Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zapraszam - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-01, 07:35   #1
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044

Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zapraszam


Powstał pomysł na wątek dla tych w "środku" czyli wszyscy od rozmiaru 40 a nie zaklasyfikowanych do Plus Size
zapraszam

Edytowane przez Kostka09
Czas edycji: 2011-06-01 o 07:38
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 07:40   #2
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Witam

Super, nareszcie gdzieś pasuję
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 08:29   #3
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Cytat:
Napisane przez natuso Pokaż wiadomość
Witam

Super, nareszcie gdzieś pasuję

witam kolezankę dukankę
zakupiłam wczoraj tunikę na allegro w bardzo optymistycznym rozmiarze M małe L cokolwiek to znaczy... w sumie to nie spodziewam się, że bedzie super lezala ( stwierdzilam, ze 30zł mogę zaryzykować najwyzej na plaże sie nada...co myslicie??miał ktoś podobną...??jak wychodzą rozmiarowo?
czy tylko na chudzielce...?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tunika.jpg (57,8 KB, 346 załadowań)

Edytowane przez Kostka09
Czas edycji: 2011-06-01 o 08:31
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 09:02   #4
naina_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 807
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Dzień dobry, hm, może i mnie przyjmiecie do grona, moja rozmiarówka to taka nie wiadomo jaka jest, przeważnie górę kupuję M-L ale jak jakieś chińskie czy inne nie wiadomego pochodzenia to xl albo xxl. Mialam jedną białą koszulę w rozmiarze 5xl
Dłó u mnie większy, 42-44. Jednak nie sądzę, że zaliczam sie do plus size. Ale rozmiary tlumaczę sobie wysokim wzrostem (180cm)

Cały czas dążę żeby zgubic kilka zbędnych kg, tylko nie bardzo mi to wychodzi
__________________


Zanim skrytykujesz, zastanów się, co i do kogo piszesz.
naina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 09:11   #5
kombinacja
Raczkowanie
 
Avatar kombinacja
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 399
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

witam, rozmiar 40 się kłania fajnie, że ktoś stworzył taki wątek

Kostka, wydaje mi się, że będzie dobrze leżeć na osobie z większym biustem aczkolwiek to nie mój styl

ja myślę ostatnio nad tą spódnicą http://allegro.pl/nowa-spodnica-spod...636214236.html bo szyją na zamówienie, więc bym poprosiła o taką długość do kolan, bo krótszych nie noszę. tylko właśnie do końca nie wiem czego się spodziewać
__________________
no one cares unless you're pretty or dying
kombinacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 09:15   #6
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Łelkom ewrybady, oto ja- rozmiar 42 i wzrost żyrafi ( walczę o 40stkę)
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 09:24   #7
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Ja swoją wagę traktowałam zbyt długo jako przejściową i OBYM niedługo musiała wszystko zwężać. A maćka vel brzuch też mam niezłych rozmiarów
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-01, 09:25   #8
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

no, wątek dla mnie

dzieki guantanamera za cynk

173/79.6 aktualnie, dążę do dawnej 60

rozmiary różne, ostatnio spodnie 42 już brałam i 40 (zależy jak rozmiarówka), góra raczej 42 (a nawet 44), bo wacioł mam okrutny, jak w ciąży :P

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

to ja sie pochwale, ze w poniedzialek w lumpeksie kupilam 4 pary spodni rozmiarow roznych, w tym jedne jeansowe szwedy od hilfigera a drugie półeleganckie z kappahl (jeansy) do tego podobne do płóciennych beżowe, bojówki za kolano cieniutkie, idealne na lato + bluzkę bokserkę w gwiazdki z H&M. Wszystko za oszałamiającą cenę 51 zł

Swoją wagę traktuję przejściowo,więc nie kupuję ubrań i w rezultacie wyglądam jak lump
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 10:07   #9
NiusiaZywiec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: żywieckie okolice < południowa kobietka:D >
Wiadomości: 66
GG do NiusiaZywiec
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Dziewczyny to ja też się tutaj wpiszę
Noszę rozmiar 40-42 zależy od firmy i od rodzaju ubrania. Mam raczej proporcjonalną figurę na 172 cm wzrostu i grube kości :P Sadełko owszem i chcę zrzucić jakieś 10 kg ale to i tak wiem , że rozmiar 40 wtedy zostanie, bo 2 lata temu ważyłam te 10 mniej... i taki miałam także, teraz już niektóre rzeczy 42 ;/ Ech te zasiedzenie w domu dało mi w kość a nie potrafię wziąć się za żadną racjonalną dietę żeby z rozsądkiem zdrowo się odchudzić, a już mam lekką nadwagę.
Odnośnie mody to... może podyskutujemy? Jakie sklepy najbardziej lubicie odwiedzać ? W jakich krojach najlepiej się czujecie?
__________________
"Bez talentu, za pieniądze trudno jest opisać drobną muszkę, ale łatwo opluć prawdę."

www.pajacyk.pl --> klikać w brzusio pajacyka
NiusiaZywiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 10:11   #10
0luuun
Zadomowienie
 
Avatar 0luuun
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 192
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Ahhh super, że zrealizowałaś mój pomysł, ja nie wiedziałabym jak się za to zabrac!

W każdym razie witam i ja. Było około 90 kg Obecnie 70, rozmiar 40/42! Ciesze, się że w końcu gdzieś pasuje!

Edytowane przez 0luuun
Czas edycji: 2011-06-01 o 10:13
0luuun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 10:15   #11
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

wielkie jooooooooooooooł dla założycielki i dla Was

Ja nadal poszukuję sukienki na wesele jutro może pobuszuję w sklepach.
Może tutaj moje 40-44 nie okaże się za małe ani za duże.

Oluuun - a na czym tak ładnie schudłaś?
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-01, 10:19   #12
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Olun kurcze, ale Ci tej wagi zazdroszczę Ale też schudnę, co mi tam Gdybym miała 75 na liczniku byłabym bardzo zadowolona , a 70 to waga marzeń

Co do sklepów: ja zaopatruję się w lumpach i na allegro. Ostatnio kupiłam 2 swietne spodnice przed kolano - jedna brązowa z kremowym haftem, druga czarna, z kolorowym haftem- obie przewiewne, dobrej jakości materiał i zapłaciłam 6 zł
No jak pomyślę, że w sklepie za jedną dałabym minimum 60 to mnie krew zalewa
Kupuję dużooo, ale oszczędnie i np. odzież z UK występuje w fajnych rozmiarach, a jednym z najpopularniejszych jest 42 czyli mój Poza tym ta radość płynąca z polowań, ech
Dorwałam też kurtkę-parkę? z kapturem, rekaw 3/4, sciągacz w pasie, na dole fason bąbki, ale o dziwo nie poszerza. Bardzo fajna, miły w dotyku materiał, fajne kieszenie, w stanie idealnym. Kolor khaki. Myślę, pal licho! Dam za nią te 24 zł (taka była cena). Babka mówi do mnie, że dziś przecena i zapłaciłam 2,50. No i jak tu nie lubić ciucholandów? Muszę wszystko obfotografować.
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 10:24   #13
0luuun
Zadomowienie
 
Avatar 0luuun
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 192
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Cytat:
Napisane przez BajaderkowaBaba Pokaż wiadomość
wielkie jooooooooooooooł dla założycielki i dla Was

Ja nadal poszukuję sukienki na wesele jutro może pobuszuję w sklepach.
Może tutaj moje 40-44 nie okaże się za małe ani za duże.

Oluuun - a na czym tak ładnie schudłaś?
Na wszystkim Sama nie wiem jak mi się to udało i do końca nie wierzę, że wyszło, bo nie powinno wyjść. Zaczęłam się odchudzać pod koniec sierpnia. Na początku byłam na Dukanie na którym sporo schudłam, ale którego musiałam rzucić z powodu dolegliwości zdrowotnych (nie miałam siły, bolały mnie nerki etc) Potem przyszła kolej na South Beach, którą też po 1,5 miesiąca rzuciłam i wtedy doszłam do wniosku, że mniej żreć, więcej się ruszać będzie idealne. Poza tym zależało mi też na zmianie złych nawyków a nie tylko na tym żeby schudnąć, no to wyrzuciłam makarony, białe pieczywo, cukier, tłuste mięso, wszystkie słodkie napoje i w zasadzie wszystkie świństwa i zaczęłam jeść zdrowo i chudo. Poza tym zaczęłam biegać 2 razy w tygodniu i tyle. No i z 90, 5 kg zrobiło się 70

Sama się dziwie, bo po rzuceniu Dukana i South Beach powinnam nadrobić jakieś kilogramy a nie nadrobiłam, wiec super. Aczkolwiek teraz będę musiała raczej wrócić na jakąś konkretną dietę, bo aktualnie praktycznie stoję w miejscu i nie mogę nic zrzucić, mimo że jem i ćwiczę tak samo. Musze przemyśleć sprawę, bo mam do zrzucenia jeszcze z 10 kg.

Edytowane przez 0luuun
Czas edycji: 2011-06-01 o 10:27
0luuun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 10:28   #14
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

no to właśnie jak ja! Te spodnie trafiłam to było super. A to były juz przetrzebione rzeczy bo w pierwszy piątek miesiąca dostawa!
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 10:33   #15
0luuun
Zadomowienie
 
Avatar 0luuun
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 192
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
witam kolezankę dukankę
zakupiłam wczoraj tunikę na allegro w bardzo optymistycznym rozmiarze M małe L cokolwiek to znaczy... w sumie to nie spodziewam się, że bedzie super lezala ( stwierdzilam, ze 30zł mogę zaryzykować najwyzej na plaże sie nada...co myslicie??miał ktoś podobną...??jak wychodzą rozmiarowo?
czy tylko na chudzielce...?
Ja mierzyłam taką tunikę w sklepie. Była z mega rozciągliwego materiału także raczej się dopasuje do ciała, nie kupiłam bo materiał był strasznie gruby, zapociłabym się w niej.
Ale ogólnie to fason bardzo ładny i nie musisz się sugerować tym co napisałam, bo nie wiadomo jaki to producent. Pełno tych sukienek w sklepach i na all a nie wydaje mi się, żeby wszystkie produkowała ta sama firma.
0luuun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 10:34   #16
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Fascynuje mnie to, że niektóre panie traktują ową tunikę jak sukienkę i zapominają gaci (patrz sexi foto z allegro )
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 10:35   #17
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

jakbym miala 36 rozmiar tez bym mogla tak traktowac
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 10:40   #18
0luuun
Zadomowienie
 
Avatar 0luuun
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 192
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Cytat:
Napisane przez guantanamera Pokaż wiadomość
Fascynuje mnie to, że niektóre panie traktują ową tunikę jak sukienkę i zapominają gaci (patrz sexi foto z allegro )
No to jest masakra, zresztą na ulicach króluje takie zjawisko. Ja na przykład ostatanio widziałam dziewczynę w białej koszuli i czarnym pasku. Tylko białej koszuli. Aby było ciekawiej była mega cienka i prześwitywały białe majtki. Do tego miała szpilki w kolorze nude. Ogólnie wyglądała komicznie a ewidentnie robiła się na trendsetterkę Podobnie jest z leginsami, które są noszone jako spodnie, najciekawszym zjawiskiem była koszulka wsadzona w leginsy

A o tej tunice napisałam sukienka, bo ona w rzeczywistości jest chyba dłuższa. Ja mam 168 i planowałam ja nosić właśnie jako sukienkę bo była przed kolano i nic nie było widać. Tyłek na wierzchu to nie moja bajka
0luuun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 10:40   #19
Monis1992
Zadomowienie
 
Avatar Monis1992
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 296
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

ja i tak nigdzie nie pasuję bo jestem pomiędzy 38 a 40
Monis1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-01, 10:43   #20
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

oj tam, cho do nas będzie fajnie
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 10:50   #21
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Nie wiem czy dla mnie to by się nawet na rasową tunikę nadawało bo ja mam 1.80 cm. Nawet gdybym miała rozmiar 34! nie mogłabym hasać w tak krótkich kieckach. Jakaś uprzedzona jestem :P Starość i konserwa ze mnie wyłazi.
Prześwitujące legginsy są świetne- tyłek widac, nawet cellulit bo i takie przypadki widziałam, do tego najlepiej stringi, żeby ledzins miał się w co wbić. Sam sex. Wczoraj widziałam inną gwiazdę. 31 stopni w cieniu, miała grube legginsy w kolorze soczystej czerni i antygwałty, ktore odznaczały się pod kolanem, a do tego sandałki z koralikami. Po cholere zakładać antygwałty do sandałów?! I to w taki upał....
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 10:54   #22
0luuun
Zadomowienie
 
Avatar 0luuun
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 192
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Cytat:
Napisane przez guantanamera Pokaż wiadomość
Nie wiem czy dla mnie to by się nawet na rasową tunikę nadawało bo ja mam 1.80 cm. Nawet gdybym miała rozmiar 34! nie mogłabym hasać w tak krótkich kieckach. Jakaś uprzedzona jestem :P Starość i konserwa ze mnie wyłazi.
Prześwitujące legginsy są świetne- tyłek widac, nawet cellulit bo i takie przypadki widziałam, do tego najlepiej stringi, żeby ledzins miał się w co wbić. Sam sex. Wczoraj widziałam inną gwiazdę. 31 stopni w cieniu, miała grube legginsy w kolorze soczystej czerni i antygwałty, ktore odznaczały się pod kolanem, a do tego sandałki z koralikami. Po cholere zakładać antygwałty do sandałów?! I to w taki upał....
może dziewczyna pedicure nie zrobiła i wstyd jej było paznokcie pokazywać a koniecznie chciała sandały założyć ludzie mnie zaskakują, ulica to kopalnia dobrego humoru.
0luuun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 11:02   #23
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

To prawda. ja nigdy nie zrozumiem po co w taki upał się kisić w bluzach, długich spodniach, swetrach ( co innego dress code w pracy). Można mieć kompleksy, być dużą osobą, która woli ciut dłuższe rękawy, ale bez przesady. Jak widzę kogoś w jeansach i adidasach w taki ukrop to odrazu mi gorąco.
Ogolnie to mam awers do spodni. Jedyne, ktore toleruje to grubsze tregginsy do kozakow na chłodniejsze dni no i dresik w ramach rekreacji. A tak to kiecki, kiecki, kiecki
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 11:08   #24
naina_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 807
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Cytat:
Napisane przez guantanamera Pokaż wiadomość
Nie wiem czy dla mnie to by się nawet na rasową tunikę nadawało bo ja mam 1.80 cm. Nawet gdybym miała rozmiar 34! nie mogłabym hasać w tak krótkich kieckach. Jakaś uprzedzona jestem :P Starość i konserwa ze mnie wyłazi.
Prześwitujące legginsy są świetne- tyłek widac, nawet cellulit bo i takie przypadki widziałam, do tego najlepiej stringi, żeby ledzins miał się w co wbić. Sam sex. Wczoraj widziałam inną gwiazdę. 31 stopni w cieniu, miała grube legginsy w kolorze soczystej czerni i antygwałty, ktore odznaczały się pod kolanem, a do tego sandałki z koralikami. Po cholere zakładać antygwałty do sandałów?! I to w taki upał....
Padłam.
Idę ja sobie dziś do pracy, humor mialam taki sobie a tu widzę kobita po 40 w ledżinsach co mają imitować dżinsy i w bluzce która konczyła się tam, gdzie zaczynały się ledżinsy, tak lekka ręką miała 20kg nadwagi
O i ostatnio widziałam młoda dziewczynę, wyglądu modelki to ona nie miała ubrana w spodnie, które kiedyś może i białe były do tego brudne, jakąś katankę jeansową także brudną i tiszert. Aha spodnie jej się wrzynały..... z przodu. : hahaha:

Uwielbiam modę uliczną. Bawią mnie gorące 13, które robią sie na 20-tkę. Albo więcej. W tej samej klatce co ja mieszka taka gwiazda, ma może 16-18lat, robi z siebie taką zblazowaną gwiazdę, jeaansy biały tiszert, wiadomo, pełen luz, szyk i styl, całkiem ładna dziewczyna zgrabna i w ogóle ale jej makijaz w połaczeniu z ubiorem to groteska. Ah i zapomniała bym dodać, jej chlopak jeździ BMW:hahah a:

Aha zapomiałam dopisać, że ja wręcz uwielbiam laski na obcasach/koturnach które ledwo w tych butach idą, bo nie potrafią. Jedna widzialam to mało brakowalo a by ze schodów spadła w ostatniej chwili sie złapała poręczy
__________________


Zanim skrytykujesz, zastanów się, co i do kogo piszesz.

Edytowane przez naina_
Czas edycji: 2011-06-01 o 11:11
naina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 11:10   #25
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Sąsiadka mojej tesciowej jest bardzo szczupła i nosi takie jeansy - dzwony, ktore wbijają jej się w (za przeproszeniem) piczkę

I widac nawet, ktorą wargę ma większą
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 11:14   #26
0luuun
Zadomowienie
 
Avatar 0luuun
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 192
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Hahahaha padłam!
0luuun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 11:17   #27
naina_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 807
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Cytat:
Napisane przez guantanamera Pokaż wiadomość
Sąsiadka mojej tesciowej jest bardzo szczupła i nosi takie jeansy - dzwony, ktore wbijają jej się w (za przeproszeniem) piczkę

I widac nawet, ktorą wargę ma większą
Pierwsze zdanie wywolało u mnie chichot a jak przeczytałam drugie, to aż parsknęłam:cojest :

Uwielbiam takie osoby, myślą, że są fancy. I o zgrozo! Taka to jeszcze z facetem chodzi, co prawda w wygladzie nie lepszy od niej

A naprawdę do szewskiej pasji doprowadzaja mnie osoby od których smierdzi. Jechalam w tramwaju w sobotę i myslalam, że nie wytrzymam, od faceta zajeżdżało tak jakby się ze 2 tygodnie nie mył a jego partnerka miała cudowne perfumy o zapachu stęchlizny Myślałam, że zwrócę to, co zjadłam.
__________________


Zanim skrytykujesz, zastanów się, co i do kogo piszesz.
naina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 11:19   #28
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Cytat:
Napisane przez guantanamera Pokaż wiadomość
To prawda. ja nigdy nie zrozumiem po co w taki upał się kisić w bluzach, długich spodniach, swetrach ( co innego dress code w pracy). Można mieć kompleksy, być dużą osobą, która woli ciut dłuższe rękawy, ale bez przesady. Jak widzę kogoś w jeansach i adidasach w taki ukrop to odrazu mi gorąco.
Ogolnie to mam awers do spodni. Jedyne, ktore toleruje to grubsze tregginsy do kozakow na chłodniejsze dni no i dresik w ramach rekreacji. A tak to kiecki, kiecki, kiecki
Uuu... to muszę Ciebie unikać na mieście Ja się fatalnie czuję w swojej skórze i uwielbiam ją zakrywać wszystkim co długie i szerokie. Z konieczności noszę teraz spodenki do kolan, ale brzuch mam ochotę owinąć 5 szerokimi sweterkami.
A sukienki kupić na siebie nie mogę, bom nieproporcjonalnie zbudowana.

Muszę se cyce powiększyć i wyciąć talerze biodrowe

Cytat:
Napisane przez guantanamera Pokaż wiadomość
Sąsiadka mojej tesciowej jest bardzo szczupła i nosi takie jeansy - dzwony, ktore wbijają jej się w (za przeproszeniem) piczkę

I widac nawet, ktorą wargę ma większą
o matko....
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 11:20   #29
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

e wiecie, jeansy to jeszcze luz. U mnie w pracy jest np. zimno a w niej siedzę 8 h a nie na ulicy ;P
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 11:22   #30
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Bajaderka- no długie, luzne, przewiewne - rozumiem, ale nie bluzę od dresu, ortalionowe spodnie, kieckę i rajstopy.

Ja w takie upały zazwyczaj unikam komunikacji, bo można paść. Smród nie z tej ziemi. Nie trzeba chanel 5żeby nie zabijac, ale dla niektorych to za duzy wysiłek postawić na wodę, mydło i antyperspirant.
Irytuje mnie tez jak dziewczyna - bez wzgledu na wagę i wiek- jest odfiukowana pod niebiosa, nakłada japonki, a stopy i palce wyglądają jak po całonocnej walce ze stonką na polu. Nie każdy ma stopy jak z żurnala, ale miło by było je czasami umyć.
Straszne jest tez jak większe dziewczyny wciskają się w za małe ciuchy. Trzeba miec swiadomosc swojej wagi i mając ponad stówę w biodrach nie wkładać za ciasnych biodrówek. Z drugiej strony są też szczupłe laski, które sądzą, że pokazywanie tyłka w przykrótkich miniówkach jest kuszące. Pal licho, że nożynki mogą być krzywe a tyłek płaski. Mam rozmiar 36 wiec myle miasto/szkołę z plażą.
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl

Edytowane przez guantanamera
Czas edycji: 2011-06-01 o 11:25
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-12 16:33:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:44.