Spotkania Wielkopolanek :) odc.4 - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-04, 10:39   #4411
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Iguś, jesli moge spytac - bo niestety nie mam czasu zeby sie przebijac wstecz - do jakiego przedszkola chodzi Kubus?
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-04, 11:06   #4412
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

dzien dobry.

temat bobaskow i chorob w jednym .

Nafie oby bylo wiecej takich nauczycieli jak Ty . trzymam mocno kciuki za szybki remoncik, a co za tym idzie, niezaleznosc od tesciow .

moj synek ma ciagle ten katar i to mnie przeraza. bierze syrop pulneo (odpowiednik eurespalu) - na szczescie syrop pomaga , sinupret (preparat ziolowy na rozrzedzenie wydzieliny katarowej), wode morska do noska, nasivin, syrop herbapect, i zamiast bioaronu C (juz bral te 14 dni) daje mu esberitox N -ziolowy preparat z ehineacea, thuja i czyms tam jeszcze.

nie wiem jeszcze, co zrobimy z synkiem w poniedzialek . ja mam zwolnienie do konca tego tygodnia. nie moge przedluzyc L4, bo kolezanka z pracy wylatuje w poniedzialek do Anglii, a ja musze byc w firmie. zatem w poniedzialek synek powinien juz pojsc do zerowki. najgorsze jest to, ze tesciowa pojechala na 3 tygodnie do sanatorium, a tz nie moze sobie pozwolic na wolne. jedyne co nam pozostaje to sprobowac zostawic synka z tesciem, ale nie wiem czy tesc nie bedzie pomagal mojemu mezowi . echhhhh......... ponadto boje sie, zeby mnie nie rozlozylo - jakos dziwnie sie czuje .

zatem chorym dzieciom i paniom zycze szybkiego powrotu do zdrowia .

a z planowaniem dzieciaczkow - to lepiej tego nie robic i wtedy na pewno bedzie pozytywna niespodzianka .

AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-04, 12:44   #4413
babessa
Zadomowienie
 
Avatar babessa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 583
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Iguś, to dobrze, że dajesz nasivin, ale ja bym jeszcze eurespal/pulneo dodała jeśli masz. U nas bardzo pomaga.

Aniu, mi dr Chwirot (nie wiem, czy jeszcze do niej chodzicie) mówia, żeby wode morską odstawić, bo ponoć powoduje obrzęki w nosie, a zamiast tego wkrapiać sól fizjologiczną. Sinupert jest super - nam bardzo pomógł i jeszcze mucofluid

Dziewczyny zdrówka dla maluchów. Mam nadzieję, że Gabi się nie rozchoruje, w niedzielę mamy 6 urodziny Kuby.
I jeszcze się pochwalę, że Kubusia zapisaliśmy na hokeja na lodzie i nieźle mu idzie
__________________
Kosmetyki

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=505919

Edytowane przez babessa
Czas edycji: 2009-12-04 o 12:45
babessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-04, 16:36   #4414
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez babessa Pokaż wiadomość
Moniś - nie wiedziałam, że palnujesz bobasa. Super wiadomość, mam nadzieję, że niebawem Wam się uda.
no zobaczymy co z tego wyjdzie wolę się nie nastawiać i nie stresować i a nóż się uda i będzie niespodzianka

Dużo zdrówka dla Waszych dzieciaków
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-04, 16:39   #4415
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Dziewczyny ale Wam zazdroszczeę, że spotykacie się*na ploteczkach choć i cieszę się*na mój dancing
Mam nadzieję, że następnym razem uda się nam spotkać w pełnym składzie
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-04, 21:25   #4416
magdzia81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 688
GG do magdzia81
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Dzięki Kobietki za miłe spotkanko

ale się najadłam...teraz szybka kąpiel i pakowanie, a jutro z rana pobudka i podróż do rodziców
Karola wracaj szybko do zdrówka

Miłego weekendu
__________________
Kopciuszku, kopciuszku poczekaj...przyjdzie dobra wróżka nie zwlekaj..., uwierz jej śmiej się śmiej...
magdzia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-04, 23:07   #4417
babessa
Zadomowienie
 
Avatar babessa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 583
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Dzięki za przemiłe spotkanie Po co ja piłam kawę o tej godzinie, energa mnie ropiera - chyba posprzątam mieszkanie lub poprasuję
__________________
Kosmetyki

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=505919
babessa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-05, 09:07   #4418
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Witam z pracy.

Miałam dzisiaj koszmarna noc, żołądek bolał mnie jak diabli, chyba przejadłam się na wczorajszych imieninach mamy (Barbara). Jeszcze troche cierpie ale jest lepiej w porównaniu z tym co miałam.
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 10:31   #4419
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Witam i dziękję za spotkanko było bardzo miło jak zwykle z resztą.

Ja nie miałam problemów po mrożonej kawie ani z zaśnięciem ani ze snem .

Dzisiaj mój synuś w lepszej formie ale doszedł kaszel faszeruje go syropkami, oby go tylko nie rozłożyło .

Pozdrawiam miłego dnia .
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 11:15   #4420
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

dzieki Dziewczynki za spotkanko .

Babesso i co posprzatalas mieszkanie ? ja to bym na pewno cos obejrzala o tej godzinie, gdym nie mogla zasnac he, he . ps. my na razie nie chodzimy do pani laryngolog.

Camilla
a moze to cos grypowo-zoladkowego? jak sie czujesz?

Karola zdrowka .

moj synek rozlozyl w duzym pokoju tunel, domek i samochod, wiec nie idzie przejsc .

ja ide robic obiadek dwudaniowy. nie wiem co gorsze - gotowanie czy sprzatanie .

rany boskie, a ja od poniedzialku do pracy na 7:00 i to jeszcze bede pracowac po 9 godzin, gdyz nie bedzie mojej kolezanki . POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez AaniaA
Czas edycji: 2009-12-05 o 11:28
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 13:06   #4421
karola30
Raczkowanie
 
Avatar karola30
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 66
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cześć Dziewczęta

Mam nadzieje że weekend mi starczy na wychorowanie się Dziś do kaszlu doszły mi zawroty głowy, dziwne uczucie.

Przykro mi że nie mogłam się wczoraj z Wami spotkać

Dziewczyny szukam psychologa najlepiej dziecięcego możecie mi kogoś polecić? Była bym baaaardzo wdzięczna.

Gorąco pozdrawiam i życze miłego weekendu
karola30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-05, 14:52   #4422
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

hmmmmmmm, po wczorajszej imprezie dręczą mnie sensacje żołądkowe
uprzedzam ewentualne pytania: prawie nic nie piłam , bo o 8 musiałam być na zajęciach i oczywiście nie udało mi się, bo o tej porze umierałam jeszcze w łazience....


Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
nie wiem co gorsze - gotowanie czy sprzatanie .
sprzątanie
gotowanie to przyjemność, bardzo lubimy z tżetem ugrzęznąć na kilka godzin przy garach

polecam Wam grand torino Eastwooda, choć sceptycznie byłam nastawiona to bardzo mi sie podobał.....
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 17:00   #4423
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Bejjka my właśnie wczoraj z tż też oglądaliśmy ten film albo przedwczoraj

ja jestem jakaś nienormalna bo bardzo często płaczę na filmach i na tym też się na koniec prawie poryczałam to tż się ze mnie śmiał ale ja się bardzo szybko wzruszam i np. nie wyobrażam siebie biorącej ślub bo chyba wtedy będę płaczka numer 1 nawet nie będzie sensu robienia pewnie makijażu bo nie wiem czy 10 minut wytrzyma ale właśnie od jakiegoś czasu tak dziwnie mam (od jakiś 3 lat) że jak coś się dzieje to od razu łzy mi napływają do oczu (ja tak ogólnie o tym ślubie narazie póki co nie planujemy)
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 17:24   #4424
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

ja też się wzruszyłam
i też niepokoi mnie moja ostatnia, wręcz ckliwa płaczliwość czasem wzruszam się na tak dennych filmach, że sama przed sobą się wstydzę
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 17:51   #4425
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Ja ostatnio ryczałam na filmie "Wzgórze nadziei" przypadkowo przełączyłam na ale kino jak się zaczynał i tak zostałam już na tym fotelu przytulona do poduchy i rycząca.
Ale najlepsze jest to że mój mąż uwielbia gdy ja płaczę bo mówi że taka śliczna jestem z tymi mokrymi oczami i się we mnie wpatruje.

Ja też jestem taka wrażliwa i na filmach i na programach które za serce chwytają, itp.
Ja się tego nie wstydzę to są prawdziwe odczucia i reakcje.
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 18:00   #4426
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
gotowanie to przyjemność, bardzo lubimy z tżetem ugrzęznąć na kilka godzin przy garach
ja jako matka i zona to nie moge pozwolic sobie na urzadzanie wielogodzinnych biesiad przy garach, bo by mi chlopcy z glodu poumierali. Bejjka korzystaj z "wolnosci", poki mozesz.

jesli chodzi o plakanie na filmach to pamietam, ze w lipcu ogladalam jakis film na 2 i wtedy poryczylam sie jak bobr. sama sie sobie dziwilam .

Karola
niestety nie mam Ci kogo polecic.

IIGGAA jak Kubus?

moj synus czeka z niecierpliwoscia na prezenty mikolajkowe . uwielbiam ta jego wiare w mikolaja, gwiazdorka, czy tez zajaca.

niedlugo czytanko bajki, dziecko do lozka, a pozniej czas dla tza i dla mnie.

udanego wieczoru

Edytowane przez AaniaA
Czas edycji: 2009-12-05 o 18:03
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 19:05   #4427
babessa
Zadomowienie
 
Avatar babessa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 583
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Aniu, trochę posprzątałam czystą kuchnie - wiem muszę się leczyć

Kubuś też się cieszy na Mikołaja. A ja nakręcam tą atmosferę, bo uwielbiam patrzeć jak się tym wszystkim ekscytuje. Już uszykował swoje buciki, nawet zadbał o Gabi i pod jej łóżeczkiem ustawił jej butki.

Camilla, Bejjka - mam nadzieję, że już czujecie się lepiej.

Karola, ja kiedyś byłam u jakiejś psycholog dziecięcej na Słowackiego i byłam zadowolona, ale nie pamiętam nazwiska - musiałabym poszukać.

Co do płakania na filmach, to ja rycze bardzo często, wiele nie potrzeba, żeby łzy mi poleciały. A jak byłam w ciąży, to już było apogeum - mogłam się poryczeć nawet na reklamie.
__________________
Kosmetyki

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=505919
babessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 16:47   #4428
karola30
Raczkowanie
 
Avatar karola30
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 66
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cześć

I jak mija weekend?

Niestety nadal mam kaszel i zastanawiam się czy powinnam iśc jutro do pracy.

Babesso dziekuje za informacje

Pozdrawiam
karola30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 17:15   #4429
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

wiecie co? albo mam takiego pecha i ciągle trafiam na jakieś wadliwe rzeczy albo wszystko jest teraz takie badziewiaste
ustawiałam lampę stojącą z ikei http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40128191
..... i złamała mi się w połowie

Edytowane przez Bejjka
Czas edycji: 2009-12-06 o 17:16
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-06, 17:30   #4430
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
wiecie co? albo mam takiego pecha i ciągle trafiam na jakieś wadliwe rzeczy albo wszystko jest teraz takie badziewiaste
ustawiałam lampę stojącą z ikei http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40128191
..... i złamała mi się w połowie
jak to złamała? a ja chciałam sobie właśnie kupić jakąś w tym guście
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 17:36   #4431
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
jak to złamała? a ja chciałam sobie właśnie kupić jakąś w tym guście
w jednym ze złączeń...miała ponad rok, czyli znowu nie tak wiele
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 17:43   #4432
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Dużo rzeczy ostatnimi czasy produkowanych przez ikea jest takich badziewnych i szybko się rozlatują, z tego co mi wiadomo osobiście nie mam nic ale tak jak po znajomych to łóżko po 3 latach do niczego a niby wygląda na porządne i mocne a to stolik a to materac i kasa wyrzucona w błoto uważam że jak z Ikei to tylko coś w rodzaju poduszek rzeczy do kuchni naczynia, jakoś posłużą a inne rzeczy niebardzo
Pozatym teraz ogólnie jest tendencja do wyrabiania rzeczy o mniejszej wytrzymałości np. mamy w domu lodówkę taką starą stoi w spiżarni taka dodatkowa ma dobre ponad 20 lat i chodzi a niedawno tż mamie zepsuła się lodówka która miała raptem 5 lat! pralka też już nawala tygodniowo max 3 prania po 5 latach cieknie i wogóle a babcia ma stara ponad też dobre 20coś lat i chodzi teraz liczy się sprzedaż i ilość nie jakość więc nawet jak ktoś bierze coś na raty to jest to przykre bo ledwo spłaci to musi nowe bo to się popsuje szok producenci cieszą się że sprzedaż im rośnie
z tego co wiem to też rzeczy z VOXa są kiepskiej jakości nie mam ale znajomi strasznie narzekali jakieś 2 miesiące po zakupie
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 18:39   #4433
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Oliwka, masz rację niestety teraz liczy się ilość a nie jakość
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 22:02   #4434
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Kumpel jest pakowaczem w Ikei i mówi, że blaty kuchenne są takiej jakości, że można ręką przyłożyć i się wgniatają i wióry się sypią. Ikea tylko w u nas jest uważana za DOBRĄ marke, bo w innych krajach to sa meble dla biedoty.
Teraz jest taka tendencja, że produkuje sie rzeczy, które po krótkim czasie trzeba wymienić, żeby sprzedaż się kręciła...
Ja już dawno nie oglądałam filmu który by mnie wzruszył. W tygodniu telewizor dla mnie nie istnieje, bo cały czas mamy radio włączone, a w weekend nie mamy radia, bo najczęściej siedzimy na wsi a tam nic nie odbiera, to troche oglądam tv. Tylko, że w sobote i niedzielę to taka kicha w tv że masakra. Wszystko juz 5 razy widziałam i nie ma na czym oka zawiesić
Wszystkim choruszkom zdrówka życzę!
Sto Lat dla Kubusia od babessy na 6 urodziny
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 08:18   #4435
babessa
Zadomowienie
 
Avatar babessa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 583
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Tuniu, dziękujemy

Wczorajszy dzień był bardzo udany, świętowaliśmy od rana. Dom był cały w balonach, a Kuba był tym zachwycony.

Ja tv też mało oglądam, bo w dzień nie mogę, gdyż Gabi od razu patrzy się w telewizor. Lubię programy na discovery, travel&living, itp. Wieczorem oglądamy filmy na dvd, na których najczęściej zasypiam

Dziś jadę z Gabi do naszej laryngolog - mam nadzieję, że już lepiej z jej uchem, bo ciagle się boję, że dostanie zapalenia.

Iguś, Aniu, a jak Wasze pociechy?

Miłego dnia i tygodnia
__________________
Kosmetyki

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=505919

Edytowane przez babessa
Czas edycji: 2009-12-07 o 08:27
babessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 09:33   #4436
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Wszystkiego najlepszego dla Kubusia Babesso.

My mamy dzisiaj wizytę u lekarza o 11:20 Kuba ma kaszel i chcę żeby go osłuchała, no i ten katar z niego leci, ale dobrze że leci niż miał by go zatykać na całe szczęście nie ma temperatury,znalazłam ten Mucofluid do nosa przez przypadek w apteczce .

Do tego ja się rozkładam po 9h spania nie mogłam się dobudzić i głowa mnie boli, z nosa cieknie i łamie w karku, łoo...Matyldo ja se chyba w łeb strzelę .

Mi jak narazie meble z Ikei się nie sypią, łóżko, komodę i stoliki nocne mam już 7lat, a meble Kubusiowe regał,komodę z biurkiem i łóżeczko 3lata i jestem zadowolona .
Więc chyba nie jest tak że wszystko co z Ikei się rozlatuje, albo miałam tyle szczęścia że źle nie trafiłam.
No ale przyznam że kuchni w Ikei to bym nie kupiła .

Pozdrówki.
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 09:33   #4437
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez Tun1a Pokaż wiadomość
Ikea tylko w u nas jest uważana za DOBRĄ marke, bo w innych krajach to sa meble dla biedoty
nie no, może nie dla biedoty, ale dla ludzi, którzy wiedzą, że za chwilę będą musieli je zmienić i kupują je ze względu fajny design a nie jakość. za większością projektów stoją znane nazwiska w sztuce użytkowej i głównie płaci się za to a nie jakość. mam slabość do ikei, ale mebli generalnie nie polecam. kupiliśmy dwie sofy, z założenia tymczasowe,bo nigdze nie mogliśmy znaleść wymarzonej rogówki ale nie przewidzieliśmy, że po pół roku nam się rozwalą

a w tv najbardziej lubię oglądać programy kulinarne i seriale dokumentalne o zwierzętach a najchętniej wcale nie miałabym telewizora...
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 11:22   #4438
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

My po wizycie u pediatry Kuba do czwartku w domu, a ja z nim oczywiście.
Leki te same co podaję i nic więcej się nie dzieje na szczęście i zakaz wychodzenia na dwór.

PAAAAAAAAA!!!!
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 11:40   #4439
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Bry!

Ogólnie z żołądkiem lepiej, zaczełam pić siemię lniane a właściwie przemileone na czczo i mi pomogło

Zdrówka dla waszych pociech życze.

Apropo Ikei to cos mi sie o uszy obiło ze mają dla nich teraz Chińczycy produkować o ile juz tego nie robią Tak wiec jakosc bedzie pewnie jeszcze gorsza A i mam znajomych którzy na meble i akcesoria z Ikei w ogóle nie narzekaja za to dla nich znacznie gorsze jest black red white.

Co do sprzętów RTV AGD to normalne ze wytrzymują maks 5-10 lat. nawet krócej. Kiedyś produkowało sie sprzęty bardziej wytrzymałe bo cóż, było one znacznie mniej dostępne niz obecnie. A teraz w dobie kapitalizmu mamy do wszystkiego lepszy dostep no i wiadomo liczy sie pieniądz a nie jakość
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem


Edytowane przez Camilla
Czas edycji: 2009-12-07 o 11:41
Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 11:45   #4440
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

A ja wam opiszę sytuację znajomych w sobotę wieczorem do nich poszliśmy i to co nam opowiedzieli to jest po prostu szok!! I zostali tak potraktowani żę odrazu powiedzieli że podlegają pod inny szpital tyle że do tego właściwego maja 20 km a do tego mieli raptem 5 km!

A mianowicie mają 2 córeczki jedna 11 mc druga 5 latek no i chorują tak jak wasze maluchy i koleżanka pojechała z nimi do lekarza ta starsza już po antybiotyku cały czas uczuilenia dostają lekarz przypisał wapno Calcium, pojechała do apteki i pani w aptece mówi że na tej kartce jest antybiotyk ale recepty nie mano wiec koleżanka wróciła do ośrodka mówi do pielęgniarki że tutaj dr przypisał antybiotyk ale bez recetp (przypomniam że chodizło mu o wapno a koleżanka nie była w stani eodczytac) wiec piguła poszła zaniosła karte małej i ta kartke i lekarz nawet nie spojrzał co przypisał wcześniej zasugerował się słowem "antybiotyk" i wypisła na niego receptę (nazwa antybiotyku coś na C nie pamiętam) no więc koleżanka się nie zdziwła bo mówi że zawsze dostyaje ten antybiotyk wiec jak lekarz to ok.
Pojechała do domu i wieczorem tz gdzie ś koło 18-19 daje małej lekarstwa niecała 5 minut później mała pada na ziemie i krzyczy że jej gorąco babcia sciaga skarpetki patrzy a on czerwona az purpurowa krzyczy ze nie może ruszyć nogami ani rekoma az sie purpurowa zrobila białe bable na całym ciele jej powychodziły koleżanka podała małej szybko wapno zanim zdarzyła podać mała straciła przytomność! wiec syzbko w samochod bo predzej dojechali na skroty do najblizszegop szpitala niz normlane pogotowie by tu dojechalo no i zaczeło się na izbie przyjęc (mała jeszcze w domu odzyskała przytomność) przyjechali na pogotowie i mówia co się dzieje nikt ich nie słuchał jedna szła sobie z kawa druga gadała koleżanki maż mów co sie dzieje a one nic i wkoncu jedna łaskawie sie spytała to mówia ze stad a ta do niego to do tomyśla prosze jechać! 25 km dalej! on troche uniósł się na ta pielegniarkę a ona do niego "pan do mnie pije"?? i poszła sobie!! a druga oznamiła ze leekarza zadnego nie ma bo obaj sa na wyjazdach i najpredzej za godzine ich przyjmą! poprostu makabra małej sie troche poprawiło miedzy czasie po tym wpanie i pojechali prywatnie do lekarza tego co przypisał ten antybiotyk skasował ich za wizyte i powiedzial ze to nie miał byc ten antybiotyk tera ztylko wpano i najwyzrazniej teraz dopiero mała ten antybiotyk uczulił! i wyspisał im kolejna recepte na stówe już mógł sobie odpuscic za wizyte prywatna tymbardziej ze to jegopomyłka była szczescie ze dziecku sie nic nie stało a na to pogotowie to ja nie wiem chyba tvn nasłać tymbardziej że jak ja byłam pare razy z moim tż to nigdy problemu nie było żeby przyjąć bo pod inny powiat podpada! tragedia gdyby to było moje dziecko to chyab by tam tepielegniarki rozszarpała

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Camilla siemię lniane jest bardzo dobre na żołądek i problemy z tym związane na gardło też jest dobre. mojego tż mama codziennie rano sobie robi na mleku a ja tż robię jak go żołądek boli albo gardło to gotuję te w ziarenkach i taki kleik przezroczysty wychodzi może niezbyt to dobre ale skuteczne
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:01.