Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-20, 06:38   #511
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez tasiaaa Pokaż wiadomość
Po 2 min każda warstwa + całość na końcu ok 1 min. Ok, dziekuję za rady spróbuję jeszcze cieńsze warstwy kłaść co to znaczy zatopić płytkę? Zła jestem trochę na te hybrydy, bo co 4 dni musze nowe robić a to się mija z celem :/
Miło być oczywiście zmatowic ale słownik sprawił psikusa
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 08:10   #512
syluska123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 17
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Dziewczyny udało się kupiłam wczoraj top dry z neonail i wyszedł ten efekt pięknie, ale nastepny problem to pyłek dostal sie oczywiscie na skórki wokoło paznokcia, myłam rece, kąpałam się a on dalej jest. Macie jakiś sposób zeby sie pozbyć tego pyłku dookoła paznokci na skórkach?
syluska123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 08:14   #513
nilkam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 16
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Można próbować taśmą klejącą i oczywiście trzeba uważać żeby nie utrwalić tych drobinek topem tam gdzie nie chcemy. Następnym razem polecam wcierać bardzo malutką ilość, nie posypywać paznokcia tak jak syrenką, bo właśnie dość ciężko się tego pozbyć, a wystarczy bardzo mało pyłku do efektu
nilkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 09:54   #514
tasiaaa
Rozeznanie
 
Avatar tasiaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 965
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Miło być oczywiście zmatowic ale słownik sprawił psikusa
Matowie zawsze. A z primerem miałaś styczność?
__________________

tasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 17:19   #515
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez tasiaaa Pokaż wiadomość
Matowie zawsze. A z primerem miałaś styczność?
Nie miałam. U mnie się trzyma wszystko nawet bez matowienia.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 16:44   #516
Roksana3
Rozeznanie
 
Avatar Roksana3
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 523
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Hej dziewczyny

Dziś właśnie przyszedł mój zestaw z neonail. Lampa led 12 v, lakiery i te sprawy. Pełna podniety przystąpiłam do działania. Najpierw zmatowilam płytkę, potem przetarlam clenerem, a następnie nalozylam baze- i tu pojawia się problem. Okropnie wylewa mi się na boki i jakby się...rozwarstwia? NO ale utwardzilam 60 sek. I nalozylam kolor czerwony...który się zaczął kurczyc zanim nawet do lampy wsadzilam.
Wszystko zmylam i nie wiem co robię nie tak Dodam, że to mój pierwszy samodzielny raz był
Roksana3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 17:20   #517
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

spróbuj nałożyć mniej bazy, nie musi być nakładana grubo. Niektóre lakiery kurczą się tak na bazie, ja wtedy domalowuję wolny brzeg tuż przed włożeniem ręki do lampy. Kolejna warstwa lakieru już się tak nie kurczy, więc niepotrzebnie się zniechęciłaś. Możesz też przetrzeć bazę (po utwardzeniu) suchym wacikiem lub nawet z cleanerem - niektóre osoby tak robią, podobno nie ma to wpływu na trwałość.
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-24, 19:39   #518
Roksana3
Rozeznanie
 
Avatar Roksana3
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 523
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Zrobiłam jeszcze raz i jest lepiej, ale do ideału daleko. No i palucha uwalilam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1477334370012.jpg (38,2 KB, 90 załadowań)

Edytowane przez Roksana3
Czas edycji: 2016-10-24 o 19:40
Roksana3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 19:52   #519
fcd2e403d74287f117e7a506dac96c8726e1bb0f_60889772e2e8a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 31 783
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Roksana3, sprawdź opinie w internecie czy twój kolor nie jest przypadkiem wadliwy, czasem się to zdarza. A baza jaka, proteinowa? Przy proteinowej niektórych firm niestety kolor może uciekać, można przetrzeć cleanerem lub nawet delikatnie zmatowić.

Edytowane przez fcd2e403d74287f117e7a506dac96c8726e1bb0f_60889772e2e8a
Czas edycji: 2016-10-24 o 19:54
fcd2e403d74287f117e7a506dac96c8726e1bb0f_60889772e2e8a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 20:04   #520
Roksana3
Rozeznanie
 
Avatar Roksana3
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 523
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

[1=fcd2e403d74287f117e7a50 6dac96c8726e1bb0f_6088977 2e2e8a;66738791]Roksana3, sprawdź opinie w internecie czy twój kolor nie jest przypadkiem wadliwy, czasem się to zdarza. A baza jaka, proteinowa? Przy proteinowej niektórych firm niestety kolor może uciekać, można przetrzeć cleanerem lub nawet delikatnie zmatowić.[/QUOTE]
Baza to hard base, a kolor wine red
Roksana3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 20:09   #521
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Roksana3 Pokaż wiadomość
Baza to hard base, a kolor wine red
A wytarlas dobrze pedzelek przed nałożenie bazy? Bo ona jest bardzo płynna i jak nie wytrze się porządnie pędzelka o szyjkę to nabiera się za dużo i łatwo o zalanie. Nie utwardzaj lakieru którym pomalowalas las palec lub skórki tylko wytrzyj przed włożeniem do lampy. Potem się dziewczyny dziwią ze maja uczulenie. Lepiej nawet zmyć caly paznokiec i pomalowac jeszcze raz od początku niż utwardzac lakier wokół paznokcia, to tak na przyszłość
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-28, 09:57   #522
kula_jka
Raczkowanie
 
Avatar kula_jka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 332
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Dziewczyny!
Zrobiłam swój pierwszy manicure na naturalnej płytce. Użyłam tylko bazy, koloru oraz topu Semilac. Kolor (032) musiałam nałożyć ok 4-5 warstw do zadowalającego krycia. Po 2 tygodniach przyszedł czas na ich ściągnięcie. Top lekko spiłowałam, zdecydowałam, że reszty pozbędę się przy pomocy removera (art Vital). Moczyłam ok 15-20 min. Kolor nie schodził płatami, a jedynie się bardzo słabo kruszył. Postanowiłam jeszcze spróbować pomoczyć kilka chwil. Jednak nic się nie poprawiło Wzięłam metalowe kopytko i zaczęłam raczej delikatnie odsuwać pozostałości. Uszkodziłam dwa paznokcie Czy jakaś dobra dusza może podpowiedzieć mi co robię źle? Czy jest taka możliwość, że słabo spiłowałam top?
Z góry dziękuję za wszelkie sugestie
kula_jka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-28, 10:49   #523
mitsune
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 9
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kula_jka Pokaż wiadomość
jakaś dobra dusza może podpowiedzieć mi co robię źle? Czy jest taka możliwość, że słabo spiłowałam top?
Z góry dziękuję za wszelkie sugestie
Bardzo możliwe, że słabo spiłowałaś. Miałaś kilka warstw, więc było dość grubo - było trzeba piłować aż będą delikatne prześwity.

Piszesz, że moczyłaś - w miseczce? Jeśli tak, to następnym razem spróbuj raczej wacik na paznokieć i zawinąć w folię na 15 minut - to chyba najlepszy sposób ściągania jakiejkolwiek, zwłaszcza upartej, hybrydy.

Następnym razem na pewno będzie lepiej.
mitsune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-28, 10:58   #524
kula_jka
Raczkowanie
 
Avatar kula_jka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 332
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez mitsune Pokaż wiadomość
Bardzo możliwe, że słabo spiłowałaś. Miałaś kilka warstw, więc było dość grubo - było trzeba piłować aż będą delikatne prześwity.

Piszesz, że moczyłaś - w miseczce? Jeśli tak, to następnym razem spróbuj raczej wacik na paznokieć i zawinąć w folię na 15 minut - to chyba najlepszy sposób ściągania jakiejkolwiek, zwłaszcza upartej, hybrydy.

Następnym razem na pewno będzie lepiej.
Dziękuję za odpowiedź
Zapomniałam dodać, że właśnie moczyłam w waciku owiniętym folią aluminiową.
Następnym razem bardziej spiłuję
kula_jka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-28, 13:09   #525
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kula_jka Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
Zrobiłam swój pierwszy manicure na naturalnej płytce. Użyłam tylko bazy, koloru oraz topu Semilac. Kolor (032) musiałam nałożyć ok 4-5 warstw do zadowalającego krycia. Po 2 tygodniach przyszedł czas na ich ściągnięcie. Top lekko spiłowałam, zdecydowałam, że reszty pozbędę się przy pomocy removera (art Vital). Moczyłam ok 15-20 min. Kolor nie schodził płatami, a jedynie się bardzo słabo kruszył. Postanowiłam jeszcze spróbować pomoczyć kilka chwil. Jednak nic się nie poprawiło Wzięłam metalowe kopytko i zaczęłam raczej delikatnie odsuwać pozostałości. Uszkodziłam dwa paznokcie Czy jakaś dobra dusza może podpowiedzieć mi co robię źle? Czy jest taka możliwość, że słabo spiłowałam top?
Z góry dziękuję za wszelkie sugestie
Mnie Semilaci w ogóle nie schodzą płatami, jedynie hybrydy z CZ schodziły bez skrobania. A trzymam w waciku i folii dość długo, czasem nawet 2 razy. Tak samo mam z neonail chociaż ostatnio pierwszy raz od roku lakier mi się idealnie odmoczył i odchodził płatami, jeszcze nie wiem dzięki czemu
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-29, 13:27   #526
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Mi semilac odchodzi płatami, ale trzeba na dłużej poczekać niż np z cosmetics zone. Piłuję top dość mocno,aż zrobią się takie jakby zadziory na kolorze. Nie wiem czy ten remover art vital jest dobry - może po prostu czysty aceton kup? U mnie działa najlepiej. Semilac nie schodził mi tylko raz ładnie - na primerze.
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-29, 14:33   #527
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Ja wczoraj padłam - ściągałam hybrydy, zeszły pięknie, część płatami, część drobnicą. Natomiast baza została
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-29, 15:06   #528
kula_jka
Raczkowanie
 
Avatar kula_jka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 332
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Mnie Semilaci w ogóle nie schodzą płatami, jedynie hybrydy z CZ schodziły bez skrobania. A trzymam w waciku i folii dość długo, czasem nawet 2 razy. Tak samo mam z neonail chociaż ostatnio pierwszy raz od roku lakier mi się idealnie odmoczył i odchodził płatami, jeszcze nie wiem dzięki czemu
Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
Mi semilac odchodzi płatami, ale trzeba na dłużej poczekać niż np z cosmetics zone. Piłuję top dość mocno,aż zrobią się takie jakby zadziory na kolorze. Nie wiem czy ten remover art vital jest dobry - może po prostu czysty aceton kup? U mnie działa najlepiej. Semilac nie schodził mi tylko raz ładnie - na primerze.
Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ja wczoraj padłam - ściągałam hybrydy, zeszły pięknie, część płatami, część drobnicą. Natomiast baza została
Dziękuję. Mam nadzieję, że następnym razem będzie choć ciutkę lepiej
kula_jka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 11:07   #529
karis992
Rozeznanie
 
Avatar karis992
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 931
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
. Nie wiem czy ten remover art vital jest dobry - może po prostu czysty aceton kup? U mnie działa najlepiej. Semilac nie schodził mi tylko raz ładnie - na primerze.
Ja zauważyłam przy ściąganiu tym removerem, że on "działa" tylko na faktyczne ciepło. Czyli jak było lato i +28 na dworze, to wtedy hybryda się bardzo ładnie odmaczała. Ale teraz, jak jest chłodno to nawet nie próbuję. Palce się odmoczą, ale paznokcie nietknięte. W tym przypadku wygrywa aceton, który zawsze je odmoczy
karis992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-04, 22:30   #530
aaggi79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 4
Pomocy!!

Dziewczyny pomozcie! Robię paznokcie sobie od bardzo dawna. Głównie przedłużam żelowe na formie i Ostatnio zaczęłam malować hybrydami. Pare lat temu zrobiłam na żel i akryl kursy wiec pomyślał ze będę robić paznokcie koleżankom. Zaczęłam wiec robić hybrydy ale mam problem. Jak maluje sobie na żelu to u mnie trzymają sie 2-3 tygodnie aż zmienię kolor. Jak maluje na żelu to nie daje bazy tylko od razu kolor i jest super. Ale jak przychodzą dziewczyny i chcą hybrydę na swoich paznokciach to już nie jest tak super ;( po pierwsze nakładam base coat (firma Active) i używam silcare easy off na to top. Wszystko tak jak powinno być ale niestety odpryskuje już na drugi dzień!! I to w większości przypadków!!! Czy jest to problem z baza??? Czy mogę nałożyć bez? Albo może lepiej dać primer przed baza ?? Po drugie moje koleżanki maja strasznie krótkie paznokcie i strasznie trudno jest zabezpieczyć wolny brzeg bo paznokieć dotyka skórki!! Zamówiła base coat indigo ultra strony base gel ale zanim przyjdzie muszę znowu poprawić koleżance !! Co ja mam zrobić??? Nie dać bazy? Pomocy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1526.jpg (102,2 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1527.JPG (129,8 KB, 86 załadowań)
aaggi79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-05, 15:00   #531
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: Pomocy!!

a jak przygotowujesz płytkę? matowisz lekko i przecierasz cleanerem?
No i kobieto zajmij się tymi skórkami bo są straszne.

Zapraszam do wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=781716
duuużo podobnych problemów było.
__________________
Nie istnieje nic poza tym, co czujesz

-7kg
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-05, 18:21   #532
aaggi79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 4
Dot.: Pomocy!!

Hej

Skórki i tak już idą mi lepiej niż wcześniej !! Sobie zrobię super ale komuś już idzie gorzej ;( tak magowie paznokcia i przecieram używam nawet bondera. A może jakiś sposób na skórki?? Jak już zaznaczyłam jak robię sobie sama to mi nic nie odpryskuje i skórki tez Ok. Te na zdjęciu są moje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (58,4 KB, 83 załadowań)
aaggi79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-06, 10:17   #533
Castiela
Przyczajenie
 
Avatar Castiela
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Hybrydy nie chcą się utwardzić

Cześć dziewczyny,

Mam problem. Kupiłam zestaw firmy semilac (lampa ledowa 6w, lakier kolorowy, baza, top, cleaner i reszta potrzebnych rzeczy).

Wczoraj robilam sobie manicure:

Zmartwiłam płytkę , przemyłam cleanerem, kazda warstwę utwardzalam dla pewnosci 2 razy, a ostatnia z topem 4 razy. Lakiery niestety nie utwardzily się . Caly czas byly klejące. Co dziwniejsze dzisiaj obudzilam się i lakier jest utwardzony ... ale ma pelno włosków i innych rzeczy, ktore przykleiły się przez ten czas.

Macie jakis pomysl dlaczego lakiery nie chcialy się utwardzić ?
Castiela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-06, 10:20   #534
Castiela
Przyczajenie
 
Avatar Castiela
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cześć dziewczyny,



Mam problem. Kupiłam zestaw firmy semilac (lampa ledowa 6w, lakier kolorowy, baza, top, cleaner i reszta potrzebnych rzeczy).



Wczoraj robilam sobie manicure:



Zmartwiłam płytkę , przemyłam cleanerem, kazda warstwę utwardzalam dla pewnosci 2 razy, a ostatnia z topem 4 razy. Lakiery niestety nie utwardzily się . Caly czas byly klejące. Co dziwniejsze dzisiaj obudzilam się i lakier jest utwardzony ... ale ma pelno włosków i innych rzeczy, ktore przykleiły się przez ten czas.



Macie jakis pomysl dlaczego lakiery nie chcialy się utwardzić ?
Castiela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-06, 10:24   #535
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Ale one się nie utwardziły, czy były klejące? Bo każdy element ma tak zwaną warstwę dyspersyjną, klejącą właśnie, która pomaga w przyczepności kolejnemu "etapowi". Na końcu top przemywamy cleanerem, właśnie po to, żeby zmyć warstwę dyspersyjną, żeby nic się nie przyklejało.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-06, 11:35   #536
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: Hybrydy nie chcą się utwardzić

a na koniec przemyłaś warstwę dyspersyjną cleanerem?
Po wyjęciu z lampy topu.
__________________
Nie istnieje nic poza tym, co czujesz

-7kg
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-06, 23:23   #537
Agacior_Pie
Raczkowanie
 
Avatar Agacior_Pie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 459
Dot.: Hybrydy nie chcą się utwardzić

Cytat:
Napisane przez Castiela Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

Mam problem. Kupiłam zestaw firmy semilac (lampa ledowa 6w, lakier kolorowy, baza, top, cleaner i reszta potrzebnych rzeczy).

Wczoraj robilam sobie manicure:

Zmartwiłam płytkę , przemyłam cleanerem, kazda warstwę utwardzalam dla pewnosci 2 razy, a ostatnia z topem 4 razy. Lakiery niestety nie utwardzily się . Caly czas byly klejące. Co dziwniejsze dzisiaj obudzilam się i lakier jest utwardzony ... ale ma pelno włosków i innych rzeczy, ktore przykleiły się przez ten czas.

Macie jakis pomysl dlaczego lakiery nie chcialy się utwardzić ?
Dokładnie. Nie przemylas warstwy dyspersyjnej(klejącej) cleanerem lub kup top no wipe czyli bez przemywania i nie trzeba aż tyle utwardzac po jednym razie wszystko będzie cacy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Agacior_Pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-07, 10:44   #538
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Hybrydy nie chcą się utwardzić

Cytat:
Napisane przez Castiela Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

Mam problem. Kupiłam zestaw firmy semilac (lampa ledowa 6w, lakier kolorowy, baza, top, cleaner i reszta potrzebnych rzeczy).

Wczoraj robilam sobie manicure:

Zmartwiłam płytkę , przemyłam cleanerem, kazda warstwę utwardzalam dla pewnosci 2 razy, a ostatnia z topem 4 razy. Lakiery niestety nie utwardzily się . Caly czas byly klejące. Co dziwniejsze dzisiaj obudzilam się i lakier jest utwardzony ... ale ma pelno włosków i innych rzeczy, ktore przykleiły się przez ten czas.

Macie jakis pomysl dlaczego lakiery nie chcialy się utwardzić ?
Tak jak dziewczyny piszą - po każdym wyjęciu spod lampy należy paznokieć przetrzeć cleanerem
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-07, 11:07   #539
Agacior_Pie
Raczkowanie
 
Avatar Agacior_Pie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 459
Dot.: Hybrydy nie chcą się utwardzić

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;67254466]Tak jak dziewczyny piszą - po każdym wyjęciu spod lampy należy paznokieć przetrzeć cleanerem [/QUOTE]
Dodałabym że tylko po ostatniej warstwie topu miedzy warstwami lepiej zostawić tą lepką warstwę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Agacior_Pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-07, 11:24   #540
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Hybrydy nie chcą się utwardzić

Cytat:
Napisane przez Agacior_Pie Pokaż wiadomość
Dodałabym że tylko po ostatniej warstwie topu miedzy warstwami lepiej zostawić tą lepką warstwę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Serio? Mi siostra przemywa po każdej warstwie i się ładnie utwardzają i trzymają 2 tygodnie.
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-31 10:09:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:29.