praca w trójmieście - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-10, 14:08   #1
xewcia77x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 19
Thumbs up

praca w trójmieście


Witam wszystkich, nie wiem czy w dobrym miejscu umieszczam post w razie czego prosze o wyrozumiałosc jestem nowa na forum mieszkam w małej wsi ukonczylam studia matematyczne oraz edukacje wczesnoszkolna i przedszkolna nie moge znaleźć pracy dłuzszy czas, chce sie rozwijac i isc na studia mgr z pedagogiki - specjalnosc diagnoza i terapia niestety brak pracy w moim regionie odbiera mi na wszystko checi byłam troche za granica ale nie chciałabym sie tam wyprowadzac, moj chłopak jest operatorem cnc, teraz uczy sie programowania maszyn ma stałą prace ale nie cieszy sie z zarobków, zaczęłam go przekonywać do wyprowadzki do wiekszego miasta myślałam o Poznaniu ponieważ przewertowałam ogłoszenia i myśle ze znalezlibysmy prace oboje w swoich zawodach, niestety mikogo tam nie znamy natomiast mam znajomych w Gdańsku którzy bardzo sobie chwalą życie tam i na pewno by nam pomogli na początku, mam wiele obaw i jeden problem mój chłopak nie chce za bardzo przeprowadzac sie do miasta ja natomist nie chce żyć na wsi bo jest cholernie ciężko... Może ktoś był lub jest w podobnej sytuacji? Proszę o jakieś rady czy wskazówki.
Głównie chciałam zapytać o prace w trójmiescie w jakim kierunku najłatwiej, czy ktoś sie orientuje czy łatwo by było znaleźć prace w naszych kierunkach? za wszystkie odpowiedzi bardzo dziekuje
xewcia77x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-10 15:08:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:57.