co robic? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-13, 10:25   #1
bolek02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6

co robic?


Witam. Od dłuższego czasu czytam i przeglądam wasze strony. Mam problem z moją wagą i chciałabym, żebyście mi pomogły. Ważę dosyć sporo (90kg) Próbuje schudnąć od dłuższego czasu ale mi to jakoś nie wychodzi może robię jakieś błędy, których sama nie dostrzegam dlatego proszę was o pomoc.
Zamieniłam jasne pieczywo na ciemne, ograniczyłam makaron, ziemniaki i słodycze. Piję czerwoną herbatę czasami też zieloną. Może nie codziennie ale kilka razy w tygodniu ćwiczę.... Dodam, że mam problemy z tarczycą a tabletki, które przepisał mi lekarz spowodowały, że jest mnie teraz jeszcze więcej. Od kilku dni zażywam Zelixse. Co jest ze mną nie tak
bolek02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 10:38   #2
MeredithMer
Raczkowanie
 
Avatar MeredithMer
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: teqilaland
Wiadomości: 226
Dot.: co robic?

Cytat:
Napisane przez bolek02 Pokaż wiadomość
Witam. Od dłuższego czasu czytam i przeglądam wasze strony. Mam problem z moją wagą i chciałabym, żebyście mi pomogły. Ważę dosyć sporo (90kg) Próbuje schudnąć od dłuższego czasu ale mi to jakoś nie wychodzi może robię jakieś błędy, których sama nie dostrzegam dlatego proszę was o pomoc.
Zamieniłam jasne pieczywo na ciemne, ograniczyłam makaron, ziemniaki i słodycze. Piję czerwoną herbatę czasami też zieloną. Może nie codziennie ale kilka razy w tygodniu ćwiczę.... Dodam, że mam problemy z tarczycą a tabletki, które przepisał mi lekarz spowodowały, że jest mnie teraz jeszcze więcej. Od kilku dni zażywam Zelixse. Co jest ze mną nie tak
W swojej wypowiedzi zawarłaś odpowiedź na zadane przez siebie pytanieCo jest nie tak?TARCZYCA.Niestety problemy z tarczycą często powodują problemy z wagą.Radziłabym Ci pójść do dietetyka.
__________________
“Maybe we like the pain. Maybe we're wired that way. Because without it, I don't know; maybe we just wouldn't feel real. What's that saying? Why do I keep hitting myself with a hammer? Because it feels so good when I stop."
MeredithMer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 10:47   #3
bolek02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Możecie mi pomóc?

Witam. Od dawna zaglądam na strony wizażystek i chciałabym, żebyście mi pomogły. Nie wiem co jest nie tak może robię coś źle i tego nie widzę.
Ważę dużo (90kg) Zamieniłam jasne pieczywo na ciemne, ograniczyłam ziemniaki, makaron słodycze. Piję czerwoną herbatę, czasami zieloną. Ćwiczę może nie codziennie ale kilka razy w tygodniu....
Dodam, że mam problemy z tarczycą (po tabletkach jeszcze bardziej przytyłam). Od kilku dni zażywam Zelixse... Nie wiem co robić waga nadal stoi w miejscu. Dziś to już złapałam doła
bolek02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 10:54   #4
bolek02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: co robic?

Na początku roku chodziłam do Nature haus ale to lipa!!!
bolek02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 11:08   #5
karolinkaa77
Raczkowanie
 
Avatar karolinkaa77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 496
Dot.: Możecie mi pomóc?

Czesc , ciezko jest CI cos doradzic , bo jesli masz problem z tarczycą , to chyba u Ciebie dieta wygląda inaczej , moze warto isc do dietetyka ?? A jesli nie chcesz wpisz sobie w googlach diety dla osob z tarczycą , a co do Twojej wagi , moze brakuje wody( 1,5 litra-2 dziennie)?? Zrestą efekty nie są po 1 dniu poczekaj ogranicz jedzenie innych rzeczy , zrezygnuj z fastfoodów , slodyczy , i slodzonych napoi Dasz rade PAmietaj ze nie mozesz się odchudzać za szybko boi wychodzą z tego same minusy Wiem to na swoim wlasnym przykladzie
__________________
Every time is a good time for a pie.


She wants to change her world !



Edytowane przez karolinkaa77
Czas edycji: 2009-03-13 o 11:10
karolinkaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 11:13   #6
karolinkaa77
Raczkowanie
 
Avatar karolinkaa77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 496
Dot.: co robic?

Pamietaj tylko ze jesli ams zproblem z tarczycą , nie mozesz się odchudzać tak jak cchesz , zdrowie przede wszystkim !
__________________
Every time is a good time for a pie.


She wants to change her world !


karolinkaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 11:32   #7
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: co robic?

Przede wszystkim znajdź dobrego specjalistę od leczenia tarczycy, jak będziesz miała dobraną odpowiednią dawkę leku - będzie Ci znacznie łatwiej chudnąć. Są tu na forum dziewczyny z chorą tarczycą które schudły ale dopiero po dobraniu leku.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:37.