Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz. 3 - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-22, 18:27   #3871
neveah123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Nie słyszałam o tym
No i szkoda, że socjologia odpada, bo właśnie ją chciałam polecić...

Tzn, bardziej mi chodziło o to czy da się jakiś przedmiot zaliczyć przy minimalnym nakładzie pracy.

W zeszłym semestrze miałam przedmiot ekonomiczny i wystarczyło zjawić się na zajęciach w odpowiednim terminie kiedy miały być listy obecności plus zaliczyć mega łatwy i zabawny quiz na zaliczenie

I jeszcze mam pytanie w związku z WFem. Chciałabym się zapisać na siatkówkę ale przy zapisach nie ma czegoś takiego jak podział na grupę żeńską czy męską. To mam rozumieć że w związku z tym zajęcia są koedukacyjne?
neveah123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 19:14   #3872
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez neveah123 Pokaż wiadomość
Tzn, bardziej mi chodziło o to czy da się jakiś przedmiot zaliczyć przy minimalnym nakładzie pracy.
Socjologię Pozostałe przedmioty humanistyczne nie wymagają jakieś specjalnego trudu, po prostu koło na koniec. No może psychologia społeczna niezbyt, jeśli wciąż prowadzi ją ta pani, która układa trudny test na koniec - część mojego roku miała z tego poprawkę O.o
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 06:57   #3873
sarcastic_
Zakorzenienie
 
Avatar sarcastic_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 6 368
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez neveah123 Pokaż wiadomość
Muszę wybrać przedmiot humanistyczny i w związku z tym czy mógłby ktoś z was podzielić się wrażeniami z nich?Wszystko poza socjologią bo nie mogę tego już wybrać. Da się u kogoś zaliczyć przedmiot za samą obecność?
Planowanie kariery i podstawy wiedzy na rynku pracy - jesteś na zajęciach, robisz proste zadania (nie są trudne, a nawet ciekawe, można się dużo dowiedzieć), za każde zadanie masz punkt, ja nie pisałam koła i za to miałam 5. Public relations - zarządzanie marką i informacją, to samo - proste zadania na wykładzie i obecność - nie ma koła
__________________
studentka


"I chciałbym mieć dziś już pod nogami pewny grunt.
I żyć z Tobą, być przy Tobie, mieć coś, wiedzieć już."

sarcastic_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 08:53   #3874
neveah123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Dziękuję bardzo za odpowiedzi
neveah123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-24, 10:49   #3875
Vanliya
Raczkowanie
 
Avatar Vanliya
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Żary
Wiadomości: 116
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Czy moglby ktos opowiedzieć o swoich przeżyciach na kierunku odnawialne źródła energii i gospodarka odpadami? Jestem studentka pierwszego roku i strasznie się boję, nie wiem czego
__________________

We live, as we dream – alone.
Vanliya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 16:06   #3876
manusia16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 56
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

moje drogie, pytanie za 100 punktów- czy moge mieć jednocześnie stypendium socjalne i rektora?
manusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 16:40   #3877
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez manusia16 Pokaż wiadomość
moje drogie, pytanie za 100 punktów- czy moge mieć jednocześnie stypendium socjalne i rektora?
Tak
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-26, 16:45   #3878
manusia16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 56
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

dzięki!
manusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-01, 22:50   #3879
NanaHachi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cześć! Od tego roku będę studiowała dwa kierunki. Miałam nadzieję, że uda mi się pogodzić zajęcia, niestety okazało się to niemożliwe. Ostatnio dowiedziałam się o indywidualnej organizacji studiów. Czy dobrze rozumiem, że dzięki temu mogę sama wybierać grupy ćwiczeniowe? Czy któraś z was zdecydowała się na IOS i może powiedzieć o tym coś więcej? Do kiedy można składać podania w tej sprawie? Na stronie UP nie mogę znaleźć żadnych informacji na ten temat.
NanaHachi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-11, 20:51   #3880
Naaataaaleczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Naaataaaleczkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zach. Polski
Wiadomości: 3 864
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez NanaHachi Pokaż wiadomość
Cześć! Od tego roku będę studiowała dwa kierunki. Miałam nadzieję, że uda mi się pogodzić zajęcia, niestety okazało się to niemożliwe. Ostatnio dowiedziałam się o indywidualnej organizacji studiów. Czy dobrze rozumiem, że dzięki temu mogę sama wybierać grupy ćwiczeniowe? Czy któraś z was zdecydowała się na IOS i może powiedzieć o tym coś więcej? Do kiedy można składać podania w tej sprawie? Na stronie UP nie mogę znaleźć żadnych informacji na ten temat.
z takimi sprawami najlepiej zgłosić się do dziekanatu
__________________
"Zrozum siebie i noś mniej.
Najlepszym sposobem, żeby się ubrać, jest dążenie do eleganckiej prostoty."
G. Armani




http://pajacyk.pl/
http://pustamiska.pl/
Naaataaaleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-26, 23:38   #3881
Studiowaniejestok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Hej studiuje na całkiem innej uczlelni gik ale mam pytanie odnośnie jednego profesora z Waszej uczelni. Chodzi o Prof. Stefana Caconia, czy ktokolwiek miał z nim zajęcia, albo wie jak wyglada u niego zaliczenie albo miałby jakieś notatki żeby się podzielić? Z góry byłabym wdzięczna za jakie kolwiek inf
Studiowaniejestok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-27, 18:35   #3882
magiczna9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 25
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Chciałam się spytać, czy wiecie coś na temat wcześniejszej sesji letniej? Chodzi mi o wyjazd w ramach work and travel A one są najpóźniej w połowie czerwca do połowy września...
I jeszcze jedno może się znajdzie ktoś z kierunku technologia żywności i może mi coś powiedziec o praktykach w trakcie semestru i gdzie?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez magiczna9
Czas edycji: 2016-11-27 o 18:41
magiczna9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 10:42   #3883
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez magiczna9 Pokaż wiadomość
Chciałam się spytać, czy wiecie coś na temat wcześniejszej sesji letniej? Chodzi mi o wyjazd w ramach work and travel A one są najpóźniej w połowie czerwca do połowy września...
Wiem, że jest możliwa Koleżanka wyjeżdżała za granicę w czerwcu i załatwiła sobie jakoś wcześniejszą sesję, ale nie wiem dokładnie jak Na pewno rozmawiała z prodziekanem kierunku.

A ja mam pytanie z innej beczki: jak wygląda egzamin z rysunku podczas rekrutacji na architekturę krajobrazu?
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 12:00   #3884
magiczna9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 25
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Dzięki tak myślałam, że jakoś wszystko da się załatwić
To załatwić praktyki w semestrze i można jechać do stanów xd

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
magiczna9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 12:02   #3885
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez magiczna9 Pokaż wiadomość
Chciałam się spytać, czy wiecie coś na temat wcześniejszej sesji letniej? Chodzi mi o wyjazd w ramach work and travel A one są najpóźniej w połowie czerwca do połowy września...
I jeszcze jedno może się znajdzie ktoś z kierunku technologia żywności i może mi coś powiedziec o praktykach w trakcie semestru i gdzie?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
moja koleżanka jak wyjeżdżała, to po prostu umawiała się poszczególnie z prowadzącymi, że zaliczy przedmioty wcześniej. nie robili problemu, choć pewnie zależy, na kogo trafisz:P

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Wiem, że jest możliwa Koleżanka wyjeżdżała za granicę w czerwcu i załatwiła sobie jakoś wcześniejszą sesję, ale nie wiem dokładnie jak Na pewno rozmawiała z prodziekanem kierunku.

A ja mam pytanie z innej beczki: jak wygląda egzamin z rysunku podczas rekrutacji na architekturę krajobrazu?
Zdawałam 5 lat temu :P Ale forma chyba nadal pozostaje podobna:
pierwsza część to martwa natura ołówkiem (na b2), na sali poustawianych jest kilka kompozycji z krzesłami dookoła. Siadasz i masz chyba 2-3 godziny na narysowanie swojej pracy
druga część to rysunek z wyobraźni na zadany temat (kredki, b2)
tematy w stylu "park z małą architekturą z widoku osoby stojącej na brzegu stawu). Też około 2-3 godziny, tutaj już sobie siadasz jak chcesz. Mój rocznik miał egzamin na sali gimnastycznej na biskupinie

najważniejsze to ogarnianie perspektywy i narzuceń komisji względem koloru (cienie - chłodne kredki tj. niebieski czy zieleń, światło - ciepłe barwy, pomarańcz, żółć, czerwień).

Poziom nie jest jakiś mega, teraz to już w ogóle pewnie, jak nie ma chętnych na kierunek :P Sporo osób z ichniego kursu w ogóle się na studia nie dostało :P Ja przygotowywałam się prywatnie u babeczki z PWr, ale też sama rysowałam hobbystycznie wcześniej, więc nie potrzebowałam jakiś gruntownych szkoleń z podstaw (oprócz perspektywy :P)
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 12:19   #3886
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Zdawałam 5 lat temu :P Ale forma chyba nadal pozostaje podobna:
pierwsza część to martwa natura ołówkiem (na b2), na sali poustawianych jest kilka kompozycji z krzesłami dookoła. Siadasz i masz chyba 2-3 godziny na narysowanie swojej pracy
druga część to rysunek z wyobraźni na zadany temat (kredki, b2)
tematy w stylu "park z małą architekturą z widoku osoby stojącej na brzegu stawu). Też około 2-3 godziny, tutaj już sobie siadasz jak chcesz. Mój rocznik miał egzamin na sali gimnastycznej na biskupinie

najważniejsze to ogarnianie perspektywy i narzuceń komisji względem koloru (cienie - chłodne kredki tj. niebieski czy zieleń, światło - ciepłe barwy, pomarańcz, żółć, czerwień).

Poziom nie jest jakiś mega, teraz to już w ogóle pewnie, jak nie ma chętnych na kierunek :P Sporo osób z ichniego kursu w ogóle się na studia nie dostało :P Ja przygotowywałam się prywatnie u babeczki z PWr, ale też sama rysowałam hobbystycznie wcześniej, więc nie potrzebowałam jakiś gruntownych szkoleń z podstaw (oprócz perspektywy :P)
Dzięki, mam w rodzinie jednego chętnego na AK i pytał mnie właśnie o przebieg tego egzaminu
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 14:18   #3887
angaelii
Raczkowanie
 
Avatar angaelii
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 102
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Dziewczęta, szybkie pytania. W regulaminie jest napisane, że o przyznanie stypendium rektora można starać się na pierwszym roku studiów drugiego stopnia. ALE co w przypadku, jeśli studia pierwszego stopnia są 3,5 letnie, a zatem pierwszy rok studiów drugiego stopnia, po prostu trwa jeden semestr?
angaelii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 14:59   #3888
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez angaelii Pokaż wiadomość
Dziewczęta, szybkie pytania. W regulaminie jest napisane, że o przyznanie stypendium rektora można starać się na pierwszym roku studiów drugiego stopnia. ALE co w przypadku, jeśli studia pierwszego stopnia są 3,5 letnie, a zatem pierwszy rok studiów drugiego stopnia, po prostu trwa jeden semestr?
Składasz podanie po I semestrze mgr, a do średniej na stypendium liczy Ci się ostatni semestr inżynierki i pierwszy semestr magisterki
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-29, 15:08   #3889
alexxx_97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

hej miał ktoś z was rozbójnika z zoologii u prof. Mąkol? Jeżeli tak mógłby mi opisać jak to mniej więcej wygląda i na co zwrócić uwagę przy nauce?
alexxx_97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-05, 14:06   #3890
angaelii
Raczkowanie
 
Avatar angaelii
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 102
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Jak to wygląda z językiem obcym na studiach II stopnia? Na innych uczelniach można wziąć język, który wystarczy zdać na poziomie A1/A2, coś takiego. W każdym razie nic wymagającego. A u nas? Trzeba kontynuować ten język, co się miało na studiach I stopnia na jeszcze wyższym poziomie?
angaelii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-05, 14:11   #3891
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Byłam chyba ostatnim rocznikiem, który z językiem obcym miał coś pomieszane, wiem, że rocznik niżej szedł już jakimś innym tokiem i nie wiem czy to co napiszę, jest jeszcze aktualne ale:
1) nie trzeba było wybierać tego samego języka co na I stopniu
2) poziom w moim przypadku nie był chyba określony, po prostu na mgr robiliśmy słownictwo bardziej branżowe niż takie ogólne
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 13:41   #3892
Naaataaaleczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Naaataaaleczkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zach. Polski
Wiadomości: 3 864
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez angaelii Pokaż wiadomość
Jak to wygląda z językiem obcym na studiach II stopnia? Na innych uczelniach można wziąć język, który wystarczy zdać na poziomie A1/A2, coś takiego. W każdym razie nic wymagającego. A u nas? Trzeba kontynuować ten język, co się miało na studiach I stopnia na jeszcze wyższym poziomie?

Jestem z IŚ. Wybierałaś dowolny język (ale w praktyce mieliśmy wybór między angielskim a niemieckim ). Na angielskim babka mówiła, że po zdaniu egaminu na I stopniu zaczynamy od B2 i tak rzeczywiście było. Na drugim semestrze każdy robił prezentację dotyczącą swojej specjalizacji.
__________________
"Zrozum siebie i noś mniej.
Najlepszym sposobem, żeby się ubrać, jest dążenie do eleganckiej prostoty."
G. Armani




http://pajacyk.pl/
http://pustamiska.pl/
Naaataaaleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 13:48   #3893
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez Naaataaaleczkaaa Pokaż wiadomość
Na drugim semestrze każdy robił prezentację dotyczącą swojej specjalizacji.
O, u mnie też robiliśmy prezentację o specjalizacji i o temacie pracy magisterskiej, a byłam na niemieckim
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 10:31   #3894
amella9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 36
GG do amella9
Exclamation Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Hej kochani


Potrzebuje informacji z pierwszej ręki, czy mamy tutaj studentów/studentki II stopnia na wnoż, chodzi o kierunek Technologia żywności, bądź Zarządzanie jakością ?
Co możecie powiedzieć o swoim kierunku, jesteście zadowolone/zadowoleni ? Jak to jest z tymi specjalizacjami.. Waham się przed wyborem, ponieważ jestem z całkiem innego kierunku ;/


pozdrawiam
amella9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 21:02   #3895
manusia16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 56
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

na ZJ jestem, sporo rzeczy o systemach jakości, projektów też całkiem sporo, do tego przedmioty o jakości i zafałszowaniach żywności, jakieś informatyki i statystki oczywiście też. Czy polecam, hmmm, poprzedni semestr był fajny, a teraz to mam dość chyba po prostu dlatego że chcę już skończyć te studia raz na zawsze a specjalizacje u nas mają wpływ tylko na temat pracy magisterskiej

Edytowane przez manusia16
Czas edycji: 2017-02-08 o 21:07
manusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 17:49   #3896
angaelii
Raczkowanie
 
Avatar angaelii
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 102
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

A ja mam pytanie o przedmioty humanistyczne. Do wyboru będę miała 4: ekofilozofia (Sadziński), pedagogika dziecka i rodziny (Wawrzyniak- Kostrowicka), socjologia wsi (Szczepańska), zarządzanie kapitałem ludzkim (Piasecka- Robak). Czy któryś z tych przedmiotów jest łatwy, przyjemny i jest możliwość zaliczenia na same obecności? A jeśli nie, to który jest najmniej wymagający, a którego unikać?
angaelii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 23:03   #3897
amella9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 36
GG do amella9
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

manusia16 dziękuję za odpowiedź

a czy ta statystyka i informatyka trudne są w zaliczeniu ?

Edytowane przez amella9
Czas edycji: 2017-02-09 o 23:05
amella9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 20:35   #3898
magiczna9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 25
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Hej. Czy wiecie może jacy są jako promotorzy
Józef Błażewicz
Barbara Foszczynska
Ewelina Dziubas
Joanna Kawa-Rygielska
Joanna Chmielewska
Albo jaka najlepiej katedrę wybrać na inżynierski TZ ?


Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
magiczna9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-30, 08:51   #3899
lemango
Przyczajenie
 
Avatar lemango
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 17
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Hej!
Dwa lata mieszkałam na stancji, a teraz zmuszona jestem przenieść się do akademika. Wiecie na czym polegają godziny społeczne? Brzmi to dość strasznie
lemango jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-30, 19:14   #3900
yarrowia
Zadomowienie
 
Avatar yarrowia
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 334
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Raz w roku musisz się wykazać i zrobić coś, cokolwiek, na rzecz akademika. Wystarczy, że zaangażujesz się w jakąś akcję w akademiku, pójdziesz jak będzie potrzebna gdzieś pomoc, w najgorszym przypadku pod koniec roku prosisz sprzątaczkę o jakieś zadanie bojowe i np myjesz okno na korytarzu albo zamiatasz schody
__________________
Mały mistrz na tropie
yarrowia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-29 23:19:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:38.