Kosmetyki Essence - cz. XII - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-06, 11:11   #1501
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dziękuje pięknie
mi się podoba któryś z brzoskwiniowych odcieni, nie pamiętam dokładnie który numer, ale chyba przedziale 01-03 muszę pomyśleć, on w Rossie kosztuje ponad 30zł, no ale skoro taki fajny
Teraz jest promocja na te róże zarówno w Drogerii Natura(kosztuje chyba ok.27 zł) i w Super-Pharm i jest -20% na wszystkie kosmetyki Maybelline więc chyba i ja się skuszę na ten róż
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 11:12   #1502
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Jak kupisz jedną sukienkę i stwierdzisz, że jej jednak nie chcesz to droga wolna, w tym nie ma nic złego. Czy pojedyncze kosmetyk, które np ci się zdublowały, a tym bardziej coś używanego. To jest jak najbardziej ok.
Natomiast sprzedaż wielu produktów nowych bez posiadania legalnych faktur wystawionych na firmę jest niezgodna z prawe. A ilość sprzedawanych "hitów" na Allegro już można zaliczyć pod ilości na które konieczne są papiery (jeszcze się dowiem dokładniej).
Jest mnóstwo ludzi, którzy legalnie zarabiają na sprzedaży, odprowadzają w związku z tym niemałe podatki, a takie osoby które na czarno sprzedają na allego robią to niezgodnie z prawem. I to moim zdaniem jest niegodne, jak to określiłaś.
A co do pogrubionego to właśnie ktoś może - Urząd Skarbowy

Naprawdę skarbówka na co dzień użera się z takimi oszukistami, tymi na allegro też, tylko jest ich tyle do sprawdzenia, że się z tym schodzi.
to jest walka z wiatrakami. Zbyt dużo jest ludzi którzy w ten sposób oszukują
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 11:14   #1503
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ale czy to na pewno ten sam róż, który wklejełaś widziałaś w Rossmannie? Bo ja u siebie tego w musie już daaawno nie widziałam, teraz są róże w kreme (ja taki mam) i one faktycznie sią za 30zł z hakiem. Tych w musie w ogóle już dawno nie widziałam w Rossmannach. Bo jakby były to ja chętnie, lubię musowe
hmm już sama nie wiem czy był w musie czy w kremie chociaż testowałam go, ale nie pamiętam co to dokładnie było, wiem, że cudownie się rozprowadzał na dłoni

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Teraz jest promocja na te róże zarówno w Drogerii Natura(kosztuje chyba ok.27 zł) i w Super-Pharm i jest -20% na wszystkie kosmetyki Maybelline więc chyba i ja się skuszę na ten róż
ooo dziękuje, że piszesz
tylko tak jak wyżej napisałam- już sama nie wiem który to był
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 11:18   #1504
germanistka1988
Raczkowanie
 
Avatar germanistka1988
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 102
GG do germanistka1988
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

dokładnie, miałam trochę styczności z US i potwierdzam, co pisze poprzedniczka - sprzedaż pojedynczej sztuki jest oczywiście dozwolona, natomiast sprzedaż hurtowa już nie jest legalna (o ile nie ma się zarejestrowanej działalności gospodarczej, co wiąże się z płaceniem podatków, opłacaniem składem w ZUSie), oczywiście wielu osobom się udaje, bo nie sposób jest prześwietlić całe all, ale od niedawna w US panują zaostrzone rygory dotyczące tzw. "donosów" - pracownicy muszą sprawdzać każdy, nawet anonimowy.
germanistka1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 11:18   #1505
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
to jest walka z wiatrakami. Zbyt dużo jest ludzi którzy w ten sposób oszukują
Jeżeli każdy będzie miał takie podejście to niestety tak będzie...
Ja uważam, że walczyć zawsze warto, jeżeli nikt z tym by nic nie robił to nikt by nie miał legalnej działalności, a wtedy to nie chcę myśleć o tym co by się stało z gospodarką. Są pewne regulacje prawne po coś porobione, nie dlatego, że komuś się nudziło.

Ale już zaczął się z tego offtop robić...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 11:19   #1506
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ale to nic nie zmienia. Liczą się też sprzedane produkty, nie tylko te wystawione. Tak więc jeżeli tym allegrowiczem jest jakaś wizażanka to ja ostrzegam: taka sprzedaż nie posiadając działalności gospodarczej lub nie posiadając wystawionych faktur na firmę (czego Natury nie robią ) jest nielegalna i w momencie sprawdzenia przez Urząd Skarbowy skończy się bardzo niemiło...
Owszem, ale to musiałby być imponujący wynik w sprzedanych przedmiotach.
Jak ktoś często wystawia aukcje w ilościach hurtowych a nie prowadzi działalności gospodarczej to może mieć problem
Mnie niekiedy też zdarza się wystawić jednocześnie np. 5 różnych aukcji, po przejrzeniu zawartości swoich szafek. Sprzedaję tylko to co jest mi niepotrzebne albo kupiłam coś pod wpływem chwili i nie mogę tego zwrócić do sklepu.
Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
tak szczerze to trochę nie rozumiem tego oburzenia w związku ze sprzedażą na allegro.
Ktoś kupuje = wydaje swoje pieniądze i chce sprzedać produkt na all to jego sprawa.
To jak ja bym kupiła sukienkę w H&M i chciała ją sprzedać to byłoby to niegodne? Muszę mieć działalność gospodarczą - pierwsze słyszę, nie ma takiego prawa.

I żeby nie było nie bronie tych ludzi co chamsko wykupują rozświetlacze (czy inne hity) i sprzedają na all. No ale taki jest rynek. Nikt nikomu nie zabroni kupić i sprzedać drożej. Niestety
Ok, ale Ty w tym przypadku sprzedajesz 1 sukienkę a nie 15 sztuk na jednej aukcji a to jest różnica.

Żeby nie było offtop'a zastanawiam się czy dalej polować na rozświetlacz z Crystalliced Czy naprawdę go potrzebuję..?
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 11:19   #1507
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
hmm już sama nie wiem czy był w musie czy w kremie chociaż testowałam go, ale nie pamiętam co to dokładnie było, wiem, że cudownie się rozprowadzał na dłoni

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------


ooo dziękuje, że piszesz
tylko tak jak wyżej napisałam- już sama nie wiem który to był
I jeszcze w Rossmannie jest - 20% na kolorówkę Maybelline
Ale ja nie wiem o co chodzi z tym różami-mi chodzi o ten,który jest dostępny teraz w Rossmannie,Naturze i Super-Pharm,który ma konsystencję pianki czy też musu.To są jeszcze jakieś w kremie?
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-06, 11:20   #1508
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
I jeszcze w Rossmannie jest - 20% na kolorówkę Maybelline
Ale ja nie wiem o co chodzi z tym różami-mi chodzi o ten,który jest dostępny teraz w Rossmannie,Naturze i Super-Pharm,który ma konsystencję pianki czy też musu.To są jeszcze jakieś w kremie?
Aha ok, czyli promocja jest na ten, który widziałam
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 11:22   #1509
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Aha ok, czyli promocja jest na ten, który widziałam
Tak,właśnie na ten On ma nazwę-Dream Touch Blush
Chyba jutro też się na niego skuszę.
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 11:31   #1510
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Jeżeli każdy będzie miał takie podejście to niestety tak będzie...
Ja uważam, że walczyć zawsze warto, jeżeli nikt z tym by nic nie robił to nikt by nie miał legalnej działalności, a wtedy to nie chcę myśleć o tym co by się stało z gospodarką. Są pewne regulacje prawne po coś porobione, nie dlatego, że komuś się nudziło.

Ale już zaczął się z tego offtop robić...
ok, ale osobiście uważam że US najpierw powinien ścigać "grube ryby" - sprzedaż aut, hurt na wysoką skalę także pieniężną (bo z tego gospodarka najwięcej traci), niż gdy ktoś sprzedaje 3 szminki/sukienki itp.
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 11:36   #1511
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Tak,właśnie na ten On ma nazwę-Dream Touch Blush
Chyba jutro też się na niego skuszę.

Dream Touch Blush jest w kremie nie w musie Ma super konsystencję, jest twardy, ale pod wpływem ciepła palca robi się jak takie nietłuste masełko (ależ porównanie ) Rozprowadza się super i jest wydajny
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-06, 11:36   #1512
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Zgarnęłaś w pięknym stylu wielce poszukiwany rozświetlacz, także uważam, że jak najbardziej do naszego grona pasujesz.
cieszę się niezmiernie

Cytat:
Napisane przez Karlin Pokaż wiadomość
To dziwne, byłam 2 dni temu w CH Targówek i zgarnęłam na pewno ostatni rozświetlacz Czyżby panie w Naturze zrobiły dokładkę?
może tam jest taka polityka, że wystawiają tylko jeden, żeby ta, która go zdobędzie czuła się wyjątkowa a potem siup i następny, ale też tylko jeden. za to innych kosmetyków było po kilka sztuk. widocznie robią to tylko z jednym produktem.
magratka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 11:41   #1513
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo, Czurynko, za odpowiedź!
No to chyba szykuje mi się mały zakup
Jednak nakładając palcami ciężko mi to idzie, zużyłam dużo rozświetlacza.

Bardzo mi miło, że mogłam pomóc
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 11:44   #1514
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość

Dream Touch Blush jest w kremie nie w musie Ma super konsystencję, jest twardy, ale pod wpływem ciepła palca robi się jak takie nietłuste masełko (ależ porównanie ) Rozprowadza się super i jest wydajny
W kremie? Dla mnie to jest mus ale nie będę się sprzeczała.Jeśli producent pisze,że krem,to jest rzeczywiście krem
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 11:48   #1515
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Katarynka92 Pokaż wiadomość
Napisałyśmy Ci, że raczej lepiej wyglądają na ciemnym kolorze. Granaty, czernie... Ciekawa jestem jak na bardzo ciemnym szarym (nie betonowym) by wyglądał. Ma któraś taki "zestaw"? Ja szarego nie mam...
No niestety,,, Nie masz szaraka... A miałam wrwrwrw.
Pogniewałam sie oficjalnie na lakiery C&G. Wyrzyciłam wczoraj 8 sztuk! A to były lakiery użyte raz lub dwa razy.
Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale jeżeli ktoś nie lubi bling bling na oku to się na nie nie skusi Ja jestem straszną brokaciarą, i jeżeli brokat daje dyskretny efekt maluteńkich iskierek na oku, to potrafię nosić go na codzień
Witam w klubie. Ostatnio nabyłam 7 kolorków drobniutkiego brokatu w empiku i dodaję go do mejkapu do pracy
Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Aukcja została zmieniona i tylko jeden jest do licytacji (oczywiście znalazła się chętna osoba)...
Widać wizażanko-allegrowiczka z Białegostoku jest czujna i uważnie śledzi ten wątek
No i nie mamy żadnej pewności, że ta dziewczyna nie byłaby w klubie....

Cytat:
Napisane przez Zanthia Pokaż wiadomość
W Naturze w podziemiach metra, w tzw. "koszyku wyprzedażowym" są chyba ze trzy flakony perfum z VL-jakby ktoś chciał zrobić zapasy .

Nie kupiłam dziś tyyyyylu rzeczy : lakierów do ust z CC i złotego cienia z CC i brokatów z Crystaliced - niech mnie ktoś pochwali za silną wole :_:
Ostatnio zastanawiałam się czy nie łyknąć z koszyczka błyszczyków....ale jak pomyslałam ile razy były macane... to mi cheć odeszła


Cytat:
Napisane przez lejka Pokaż wiadomość
Jak mi na czymś baaaaardzo zależy, to latam jak kot z pęcherzem po całej Warszawie... Ale postanowiłam to ograniczyć, bo to aż niezdrowe było. W piątek jak się pojawiła informacja o C., a ja ją przeczytałam wieczorem, to siłą się powstrzymywałam żeby w piątek i sobotę nie rzucić wszystkiego, co miałam zaplanowane i nie jechać na poszukiwania C. Było ciężko, ale się udało.
Kiedyś tak za pudrem latałam.... Pół dnia... Z BlueCity, na Bemowo i do centrum... i
Kilka dni póżniej z przyczajki kupiłam w Centrum właśnie.

Cytat:
Napisane przez magratka Pokaż wiadomość
cieszę się niezmiernie


może tam jest taka polityka, że wystawiają tylko jeden, żeby ta, która go zdobędzie czuła się wyjątkowa a potem siup i następny, ale też tylko jeden. za to innych kosmetyków było po kilka sztuk. widocznie robią to tylko z jednym produktem.
Albo po to, by jedna osoba kilku nie kupiła....

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2012-01-06 o 12:08
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 11:56   #1516
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Kobietki, powiedzcie mi, jesteście zadowolone z żelowego eyelinera z bondi beach? Tego cudnego turkusu?
ja jestem bardzo zadowolona i uważam, że wcale nie jest identyczny z tym Inglotowym. Gratuluję zakupu, będziesz miała okazję to sama ocenić
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 12:34   #1517
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Albo po to, by jedna osoba kilku nie kupiła....
I nie wystawiła na all.

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
No patrz, za późno przeczytałam i już go kupiłam, tak to mogłyśmy zrobić jakąś wymiankę
Trudno, innym razem może.

A co do US, to jaka ilość już jest hurtem i jest nielegalna przy sprzedaży na allegro? Tak c ciekawości pytam.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 12:45   #1518
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Lakiery C&G mi się rozmnożyły... Niedawno miałam tylko 2, a dziś mam już 5 A pojechałam do D tylko po jeden lakier. Wyszłam - z trzema

Do kolekcji dołączyły:
78 Blue Addicted
41 Very Berry
05 Sweet as Candy

A co do tych róży Maybelline to czy przypadkiem nie chodzi o Dream Touch Blush (w kremie) -> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ji.html&next=1
On jest w R, N, SP.

A ten drugi to:
Dream Mousse Blush (piankowy, w musie) -> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...sh.html&next=1
Czy to nie ten jest wycofywany? - jak tak sobie przypomnę, to też go już od jakiegoś czasu nie widuję w R...
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 12:48   #1519
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
I nie wystawiła na all.


Trudno, innym razem może.

A co do US, to jaka ilość już jest hurtem i jest nielegalna przy sprzedaży na allegro? Tak c ciekawości pytam.
poczytaj, jeśli chcesz:
http://www.sprzedawcainternetowy.pl/...ej-na-allegro/

http://www.sprzedawcainternetowy.pl/...-gospodarczej/

----------

Powiem Wam, że kocham Circus Confetti. Tak samo jak make it golden cudownie przedłuża żywotność mani. mam go na paznokciach trzeci dzień i dalej wygląda idealnie
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-06, 12:58   #1520
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

To watek w teorii o Essence, więc zdecydowałams ie zamieścić to pytanie tutaj, liczę że pomożecie.
Czy ktoś wie, w której warszawskiej Naturze dostępna jest już kolekcja Crystalliced??? Mieszkam na Ursynowie, najbliższą Naturę mam na Kabatach, ale niestety - nie mają jeszcze nawet Circus Circus... wszystko z opóźnieniem im wchodzi, niestety. Jeśli wiecie, gdzie mogłabym się wybrać po limitowankę Crystalliced, dajcie znać, proszę!
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:05   #1521
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Jaa!
Kurcze, przykro mi, ale przed Twoim postem dostałam PW od innej wizażanki
Mam nadzieję, że uda Ci się go jeszcze dostać...

Jestem po pierwszych testach rozświetlacza i bardzo mi się podoba
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:05   #1522
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
poczytaj, jeśli chcesz:
http://www.sprzedawcainternetowy.pl/...ej-na-allegro/

http://www.sprzedawcainternetowy.pl/...-gospodarczej/

----------

Powiem Wam, że kocham Circus Confetti. Tak samo jak make it golden cudownie przedłuża żywotność mani. mam go na paznokciach trzeci dzień i dalej wygląda idealnie
Dziękuję, bardzo klarownie wyjaśnione.

A wiecie co? Wygrzebałam moją czarną ll-kę z czeluści worka z kosmetykami. Ja chyba jakoś nie umiem jej używać. Kredką powinno się nakładać już na cień, prawda? Ona jakoś na cieniu nie chce mi "jeździć". W ogóle prawie nic nie widać, a jak już uda mi się coś namalować, to to nie jest kolor czarny, tylko jakiś szarobury. Co robię źle?
Inna bajka to liner w żelu essence, jest cudny. Dzięki niemu mam piękne czarne kreseczki, o których zawsze po cichu marzyłam, ale zwykłym kałamarzem mi nie wychodziły (nie były blisko linii rzęs, tylko zostawała mi taka nieestetyczna przerwa).
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:12   #1523
Truflowa Babeczka
Raczkowanie
 
Avatar Truflowa Babeczka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 320
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Mieszkam na Ursynowie, najbliższą Naturę mam na Kabatach, ale niestety - nie mają jeszcze nawet Circus Circus... wszystko z opóźnieniem im wchodzi, niestety.
Circus Circus w Naturze się raczej nie doczekasz, bo ta limitowanka jest tylko w Douglasach. Nie wszystkie limitki wchodzą jednocześnie do Natur i Douglasów
Truflowa Babeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:16   #1524
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Truflowa Babeczka Pokaż wiadomość
Circus Circus w Naturze się raczej nie doczekasz, bo ta limitowanka jest tylko w Douglasach. Nie wszystkie limitki wchodzą jednocześnie do Natur i Douglasów
douglasach i niesieciowych, np Super Pharm czy Tesco Extra
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:16   #1525
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
To watek w teorii o Essence, więc zdecydowałams ie zamieścić to pytanie tutaj, liczę że pomożecie.
Czy ktoś wie, w której warszawskiej Naturze dostępna jest już kolekcja Crystalliced??? Mieszkam na Ursynowie, najbliższą Naturę mam na Kabatach, ale niestety - nie mają jeszcze nawet Circus Circus... wszystko z opóźnieniem im wchodzi, niestety. Jeśli wiecie, gdzie mogłabym się wybrać po limitowankę Crystalliced, dajcie znać, proszę!
Na Kabatach Crystaliced jest już ponad tydzień na pewno, i znając życie jest w dużej częsci wymieciona [ nie wiem, jak byłam dwa dni po sylwestrze było wszystko oprocz rozświetlacza]. Próbuj w metrze na górze i na dole, ale tam beda tez raczej marne resztki. Circus circus jesli będzie w naturach to w połowie stycznia,tak wychodziło z ich fejsbuka, jesli w ogole, bo oficjalnie essence mowiło tylko o douglasach, superpharmach i małych osiedlowych drogeryjkach..Takze to nie jest tak, że kolekcje wchodza z opóźnieniem
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:21   #1526
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Zanthia Pokaż wiadomość
Hej, jak coś to mogę Ci pomóc .


W Naturze w podziemiach metra, w tzw. "koszyku wyprzedażowym" są chyba ze trzy flakony perfum z VL-jakby ktoś chciał zrobić zapasy .

Nie kupiłam dziś tyyyyylu rzeczy : lakierów do ust z CC i złotego cienia z CC i brokatów z Crystaliced - niech mnie ktoś pochwali za silną wole :_:
ale te perfumy w koszyku "wyprzedażowym" oczywiście są po normalnych cenach ?

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
tak szczerze to trochę nie rozumiem tego oburzenia w związku ze sprzedażą na allegro.
Ktoś kupuje = wydaje swoje pieniądze i chce sprzedać produkt na all to jego sprawa.
To jak ja bym kupiła sukienkę w H&M i chciała ją sprzedać to byłoby to niegodne? Muszę mieć działalność gospodarczą - pierwsze słyszę, nie ma takiego prawa.

I żeby nie było nie bronie tych ludzi co chamsko wykupują rozświetlacze (czy inne hity) i sprzedają na all. No ale taki jest rynek. Nikt nikomu nie zabroni kupić i sprzedać drożej. Niestety
Kiedyś się trochę interesowałam tematyką sprzedaży na allegro i napiszę tak, można sprzedać zarówno nową jak i używaną rzecz w momencie kiedy minęło 6 miesięcy od daty wejścia w jej posiadanie (oczywiście trzeba posiadać jakieś paragony, dowody na to, że ta rzecz została nabyta już dawno). Można również sprzedawać rzeczy przed upływem 6 miesięcy, ale nie można uzyskać ze sprzedaży zysku (co jest trochę bez sensu wg mnie, ale dobra ) tzn. kupując sukienkę za 100 zł nie można jej sprzedać drożej. Jeżeli sprzedaje się drożej to trzeba odprowadzić podatek 18 czy 19 %.
Jeżeli chodzi o działalność gospodarczą to nie trzeba jej zakładać kiedy sprzedaje się coś raz na ruski rok, nieregularnie i w pojedynczych ilościach. Przy sprzedaży hurtowej lub regularnej działalność gospodarcza musi być założona.

Nie wiem jak to wygląda w praktyce, czy skarbówka się czepia, ale ja bym nie ryzykowała .
Chociaż szczerze nie sądzę, że jak ktoś sprzeda jedną sukienkę czy rozświetlacz to od razu skarbówka przyleci, ale że nie jest to zgodne z prawem to pewne.
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:22   #1527
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Oba te produkty dobrze nakładają się pędzlem duo fiber A przynajmniej mój Inglotowy dobrze sobie z nimi radzi.
Ja właśnie w Inglota mam zamiar uderzyć tym razem.... oj nie wiem czy ja oby na pewno muszę miec ten pędzel

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Właśnie nałożyłam go pędzlem i powiem Ci tak ... Nie jest za gęsty, bardzo ładnie, równo się rozprowadza Ja też mam słabość do pędzli, aktualnie mam ich 105 a planuję zakupy kolejnych
Że ile??? Kochana, Ty malujesz innych, więc w sumie nie mam zastrzeżeń co do ilości pędzelków, wiem jak to jest jak Ci najdzie czasem 3-4 osoby pod rząd, że nawet czasu nie ma na wypranie pędzli.


Cytat:
Napisane przez choco loco Pokaż wiadomość
chyba zainwestuje w ten jakiś żel bo gliter mi się nieziemsko podoba i chcę go mieć na swoich powiekach

O tym dokładnie mówisz ? http://allegro.pl/kryolan-glitter-ge...039400223.html
Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Tak, on bardzo ładnie trzyma brokat na powiekach
Dziewczyny, nie kupujcie nawet żadnych żeli profesjonalnych... Zwykły żel do włosów ma podobny skład i trzyma równie dobrze brokat, a po wyschnięciu trzyma lepiej niż te profesjonalne żele. I żeby nie było: tak robią wizażyści, gdy nie mają pod ręką specjałów do brokatu
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:28   #1528
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
To watek w teorii o Essence, więc zdecydowałams ie zamieścić to pytanie tutaj, liczę że pomożecie.
Czy ktoś wie, w której warszawskiej Naturze dostępna jest już kolekcja Crystalliced??? Mieszkam na Ursynowie, najbliższą Naturę mam na Kabatach, ale niestety - nie mają jeszcze nawet Circus Circus... wszystko z opóźnieniem im wchodzi, niestety. Jeśli wiecie, gdzie mogłabym się wybrać po limitowankę Crystalliced, dajcie znać, proszę!
W Naturze na Kabatach Crystaliced już jest od jakiegoś czasu, rozświetlaczy nie było już pierwszego dnia.

Cytat:
Napisane przez Zanthia Pokaż wiadomość
Na Kabatach Crystaliced jest już ponad tydzień na pewno, i znając życie jest w dużej częsci wymieciona [ nie wiem, jak byłam dwa dni po sylwestrze było wszystko oprocz rozświetlacza]. Próbuj w metrze na górze i na dole, ale tam beda tez raczej marne resztki. Circus circus jesli będzie w naturach to w połowie stycznia,tak wychodziło z ich fejsbuka, jesli w ogole, bo oficjalnie essence mowiło tylko o douglasach, superpharmach i małych osiedlowych drogeryjkach..Takze to nie jest tak, że kolekcje wchodza z opóźnieniem
Myślę, że na Kabatach jest więcej łakoci z limitki niż w tych Naturach w Cetrum jak byłam ostatnio (chyba w środę) to jeszcze było raczej wszystko (no oprócz rozświetlaczy of course )
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:30   #1529
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
douglasach i niesieciowych, np Super Pharm czy Tesco Extra
I Jasmin.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:33   #1530
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez siwa anka Pokaż wiadomość
Ja właśnie w Inglota mam zamiar uderzyć tym razem.... oj nie wiem czy ja oby na pewno muszę miec ten pędzel
Poczytaj o nim recenzje i o innych skunskach. No niestety ten Inglotowy mi (i z tego co czytałam nie tylko mi) strasznie gubi włoski. Teraz już mniej, ale nadal zdarza mi się odczepiać włosy z pędzla z twarzy, mam go już ponad rok na pewno, ale dokładniej to nie pamiętam Pewnie z półtora. Poza tym jakichś straszności nie zauważyłam, dobrze mi się nim pracuje, ale tak jak pisałam, jest to mój jedyny taki, nie mam więc porównania

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
I Jasmin.
I Hebe
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:56.