Spotkania Wielkopolanek :) odc.4 - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-21, 11:01   #4501
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Witajcie .

Ja dzisiaj piorę, sprzątam, prasuję, jutro pakowanie, a w środę wyjazd .
Miałam iść do fryzjera trochę podciąć włosy bo sobie rady z nimi nie mogę dać (ufarbowałam sobie sama) ale w końcu się nie umówiłam, no i może zaliczę jakiegoś osiedlowego .

Wczoraj miałam nie złą jazdę .
Wybrałyśmy się z Karolą na do Galerii Marcelin, no i wszystko ładnie pięknie hihihi hahaha i nagle auto mi zgasło zapalam i nie mogeę odpalić, no i stanęłyśmy w największych korkach na Niestachowskiej.
Pomoc drogowa wszędzie zajęta nie dają gwarancji żed dojadą i takie tam do tego rzeźbią strasznie .
Zepchnęłyśmy auto na parking (szczęście w nieszczęściu że był niedaleko).Znieczulica okropna widzą dwie kobiety w zepsutym aucie i nikt nie zapyta czy pomóc lub co się stało każdy każdego ma w dupie nawet przed świętami.
Czekałyśmy ok 1h na mojego Tomka aż po nas przyjedzie, zmarzłysmy okropnie bo nie mogłam silnika odpalać i tak zakupy na Marcelinie skończyły się zakupami w PiP na Tatrzrańskiej.
Co się potem okazało płyn do chłodnicy zamarzł (nie źle co?) pierwszy raz słyszę, no ale jak widać zdarza się .

Pozdrawiam Was ciepło .
Miłego dnia.
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 16:44   #4502
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

A ja dziś byłam sobie pazurki nowe zrobić no i przy okazji udało mi się zadbać o włoski ;-) Jako że salon kosmetyczki i fryzjerski mam w jednym budynku a u fryzjera byłam tydzień temu we wtorek i spieszyłam się więc nie zrobiłam sobie zaproponowanej przej panią E. sauny na włosy a dziś o moje zdziwienia patrze że salon otwarty bo zazwyczaj zamknięty no ale nie przed świętami to się ucieszyłam i zrobiłam sobie tą saune normalnie rewelacja!! Polecam wam dziewczyny włosy są mięciutkie wydają się bardziej zdrowe i zadbane chyba będę się kusić na to dwa razy w miesiącu bo jest niedrogie i zastępuje wszystkie maseczki 15 minut siedzenia pod sauna a efekt rewelacyjny choć początkowo podchodziłam strasznie sceptycznie no ale że wróciłam do blondu i w ciągu 1,5 miesiąca 4 razy farby i pasemka wiec były bardzo zniszczone a teraz wyglądają cudownie ;-)
Więc jeśli macie możliwość naprawdę skorzystajcie z takiej sauny do włosków ;-)

Iga mojemu bratu dziś ręczny zamarzł ;-) współczuję bo wczoraj to tak zimno było brrr ja dziś pół dna na dworze siedziałam a już wcale tak zimno nie było do tej pory czuję się przemarznięta

Edytowane przez oliwka__
Czas edycji: 2009-12-21 o 16:45
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 17:49   #4503
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Witajcie
Całe szczęście już dzisiaj mrozy odpuszczają i od jutra ma być odwilż Ja mam w nosie taką zimę i takie mrozy. Co z tego że jest pięknie i śnieżno jak człowiek zamarza i ma podły humor

Aniu, Ty już pewnie wyjechałaś na święta Udanej podróży i wesołych świąt
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 23:33   #4504
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Witajcie

Iga bardzo możliwe z tą chłodnicą.. przy takiej temperaturze dziwne rzeczy się czasem dzieją... Ja jeżdząc fiatem i nie trzymając go w garażu bo po prostu nie ma tam na to miejsca- stawiam go na podjeździe. Co roku przy takich warunkach nie chce zapalić i tak co roku albo prostownik co jakiś czas albo inne urządzonko :/

Niestety masz racje co do tej znieczulicy... w dużej części miała na to wpływ zmiana ustroju w komunie wszyscy sobie pomagali i mieli wszystkiego po równo a teraz jest walka...aczkolwiek nie powiem_ Są wyjątki Współczuję Wam jednak że nie trafiłyście na jednego w porządku człowieka co by się zatroszczył

Oliwka a ta sauna a włoski to gdzie taki bajer mają? Ulica,nazwa salonu?

A bratu powiedz ze przy takiej temperaturze broń boże ręcznego zbyt dużo nerwów sie potem traci
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 02:03   #4505
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

ta sauna na włosy rzeczywiście jest fajna, ale trzeba chodzić regularnie żeby włoski były cały czas tak ładnie wyglądające.

ja własnie wróciłam z pracy. jestem po wigilii pracowniczej...
jeden gość tak sie zachlał że nie wiedzieliśmy jak go do taxi wsadzić. masakra
ja byłam grzeczniutka, podjęłam się prowadzenia autkiem, więc picie mnie ominęło. i może nawet lepiej, bo jak sie okazuje, jutro muszę znów tam wrócić. koleżanka poprosiła mnie żebym ją zmieniła bo chce już do domu na święta wyjechać. no więc idę. kaska się przyda.

muszę jeszcze coś siostrze kupić na Gwiazdkę. wybiorę się jutro do mydlarni

dobranoc
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 07:39   #4506
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

ja też spedziłam wczoraj popołudnie na zakupach na szczęście kupiłam już wszytsko na wesele oprócz sukienki, bo postanowiłam iść w sprawdzonej malej czarnej

uciekam się*pakować..

życzę wszytskim wesołych świąt
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 08:36   #4507
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

asiaczek87 ta sauna do włosków na której byłam to nie Poznań tylko Grodzisk Wielkopolski ;-)
W ogóle mam taki zamiar chodzić 2 razy w miesiącu lub co 3 tygodnie zależy jak będę chodzić z pazurkami bo to u mnie różnie bywa i zawsze dodatkowo przy farbowaniu naprawdę jestem pod wrażeniem co do efektu. Ja ogólnie w domku nakładam maseczki na głowę zakładam czepek i ręcznik ale nigdy nie chce mi się suszarką grzać więc to nie ten sam efekt a tu pod tą sauna maseczka praktycznie cała się wchłania we włoski no co jak co ale to muszę wam polecić

A co do ręcznego u mojego brata on właśnie mówił że ma taki głupi nawyk i zaciąga ręczny choć o tym doskonale wie ale to już tak mechanicznie robi że raczej nic na to nie poradzi .

Bejjka udanej zabawy ;-)
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-22, 08:37   #4508
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

bry!

Iga niestety zdarza się ze płyn w chłodnicy zamarza, w zeszłym roku cos takiego zdarzyło sie M. i był uziemiony w domu. Auto postało troche w garazu i potem wszystko było ok

Aniu ja dokładnie tak samo jak Ty postrzegam zime. Zero humoru, stanie nawet po 20 minut na przystanku i czekanie na głupi tramwaj. Zime to lubiłam jak byłam dzieckiem, ale wtedy sniegu to było jak na lekarstwo, a teraz śnieg to powoduje u mnie jedynie odruuchy wymiotne. Gdyby to ode mnie zależało to przeniosłabym sie w ciepłe kraje.
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 10:32   #4509
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
asiaczek87 ta sauna do włosków na której byłam to nie Poznań tylko Grodzisk Wielkopolski ;-)
W ogóle mam taki zamiar chodzić 2 razy w miesiącu lub co 3 tygodnie zależy jak będę chodzić z pazurkami bo to u mnie różnie bywa i zawsze dodatkowo przy farbowaniu naprawdę jestem pod wrażeniem co do efektu. Ja ogólnie w domku nakładam maseczki na głowę zakładam czepek i ręcznik ale nigdy nie chce mi się suszarką grzać więc to nie ten sam efekt a tu pod tą sauna maseczka praktycznie cała się wchłania we włoski no co jak co ale to muszę wam polecić
no to pozostaje mi szukanie na własną rękę w Poznaniu raz zrobiłam jak mowisz: polożylam sobie maseczkę wosk, zalożyłam ręcznik i grzałąm suszarka ale ile to roboty... jeszcze mi pukali w drzwi że mam już wychodzić
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 11:45   #4510
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Ehhhhh
czemu te Świeta jakos tak nieslychanie zle mi sie w tym roku zaczynaja !
Co dopiero wrocilam ze zwolnienia, w piatek znow zaczelam sie zle czuc. Juz na ostatniej lekcji dzieciaki zauwazyly nawet ze cos ze mna nie tak, zmierzylam temp w domu - 38,5 :/
potem juz jazda na maxa i przez caly weekend wymioty masakra. Okazalo sie ze oczywiscie od dzieciakow chwycilam rotawirusa, bosko... dzisiaj dopiero pierwszy dzien bez goraczki, ale za to boli mnie gardlo i mam koszmarny katar takze zakupy swiateczne w moim przypadku nie skonczyly sie w sklepie, tylko w lozku :/

Co do zamarzania aut itp - pamietajcie zeby na tym mrozie nie zostawiac hamulca recznego zaciagnietego

Dzisiaj mialam kolejny przyklad cudownosci mieszkania z tesciami - przyszla do mnie paczka kurieriem, tesciowa odebrala, schodze na dol a ona *paczka* cala rozdarta i wszystko na wierzch wyciagniete.. bo co z tego ze na mnie byla zaadresowana i ze ja poprosilam zeby tylko odebrala za mnie trzeba bylo przeciez zobaczyc co w srodku... a w srodku byl prezent dla niej na swieta.. hahahahah

Oliwka __ mialam ta saune jak ostatnio scianane wloski mialam, fajne, rzeczywiscie wlosy mieciutkie itp ale ja naleze do osob ktorym strasznie dluza sie takie rzeczy i tak mnie wkurzalo siedzenie pod ta parówką ze szok i to sciekanie wody po twarzy, no nie lubie jakos ;P

MalaDarunia - gdzie ta mydlarnia ??

nie wiem jak w Poznaniu, ale widze na termom. ze tu cieplej sniegu niestety caly czas pelno. A na Swieta pewnie bedzie beznadziejna odwilz i plucha :|

juz tylko licze dni do wyjazdu do Poznania.. juz w piatek !!!
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 12:19   #4511
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Witajcie.

To będzie mój ostatni wpis w tym roku.

Właśnie mam wywalone pól szafy i staram się nas spakować w sumie jedziemy na 11 dni więc trzeba mieć rzeczy na różne ewentualności, sam Kuba to pół wielkiej walizki do tego buty szaliki kurtki itp chyba oszaleję gdzie ja to zmieszczę .
Do tego nowe auto T mimo że też combi to jest mniej pojemne od byłego Volkswagena Passata Combi i tu też będzie problem .
Udało mi się na 15-tą umówić do salonu fryzjerskiego Fresh Look u mnie na osiedlu więc będę jakoś wyglądała .

Odezwę się w roku 2010 .

Dziewczęta kochane życzę Wam spokojnych, radosnych i cieplutkich świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku niech Wam się spełnią marzenia, a zdrówko dopisuje caaałłłyyy rok .

IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-22, 20:18   #4512
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

czesc Dziewczynki.

my dojechalismy w koncu do Zamoscia, ale z przygodami niestety. nam chlodnice szlag trafil i jeszcze inne sytuacje sie wydarzyly. na szczescie jestesmy u moich rodzicow od niedzieli w nocy, a mielismy byc juz u nich okolo 16:00-17:00 w niedziele .

IIGGAA szczesliwej podrozy . wiem jak to jest z pakowaniem. ja tez pakowalam siebie i synka na okolo 10 dni. tz sam sie pakowal .

Nafie i jak sie czujesz Kochana ? a zachowanie tesciowki niedopuszczalne.

jesli chodzi o prezenty to ja chyba popelnilam wielka wtope . wydaje mi sie, ze kupilam siostrze nie te perfumy . zobaczymy...

lece dalej sie byczyc . pa
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 17:45   #4513
magdzia81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 688
GG do magdzia81
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

dziewczyny ja dzisiaj tak szybciutko od kilku dni jestem u rodziców a tam mam niestety ograniczony dostęp do internetu a chciałam Wam złożyć świąteczne życzenia
życzę Wam aby w te Święta otaczali Was sami życzliwi ludzie, aby czas spędzony z najbliższymi przepełniony był miłością i samymi radosnymi chwilami, aby biały puch umilił trochę chwile a święty Mikołaj nie zapomniał o wymarzonych prezentach.

Buziaki

Miłego świętowania
__________________
Kopciuszku, kopciuszku poczekaj...przyjdzie dobra wróżka nie zwlekaj..., uwierz jej śmiej się śmiej...
magdzia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 22:46   #4514
karola30
Raczkowanie
 
Avatar karola30
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 66
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cześć

Dziewczęta życzę Wam zdrowych, radosnych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia a w Nowym Roku spełnienia marzeń, uśmiechu na każdy dzień oraz sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.

Gorąco pozdrawiam, ślę ogrom
karola30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-24, 00:16   #4515
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Witajcie
Również Życzę Wszystkim Paniom by te Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia oraz Cały 2010 Rok spędziły i spędzały w cudownej atmosferze pośród kochających i wspierających Was ludzi
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-24, 08:04   #4516
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Życzę wszystkim zdrowych, pogodnych i wesołych Świąt, dużo odpoczynku i miłej atmosfery w gronie najbliższych
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-24, 09:38   #4517
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

hej dziewczyny!

czytam, że dużo Was jest w rozjazdach u rodzinki! Trzeba się integrować
do mnie też przyjeżdżają dziadkowie I fajnie, bo nie będą musieli sami spędzać Wigilii.

Ja również życzę Wam Wesołych Świąt!
Samych sukcesów w pracy! Dużo zdrowia dla Was i przede wszystkim dla Waszych pociech. Mam nadzieję, że uśmiech nie będzie znikał z Waszych twarzy przez cały nadchodzący rok!!

__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-24, 09:55   #4518
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Witajcie kochane

Życzę Wam Wesołych, słodkich i pachnących Świąt Bożego Narodzenia oraz Szampańskiego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku.

__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-24, 11:08   #4519
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Ja tez Was sciskam swiatecznie - wielu milych chwil i duzzzzoooo prezentow od Pana Brodatego .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-24, 11:26   #4520
klaudynka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 65
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
bry!

Iga niestety zdarza się ze płyn w chłodnicy zamarza, w zeszłym roku cos takiego zdarzyło sie M. i był uziemiony w domu. Auto postało troche w garazu i potem wszystko było ok

Aniu ja dokładnie tak samo jak Ty postrzegam zime. Zero humoru, stanie nawet po 20 minut na przystanku i czekanie na głupi tramwaj. Zime to lubiłam jak byłam dzieckiem, ale wtedy sniegu to było jak na lekarstwo, a teraz śnieg to powoduje u mnie jedynie odruuchy wymiotne. Gdyby to ode mnie zależało to przeniosłabym sie w ciepłe kraje.
rok temu była akcja, że płyny z Tesco zamarzały. po prostu szajs
klaudynka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-24, 11:26   #4521
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Życze wam dziewczyny radosnych świąt, pełnych ciepła i spokoju.

Nafie Tobie zdrówka. Życze Ci również szybkiej wyprowadzki od teściów.

Ja z rodzicami ide na wigilie do siostry. Mam nadzieję, że mama i szwagier będą się zachowywać poprawnie
Przez ponad godzine pakowałam prezenty, nieźle się przy tym zmachałam. Ale zadowolona jestem z efektów
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-24, 13:06   #4522
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Niech magiczna noc wigilijnego wieczoru
przyniesie Wam spokój i radość
Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia
żyje własnym pięknem
Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia!!!


Wszystkiego dobrego dziewczęta
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-24, 18:49   #4523
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Przez ponad godzine pakowałam prezenty, nieźle się przy tym zmachałam. Ale zadowolona jestem z efektów
ja to samo. pakowałam preenty dla swojej rodzinki i rodzinki TŻ. masakra.

uz nigdy nikt nie zmusi nie do pakowania prezentów
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 08:49   #4524
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

święta, święta i po świętach
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 09:55   #4525
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

tak Bejjka.

i ile kilo więcej ??

ja tam już nic nie jem. zrobił mi się ostatnio taki bęben na brzuchu (brak basenu?). do tego te święta i będę się musiała wziąć za to małe sadełko, bo jakoś dziwnie się czuje (jakbym w ciąż była... )

idę jeszcze poleżeć do łóżeczka. dopiero we wtorek idę do pracy także mam troszkę czasu na odpoczywanie
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 12:50   #4526
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

dzien dobry.

alez jestem objedzona po tych swietach .

my wracamy w srode rano do Poznania, zatem jeszcze 2,5 dnia laby przed nami .

w Zamosciu dzisiaj sa 2 stopnie na plusie, ale czuc mrozek w powietrzu - ale lepsza taka pogoda niz deszcz i chlapa.

idziemy jesc zupke .

buziaki
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 13:32   #4527
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

smacznego Anka

u nas jest suchutko. póki co
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 19:24   #4528
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
tak Bejjka.

i ile kilo więcej ??
nie no, aż tak źle nie jest ale przydałoby się wziąć za rzeźbę ciała
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 08:34   #4529
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

w Zamosciu mamy snieg. a Poznaniu pada czy nie?
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 08:42   #4530
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
w Zamosciu mamy snieg. a Poznaniu pada czy nie?
spadł w nocy ale teraz już nie pada.....
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:02.