Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy. - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Jaka prostownica jest najodpowiedniejsza dla wlosów?
tytanowa 0 0%
ceramiczna 15 100,00%
ceramiczno-grafitowa 0 0%
wszystkie tak samo niszczą wlosy 0 0%
Głosujący: 15. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-06, 20:00   #3841
zielonoszare
Przyczajenie
 
Avatar zielonoszare
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 29
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Ptysia78 Pokaż wiadomość
po wygladzie, stara ma karbowana obudowe
Czyli to jest np. stara?


A to nowa?
zielonoszare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 20:01   #3842
Ptysia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 80
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

tak
Ptysia78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 20:05   #3843
zielonoszare
Przyczajenie
 
Avatar zielonoszare
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 29
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Dzięki za wskazówki. Dowiem się dokładnie, czy to ten nowy model. Jak tak to warto brać za 88euro?

Przyznaję, że już prawie zamówiłam Remington Pearl za 72...
zielonoszare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 20:12   #3844
Ptysia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 80
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

dowiedz sie jaka daja gwarancje
bo te meblefryzjerskie sa glownym przedstawicielem na Polske i daja 2 lata gwarancji

maja tez tu od razu serwis
Ptysia78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 20:13   #3845
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zielonoszare Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi, dziewczyny!
Berry, a jakie masz włosy?
Mam grube i dlugie wlosy, ktore bardzo sie pusza (zwlaszcza pod wplywem wilgoci) a od spodu dosc mocno faluja.

Gdy wysusze je suszarka zaraz po umyciu, to nie jest tak tragicznie niz gdy daje im samym wyschnac. Prostuje je mniej wiecej co 2 dni, dlatego zalezalo mi na dobrej prostownicy i poki co zobacze jak sprawuje sie ta FHI
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 20:16   #3846
zielonoszare
Przyczajenie
 
Avatar zielonoszare
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 29
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

@Ptysia: Możesz mi podać linka?

Gwarancji są 2 lata. Mieszkam w Niemczech, więc wygodniej mi kupić tutaj
Na pierwszy rzut oka wygląda na nowy model, ale poprosiłam o zdjęcia i potwierdzenie.



@Berry: moje włosy są zupełnie inne (cienkie, kręcone), ale nie znalazłam jeszcze negatywnej opinii o tym FHI, a dużo dziewczyn z kręconymi pisało. Chyba zaryzykuję jak to będzie ten model.

Edytowane przez zielonoszare
Czas edycji: 2011-04-06 o 20:17
zielonoszare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 20:20   #3847
Ptysia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 80
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

http://allegro.pl/prostownica-platfo...548253406.html
Ptysia78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-06, 20:42   #3848
zielonoszare
Przyczajenie
 
Avatar zielonoszare
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 29
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Od 2 sprzedawców dostałam odpowiedź, że to te gładkie, z 2011.
Zamówiłam, zapłaciłam, dzisiaj ma być wysłana, więc jutro powinna dojść - nie mogę się doczekać!!

Jakie produkty polecacie do ochrony i lepszego nabłyszczenia włosów?
Póki co kupiłam spray John Frieda Hitzeschirm(Heat Defeat).

Edytowane przez zielonoszare
Czas edycji: 2011-04-07 o 11:20
zielonoszare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 20:43   #3849
ia007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Question Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cześć. Chce kupić prostownicę do włosów. Mam krótkie włosy przed ramiona, czasami są to fale a czasami po prostu kręcone. Nie wiem czym się kierować przy wyborze modelu. Interesują mnie prostownice firmy babyliss, gdzieś wyczytałam że to profesjonalna firma i najlepsza. Jaką byście mi radzili? Wyczytałam że najlepsze są płytki ceramiczno-tytanowe. Mam tutaj 2 modele:http://allegro.pl/prostownica-cerami...540095955.html http://www.hairstore.pl/BaByliss_PRO...4NTE-1318.html Co sądzicie o nich? Może macie jakieś inne modele godne polecenia? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam
ia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 19:17   #3850
klipsik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 53
Prostownice FHI platform

Ostatnio rozważam zakup nowej prostownicy, do tej pory zastanawiałam się pomiędzy GHD a Farouk'iem, ale przeglądając Allegro natknęłam się na prostownice FHI, jest ich parę rodzajów. Do tanich również nie należą - ceny ok. 400-500 zł.

Czy któraś z Was jest posiadaczką tego sprzętu? I czy warto zainwestować w tą prostownicę.
klipsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 20:15   #3851
zielonoszare
Przyczajenie
 
Avatar zielonoszare
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 29
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Dziewczyny, dzięki za opinie
Moja FHI przyszła dzisiaj. Mam tylko porównanie do jakiegoś b. taniego modelu Remingtona, ale różnica niebo-ziemia. Dzięki Wam wielkie!
zielonoszare jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-09, 08:09   #3852
igisn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Hej! Pomóżcie podjąć ostateczną decyzje Chi digital ta z ustawieniami temp. czy babylisss sleek expert??????????też z regulacją. Pomocy obie są fajne....
igisn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 11:00   #3853
lusianna
Queen Of Darkness
 
Avatar lusianna
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Question remington shine therapy a babyliss st87e

Hej, jesli było takie pytanie to wybaczcie, nie znalazłam ;d. A więc, która z tych dwóch prostownic będzie lepsza? remington shine therapy a babyliss st87e? Pod względem dłuższego działania, wytrzymałość, i ogólnie, a może macie własne propozycje prostownic? i czy lepiej z jonizacją czy bez ? Słyszałam ze przetłuszczają się częściej włosy...
__________________
Mój tumbrl

http://psychodive.tumblr.com
lusianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 13:06   #3854
Paulina55053
Rozeznanie
 
Avatar Paulina55053
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wieluń
Wiadomości: 735
Dot.: Prostownice FHI platform

Cytat:
Napisane przez klipsik Pokaż wiadomość
Ostatnio rozważam zakup nowej prostownicy, do tej pory zastanawiałam się pomiędzy GHD a Farouk'iem, ale przeglądając Allegro natknęłam się na prostownice FHI, jest ich parę rodzajów. Do tanich również nie należą - ceny ok. 400-500 zł.

Czy któraś z Was jest posiadaczką tego sprzętu? I czy warto zainwestować w tą prostownicę.
przeczytaj wątek pare stron wstecz tam dziewczyny opisuja swoje wrazenia na temat tej prostownicy. Sama ja mam i uważam że jest bardzo bardzo dobra i z czystym sumieniem moge polecić
Paulina55053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 13:56   #3855
klipsik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 53
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Czy któraś z Was zamawiała FHI na ebay'u? Jaki sprzedawca jest godzien polecenia?
klipsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 14:28   #3856
zielonoszare
Przyczajenie
 
Avatar zielonoszare
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 29
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Ja zamawiałam tutaj.
Zamówiłam w nocy ze środy na czwartek, w czwartek prostownica była już wysłana, w piątek rano u mnie w domu Sprzedawca jest z Niemiec, więc do PL na pewno będzie dłużej szło, ale widzę, że też wysyła.

Za 89euro (z przesyłką) dostałam nowy model FHI z 2011(wg informacji sprzedawcy: marzec 01), a do tego etui, które może służyć jako podkładka dla gorącej prostownicy i fajną puszkę. Polecam!!

Jeszcze krótko o wrażeniach, bo tego nie opisałam.

Moje włosy są kręcone, cienkie, gęste i podatne na układanie.
Do ochrony włosów użyłam na umyte włosy John Frieda Hitzeschirm (Heat Defeat). Prostowałam na 130 stopniach i już przy tej temperaturze moje włosy były idealnie proste. Utrwaliłam lekko lakierem Elnett L'oreal. Włosy były sypkie, proste utrzymały się do kolejnego mycia. Jestem zachwycona efektem!

Edytowane przez zielonoszare
Czas edycji: 2011-04-10 o 14:36
zielonoszare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 19:13   #3857
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Witajcie moje Kochane od razu sie przyznaje bez bicia że z czystego lenistwa nie przejrzałam całego wątku ale z drugiej strony nie ma sie czemu dziwic tyle tu naskrobałyscie wiec przechodzę do tematu.
byłam niedawno u fryzjera podciaac włosy przy okazji fryzjerka mi je wyp[rostowała..... mam w domu prostownice i jej uzywam i byłam z niej z zadowolona do czasu. włosy wyprostowane u fryzjera były proste jak drut az do czasu mycia nawet jak je wziełam w kucyk nie pofalowały sie tak jak zazwyczaj. wystarczyły tzry pociagnięcia wow a ja w domu mecze i mecze kazde pasemko zeby wyszedł taki efekt i to tylko do wieczora. postanowiłam zainwestowac w cos lepszego i stad moje pytania;
jaka moc bedzie najodpowiedniejsza?????
przyblizcie mi prosze jakies modele wtedy bede wiedziałą na czym sie skupic zanim zaczne wertowac cały watek.
szykuje na to ok200 zł i hchce wiedziec czy cos sensownego uda mi sie dostac
dziekuje i z gory przepraszam bo pewnie juz tysiac pytan tego typu było
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 11:29   #3858
M_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 16
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Kilka słów o prostownicach..
Jako, że wypróbowałem już naprawdę kilka modeli, chciałbym podzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami.

1) Pierwsza prostownica z jaką miałem do czynienia, nawet obecnie nie mogę znaleźć jej na allegro, bo tam ją wcześniej zakupiłem, ale wyglądam przypomina obecnie „Mario Ligi”. Z tego co pamiętam cena wynosiła jakieś wówczas 80-90pln. Mh, moja reakcja? Strzeżcie się tanich prostownic! Prostownica wyrywała strasznie moje włosy, nie prostowała ich idealnie, zajmowało to strasznie dużo czasu, przy tym strasznie ciężka i nieefektowna, jak wcześniej już wspomniałem. Zdecydowanie NIE, co ciekawe po jakimś czasie z płytek zaczęła schodzić tzn. „ceramika”…
2) Po powyższej prostownicy, przyszedł czas na coś bardziej profesjonalnego, mianowicie Babyliss Tourmaline Pulse. Pierwsze wrażenie? Łał, byłem pod ogromnym wrażeniem, prostownica zdecydowanie lekka, genialnie prezentowała się również pod względem wizualnym, mm.. cena? Z tego co pamiętam kosztowała około 220pln. Prostowanie zajmowało co prawda dużo więcej czasu, ale włosy naprawdę były rewelacyjnie proste, błyszczące, utrzymywały się tak naprawdę proste do następnego mycia. Mh, jednakże po około 3latach, prostownica najzwyczajniej uległa awarii, ponieważ przestała się nagrzewać, co oczywiście oznacza że stała się bezużyteczna (pewnie gdyby nie ten fakt, nadal był mi służyła do dziś). Chciałem zakupić ja ponownie, jednakże jak się zdziwiłem, że mimo upływu tych 3lat, prostownica kosztowała, nie mniej, lecz więcej!
3) Postanowiłem więc zdecydować na coś innego. Mój wybór tym razem padł na prostownicę gamma, chwaloną na forum przez wielu użytkowników. Wcześniej byłem u fryzjera i również byłem zadowolony z efektów prostowania, więc mój wybór był prostownica. Prostownica oczywiście, nie prezentowała się tak „fajnie”, jak poprzednia ale to nie o to tutaj chodzi. Wybrałem wersję bez możliwości wybrania temperatury, co mnie zdziwiło to fakt, że bardzo szybko się nagrzewała, w przeciwieństwie do pozostałych. Sunęła po włoskach aż miło.. jednakże.. strasznie zniszczyła mi włosy na końcówkach, pomimo używania kosmetyków termoochronych.. Poza tym, jej najważniejsza wada, włosy po kilku godzinach przestawały być proste.. zaczęły się falować.. Efekt w pórwnaniu do babyliss : niebo-ziemia. Cena? W tym wypadku 210pln.
4) Po gammie, przyszedł czas na remingtona Wet2straight. W kilku słowach, zdecydowanie lepszy od poprzedniej, ale niestety do babyliss brakowało. Jeżeli ktoś używa prostownicy rzadko, to polecam, w innym wypadku odradzam. Cena około 150pln.
5) GHD.. zdecydowanie mój faworyt numer 1! Jeżeli, ktoś używa prostownicy niemalże codziennie, wydaje mi się, że będzie to najlepszy wybór. Prostownica podobnie jak gamma błyskawicznie się nagrzewa, jest leciutka. Nie wyrywa włosów, włosy idealnie proste, nawet do następnego mycia. Poza tym bardzo fajne w „dotyku”, wyglądają przy tym niesamowicie naturalnie. Również nadaje się do „kręcenia” włosów, efekty również były zadowalające, ale to przecież tylko dodatek! Cena.. no właśnie, tutaj największy problem, trzeba się liczyć z wydatkiem około 500pln, nawet więcej.
6) FHI, bardzo chwalona w ostatnim czasie na forum. Generalnie bardzo podobno do GHD, aczkolwiek posiada możliwość wyboru temperatury nawet do 230stopni, również lekka, bardziej solidnie wykonana aniżeli GHD, wydaje się bardziej trwała.. Włosy proste, no ale właśnie w moim wypadku jednak nie do końca. Genialne w dotyku(nawet po umyciu włosów), ale.. no właśnie w moim wypadku ta ilość technologii się nie sprawdziła. Generalnie dobra, ale bez rewelacji, pewnie gdybym wcześniej nie używał GHD, nie widziałbym różnicy. Cena 450pln.

Podsumowanie, według mnie :

1) GHD
2) Babyliss
3) FHI

Pamiętajcie jednak, każdy z nas ma inne włosy, i na każdego dana prostownica może działać inaczej, wiele zależy także od naszych umiejętności posługiwania się danym żelazkiem. Jeżeli macie pytania chętnie odpowiem.

Edytowane przez M_90
Czas edycji: 2011-04-13 o 11:31
M_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 18:28   #3859
madziuunia
Rozeznanie
 
Avatar madziuunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 528
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Czesc Dziewczyny !!

Przeczytalam 40 stron watku co zajęło mi kilka dni :p i zdecydowana jestem na zakup prostownicy ga.ma. Zastanawiam sie tylko czy model Ga.ma CP3 Electronics czy Ga.ma Digital?? Roznica w cenie okolo 50 zł, ale nie wiem czy warto dopłacać bo nie wiem dokładnie jaka jest różnica miedzy nimi ?? Jesli sie orientujecie bardzo prosze o podpowiedz.

I jeszcze jedno pytanko, gdzie najlepiej kupic prostownice tej firmy?? Na allegro sie boję, że dostane podróbkę.. Znacie jakis dobry sklep internetowy ??

Proszę o pomoc !! Pozdrawiam
__________________
58-57-56-55-54-53-52-51-50-49

23.08.2014-Nasz Ślub!!
madziuunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-13, 23:04   #3860
nesaya5
Raczkowanie
 
Avatar nesaya5
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 103
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

ja mam CHI ale jak czytam o GHD to nie mogę spac po nocach mam kręcone grube włosy dosyc ciezkie do ułożenia jednak jestem zadowolona )

Edytowane przez nesaya5
Czas edycji: 2011-04-13 o 23:25
nesaya5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 13:27   #3861
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

niestety ja o GHD moge narazie tylko pomarzyc. zamowiłam sobie remingtona shine therapy włąsnie kurier mi ja przywiozł. poczekam az mi włosy wyschną i bede prostowac- juz nie moge sie doczekac zdam relacje
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 15:45   #3862
Ptysia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 80
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Prostowalam kiedys GHD u kolezanki i niestety nie ma az takiego efektu jak po Platformie. Jednak temperatura do jakiej nagrzewaja sie plytki ma znaczenie

GHD ma tylko 190 stopni a Fhi 232 - i GHD musialam jedno pasmo prostowac 3-4 razy - a przy Fhi robie to raz, wiec mniej czasu to zajmuje
Ptysia78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 19:50   #3863
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

własnie jesli chodzi o temp to w jakiej prostujecie swoje włosy? ja wyprobowałam moja s9950 i probowałam od 150 no i szału nuie było a mam cienkie włosy i bardziej proste jak krecone troche wysuszone od rozjasniania moze dlatego potrzebuja wyzszej temp. co wy na to?
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 20:05   #3864
Ptysia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 80
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

ja prostuje na 230C

probowalam przy 180 ale to zdecydowanie za malo
Ptysia78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 10:53   #3865
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Na codzień prostuję na około 180.
Mniej męczy to włosy i wyglądają bardziej naturalnie.
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 17:10   #3866
FikcjaJestModna
Wtajemniczenie
 
Avatar FikcjaJestModna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 758
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Ja prostuję na 130, przejadę dwa razy i gotowe. Gdy mam większy problem to przestawiam na 150 max, nie chcę niszczyć bardzo włosów.
__________________
Jeżeli nie rozumiesz bez tłumaczenia, to znaczy, że nie zrozumiesz, choćbym ci nie wiem ile tłumaczył.
FikcjaJestModna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 09:06   #3867
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
własnie jesli chodzi o temp to w jakiej prostujecie swoje włosy? ja wyprobowałam moja s9950 i probowałam od 150 no i szału nuie było a mam cienkie włosy i bardziej proste jak krecone troche wysuszone od rozjasniania moze dlatego potrzebuja wyzszej temp. co wy na to?
W pierwszej chwili myślałam,że mamy taką samą, te cyferki mnie zmyliły.
Ja mam s95oo,z powłoką perłową; na 150 stopniach to - dokładnie jak piszesz, szału nie ma. Jednak na 220 pali trochę końcówki nic dziwnego. Mam włosy kręcone i grube i taka temperatura najlepiej na nie działa.
Dla mnie optymalne jest 180 stopni
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 09:24   #3868
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Dziewczyny teraz już mam około miesięczne porównanie prostownic FHI Platform Model 2011 oraz Remington Sleek&Curl.

A więc tak:

Plusy FHI:
- włosy są mięciutkie i lśniące - dużo lepsze niż po Sleek&Curl
- nie elektryzują się i nie przetłuszczają
- prostownica nagrzewa się błyskawicznie - 2 sekundy
- można prostować wilgotne włosy
Minusy:
- brak etui (musiałam dokupić)
- do kręcenia włosów jest wymagana temperatura co najmniej 190 stopni lub 230 a efekt i tak utrzymuje się góra 1-2 dni i nie mam pojęcia z czego to wynika (w remingtonie efekt kręcenia jest spokojnie do następnego mycia - czyli nawet 3-4 dni przy kręceniu przy niższej temperaturze - 160-170 stopni)

Remington Sleeck&Curl:
Plusy:
- efekt kręcenia włosów utrzymuje się do następnego mycia przy stosunkowo niskiej temperaturze kręcenia - 160-170 stopni
- poręczne etui w zestawie i płytka z instrukcją jak kręcić włosy

Minusy:
- czuję, że niszczy włosy bardziej niż FHI - czasami nawet czuć smrodek palonych włosów
- włosy po kręceniu na 2-3 dzień są już tłuste (mimo iż normalnie mi się nie przetłuszczają)


i teraz nie wiem co robić, bo ja na przemian prostuje i kręcę włosy, a tutaj FHI do kręcenia nie jest w 100% skuteczna (gdybym tylko prostowała to super), nawet na 230 stopni nie ma takiego efektu jak po Remingtonie na 170 stopni i nie mam pojęcia z czego to wynika. Jakieś porady??
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 14:10   #3869
Paulaaax33
Raczkowanie
 
Avatar Paulaaax33
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 78
Smile prostownica Remington S7902 - opinie

jak w temacie. dziewczyny, które posiadają tą prostownice są proszone o kilka słów na jej temat.. Czy warto ją kupić ? Jakie są wasze opinie ?
Paulaaax33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 17:13   #3870
pannanatalia
Rozeznanie
 
Avatar pannanatalia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Miasto Sprawiedliwych
Wiadomości: 858
Dot.: prostownica Remington S7902 - opinie

a któraś z Was ma prostownicę , która ma w sobie bodajże keratynę, co wręcz pomaga włosom ?
pannanatalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:41.