrze, że ostatecznie się udało

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4651819 3]
Meeega Kocham takie gagatki
[/QUOTE]


muszę przyznać, że takie lakiery lepiej mi się na kwadratach nosi

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Zdolne dziecko wczoraj ucięło sobie fakera maszynką do golenia.
Aż do mięska


Myslę, że po prostu stacjonarnie w Accessorize się je dostanie.
Ja raczej nie wchodzę do tych sklepów, bo dość drogie są


A to u mnie na wsi nie ma takich cudów
Ja odkupiłam za dyszkę zdaje się
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 08:40   #4207
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Spójrzcie jaki genialny malunek ;O
No fajny. Ale ten lakier bazowy
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;46488576]
Wstawiam moje bobki (sorki za wielkie zdjęcia)
Chyba muszę nauczyć sie malować bliżej skórek bo na prawej mam zawsze odstęp jakbym 2 tygodnie mani nosiła.[/QUOTE]
Ślicznoty
Cytat:
Napisane przez Montanka Pokaż wiadomość
Wklejam golaski. Dziś je znów podpiłowałam, żeby środkowy lewej dorównywał i ten biedny kciuk dorastał
Co myślicie o kształcie? Zbliżam się do jakiegoś?
Fajne takie złagodzone kwadraciki
A potem czytam, że coś się złamało...
Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość

Ja dzisiaj noszę takie dziwadło. Paznokcie ciągle w stanie nieogarnięcia życiowego, bo boję się dotykać pilnika
Oj nie. Nie. Nie, nie, nie...
Nawet nie chodzi o to, że dziwak, że metalik... bo i na to znalazłby się sposób. W ogóle mi się nie podoba ten odcień w zestawieniu z Twoją karnacją.
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Chwalę się Orzełkami

I zadawałam szyku w pracy piaskiem
Yen... ten z wzornika na środku to co to?

Mrrr... Klasa
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
i ja mniam mniam
nie patrzcie na czerwone skórki i odstęp Chuu
(właśnie wycinałam, a mani noszę już 3 dni bez uszczerbku )

i jeszcze mam lakiery solo, ale ciemnica była i trochę niewyraźne:
Malinko mi osobiście te cyrkonie w ogóle się tu nie podobają (już nawet nie o "koński" rozmiar chodzi ), ale cała reszta super.
Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość

Boję się Ciebie


No jeszcze za wcześnie na ruszanie

Przemalowałam


Wybaczcie niedomyte skórki ale mój mózg najpierw rozkazuje mi zrobić zdjęcia
O niebo lepiej kolorystycznie, ale skórki...
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Mani time!
Nie mam topu
Znowu. Znooowu!
Ledwo co wyprowadziłam porządne migdały, to zobaczę takie paznokcie i marzą mi się kwadraty. Nie wiem - jakiegoś filtra sobie powinnam wykminić, jak mam migdały to nie oglądam kwadratów i na odwrót

Mega masz pazurki
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

mam go, robiłam nim wzorki kiedyś
w sumie to chciałam na nim zrobić saran wrap, ale byłam zbyt leniwa
W takiej wersji te lakiery są super
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Przybywam z niedzielnym spamem... normalnie ślinię się do paznokci.
Na blogu jest opis

Fafik w gratisie
Świetne
Fafik też

cdn
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-19, 08:41   #4208
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość


A to u mnie na wsi nie ma takich cudów
Ja odkupiłam za dyszkę zdaje się
Niom...


To w galeriach handlowych bywa.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 09:08   #4209
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Bry

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
z kwitnieniem to nie wiem, bo niedawno kupiłyśmy
W ogóle, my dobre jesteśmy - jedziemy do ogrodniczego i ciągle coś przywozimy, a to rodki, a to róże, albo byliny, a to storka do stawku...
Ostatnio były tamaryszki za niewielkie pieniądze i patrzę na mamę wzrokiem kota ze Shreka, że taki piękny i wgl (a kwitł akurat) i urabiam "mama, patrz jaki ładny, jak kwitnie i jaki tani...", a mama na to "no ale nie mam gdzie go posadzić"
I tu się zaczyna nasz problem powoli zaczynamy zabierać trawnik na niektóre rośliny, ale za wiele już się nie da
Pjona Wydzieram siłą kawałek po kawałku trawnika Małżonowi, żeby coś dosadzić. Focha ma potem przez 2 tygodnie. Ale po co Ci tyle trawnika, narobisz się tylko, kosić toto trzeba Pluje jadem jak tylko zobaczy nowe habazie . U mnie w kwietniu i maju są targi zielska, szau normalnie

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
co Ty pie*dolisz

Aga, czytam opis, myślę, co jest? to masakra jakaś pewnie
włączam zdjęcia a tam wszystko cacy
czuję się haniebnie oszukana!
przecież są super

ogródek zacny, super kolory

Skórki doczyściłam przed foto ale ręce mi się trzęsły jak paralitykowi Mani robiłam 1,5 godziny !!!!!!!!! masakra ale dziękuję bo faktycznie jak na 2 tygodnie moczenia dłoni non stop w chemi ( min w kwasie ) dramatu nie ma

Cytat:
Napisane przez Montanka Pokaż wiadomość
Dłonie ładnie wyglądają z tym kolorem. Ja nigdy nie miałam tego typu lakierów, bo mam wrażenie, że one pasują bardziej do długich pazurków, a że nigdy zbyt długich nie miałam, to i nie rozglądałam się za takimi lakierami. Podobają mi się coraz bardziej, więc może, jak moje paznokcie podrosną, to zrobię taki zakup
A Fafik milusi

Oooo. Widać pracę włożoną w ogród.
Ja nad swoim już 6 rok pracuję, ale ponieważ mam 21 arów, to ciężko go obsadzić
Wstawiam Ci niżej złoty piaseczkek - podobało i podoba mi się to moje mani bardzo może i Tobie też się spodoba i wypróbujesz
Jessssuuuuuu ile można kupić habaziów i posadzić zazdroszczę

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Mało się udzielam ale ostatnio coś mam niestety mniej czasu. Paznokcie powoli sobie rosną ale za to przez te ostatnie stresy włosy wypadają
Od rana czatowałam na zapisy na seminarium 2min przed rozpoczęciem usos mi padł poleciałam po laptopa siostry. Tam na szczęście udało mi się zapisać do promotora, którego chciałam ale ile się nadenerwowałam
O masz jakieś suple może ?? Dobrze, że się udało

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;46518064]

Brak matur czyli brak stresu przyjdą moje dzieci potem jest święto Agi jakoś pozytywnie jestem nastawiona

Piękne są przecież!! uwielbiam je [/QUOTE]
Myślałam jeszcze o czymś dodatkowo

I dziękuję za pochwałę ogródka


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
O kufa...
Spodziewałam się, że będzie sporo nadrabiania, ale że tyle???

Zdolne dziecko wczoraj ucięło sobie fakera maszynką do golenia.
Aż do mięska


O ja też to miałam. Mały i serdeczny drętwieje?
Lekarz powiedział, że to nic groźnego. Od pracy przy kompie. Jakiś nerw przy łokciu nacisnęłam i taki efekt. Samo przeszło.
Irytujące było to na pewno.

Aga przestań narzekać, jest bardzo ładnie
Łooo. Ten trawnik wygląda jak wykładzina!! Idealnie równiutki. Mega
O matko, bryyyyy aż mnie ciary przeszły
U mnie drętwieje kciuk, wskaźnik i fakier. Wczoraj i dziś ok. Tak trochę sie szczerze powiem , wystraszyłam bo moja mama własnie tyle lat miała co ja jak zaczęła chorować a objawy podobne ale Pani doktór mnie uspokoiła

Aż sama jestem zdziwiona bo Bajt ma na nim wybieg i po zimie zbyt ładnie nie wyglądał. Chyba ta ilość deszczu pomaga

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a Ty myślisz że my co? tynk wpierniczamy


nie widzę tu nic z tego co piszesz, ślicznie jest
To ja to ja


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ale fantastyczny kącik


A i wstawiam fociaszkę starocia złotego piasku
Musiałam pousuwać emoty :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_002658.jpg (47,8 KB, 53 załadowań)
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 09:13   #4210
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
O matko, bryyyyy aż mnie ciary przeszły
U mnie drętwieje kciuk, wskaźnik i fakier. Wczoraj i dziś ok. Tak trochę sie szczerze powiem , wystraszyłam bo moja mama własnie tyle lat miała co ja jak zaczęła chorować a objawy podobne ale Pani doktór mnie uspokoiła

Aż sama jestem zdziwiona bo Bajt ma na nim wybieg i po zimie zbyt ładnie nie wyglądał. Chyba ta ilość deszczu pomaga
To inaczej jednak niż ja.
Dobrze, że uspokojona jesteś.


Bombardowanie Hiroszimy??
Ulica tysiąca kwiatów?
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2014-05-19 o 09:15
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 09:20   #4211
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To inaczej jednak niż ja.
Dobrze, że uspokojona jesteś.


Bombardowanie Hiroszimy??
Ulica tysiąca kwiatów?
Troszke inaczej choć cieśni nie wykluczyła
????
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-19, 09:20   #4212
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Montanka Pokaż wiadomość
Dłonie ładnie wyglądają z tym kolorem. Ja nigdy nie miałam tego typu lakierów, bo mam wrażenie, że one pasują bardziej do długich pazurków, a że nigdy zbyt długich nie miałam, to i nie rozglądałam się za takimi lakierami. Podobają mi się coraz bardziej, więc może, jak moje paznokcie podrosną, to zrobię taki zakup
A Fafik milusi
dzięki fakt jest taki, że ja lubię ciemne kolory na paznokciach minimum do opuszka i dłuższych. na krótkich mi się nie podobają.

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;46518064]

Też się ślinie jeszcze bardziej niż Ty
Jaki Fafunio uroczy moja nie daje sobie robić zdjęć
[/QUOTE]

hehe
dziękuję, przekażę oj, a taki słodziak...

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

nie dziwię się, cuuuuudo
A Fafik słodziak, nawet niedawno myślałam, że dawno go nie pokazywałaś
dzięki Anula
heh, to niespodzianka

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4651862 3]
Yen... ten z wzornika na środku to co to?

Mrrr... Klasa

[/QUOTE]

to Galaxy Girl



Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Bry

Pjona Wydzieram siłą kawałek po kawałku trawnika Małżonowi, żeby coś dosadzić. Focha ma potem przez 2 tygodnie. Ale po co Ci tyle trawnika, narobisz się tylko, kosić toto trzeba Pluje jadem jak tylko zobaczy nowe habazie . U mnie w kwietniu i maju są targi zielska, szau normalnie

A i wstawiam fociaszkę starocia złotego piasku
Musiałam pousuwać emoty :/

Hehe, to u nas tata nie ma pretensji o nowe krzaki, czasem, jak jedzie, to sam coś wybierze nawet
Miałyśmy pojechać na Gardenię do Poznania i przeoczyłyśmy termin :/

Ależ on złoty-złoty
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą

Edytowane przez Yenotek
Czas edycji: 2014-05-19 o 09:40
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 09:21   #4213
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Troszke inaczej choć cieśni nie wykluczyła
????
Bolesne to ponoć

W łapce masz książke przeca
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2014-05-19 o 09:23
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 09:26   #4214
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość

Hehe, to u nas tata nie ma pretensji o nowe krzaki, czasem, jak jedzie, to sam coś wybierze nawet
Miałyśmy pojechać na Gardenię do Poznania i przeoczyłyśmy termin :/

Ależ on złoty-złoty
Dobrze macie
U mnie nie da rady sąsiadka zza płotu ma hopla tez na tym punkcie nie da mi zapomnieć
Niop zapomniałam o nim trzeba go wyciągnąć

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Bolesne to ponoć

W łapce masz książke przeca
Jak cieśnia to uszkodzony nerw i operacja oby nie

Aaaa to Murakami - nie lubię więc nie pamiętam. Okropnie ciężki dla mnie, męczący. Skończyłam ale więcej po żadną nie sięgnę
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 09:36   #4215
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
a teraz dzieci dostają jak mają 5-7 lat (autentyk ode mnie z pracy) i to nie są jednostki
i przechwalają się, że ten to ma okulary za 500zł oprawki, a ten ma tableta, a tamten coś tam jeszcze
Z jednej strony po co... a z drugiej... my np nie mamy stacjonarnego. Myślę, że też kupię komórkę Kijance prędzej niż później, no ale na pewno nie wypasiony gadżet. No może jeszcze nie w wieku 5 lat Ale do osiemnastki czekać nie będę

Swoją drogą ja mam komórkę od 16 roku życia, ale sama sobie na nią uskładałam kasę, w czasach kiedy najtańsze cegły kosztowały po kilka stów (a teraz najprostszy telefon 50pln ) i na doładowania też sama zarabiałam, bo to była moja zachcianka. Jak czytam co piszesz o tych oprawkach i tabletach...
Cytat:
Napisane przez abusia24 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Od jakiegoś czasu przyglądam się wam cichutko, obserwuję i podziwiam. Oglądając wasze piękne pazurki postanowiłam w końcu zrobić coś ze swoimi. Walczę o długość od pewnego czasu, ale zawsze jakiś pazurek jest poturbowany, więc ścinam resztę i tak w kółko.
Obecnie nastąpił przełom. Paznokcie są znośnej długości. Skórki zaczęłam olejować dopiero jakiś tydzień temu więc cudów nie ma. Jako, że jestem dzieckiem błądzącym we mgle, które nie wie co teraz począć zwracam sie o rade do prawdziwych wizazowych specjalistek Co mam z nimi zrobić? Doprowadzić do równej długości - tylko tyle wiem. Doradźcie proszę na jaki kształt się zdecydować? Piłować do migdałków, czy może jednak kwadraciaki? Może zostawić i jeszcze zapuszczać?
Wstawiam zdjęcia golasków i pokrytych kolorem.
Hej

No to że trzeba wyrównać, to sprawa pierwszorzędna. W sumie mogłabyś spróbować i migdałów, i kwadratów.

Dla mnie nie ma czegoś takiego jak "zostawić i zapuszczać", kształt trzeba ujednolicić - jajka, migdały, kwadraty, bobki, cokolwiek - a instytucja zapuszczania to dla mnie kosmos. Wegetacja w oczekiwaniu na co? W każdej chwili paznokieć może polecieć i wtedy co? Czekamy w nieskończoność na wymarzoną długość a póki co samopas i bylejak? Kształt po pierwsze, nie musi być wymarzony, ma być estetyczny. Długość i dążenie do wymarzonego kształtu - tak - ale niech po drodze też będzie estetycznie
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Aktualnie mam kwadratowe jajka...


O taaak, karteczki, granie w gumę na przerwach ehhh

Piąteczka w takim razie
Tego jeszcze nie grali...

Mmm... mam jeszcze swoje pudełko karteczek - takich małych, notesikowych! I drugie - takich do segregatora I grało się w puszkę. I w kapsle!
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Po prawie 3 tygodniach w samej odżywce pomalowałam pazurki
Wyszłam z wprawy normalnie Półcentymetrowe odstępy od skórek, nie mówiąc już o upapranych po łokcie skórkach- masakra
Mam nadzieję, że wybaczycie tym razem i dupny kształt i niedociągnięcia i gagi .
No to TADAM
Aguś szczerze mówiąc to fakt, nie są to Twoje wyżyny, ale kobieto - masakry tu nie widzę! Tak poza tym to przecież nie zaniedbanie, tylko efekt zapierdzielu, więc bądź wyrozumiała dla pazurków Przyjdą lepsze czasy

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Jestem zdziwiona bo mi nic nie ginie naprawdę Małżon mówi na mnie matka boska od znaleźnych jak coś ginie to wiadomo, że ja znajdę - zazwyczaj mnie nie proszą o szukanie bo muszą mojego ględzenia wysłuchać ale jak coś ginie to znajduję - jeśli jest w domu
Małżon patrzy w szufladę, drze się czy widziałam nożyczki. Podchodzę do szuflady, leżą. Na wierzchu. On nie widział. Kiedyś to mi mamusia tak znajdowała rzeczy, których nie widziałam, teraz mnie klątwa dopadła
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Mam Maruschki - polowałam na nie 2 lata i wreszcie capnęłam piękne są - wstawiam fociachy
Mega są te Twoje krzaczorki
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
muszę przyznać, że takie lakiery lepiej mi się na kwadratach nosi
Ano niestety mam podobne spostrzeżenia... Szkoda tylko, że moja łapka w kwadratach ciut toporna się robi...

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
to Out of This World
Tak? Kurcze... on na słoczach jakiś płaski mi się wydawał zawsze, a u Ciebie takie jakieś niebieskawe migotki wyszły. Hm... muszę reaktywować łiszlistę
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 09:41   #4216
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Dobrze macie
U mnie nie da rady sąsiadka zza płotu ma hopla tez na tym punkcie nie da mi zapomnieć
Niop zapomniałam o nim trzeba go wyciągnąć

hahah, rozumiem

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4651945 3]

Tak? Kurcze... on na słoczach jakiś płaski mi się wydawał zawsze, a u Ciebie takie jakieś niebieskawe migotki wyszły. Hm... muszę reaktywować łiszlistę [/QUOTE]

Nef, nie! Pomyliłam się, to Galaxy Girl, spojrzałam na foto z lakierami a nie na wzornik!
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 09:45   #4217
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Zdolne dziecko wczoraj ucięło sobie fakera maszynką do golenia.
Aż do mięska
Aż mnie ciarki przeszły...
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
oj zdziwiłabyś się... u mnie na wsi są przypadki, że odwożą dzieci do szkoły, które są w starszych klasach podstawówki, a do szkoły mają z ja wiem... 4 min drogi?
za moich czasów szło się ze szkoły godzinę, chociaż tak naprawdę wystarczyłoby 10 min. No ale jak się wszystkie rowy po drodze zaliczało i inne wygłupy to tak schodziło
O masz... Ja do podstawówki miałam jakieś 3 minuty i droga do szkoły i ze szkoły to był czas wygłupów z koleżankami. Umarłabym jakby mnie rodzice zawozili ;O
Do gimnazjum dojeżdżałam autobusem jakieś 20 minut Też nikt nie panikował a ja żyję :P
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4651862 3]No fajny. Ale ten lakier bazowy
[/QUOTE]
Hah, wiedziałam
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Pjona Wydzieram siłą kawałek po kawałku trawnika Małżonowi, żeby coś dosadzić. Focha ma potem przez 2 tygodnie. Ale po co Ci tyle trawnika, narobisz się tylko, kosić toto trzeba Pluje jadem jak tylko zobaczy nowe habazie . U mnie w kwietniu i maju są targi zielska, szau normalnie


Skórki doczyściłam przed foto ale ręce mi się trzęsły jak paralitykowi Mani robiłam 1,5 godziny !!!!!!!!! masakra ale dziękuję bo faktycznie jak na 2 tygodnie moczenia dłoni non stop w chemi ( min w kwasie ) dramatu nie ma
Bitwa o źdźbło trawy Wyobraziłam sobie jak Trzymacie z małżem kawałek trawnika i się o niego szarpiecie
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4651945 3]
Małżon patrzy w szufladę, drze się czy widziałam nożyczki. Podchodzę do szuflady, leżą. Na wierzchu. On nie widział. Kiedyś to mi mamusia tak znajdowała rzeczy, których nie widziałam, teraz mnie klątwa dopadła
[/QUOTE]
Haha
Ja kiedyś zrobiłam aferę o nożyczki, które trzymałam w ręku Szukałam ich zawzięcie jakieś 5 minut, pretensje do całego świata
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 09:51   #4218
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Jak cieśnia to uszkodzony nerw i operacja oby nie

Aaaa to Murakami - nie lubię więc nie pamiętam. Okropnie ciężki dla mnie, męczący. Skończyłam ale więcej po żadną nie sięgnę
O masz... Nie wiedziałam... Oby nie.

Aha. To nie siegam
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4651945 3]

Dla mnie nie ma czegoś takiego jak "zostawić i zapuszczać", kształt trzeba ujednolicić - jajka, migdały, kwadraty, bobki, cokolwiek - a instytucja zapuszczania to dla mnie kosmos. Wegetacja w oczekiwaniu na co? W każdej chwili paznokieć może polecieć i wtedy co? Czekamy w nieskończoność na wymarzoną długość a póki co samopas i bylejak? Kształt po pierwsze, nie musi być wymarzony, ma być estetyczny. Długość i dążenie do wymarzonego kształtu - tak - ale niech po drodze też będzie estetycznie
[/QUOTE]

Podpisuję się wszystkimi członkami
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 09:55   #4219
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Nef, nie! Pomyliłam się, to Galaxy Girl, spojrzałam na foto z lakierami a nie na wzornik!
Aaa, spoko. Dzięki za sprostowanie. No... to idzie na łiszlistę na bank
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Ja kiedyś zrobiłam aferę o nożyczki, które trzymałam w ręku Szukałam ich zawzięcie jakieś 5 minut, pretensje do całego świata
Dobra jesteś!
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-19, 10:20   #4220
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
nie dziwię się, że można zgubić buty, bo kiedyś zgubiłam plecak z zawartością (okulary, piórnik, wszystkie książki i zeszyty)
I jak to się dzieje? rzeczy rozpływają się w powietrzu



Cytat:
Napisane przez Montanka Pokaż wiadomość
Kochana, ja po zimie jednego kalosza do ogrodu zagubiłam A kupiłam sobie takie ładne żółte w zeszłym roku
Wyprowadził się

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 10:26   #4221
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Montanka Pokaż wiadomość
Punkt widzenie zależy od punktu siedzenia. Dziś też są trochę inne czasy. Niektórzy rodzice boją się puszczać tak małe dzieci same na ulice. To zależy pewnie też w duzym stopniu od miejsca zamieszkania.
Napisałam to gdzieś tam w dyskusji
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a Ty myślisz że my co? tynk wpierniczamy
Biedactwa możecie wpaść na obiad kiedyś
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4651862 3]
Oj nie. Nie. Nie, nie, nie...
Nawet nie chodzi o to, że dziwak, że metalik... bo i na to znalazłby się sposób. W ogóle mi się nie podoba ten odcień w zestawieniu z Twoją karnacją.[/QUOTE]
Może masz i racją, zdecydowanie lepiej wyglądają u mnie żywe kolory
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
A i wstawiam fociaszkę starocia złotego piasku
Musiałam pousuwać emoty :/
Trochę nie bardzo w moim stylu, ale paznokietki zacne

Przyszły wyczekiwane dzieci i ten zestaw do manicure


Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 10:33   #4222
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4651945 3]
Aguś szczerze mówiąc to fakt, nie są to Twoje wyżyny, ale kobieto - masakry tu nie widzę! Tak poza tym to przecież nie zaniedbanie, tylko efekt zapierdzielu, więc bądź wyrozumiała dla pazurków Przyjdą lepsze czasy


Małżon patrzy w szufladę, drze się czy widziałam nożyczki. Podchodzę do szuflady, leżą. Na wierzchu. On nie widział. Kiedyś to mi mamusia tak znajdowała rzeczy, których nie widziałam, teraz mnie klątwa dopadła

Mega są te Twoje krzaczorki [/QUOTE]
Kurcze ja źle chyba napisałam to co chciałam przekazać Chodziło mi o to, że samo malowanie mi ciężko szło, 1,5 godziny z odżywką i topem. I o to, że masakrycznie skórki uwaliłam w trakcie malowania, tak mi się ręce trzęsły - wcale bym nie była zdziwiona gdybym miała przy tym wywalony język, w takim skupieniu malowałam
Dziękuję kochana Faktycznie nawet skórki jakoś wyglądają choć wskaźnik prawy jeszcze biedny. Musiała go po przyroście spiłować

Znam to
Ja od czasu do czasu wolę im sama poszukać bo oni taki rozpeirdal zrobią, że muszę potem godzinę wszystko układać po swojemu

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Bitwa o źdźbło trawy Wyobraziłam sobie jak Trzymacie z małżem kawałek trawnika i się o niego szarpiecie

Haha
Ja kiedyś zrobiłam aferę o nożyczki, które trzymałam w ręku Szukałam ich zawzięcie jakieś 5 minut, pretensje do całego świata

Dobra jesteś

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
O masz... Nie wiedziałam... Oby nie.

Aha. To nie siegam

Nie polecam

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

Wyprowadził się


---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Trochę nie bardzo w moim stylu, ale paznokietki zacne

Przyszły wyczekiwane dzieci i ten zestaw do manicure
Dzięki
Faaajneeeeee
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 10:34   #4223
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Dzięki
Faaajneeeeee
Dzięki też
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 10:35   #4224
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;4651806]Brak matur czyli brak stresu przyjdą moje dzieci potem jest święto Agi jakoś pozytywnie jestem nastawiona

Ja też dostałam na komunie rower i zegarek i jeszcze jakieś książki o zwierzakach itp..
Segregator z karteczkami też mam
Telefon nie pamiętam kiedy dostałam ale nie jakoś super wcześnie.[/QUOTE]

Ah no tak, po maturach same pozytywy

Ja jeszcze jakieś pieniążki dostałam i książki, ale rower to mi do tej pory służy



[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4651819 3]Wiem, znam to
Uwielbiam pędzelki SH z serii Salon Complete, albo GR Color Rich... no osławionych Essiaków akurat nie mam. Ale czego mam najwięcej? CHINEK! 15 zarąbistych lakierów, które mnie osłabiają przez ten swój pędzelek [/QUOTE]

Też mam Chinek najwięcej a później chyba Wibo albo GR
Rimmel 60 sekundówki mają fajny pędzelek też, gruby i zaokrąglony



Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
oj zdziwiłabyś się... u mnie na wsi są przypadki, że odwożą dzieci do szkoły, które są w starszych klasach podstawówki, a do szkoły mają z ja wiem... 4 min drogi?
za moich czasów szło się ze szkoły godzinę, chociaż tak naprawdę wystarczyłoby 10 min. No ale jak się wszystkie rowy po drodze zaliczało i inne wygłupy to tak schodziło
Jakie lenistwo
O tak, miałam 10 min. do podstawówki, ale powrót do domu wydłużał się do godziny bo zaszłyśmy do spożywczego po jakąś bułkę słodką, soczek, jakieś plotki.. I z 10 minut robiła się godzina

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 10:46   #4225
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Kurcze ja źle chyba napisałam to co chciałam przekazać
Aga to z tego wynika, że ja też się nieprecyzyjnie wyraziłam, bo miałam na myśli całokształt. I to że wspomniałaś o tej ręce, co Ci drętwiała, i o tym że Ci kg poleciały, ja miałam przed oczami jaka jesteś styrana po tej robocie. Może źle rozumiem, ale wydawało mi się, że ogólnie w słabszej formie jesteś, ale tak jak napisałam wydawałaś się przemęczona - a co za tym idzie i w temacie pazurkó bądź wyrozumiała. No kurcze, też mam dzisiaj problem z wyrażaniem o co mi chodzi

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Też mam Chinek najwięcej a później chyba Wibo albo GR
Rimmel 60 sekundówki mają fajny pędzelek też, gruby i zaokrąglony
Ja niby mam najwięcej GR, ale to z różnych serii, różne pędzelki.
Muszę się przyjrzeć tym Rimmelkom.

Edytowane przez a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Czas edycji: 2014-05-19 o 10:44
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 10:56   #4226
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4652061 4]Ja niby mam najwięcej GR, ale to z różnych serii, różne pędzelki.
Muszę się przyjrzeć tym Rimmelkom. [/QUOTE]

Ja z GR mam tylko serię Paris, żadnej innej.. Akurat te pędzelki średnio mi podchodzą
Na poczkątku ciężko mi się nimi malowało, ale kwestia wprawy

Poczytałam, pocytowałam z grubsza do końca tygodnia wolne, bo juwenalia, na które się nie wybieram robimy grilla u koleżanki na działce i spędzamy noc pod chmurką oby nie padało

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 11:13   #4227
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4652061 4]Aga to z tego wynika, że ja też się nieprecyzyjnie wyraziłam, bo miałam na myśli całokształt. I to że wspomniałaś o tej ręce, co Ci drętwiała, i o tym że Ci kg poleciały, ja miałam przed oczami jaka jesteś styrana po tej robocie. Może źle rozumiem, ale wydawało mi się, że ogólnie w słabszej formie jesteś, ale tak jak napisałam wydawałaś się przemęczona - a co za tym idzie i w temacie pazurkó bądź wyrozumiała. No kurcze, też mam dzisiaj problem z wyrażaniem o co mi chodzi [/QUOTE]
No to mamy obie problem z werbalizacją myśli - trzeba się napić
Już się zregenerowałam wyspałam przede wszystkim bo tego mi najbardziej brakowało

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Poczytałam, pocytowałam z grubsza do końca tygodnia wolne, bo juwenalia, na które się nie wybieram robimy grilla u koleżanki na działce i spędzamy noc pod chmurką oby nie padało
Faaajnie
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 11:17   #4228
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4651981 0]Aaa, spoko. Dzięki za sprostowanie. No... to idzie na łiszlistę na bank
[/QUOTE]

spoczko i sorry za pomyłkę

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

Aaaa to Murakami - nie lubię więc nie pamiętam. Okropnie ciężki dla mnie, męczący. Skończyłam ale więcej po żadną nie sięgnę
od razu pomyślałam o Murakamim - ex się zaczytywał. Wszystkie jego książki pochłaniał... ja ani jednej
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 11:22   #4229
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
No to mamy obie problem z werbalizacją myśli - trzeba się napić
Już się zregenerowałam wyspałam przede wszystkim bo tego mi najbardziej brakowało
Mówisz? Tak przy poniedziałku?
No to super


Miałku fajnie Ci

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
spoczko i sorry za pomyłkę
No co Ty, nic się nie stało
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 11:24   #4230
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Już się zregenerowałam wyspałam przede wszystkim bo tego mi najbardziej brakowało

Faaajnie
To najważniejsze a koniec stresów maturalnych u Stonka już?

Oby tylko pogoda dopisała, bo miejsce i ekipa jest



Wybudowali mi kolejnego Rossa w mieście.. Liczyłam, że może Hebe zrobią i się przeliczyłam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-30 21:36:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:50.