Spotkania Wielkopolanek :) odc.4 - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-07, 12:06   #4441
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Apropo Ikei to cos mi sie o uszy obiło ze mają dla nich teraz Chińczycy produkować o ile juz tego nie robią Tak wiec jakosc bedzie pewnie jeszcze gorsza
tak, nawet niedawno byl protest przed ikeą, bo jakaś firma straciła kontrakt, bo ikea postasnowiła przenieść produkcję tych rzeczy do chin i chyba z 300 osób ma stracić pracę, bo to jedyny zleceniodawca tej firmy był.....

ja z ikei lubię tkaniny, naczynia i dekoracje
z mebli mam tylko sofy (ale kupiliśmy chyba jedne z tańszych, bo za dwie rozkładane zapłaciliśmy łącznie 900zł- w promocji) ale się sypią...szczególnia ta częściej używana przez gości no i szafy w korytarzu (też teoretycznie zastępcze) bo na komandora nie starczyło nam kasiory

Oliwka, co za straszna historia niestety pokazująca prawdziwą kondycję naszej służby zdrowia
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 13:00   #4442
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Bejjka to może już nie tyle wina naszej służby zdrowia ile ludzi i ich nastawienia by najmniej ja tak uważam ponieważ z miasteczka którego pochodzę jest szpital na dzień dzisiejszy w bardzo dobrej kondycji finansowej baa! nawet przynosi zyski w tym roku rozpoczęła się rozbudowa szpitala a inwestycja coś na około 20 mln z czego szpital dokłada się ponad 4 reszta to UE i Wojewoda pracownicy narzekają! (nawet moja koleżanka która pracuje tam w pogotowiu narzeka że za mało że to tamto)
Są placówki gdzie dobrze się dzieje i ludzie są mile nastawieni na pacjentów i dyrekcja stawia na takich ludzi ale znowu mamy problem bo związki zawodowe
Wystarczy spojrzeć na ten szpital w Krośnie ja jestem za tym zwolnionym dyrektorem i popieram jego decyzje w 100% wyciagnoł szpital z długów nawet szpital zaczoł zarabiac i zwolniono go za to że chciał wprowadzić dyscyplinę wśrod lekarzy żeby się nie spoźniali nie wychodzili w trakcie dyżurów i to był powód bo tak jest wszędzie na przykładzie koleżanki ze służby zdrowia jak dyrekcja zabroniła zamiany dyżurów tylko ma być tak jak grafik układa przełożona to zaczeli strajkować bo oni sobie nie życzą i pisali petycje do Kopaczowej ja jak obserwuję to z boku to aż ciarki przechodzą i się nie dziwie że coraz więcej ludzi korzysta z usług prywatnych. To tak jakby ktoś w prywatnej firmie powiedział że on dzisiaj ni eprzyjdzie tylko jutro przyjdzie na dwie zmiany a później będzie miał 3 dni wolnego i później 2 razy po 24 bo mu tak pasuje kpiny !

A co do Ikei to produkcje przez chińczyków to już stara sprawa z tego co pamiętam to chyba już około 2 lat zaduże koszty produkcji w europie i spadek zysków zmusił właścicieli do podjęcia takiej decyzji może to nie było być albo nie być ale mieć więcej lub dużo mniej.

My meble jak kupujemy ostatnimi czasy z tż to jest stolarz i na zamówienie i firma agpol troszkę się czeka na meble ale warte i można znaleśc coś w przyzwoitej cenie Do mebli black red white ja mam takie mebleki u siebie w pokoju podan 11 lat i hmm czas na wymianę chcoiaż ogólnie trzymają się tyle że szuflady w komodzie wyjerzdzone rolki do wymiany i biurko zużyte a tak jak nowe wyglądają nawet ostatnio ktoś mi powiedział jakie meble mam ładne jak powiedziałam ile lat maja to niechcieli mi uwierzyć bo pewnie to zaraz ze 12 będzie lat
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 13:48   #4443
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
nie no, może nie dla biedoty, ale dla ludzi, którzy wiedzą, że za chwilę będą musieli je zmienić i kupują je ze względu fajny design a nie jakość. za większością projektów stoją znane nazwiska w sztuce użytkowej i głównie płaci się za to a nie jakość. mam slabość do ikei, ale mebli generalnie nie polecam. kupiliśmy dwie sofy, z założenia tymczasowe,bo nigdze nie mogliśmy znaleść wymarzonej rogówki ale nie przewidzieliśmy, że po pół roku nam się rozwalą

a w tv najbardziej lubię oglądać programy kulinarne i seriale dokumentalne o zwierzętach a najchętniej wcale nie miałabym telewizora...
No to wtopa z tymi kanapami! Pół roku

Cytat:
Napisane przez IIGGAA Pokaż wiadomość
My po wizycie u pediatry Kuba do czwartku w domu, a ja z nim oczywiście.
Leki te same co podaję i nic więcej się nie dzieje na szczęście i zakaz wychodzenia na dwór.

PAAAAAAAAA!!!!
No to Was uziemili Pewnie do czwartku przejdzie....

kumpela kupiła regał na książki z black red white. Pod ciężarem książek półki sie wyginają

oliwka__ niezły armagedon Dobrze, że dziecku nic sie nie stało. A to Polska właśnie
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 15:39   #4444
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

A ja mam meble z BRW i jak narazie jestem zadowolona mam komodę, regał i stolik pod TV, jedynie trzeba uważać by nie zmoczyć powierzchni nadmiernie, postawiłam kiedyś mokrą doniczkę i pod światło widać małą zmianę kółko na powierzchni komody.
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 15:16   #4445
karola30
Raczkowanie
 
Avatar karola30
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 66
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cześć

W poniedziałek byłam u lekarza i w ten sposób wylądowałam z L4 w domu. Dziwne uczucie, to moje drugie zwolnienie w ciągu trzynastoletniego stażu pracy.
Dzięki temu że jestem w domu w końcu dokończyłam porządki poremontowe. Dziś zamówiłam roletę okienną do kuchni zostały jeszcze tylko meble do przedpokoju i pokoju.

Gorące pozdrowienia dla Wszystkich
karola30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 16:44   #4446
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez karola30 Pokaż wiadomość
Cześć

W poniedziałek byłam u lekarza i w ten sposób wylądowałam z L4 w domu. Dziwne uczucie, to moje drugie zwolnienie w ciągu trzynastoletniego stażu pracy.
Dzięki temu że jestem w domu w końcu dokończyłam porządki poremontowe. Dziś zamówiłam roletę okienną do kuchni zostały jeszcze tylko meble do przedpokoju i pokoju.

Gorące pozdrowienia dla Wszystkich
no Karola! należało Ci się!!!

rób te porządki. kiedyś trzeba! będzie ładne mieszkanko
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 16:46   #4447
magdzia81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 688
GG do magdzia81
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

hej

Karola bardzo dobrze, że wzięłaś L4, nie ma sensu ryzykować. Może z tego urodzić się coś gorszego, a tak pobędziesz w domu odpoczniesz i szybciej wrócisz do zdrowia. Buziaki dla Ciebie i zdrówka

Kolejne prezenty zakupione na liście zostało już niewiele

miłego wieczoru dziewczyny
__________________
Kopciuszku, kopciuszku poczekaj...przyjdzie dobra wróżka nie zwlekaj..., uwierz jej śmiej się śmiej...
magdzia81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-09, 18:51   #4448
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez magdzia81 Pokaż wiadomość
Kolejne prezenty zakupione
a ja w tym roku jakoś nie wyrabiam z prezentami, bo straciłam wene
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 09:43   #4449
babessa
Zadomowienie
 
Avatar babessa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 583
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Karolinko, właśnie te meble do przedpokoju i pokoju chcesz robić u stolarza?

A ja osatnio nie wyrabam ze sprzątaniem podłóg - mała raczkuje na całego i muszę non stop latać z odkurzaczem i mopem. Poza tym podciąga się przy meblach, więc tylko jak bawi się w kojcu, to mam sokój, bo od kiedy sama siedzi, to nawet lubi swoją "klatkę"

Generalnie wszystko było by super, gdyby nie to, że Kuba dostał dziś kataru i trochę kaszle, zresztą po oczach widać, że choroba idzie o nas wielkimi krokami i pewnie od jutra już będzie w domciu. Dziś jeszcze poszedł do przedszkola, bo ma tam wyprawiane urodziny i rano już był płacz, że on musi iść.

Miłego dnia
__________________
Kosmetyki

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=505919
babessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 12:38   #4450
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez babessa Pokaż wiadomość
Karolinko, właśnie te meble do przedpokoju i pokoju chcesz robić u stolarza?

A ja osatnio nie wyrabam ze sprzątaniem podłóg - mała raczkuje na całego i muszę non stop latać z odkurzaczem i mopem. Poza tym podciąga się przy meblach, więc tylko jak bawi się w kojcu, to mam sokój, bo od kiedy sama siedzi, to nawet lubi swoją "klatkę"

Generalnie wszystko było by super, gdyby nie to, że Kuba dostał dziś kataru i trochę kaszle, zresztą po oczach widać, że choroba idzie o nas wielkimi krokami i pewnie od jutra już będzie w domciu. Dziś jeszcze poszedł do przedszkola, bo ma tam wyprawiane urodziny i rano już był płacz, że on musi iść.

Miłego dnia
Cześć!
Z tym raczkowaniem to masz przechlapane. Moja chyba nie będzie raczkować. Rzuca sie na chodzenie. Więc mam jeszcze jakiś miesiąc względnego luzu
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 13:58   #4451
babessa
Zadomowienie
 
Avatar babessa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 583
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez Tun1a Pokaż wiadomość
Cześć!
Z tym raczkowaniem to masz przechlapane. Moja chyba nie będzie raczkować. Rzuca sie na chodzenie. Więc mam jeszcze jakiś miesiąc względnego luzu
Nie jest źle - Kubuś zaczął raczkować jak miał 6 miesięcy, a chodził przed 10 miesiącem życia i był baaaaaardzo ruchliwy, więc doświadczenie mam. Poza tym mała jest tak bezproblemowym dzieckiem (nie licząc alergii, bo tu mamy masakrę na całego), że mi to chodzenie krok w krok za nią nie przeszkadza

Dziś Gabi non stop się podciąga - tylko głuptasek zamiast przy meblach woli przy ścianie lub oknie tarasowym. Teraz słodziak śpi, mam nadzieję, że do 16
__________________
Kosmetyki

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=505919

Edytowane przez babessa
Czas edycji: 2009-12-10 o 19:25
babessa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-10, 19:51   #4452
karola30
Raczkowanie
 
Avatar karola30
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 66
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cześć

Babesso Tak, meble do pokoju i przedpokoju chce robić u stolarza. Mam mało miejsca i dlatego tak będzie najlepiej.

Dziś poszłam na spotkanie firmowe bo było bardzo ważne i nie chciałam go opuścić. Do tego zawiozłam na Plaze dokumenty dzięki czemu przeszłam przez kilka sklepów i już mam załatwione prezenty dla siostrzeńca i bratanicy.
Wróciłam do domu ok 19 i jestem tak zmęczona jak bym tonę węgla przerzuciła.

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru
karola30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 19:52   #4453
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

A ja jestem złaaaaaa naaaaa makkkkksssaaaaaa !!!!!!!!!!!
Do tego wyjazd świateczny wisi na włosku , a ja mam już prezenty dla wszytkich chba się załamię .

Niestety nic więcej nie mogę powiedzieć ,a muszę się choć tak wygadać bo jestem sama w domu i nie mam się do kogo odezwać.
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 11:56   #4454
babessa
Zadomowienie
 
Avatar babessa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 583
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Igunia, co się stało?

Wiem, że jest do bani jak człowiek sobie coś zapalnuje, a potem , ale ja ostatnio nabieram pokory do życia i przestaję się martwić, nawet jak plany idą w łeb.
Pamiętam jak zaplanowałam cudowne, bajkowe święta, a wylądowałam z Kubą w szpitalu i spałam na podłodze.
Moja koleżanka w ciąży przeleżała w szpitalu i boze narodzenie i wielkanoc, było do bani, ale za rok też zawsze są święta.

Trzynaj się kochana
__________________
Kosmetyki

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=505919
babessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 12:11   #4455
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez IIGGAA Pokaż wiadomość
A ja jestem złaaaaaa naaaaa makkkkksssaaaaaa !!!!!!!!!!!
Do tego wyjazd świateczny wisi na włosku , a ja mam już prezenty dla wszytkich chba się załamię .

Niestety nic więcej nie mogę powiedzieć ,a muszę się choć tak wygadać bo jestem sama w domu i nie mam się do kogo odezwać.
Ja też zaliczam Świątecznego doła! Małżon wymusił przyznanie sie do prezentu dla niego i jeszcze powiedział, ze do i żebym mu nic nie kupowała.... Jeszcze kasy nie ma w tym miesiącu, więc nic nie mam kupione a ma przyjść w czwartek i na bank tego co poplanowałam, to już i tak nie kupie A małżonowi dam rózgę (bo mu sie należy)i gatki i skarpetki (bo tego nienawidzi dostawać bo kilka razy dostał od dziadków)
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 12:19   #4456
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

czesc Dziewczyny.

Iguś co sie stalo?

dla Karoli, synka Babessy, Igi i Kubula duzo zdrowka .

moj zerowkowicz jest w przedszkolu od poniedzialku, ale nie jest do konca ok. ponadto wczoraj za czesto robil "number 2", wiec sie martwie. nawet jutro ze mna nie zostanie w domu, bo ja ide do pracy.

ja jestem padnieta. przez ten tydzien mialam mega sajgon w pracy . kolezanka wraca w poniedzialek z urlopu. znajac zycie to wtedy beda luzy. zawsze tak jest .

ja bede w pracy ostatni raz w tym roku 18 grudnia, a potem mam urlop do konca roku .

co do prezentow to jeszcze troszke mi zostalo . w tym tygodniu bylam tylko raz w starym browarze. po tak "upojnych" dniach w pracy nie bylam w stanie jechac na miasto albo do centrow handlowych.

mamy w pracy zywa choinke - swierk . w domku tez juz mamy ubrane dwie choineczki (sztuczne) .


Edytowane przez AaniaA
Czas edycji: 2009-12-11 o 12:21
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 12:27   #4457
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez IIGGAA Pokaż wiadomość
A ja jestem złaaaaaa naaaaa makkkkksssaaaaaa !!!!!!!!!!!
Do tego wyjazd świateczny wisi na włosku , a ja mam już prezenty dla wszytkich chba się załamię .
Iga, na pocieszenie powiem Ci, że nie tylko Twoje święta zapowiadają się ch......
moja siostra wciąż pogrążona w depresji po zerwaniu z chlopakiem, moi rodzice o niczym innym nie myślą , rodzina tżeta obrażona, że nie spedzam świat z nimi, bo z logistycznego punktu widzenia powinnam skoro w drugi dzień świąt idziemy na wesele w poznaniu i powiem Ci, że mam wszystkiego dosyć i zaczynam mieć w tegoroczne święta i to wszystko
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 14:59   #4458
magdzia81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 688
GG do magdzia81
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

to chyba jakaś plaga, u mnie też będzie nieciekawie.. moja siostra odcięła się od rodziny i nie zamierza przyjść do rodziców, zresztą nie pozwoliła im nawet przyjść z życzeniami i prezentem dla wnuczki z okazji urodzin. Rodzice wglądają jak cień, mama płacze... tata nic nie mówi ale widać po nim, że bardzo to przeżywa...

Iga, Tun1a, Bejjka trzymajcie się cieplutko głowa do góry

Aniu ja też idę 18 grudnia ostatni raz do pracy...mam wolne do 7 stycznia, nie do końca chciane ale na pewno zostanie dobrze spożytkowane

Dla chorowitków zdrówka
__________________
Kopciuszku, kopciuszku poczekaj...przyjdzie dobra wróżka nie zwlekaj..., uwierz jej śmiej się śmiej...
magdzia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 15:03   #4459
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Witajcie.

U mnie dzisiaj lepiej, wypłakałam się na ramieniu Karolci30 wypiłam lampkę winka i już było lepiej.

Dzisiaj mój syn zrobił akcję hiesteria w przedszkolu (tak jak wczoraj), po prostu ostatnio więcej był w domu niż w przedszkolu i takie przerwy dały o sobie znać że do przedszkola nie chce chodzić , ale musi .

Dzisiaj zamówiłam prezent dla męża, mojemu bankowo się spodoba Angel Men , teraz tylko czekam na paczki.

Teraz jeszcze Kubuś i teściowa zostali muszę to szybko załatwić.
I mieć wszystkich z głowy.
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-11, 19:08   #4460
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cześć dziewczyny
Widzę, że tu same smutne miny Mam nadzieję, że problemy i humory choć trochę Wam się poprawią gdy w końcu przyjdą te święta

Iga, trzymaj się winko i przyjaciółka często pomagają na smutki Widzę, że Twój mąż lubi perfumy-słodziaki, Angel Men są piękne Mój też dostanie perfumy (bo co by innego ).

Dużo zdrówka dla Waszych pociech i oby szybko zdrowiały
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 11:23   #4461
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

dzien dobry.

moj tz tez dostanie perfumki, a co . moi rodzice takze . ja uwielbiam dostawac takie prezenty .

Magdzia81 to nieciekawie u Was sie porobilo .

IIGGAA . Iguś jesli chodzi o przerwy w przedszkolu to moj synek tak samo reaguje jak Twoj. znam takie akcje .

po pracy mykam robic dalsze prezenty swiateczne .

AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 16:00   #4462
magdzia81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 688
GG do magdzia81
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

hej

ale jestem zmęczona, cały dzień latam ze ścierką, zostały już mi tylko podłogi do umycia w pokojach i będę przyozdabiać moją "twierdzę" świątecznymi ozdobami w tym roku zamiast choinki będzie cyprysik mam nadzieję, że przetrwa beze mnie ponad 2 tygodnie...

Miłego wieczorku
__________________
Kopciuszku, kopciuszku poczekaj...przyjdzie dobra wróżka nie zwlekaj..., uwierz jej śmiej się śmiej...
magdzia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 18:43   #4463
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Witam

Jak ja wam zazdroszcze tych długich urlopów na koniec roku.
Ja chciałam wziąść urlop na 3 dni po świetach do sylwestra (bo pracujemy od pon. do środy ylwester w czwartek mamy wolny), ale kieras mi powieział że mam sobie urlop wybic z głowy bo wtedy mamy w pracy inwenture i będę potrzebna do pomocy

Ściskam wszystkie nie w chumorze.

Magdzia bardzo przykra sprawa z Twoją siostrą, czy to chwilowy kryzys?
U mnie w rodzince relacje mój szwagier-moja mama chyba sie poprawia bo na wigilie jestesmy do siory zaproszeni. Mam małe obawy żeby jakiegos spiecia nie było..ale trzymam kciuki żeby niepoetrzebne urazy i pretensje zostały zapomniane.
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 00:29   #4464
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

hej KOchane..
eh jak tak czytam o Waszych pociechach to naprawde mnie ostro bierze na dzidzie
kurcze musze jednak najpierw doprowadzic do porzadku moj organizm, zaniedbalam sie strasznie ;(
od slubu przytylam pare kilo i jakos tak w ogole chyba nie za zdrowo sie odzywiam.
Mam nadzieje, ze dzidzius bedzie dla mnie ostra motywacja. Chociaz tak jak teraz jest mi trudno odmowic sobie slodyczy, dobrego jedzionka - tak nigdy nie mialam.

Prezenty juz pokupowalam. Mezus dostanie sweter i jedwabny fioletowy (oczywiscie) krawat, ale akurat starsznie go chcial i nie bylo juz nigdzie ale w koncu znalazlam w Wa-wie. poza tym zlozylismy sie na PS3 - bo on taki duzy dzieciak szaleje teraz w kazdy weekend, bo w tygodniu ma cholernie duzo pracy, juz 12 pacjentow ma pod soba.
Dla mamy kolczyki z Apartu, patelnie Tefala i pare kosmetykow, tatko dostanie super alko i etui na klucze, siora ksiazke, bluzke, kolczyki itp a tesciowa sokowirowke korale i *******y Bozonarodzeniowe, ktore kocha. Tesciowi nie chce nic kupowac bo go nie cierpie, G. mowi zeby mu skarpety kupic ;Pod niego oczywiscie jak co roku nic nie dostaniemy. Brrr... ciezko jest mi z nim mieszkac pod jednym dachem, momentami mam naprawde dosc. On jest chory psychicznie zreszta jak slowo daje :/

no i tak plyna mi dni i ani sie nie spostrzeglam a juz 2 tygodnie do swiat... szok !!!
musze szybko oceny dzieciakom powystawiac bo juz zaraz polrocze !

sciskam Was mocno
i Wasze pociechy !
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 10:04   #4465
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

nafie co do PS3 to my też szalejemy przyznam się kiedyś mnie gry nie interesowały w ogóle jak tż miał ps2 to w nic prawie nie grałam bo jakoś tak nie interesowało mnie później zaczęłam grać w tekena a na PS3 to już moje ulubione gry to Litlle Big Planet Rachet no i Buzz a na mikołajki dostałam od tż na PSP litlle big planet bo ostatnio wyszło i jeszcze poluje na nowego racheta w sumie Damian chciał mi kupić ale ja w ramach oszczędności powiedziałam że po następnej wypłacie bo ostatnio w empiku zostawiliśmy prawie 500 zł za 2 gry i 2 książki
Nasza kolekcja na PS3 wynosi obecnie 20 gier w szafce już nie wspomniałam o tych co ściągnięte ze sklepu internetowego bo chyba by było ich z 50
Nafie zobaczysz jak cie wciągnie to idzie się fajnie zrelaksować ale i po wkurzać dla uspokojenia polecam Flowers grę naprawdę fajna

A tak a propo konsoli to jeśli jesteście zainteresowane ja wam polecam Wii sama jej nie mam ale cały czas namawiam Damiana żeby mi kupił a najbardziej zależy mi na aerobiku i są fajne gry tylko typu. tenis kręgle
http://www.youtube.com/watch?v=mCufArSg-SQ
mówię kiedyś mnie takie coś nie interesował a teraz uważam że fajnie mieć coś takiego w domku bo nawet jak znajomi przyjdą fajna zabawa tak jak na PS3 Quiz Buzz

A co do prezentów ja jeszcze nic nie mam nie mam nastroju na święta i jakoś tak ogólnie nie chce mi się nie pracuję nie mam kasy ...

Edytowane przez oliwka__
Czas edycji: 2009-12-13 o 10:07
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 12:36   #4466
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Witajcie
regularnie Was czytam ale przy tych dwóch kierunkach to nie mam czasu na napisanie czegokolwiek a co dopiero na zlot ale mam nadzieję wkrótce sie to poprawi i zagoszczę na jakiś sabacie
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 13:34   #4467
babessa
Zadomowienie
 
Avatar babessa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 583
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Hej

Widze, że nastroje kiepskie przed świętami. Ja też mam kiepski dzień, od tego siedzenia non stop w domu mam doła, a po marketach i tym podobnych z Gabi nie chcę biegać, bo boję się, że coś złapie.

Karolinko, ja lubię robić meble u stolarza, bo wtedy mam wszystko tak jak chcę. Jednak sporo nerwów nas to zawsze kosztuje, bo stolarzy trzeba bardzo pinować, żeby wszystko było zrobione idealnie. A Ty sama zaprojektowałaś sobie te szafy?

Co do prezentów, to wczoraj poszłam kupić kilka, reszta dociera za pośrednictwem kurierów. Został mi jeszcze tylko prezent dla Dominika na imieniny - 29 grudnia. Jakoś szybko poszło mi w tym roku, ale to tylko dlatego, że większość kuiłam przez internt. Jednak co mam kupić Dominikowi na imieniny nie mam pojęcia
__________________
Kosmetyki

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=505919
babessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 14:04   #4468
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Ja w ogóle nie wiem o jakich Wy grach mówicie jakieś skróty, PS3 co to w ogóle jest Chyba stara już jestem
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 14:19   #4469
magdzia81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 688
GG do magdzia81
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

hej

dzisiaj byłam w M1 i przeraziłam się tłumów...w sklepach musiałam się przeciskać między ludźmi, plus tych szalonych zakupów jest taki, że na mojej liście został już tylko jeden prezent ...mam tylko nadzieję, że te które kupiłam się spodobają

W środę idę z Kamilą do fryzjera, zobaczymy co mi zaproponują...oby nie jeżyka
__________________
Kopciuszku, kopciuszku poczekaj...przyjdzie dobra wróżka nie zwlekaj..., uwierz jej śmiej się śmiej...
magdzia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 19:33   #4470
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

oliwka haha no chyba mialas racje z tym wciaganiem sie, przyszedl weekend a ja 3 h przesiedzialam przed ps poki co mamy gta4, farcry, singstar polskie hity i need for speed carbon - ale sie usmialam jak namowilam mezula do spiewu haha a juz tym bardziej jak tesciowa zaspiewala dzieki za pomysly na nowe gry

ludzie jak mi sie nic nie chce !!!
gdzie ten weekend uciekl ;(
nie zdazylam porobic porzadkow tak jak chcialam, nie sprawdzilam testow dzieciakom, jestem jakas plackowata w ostatnie dni. Chce juz swieta, zadam ich ale juz. dzis upieklam ciasto bananowe, takiemokre o smaku troszke piernika. Wyszlo pycha jakby ktoras chciala przepis na ciasto ktore sie robi w 10 min to moge Wam napisac
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:51.