Niska,gruszka,baby face - w co się ubierać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-18, 18:40   #1
Shaan
Przyczajenie
 
Avatar Shaan
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 12

Niska,gruszka,baby face - w co się ubierać?


Cześć dziewczyny, nie wiem czy dobre podforum ale chciałam spytać się o radę odnośnie strojów jakie będą mi pasować. Chciałabym zmienić moją garderobę tak aby były w niej rzeczy wyłącznie takie w których dobrze się czuje i wyglądam.
Sama mam problem z określeniem co w takiej szafie powinno się znaleźć gdyż tak jak w opisie jestem niska, mam figurę gruszki ( po mamie, nic nie da się zmienić) oraz tzw ,, baby face" czyli wyglądam bardzo dziecinnie. Wiem, że wiele osób odnośnie twarzy powie że to atut ja jednak chciałabym wyglądać poważniej. Jeśli chodzi o biodra moim celem jest ich optyczne zwężenie aby wyglądać drobniej. Dodam że mam 22 lata i brązowe włosy
Liczę na konkretne rady ale nie takie powszechnie znane bo wiele popularnych tricków mi nie pasuje np rękawy z bufkami, dekolty v. To nie w moim stylu- noszę dzinsy ( i inne spodnie proste ale nie z cienkiego materiału), bluzy, sweterki, marynarki, t-shirty, sukienki obcinane pod biustem najczęściej. A i nie lubię obcasów! ewentualnie niskie.
Czy byłybyście w stanie na podstawie opisu, bez zdjęcia doradzić mi w jakie ubrania, kolory, kroje itp powinnam się zaopatrzyć?
Shaan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 14:38   #2
Shaan
Przyczajenie
 
Avatar Shaan
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 12
Dot.: Niska,gruszka,baby face - w co się ubierać?

aaa przesunięto niestety mój wątek, mógłby ktoś pomóc?
Shaan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 14:49   #3
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Niska,gruszka,baby face - w co się ubierać?

Cytat:
Napisane przez Shaan Pokaż wiadomość
aaa przesunięto niestety mój wątek, mógłby ktoś pomóc?
Nie wiem, czy widziałaś, ale wg mnie ten materiał jest mega przydatny dla każdej gruszki, choć ja nią nie jestem (obejrzałam z przyjemnością):

201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 20:46   #4
Shaan
Przyczajenie
 
Avatar Shaan
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 12
Dot.: Niska,gruszka,baby face - w co się ubierać?

ooo super! Dzieki wielkie! ja akurat nie mam aż takich dysproporcji jak w filmie ale fajne ubrania i ogólnie cały kanał, przejrzę sobie Największy problem to te obcasyyy, tak ich nie lubię a powinnam się z nimi zaprzyjaźnić ehh ;p

A co zrobić z tą dziecinną twarzą? Wyglądam jak taka niewinna dziewczynka, marynarki nie pomagają a mój przyszły zawód wymaga poważniejszego wyglądu. ( w sumie już bym mogła pracować ale może to śmiesznie źle mi z moim wyglądem,czuję się nieprofesjonalnie..)

edit: nie chce wstawiać swoich zdjęć ale właśnie znalazłam dziewczynę podobną do mnie,szczególnie 2 pierwsze zdjęcia: http://lookbook.nu/user/792402-Zayn-A/looks

Edytowane przez Shaan
Czas edycji: 2013-11-19 o 21:06
Shaan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:11.