Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5 - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Pokaż wyniki sondy: Czy mogło dojść do zappłodnienia
odpowiedz 1 50,00%
rada 1 50,00%
pomoc 0 0%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 2. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-27, 22:45   #1681
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: przerwa w tabletchach anty=ciąża? pomocy!

a czy na pewno chodzilo Ci o przerwe na krwawienie czy takie juz odstawienie konkretne? bo z tematu wynika ze chodzi Ci o to drugie, a z watku ze o to pierwsze
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 22:57   #1682
manieczka3008
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 39
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

hej dziewczyny.. mam do Was jedno pytanie.Co oznacza biały a wręcz przezroczysty śluz o brzydkim zapachu?? dzisiaj minął termin miesiączki i bardzo się martwię, a wręcz panikuję... nie miałam ze swoim chłopakiem prawdziwego stosunku tylko, że on mi raz delikatnie i bardzo płytko włożył..... czy to może byc ciąża?? proszę o pomoc;(

Edytowane przez manieczka3008
Czas edycji: 2009-06-27 o 23:02
manieczka3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 23:02   #1683
Geiko
Raczkowanie
 
Avatar Geiko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków/Zielonki
Wiadomości: 480
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

jak ma brzydki zapach to zapewne jakaś infekcja. A to, że płytko włożył nic nie oznacza, jeżeli jego członek znalazł się w pochwie i chłopak miał przy tym wytrysk, albo był mokry po poprzednim wytrysku plemniki znajdą drogę
__________________
the Devil wears Zara
Geiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 23:05   #1684
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: przerwa w tabletchach anty=ciąża? pomocy!

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
a czy na pewno chodzilo Ci o przerwe na krwawienie czy takie juz odstawienie konkretne? bo z tematu wynika ze chodzi Ci o to drugie, a z watku ze o to pierwsze
Ja rozumiem, ze o przerwe na krwawienie.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 23:17   #1685
manieczka3008
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 39
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

co mi radzisz?? okres mam zazwyczaj co 30 dni jednak w lecie do 35 dni..... dzisiaj, znaczy wczoraj ten 30 dzień nastąpił.. nie mam żadnych dolegliwości miesiączkowych co mnie niepokoi... jest duże prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży??
manieczka3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 23:23   #1686
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 461
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez manieczka3008 Pokaż wiadomość
co mi radzisz?? okres mam zazwyczaj co 30 dni jednak w lecie do 35 dni..... dzisiaj, znaczy wczoraj ten 30 dzień nastąpił.. nie mam żadnych dolegliwości miesiączkowych co mnie niepokoi... jest duże prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży??
Szansa na ciążę jest niewielka, aczkolwiek zawsze jest. 1 dzień spóźnienia to nie tragedia Może być to spowodowane stresem, infekcją lub nawet zmianą pogody. Wyluzuj, weź ciepłą kąpiel (to bardzo często wywołuje okres) i powinno być wszystko ok
Co do śluzu, to uważam, jak Geiko, że to może być infekcja. Dlatego, nawet jeśli okres przyjdzie, radzę udać się do ginekologa. I na następny raz uważajcie z chłopakiem, jeśli nie chcecie jeszcze zostać rodzicami
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 23:27   #1687
manieczka3008
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 39
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

a któraś z was miała może taką "infekcję"?? tylko że jakieś tam objawy mam: wzdęcia, zaparcia, zawroty głowy... i takie inne.... a może to tylko urojenia?? nie wiem;(
manieczka3008 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-27, 23:29   #1688
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez manieczka3008 Pokaż wiadomość
a któraś z was miała może taką "infekcję"?? tylko że jakieś tam objawy mam: wzdęcia, zaparcia, zawroty głowy... i takie inne.... a może to tylko urojenia?? nie wiem;(
Mi sie wydaje ze urojenia, aczkolwiek zaparcie moga sygnalizowac ciaze, a takze wiele innych dolegliwosci...
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 23:31   #1689
manieczka3008
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 39
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

co jest najczęstszym powodem spóźniania się okresu?? jestem osobą niepełnoletną a nie chcę aby mama wiedziała o wizycie u ginekologa.. wiem, że to dziwne ale by coś podejrzewała a tego nie chce... co zrobić??
manieczka3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 23:35   #1690
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 461
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez manieczka3008 Pokaż wiadomość
a któraś z was miała może taką "infekcję"?? tylko że jakieś tam objawy mam: wzdęcia, zaparcia, zawroty głowy... i takie inne.... a może to tylko urojenia?? nie wiem;(
Miałam podobną sytuację do Twojej, okazało się, że to początek grzybicy. Dlatego idź do lekarza jak najszybciej.
A objawy mogą być spowodowane wieloma czynnikami. Nie zawsze wzdęcia są oznaką ciąży (tak na marginesie: pierwsze oznaki ciąży są na ogół dopiero w 4-5 tyg ciąży, chociaż każda kobieta przechodzi je inaczej i w różnym etapie). U Ciebie szansa na ciążę jest znikoma.
Możesz sama iść do ginekologa. Lekarz nie musi nic mówić Twojej mamie (tak przynajmniej uważam ). Tak jak napisałam wcześniej: 1 dzień opóźnienia to nie wiele. Gorzej jakby nie było go kilka dni. Opóźnienie może wywołać przeziębienie, stres, zmiana pogody lub jakaś infekcja. Ja nie miałam kiedyś okresu przez ponad 2 tyg. Okazało się, że to wina antybiotyku, który wcześniej zażywałam. Nie denerwuj się, postaraj się zrelaksować i pewnie sam przyjdzie

Edytowane przez bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Czas edycji: 2009-06-27 o 23:40
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 23:36   #1691
manieczka3008
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 39
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

czym może być grzybica spowodowana??
manieczka3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 23:38   #1692
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez manieczka3008 Pokaż wiadomość
co jest najczęstszym powodem spóźniania się okresu?? jestem osobą niepełnoletną a nie chcę aby mama wiedziała o wizycie u ginekologa.. wiem, że to dziwne ale by coś podejrzewała a tego nie chce... co zrobić??
Nie chcesz zeby wiedziala, ze bylas u ginekloga? A co jak sie dowie, ze wspolzylas ?

Ginekolog to najnormalniejsza sprawa. Nie musisz mamie mowic dlaczego idziesz.

Rozsądnie jest sie tam wybrac.

A ja cos zle policzylam...okres spoznia mi sie 12 dni To jest juz nienormalne i zaczelam sobie wkrecac ze to byc moze ciaza. Najgorsza jest ta niepewnosc i zamartwianie sie dlcazego sie spoznia
My kobiety nie lubimy tych naszych cichych dni, ale kiedy nie nadchodzą to robi nerwowo.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 23:41   #1693
manieczka3008
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 39
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

tylko, że jestem taką osobą, która bez powodu do ginekologa nie pójdzie... i sie go boi i unika jak ognia;( to mam się bać ciąży, czy nie??
manieczka3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 23:43   #1694
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 461
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
My kobiety nie lubimy tych naszych cichych dni, ale kiedy nie nadchodzą to robi nerwowo.
Heh, dobrze Cię rozumiem Mi kiedyś się spóźniał ponad 2 tyg :/ Ale to przez przeziębienie i silny antybiotyk.. A masz powody aby myśleć, że to ciąża? 12 dni to sporo..

Ehh.. Manieczka nie masz czego się obawiać. W ciąży nie jesteś. A skoro musisz mieć jakiś powód by odwiedzić ginekologa, to teraz masz okazje. Twój śluz jest prawdopodobnie oznaką infekcji. Im wcześniej się wyleczysz tym lepiej dla Ciebie.

Edytowane przez bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Czas edycji: 2009-06-27 o 23:45
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 23:43   #1695
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez manieczka3008 Pokaż wiadomość
tylko, że jestem taką osobą, która bez powodu do ginekologa nie pójdzie... i sie go boi i unika jak ognia;( to mam się bać ciąży, czy nie??
To chyba ty powinnas wiedziec Powinnas mie swiadomosc tego kiedy uprawialas sex i czy ryzyko istnieje.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 23:46   #1696
manieczka3008
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 39
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

około 8-11.06

---------- Dopisano o 00:46 ---------- Poprzedni post napisano o 00:46 ----------

bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb bbb czym może być grzybica spowodowana??
manieczka3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 23:48   #1697
MissMiss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 556
Dot.: przerwa w tabletchach anty=ciąża? pomocy!

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
a czy na pewno chodzilo Ci o przerwe na krwawienie czy takie juz odstawienie konkretne? bo z tematu wynika ze chodzi Ci o to drugie, a z watku ze o to pierwsze
Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
Ja rozumiem, ze o przerwe na krwawienie.
pewnie autorka tego wątku sama już nie wie
MissMiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 23:52   #1698
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb Pokaż wiadomość
Heh, dobrze Cię rozumiem Mi kiedyś się spóźniał ponad 2 tyg :/ Ale to przez przeziębienie i silny antybiotyk.. A masz powody aby myśleć, że to ciąża? 12 dni to sporo..
Mam powody bo zawsze mialam co rowne 28 dni no i troche w tym miesiacu szaleliśmy. Chociaz pogubilam sie calkiem w obliczeniach plodnych, ale wg moich przypuszczen robilismy to w plodne. Albo cykl mi szaleje, albo cos zmajstrowalismy Zawsze wiedzialam kiedy mam plodne, a okres byl regularny. Max 2 dni raz mi sie spoznil. Dlatego mnie to martwi.Najlepsze jest to ze ja bylam pewna ze dostane ten okres. Mialam nawet takie objawy. Teraz jakos wszytsko oslablo.
Mialam pare razy delikatne plamienia A test negatywny, robiony jakos 6 dni po spodiewanej @.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 23:53   #1699
manieczka3008
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 39
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Maada na prawdę obiecuję Wam i sobie, że nigdy bez zabezpieczenia!!;( aby tylko było wszystko w porządku... jaki okres czasu czekać na miesiączkę??
manieczka3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 23:54   #1700
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez manieczka3008 Pokaż wiadomość
około 8-11.06

---------- Dopisano o 00:46 ---------- Poprzedni post napisano o 00:46 ----------

bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb bbb czym może być grzybica spowodowana??
No dobrze, a wiesz kiedy byly plodne?
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 23:55   #1701
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 461
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez manieczka3008 Pokaż wiadomość
około 8-11.06

---------- Dopisano o 00:46 ---------- Poprzedni post napisano o 00:46 ----------

bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb bbb czym może być grzybica spowodowana??
Grzybica może być spowodowana np. przeziębieniem, przyjmowaniem leków (osłabiają naturalną florę bakteryjną), złą higieną intymną. Możesz też się zarazić na basenie, w miejscach publicznych, wycieraniem cudzym ręcznikiem. Lekarz przepisze Ci specjalne globulki. Jeśli to grzybica (ale nie wiem do końca, bo lekarzem nie jestem), to Twój partner też będzie musiał sięleczyć, bo grzybica jest zaraźliwa.
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 23:55   #1702
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez manieczka3008 Pokaż wiadomość
Maada na prawdę obiecuję Wam i sobie, że nigdy bez zabezpieczenia!!;( aby tylko było wszystko w porządku... jaki okres czasu czekać na miesiączkę??
Jak sie martwisz zrob sobie test ciazowy. A do lekarza idz, bo na pewno masz jakas infekcje, a nie wyleczona w pore moze ciagnac sie za toba wiele lat.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 23:57   #1703
manieczka3008
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 39
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

jest ciężko obliczyć, bo mam nieregularny okres wahający się od 29 dnia do 31 a nawet 35;(
bbbbbbbbbbbb przez infekcję może się opóźnić okres?? a czy przez tabletki odchudzające może??
manieczka3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 23:58   #1704
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 461
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Mam powody bo zawsze mialam co rowne 28 dni no i troche w tym miesiacu szaleliśmy. Chociaz pogubilam sie calkiem w obliczeniach plodnych, ale wg moich przypuszczen robilismy to w plodne. Albo cykl mi szaleje, albo cos zmajstrowalismy Zawsze wiedzialam kiedy mam plodne, a okres byl regularny. Max 2 dni raz mi sie spoznil. Dlatego mnie to martwi.Najlepsze jest to ze ja bylam pewna ze dostane ten okres. Mialam nawet takie objawy. Teraz jakos wszytsko oslablo.
Mialam pare razy delikatne plamienia A test negatywny, robiony jakos 6 dni po spodiewanej @.
W takim razie może test z krwi? On jest najbardziej wiarygodny Co do testów sikanych mam mieszane uczucia. Mnie w sumie nigdy nie zawiodły, ale czytałam, że często okazują błędny wynik.

Manieczka no pewnie, że może. Jeśli odchudzałaś się ostatnio, to tym bardziej okres może się opóźnić.

Edytowane przez bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Czas edycji: 2009-06-28 o 00:00
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 23:59   #1705
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez manieczka3008 Pokaż wiadomość
jest ciężko obliczyć, bo mam nieregularny okres wahający się od 29 dnia do 31 a nawet 35;(
bbbbbbbbbbbb przez infekcję może się opóźnić okres?? a czy przez tabletki odchudzające może??
Przez infekcje nie, ale odchudzaniem tak.

---------- Dopisano o 00:59 ---------- Poprzedni post napisano o 00:58 ----------

Cytat:
Napisane przez bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb Pokaż wiadomość
W takim razie może test z krwi? On jest najbardziej wiarygodny Co do testów sikanych mam mieszane uczucia. Mnie w sumie nigdy nie zawiodły, ale czytałam, że często okazują błędny wynik.
Na drugi szkoda mi kasy, a do lekarza i tak trzeba isc. Nawet jesli to nie ciaza to powod jakis musi byc
A po jakim czasie widoczna jest ciaza na USG?

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2009-06-28 o 00:01
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 00:01   #1706
manieczka3008
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 39
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Jak sie martwisz zrob sobie test ciazowy. A do lekarza idz, bo na pewno masz jakas infekcje, a nie wyleczona w pore moze ciagnac sie za toba wiele lat.
obiecuję, że zrobię test a z ginekologiem też trzeba pomyśleć;(

---------- Dopisano o 01:01 ---------- Poprzedni post napisano o 01:00 ----------

nawet gdy biorę te tabletki około 4 dni??
manieczka3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 00:02   #1707
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 461
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Przez infekcje nie, ale odchudzaniem tak.

---------- Dopisano o 00:59 ---------- Poprzedni post napisano o 00:58 ----------


Na drugi szkoda mi kasy, a do lekarza i tak trzeba isc. Nawet jesli to nie ciaza to powod jakis musi byc
No tak. 12 dni to już sporo. Trzymam kciuki aby wszystko było po Twojej myśli

Ale powiem Ci, że przez infekcje może spóźniać się okres. Chociaż 1 dzień to jeszcze nie spóźnienie. Ja dostałam okres 2 dni później. Teraz jest wszystko ok.

Manieczka 4 dni to niby nie wiele, ale to zależy jakie mają składniki te tabletki. Dużo ostatnio schudłaś? (sorry za takie pytanie, ale drastyczny spadek wagi może wywołać duże zmiany hormonalne w organizmie) Ja jednak stawiałabym na stres lub infekcje. Ale tak jak pisałam, lekarzem nie jestem.

Edytowane przez bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Czas edycji: 2009-06-28 o 00:07
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 00:11   #1708
manieczka3008
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 39
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

a może za dużo panikuję... tylko czytam objawy ciąży i czuję, że prawie wszystko do mnie pasuje;/ idiotyzm

---------- Dopisano o 01:11 ---------- Poprzedni post napisano o 01:04 ----------

to są takie tabletki, które zmniejszają łaknienie do których sie sporo chudnie (ja schudłam 5 m-cy temu 7kg w 2 tyg) , le teraz nie bardzo tylko, że wiem , że zawroty głowy mam od tabletek(skutki uboczne)... może być także stres, bo w domu nie za miła atmoswera i wszyscy sie na mnie wyżywają...
manieczka3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 00:11   #1709
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 461
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez manieczka3008 Pokaż wiadomość
a może za dużo panikuję... tylko czytam objawy ciąży i czuję, że prawie wszystko do mnie pasuje;/ idiotyzm
Czytanie objawów to nie jest dobry pomysł, wiem to po sobie Na prawdę radzę wyluzować i nie przejmować się aż tak okres może przyjść "lada moment". Jeśli czytasz o objawach ciąży, to okaże się, że masz wszystkie To powoduje stres, a on nie jest "najlepszym przyjacielem okresu" Spróbuj się nie przejmować atmosferą w domu. Wiem, że łatwo powiedzieć. Ale teraz skup się na przyjemnościach. W końcu wakacje mamy 7kg w 2 tyg to jest dużo. No ale skoro to było tyle czasu temu, to chyba nie powinno mieć większego wpływu na obecny cykl.

Edytowane przez bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Czas edycji: 2009-06-28 o 00:14
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 00:14   #1710
manieczka3008
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 39
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

teraz to ja sama to wiem;( tylko jak teraz sie wyluzować??
manieczka3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:40.