sklepy fryzjerskie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-19, 12:42   #1
*Claire*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 347

sklepy fryzjerskie


czy ktos zamawiał szmapony bądź tez inne produkty do stylizacji i pielegnacji wlosow na stronach internetowych z artykulami frzyjerskimi?sama nosze sie z takim zamiarem ,ale wole zasięgnac waszej opinii.czy te produkty sa naprawde lepsze od szeroko dostepnych w sklepach?czy wogole sie oplaca?Za odp. dziekuje bardzo
__________________

*Claire* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 12:47   #2
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: sklepy fryzjerskie

ja osobiscie znalazlam taka hurtownie z artykulami fryzjerkimi, zakupialm tam takie niebieskie ampulki do wlosow (na opakowaniu pisalo ze tylko do uzytku profesnonalnego) naparwde byly super i wcale nie takie drogie okolo 6zł za jedna ampulke i stosuje sie je raz na tydzien. Jesli bedziesz bardziej zainetersowana to poszukam adres tej strony
jesli masz jakies inne pytanie do mnie chetnie odpowiem
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 12:50   #3
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: sklepy fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez *Claire* Pokaż wiadomość
czy ktos zamawiał szmapony bądź tez inne produkty do stylizacji i pielegnacji wlosow na stronach internetowych z artykulami frzyjerskimi?sama nosze sie z takim zamiarem ,ale wole zasięgnac waszej opinii.czy te produkty sa naprawde lepsze od szeroko dostepnych w sklepach?czy wogole sie oplaca?Za odp. dziekuje bardzo
osobiście produkty profesjonalne tzn fryzjerskie nabywam na allegro. Wiele wizażanek , z tego co zauważyłam je stosuje ( są tez liczne opinie na kWC)
Moim zdaniem są o niebo lepsze od produktów drogeryjnych ( oczywiście te , z którymi się zetknęłam) Do moich hitów należą serie Loreal Absolut Repair , oraz Matrix biolage. W moim przypadku to jedyne wyjście, wszystkie szampony drogeryjne jakie miałam podrażniały prędzej czy póżniej skóre głowy , co kończyło sie przetłuszczaniem i wypadaniem, dodatkowo p o przejściu z czarnego na blond niczym nie mogłam włosów doprowadzic do stanu użyteczności.Oczywiście takie serie nieco więcej kosztują ( choc Loreal i Matrix nie naleza do tych najdroższych ) ale w ostatecznym rozrachunku wychodzi mi to na dobre.Zazwyczaj firmy bardziej się starają przy takich kosmetykach-stosując lepsze składniki i nowsze technologie.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 12:51   #4
*Claire*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 347
Dot.: sklepy fryzjerskie

mam pytanie o adres tej strony a zamawialas moze stamtad jakis szampon?
__________________

*Claire* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 19:19   #5
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: sklepy fryzjerskie

wizaz sklep Estyl... wybor profesjonalnych produktow, najlepszych form, z posrod kazdej linii wybrane tylko te najlepsze i sprawdzone a pzry okazji mozan zasiegnac porady na wizazu
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 12:59   #6
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: sklepy fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez *Claire* Pokaż wiadomość
mam pytanie o adres tej strony a zamawialas moze stamtad jakis szampon?
nie zamawialam stamtad szaponow, tylko takie niebieskie ampulki i jedwab. Przesylka przeszla bardzo szybko bo juz nastepnego dnia....i kosztowala chyba 8 zl o ile dobrze pamietam
ceny moim zdaniem maja normalne, aczkolwiek te niebieskie ampulki sa tansze niz na allegro (6zl w tej hurtowani na allegro m.in 6.50 nizszej nie znalazlam)

link podam dzis jak wroce z pracy do domu bo mam go zapisanego w ulubionych a nie pamietam go
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 15:58   #7
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: sklepy fryzjerskie

daje linka:

http://amstar.bazarek.pl/opis.php/tid,9406/

tam od razu sa te niebieskie ampulki o ktorych pisalam...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-14, 15:35   #8
°Alchemia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rok 1984
Wiadomości: 1 313
Dot.: sklepy fryzjerskie

Podbijam wątek, bo mam pytanie: czy ktoś kupowal cokolwiek w tej hurtowni fryzjerskiej? http://www.sklep.alfacentrum.rz.com....hp?p=18&sub=ok

Zamówilam tam wczoraj farby Matrix i do dziś nie otrzymałam żadnego maila z potwierdzeniem, nic. W regulaminie zaznaczono, żeby nie robić przelewu, dopóki nie przyjdzie potwierdzenie, że towar jest dostępny. No to czekam. Zamawiałam do południa, więc mieli na odpisanie cały dzień i jeszcze trochę
Jestem ziryotwana, trudno znaleźć sklep internetowy z farbami Matrix, a jak już się trafi, to są problemy.
__________________
bezdomni.pl
-------------------------------------------------------------
Od lutego w USA [off-line]
°Alchemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 10:26   #9
noell88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: sklepy fryzjerskie

nie chce zakladac nowego watku, wiec tu sie podczepie

czy ktos kupowal kosmetyki w hurtowni AMSTAR? znajduje sie ona w Kielcach.

tam znalazlam przez neta najtaniej moje ukochane serum na koncowki sleek look'a i nie chce sie naciac. nawet z przesylka jest o 10 zl tansze niz w sklepie fryzjerskim u mnie w miescie.
noell88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:23.